Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez majaW Zobacz posta
    Mogę zaciskać pasa dla ratowania Polski, Polaków a nie platformy przewałek, żydów, nepotyzmu itp.
    czyli PiS mówi nepotyzmowi NIE? wolne żarty, tacy sami "miszczowie" jak reszta
    Sadybiańska żuliganka

Komentarz

• Zamieszczone przez Klusek Zobacz posta
      czyli PiS mówi nepotyzmowi NIE? wolne żarty, tacy sami "miszczowie" jak reszta
      Nepotyzmu nie da się wyplenić z polskiej polityki nie ważne kto rządzi, można co najwyżej ograniczyć Zresztą PO/PSL wysoko zawiesili poprzeczkę i trudno jakiej kolwiek partii będzie ich kolesiostwo przebić

Kiedy upadnie III RP? Odpowiada Jarosław Kaczyński : http://www.radiownet.pl/#/publikacje...upadnie-iii-rp

Komentarz

• Kac moralny nie jest kacem wystarczajacym . Kac moralny to pestka w porownaniu z kacem typu finansowego . To tez mialem na myslipiszac kiedys , ze kryzys bedzie mial swoje dobre strony . Moralne wlasnie . Nastapi szybka i jakze skuteczna ! lekcja ekonomii i historii . Czuja sie oszukani ???? Ale przez kogo ??? Chyba przez samych siebie . Nic tak nie edukuje jak zycie .
        A nepotyzm w takim czy innym wydaniu wystepuje wszedzie na swiecie. Chodzi o to by go ujac w jakies rozsadne karby .
        Mozna by sie zastanowic jakim tworem jest administracja panstwowa . Prezydent np takiego USA przychodzi i odchodzi , wymieniani sa ludzie na gornych szczeblach ale przeciez cala olbrzymia maszyna adminstracyjna zostaje . Przyjmuje sie , ze jest to czynnik stabilizujacy panstwo .
        Cos mi sie wydaje, ze Tusk przy Schetynie i Komorowskim z jego jakze wiadomymi powiazaniami objawi sie jeszcze jako mniejsze zlo .
        Ostatnio edytowany przez wydra; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Pisząc o nepotyzmie myślałam przede wszystkim o braku kompetencji członków rodzin…przykładów jest wiele szczególnie w samorządach. Pracowałam za czasów PiS w sferze budżetowej, obecnie również pracuję. Nie ma co porównywać. Teraz nastały czasy mierny ale wierny PO. Wielkim błędem były przedwczesne wybory ..cały czas jestem wierna PiS...mimo błędów (a kto ich nie popełnia) to właśnie w tej partii widzę jeszcze uczciwość w stosunku do Polski i Polaków….pozdrawiam serdecznie

Komentarz

Pisząc o nepotyzmie myślałam przede wszystkim o braku kompetencji członków rodzin…przykładów jest wiele szczególnie w samorządach. Pracowałam za czasów PiS w sferze budżetowej, obecnie również pracuję. Nie ma co porównywać. Teraz nastały czasy mierny ale wierny PO. Wielkim błędem były przedwczesne wybory ..cały czas jestem wierna PiS...mimo błędów (a kto ich nie popełnia) to właśnie w tej partii widzę jeszcze uczciwość w stosunku do Polski i Polaków….pozdrawiam serdecznie
            Ale dlatego wlasnie jestem raczej zmartwiony . Wyobraz sobie sytuacje gdy PiS wygrywa wybory i wierzyciele upominaja sie o swoje dlugi . Zaloze sie, ze tak sie wlasnie stanie .Kaczynski musiaby isc droga wegierska , problem polega na tym, ze Wegrzy maja bardziej wyrobione, zorganizowane i nie tak zsowietyzowane spoleczenstwo jak polskie . Tam ktos kto rzuca obcietym lbem swini i sztucznym .ujem raczej by nie zaistnial . Lepiej by bylo gdyby najblizsze wybory wygral ktos inny .
            A czy slawa i chwala pana Wiplera przekroczyla juz Marszalkowska ? I szeroka fala wdziera sie na Mokotow ?

Komentarz

• Wydra Ty masz nadal ochotę bawić się w Ciuciubabkę? Myślałam z racji nazewnictwa że masz nie tylko długi ogon i płetwy ale także rozum((( A tak na marginesie radzę włączyć myślenie. Zapewniam myślenie nie boli.

Komentarz

Wydra Ty masz nadal ochotę bawić się w Ciuciubabkę? Myślałam z racji nazewnictwa że masz nie tylko długi ogon i płetwy ale także rozum((( A tak na marginesie radzę włączyć myślenie. Zapewniam myślenie nie boli.
                Mnie to juz nic nie rusza . Ale i coraz mniej bawi . Niestety. Jedno musze przyznac - kawal swiata musialem zjechac zeby w koncu zjesc kawalek przyzwoitego polskiego chleba . Takiego w Warszawie nie moge juz znalezc - z chrupiaca skorka , bez polepszaczy i tak dalej . Mala piekarnia ale z tradycjami .....na terenie skad bylo najwiecj polskich ochotnikow do Niebieskiej Armii . Zreszta spotkal mnie zabawny incydent bo pewien gosc gdy sie sobie przedstawialismy spojrzal przeciagle i powiedzial ze wspolczuciem .......aaaaa, Kongresowka .

Komentarz

• Ja taki chleb mam w swoim sklepie osiedlowym. Nie mówiąc już o sklepikach na wsi, gdzie mam działkę, gdzie pojawia się zarówno żytni sprzedawany "ma metry", jak i pszenny w bochnach. Mazowsze

Tymczasem nie wiedziałem, gdzie to wstawić:

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Abu Musab az-Zarkawi Zobacz posta
                    Nepotyzmu nie da się wyplenić z polskiej polityki nie ważne kto rządzi, można co najwyżej ograniczyć
                    A po co wyplenić czy ograniczyć? Olać, kto kogo zatrudnia i rozliczać z wyników. Przykładowa droga ma być zrobiona dobrze i na czas, a jak jest, to gówno mnie obchodzi komu zlecono budowę.
                    From flood into the fire
                    One thousand voices sing
                    We're in this together
                    For whatever fate may bring

Komentarz

• Po raz kolejny Bolensa w wywiadzie dla ruskiej telewizji opowiada o planach swoich mocodawców:

Zamieszczone przez Wałęsa dla ITAR-TASS
                      - Moja walka doprowadziła do zjednoczenia Niemiec i do powstania państwa Europa. Znieśliśmy granice - odpowiada Wałęsa. I dodaje: - Na horyzoncie globalizacja. Wszystko to wymaga innych programów i struktur. W związku z tym, podróżując po różnych krajach i kontynentach, próbuję zachęcić ludzi do dyskusji o tym, jak powinien wyglądać współczesny świat - ONZ, Rada Bezpieczeństwa, NATO. Tu jest dużo do zrobienia. Różnie mnie słuchają, ale liczne osoby zaczynają podążać w tym kierunku, ponieważ to nie tylko pomysł. Tak daleko zaszliśmy w ramach technicznej modernizacji, że już nie mieścimy się w naszych krajach. Powinniśmy rozszerzać gospodarcze, obronne i różne inne struktury, zrobić z państw Polski, Niemiec jedno państwo Europa. To rozszerzenie geograficznych struktur, przy którym i gospodarka i demokracja powinny się zmienić.
                      Jak by nie było cała polityka PO na tym właśnie polega.
                      Ostatnio edytowany przez spotter_spotterow; [ARG:4 UNDEFINED].
                      "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• Bolek nigdy nie przestanie mnie zadziwiać.
                        Bundesekstraklasa - ale byśmy ligę mieli, a jak dalekie wyjazdy

Komentarz

• Przy okazji - krótka lekcja historii dla młodszych i nieświadomych:

http://niezalezna.pl/46329-37-lat-te...nie-robotnikow
                          http://niezalezna.pl/46342-piotr-nai...owstania-kor-u
                          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Nie wiem jaki jest motyw tego nieustannego cytowania skompromitowanego donosiciela i wspolpracownika sluzb specjalnych PRLu - widocznie jeszcze sa ludzie w POlsce dla ktorych jest autorytetem albo co . Moze na zasadzie - cytujmy gow..to zrobimy ludziom gow..o w glowach . Cos musialo do niego dotrzec , ze dyskutuje sie nad decyzjami 39 roku . I cos zaczyna pierniczyc bez ladu i skladu . Idac tropem jego gledzenia to Grecy powinni byc czescia Niemiec bo tam pracuja i Francja tez powinna byc czescia Niemiec bo blisko maja do siebie , o Austrii nie wspominajac - bo tam mowia po niemiecku - i w ogole powinnismy sie przyjrzec calemu swiatu bo tam jest wiele do zrobienia . F... Przeciez to jest stek bredni chorego czlowieka . Nie wiedzialem, ze doprowadzil do zjednoczenia Niemiec i ze sie nie mieszcze w swoim kraju . Boze ! Daj mi cierpliwosc albo granat do reki .

Komentarz

• Zamieszczone przez wydra Zobacz posta
                              Nie wiem jaki jest motyw tego nieustannego cytowania skompromitowanego donosiciela i wspolpracownika sluzb specjalnych PRLu - widocznie jeszcze sa ludzie w POlsce dla ktorych jest autorytetem albo co .
                              Oj zdziwiłbyś się, niestety...
                              ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Gronkiewicz-Waltz wydała... 318 mln zł na nagrody dla swoich urzędników

Taka szefowa, to prawdziwy skarb! Hanna Gronkiewicz-Waltz (61 l.) potrafi bowiem ozłocić swoich pracowników. Od jesieni 2006 roku, gdy objęła fotel prezydenta, wypłaciła urzędniczej armii, bagatela, ponad 300 mln zł nagród.

Hanna Gronkiewicz-Waltz (61 l.) ma gest. Jej najbliżsi współpracownicy mogli liczyć co roku na olbrzymie premie. Mimo że co miesiąc dostają po kilkadziesiąt tysięcy złotych, to mogli cztery razy do roku liczyć na premie przewyższające ich normalne pensje. Tak się właśnie doi podatnika. – Najlepsi menadżerowie w prywatnych firmach dostają duże pensje. W samorządzie nie jest to możliwe, bo ogranicza nas ustawa kominowa – biurokraci szukali takiego usprawiedliwienia. – Dlatego premie są sposobem na docenienie fachowców pracujących w ratuszu – zaznaczali.

Okazuje się jednak, że ta „fachowość” nie wychodzi na dobre mieszkańcom stolicy. Gdy urzędnicy napychali portfele, zwykli warszawiacy liczyli każdy grosz. Powód? Ekipa z pl. Bankowego przygotowała im drastyczne podwyżki cen za dzierżawę gruntów. Co roku podnoszono też stawki za wodę i ścieki. Do tego przygotowano drakoński wzrost cen za bilety komunikacji miejskiej. – To skandal, że kiedy my klepiemy coraz większą biedę, stołecznym urzędnikom wypłacane są gigantyczne premie – mówi Jadwiga Warecka (65 l.) mieszkanka stolicy. – Tyle, co oni dostają na miesiąc, to ja mam przez cały rok i muszę za to przeżyć – dodaje.

Ale podwyżki to nie wszystko czym „zasłużyli” się stołeczni biurokraci z Hanną Gronkiewicz-Waltz na czele. Jak do tej pory nie udało im się bowiem zrealizować choć połowy obietnic wyborczych z... 2006 r. Rozbudowa stolicy ciągnie się niczym flaki z olejem, a końca obiecanych inwestycji – rozbudowy metra, obwodnic czy nowych linii Szybkiej Kolei Miejskiej – nadal nie widać.

http://praca.wp.pl/title,Gronkiewicz...wiadomosc.html
                                Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie.

Komentarz

Pracuję...
                                X