Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Od dawna zastanawiałem się (przy okazji różnych manifestacji i obchodów) dlaczego nikt z prawej strony nie zrobi czegoś z tym pajacem Andrzejkiem- nawet jeśli przyjąć, że koleś nie był sterowany/podstawiony, to i tak czymś oczywistym było to, że 99% jego wypowiedzi przynosiło szkodę- robił z siebie przed kamerami głupka, na co medialny ubekistan tylko czekał.
  Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
  - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
  Zapamiętał.

  Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

  Komentarz


  • 25 czerwca 2013 r. Serdecznie zapraszamy na inauguracyjne spotkanie Warszawskiego Klubu Myśli.pl

   Startujemy o godzinie 18!

   Tematem dyskusji będzie "Ruch narodowy i republikanie wobec polityki nowoczesnego patriotyzmu".

   Wprowadzenie i rozpoczęcie dyskusji - Ernest Kobyliński - Szef Warszawskiego Klubu Myśli
   Moderator dyskusji - Piotr Zych - Członek redakcji kwartalnika i portalu Myśl.pl

   Paneliści:
   Robert Kuraszkiewicz - autor książki Polityka nowoczesnego patriotyzmu, Prezes Stowarzyszenia Nowoczesnego Patriotyzmu
   Robert Winnicki - Prezes Honorowy Młodzieży Wszechpolskiej, członek Rady Decyzyjnej RN
   Mariusz Patey - Prezes Instytutu Rybarskiego
   Przemysław Wipler - Poseł na Sejm RP, Stowarzyszenie Republikanie

   Spotkanie odbędzie się w Niespodzianka Cafe, ul. Marszałkowska 7 w Warszawie

   Spotkanie organizowane we współpracy z Instytutem im. Romana Rybarskiego.
   Roman Rybarski:
   My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

   Komentarz
   • Bardzo dobra wiadomość.
    "Nie po to podpisaliśmy z nimi (z Rybusem i Borysiukiem - przyp. red.) nowe kontrakty i daliśmy od stycznia podwyżkę, żeby ich sprzedawać (...). Nie jesteśmy klubem nastawionym na sprzedaż - powiedział dyrektor sportowy Leszek Miklas w listopadzie w rozmowie z gównem wybiórczym"

    Komentarz


    • Biegnę na niego głosować. Jak będzie w Warszawie powódź to powie, że nie warto marnować piasku na worki, bo jak jest powódź to ma wylewać. A niech się rolnicy ubezpieczają

     Komentarz


     • WYRZUCONY Z PRACY ZA UDZIAŁ W KONGRESIE RUCHU NARODOWEGO

      Gdańsk, 18.06. 2013 r.

      OŚWIADCZENIE

      III RP traktuje opozycję polityczną jak PRL. Polacy mający zdecydowane przekonania niezgodne z tymi wyznawanymi przez establishment polityczny są nękani przez służby specjalne, policję i administrację publiczną. Wczorajsze zwolnienie z pracy w Centrum Zarządzania Kryzysowego w Gdańsku działacza narodowego Piotra Dziadula jest ewidentną szykaną polityczną. Sformułowana w wypowiedzeniu podstawa, jaką ma być rzekoma likwidacja jego miejsca pracy podyktowana względami ekonomicznymi, jest od początku do końca kłamliwa.

      Pozbawienie pracy ojca trójki dzieci i głównego żywiciela rodziny odbywa się na podstawie anonimowego donosu, sygnowanego przez nieistniejącego w rzeczywistości człowieka, „reprezentującego” nieistniejącą instytucję. Pomimo tego, wypowiedzi przedstawicieli urzędu wojewódzkiego z ubiegłego tygodnia nie pozostawiają złudzeń – to właśnie ten donos i niepoprawne politycznie poglądy Piotr Dziadula stały się powodem jego wyrzucenia z pracy. Padający przy tej okazji argument o „apolityczności” pracowników urzędu wojewódzkiego również jest fałszywy. Piotr Dziadul nie jest działaczem partyjnym, a poza tym nie jest pracownikiem służby cywilnej i tego typu regulacje go nie obejmują. Dlatego sprawa znajdzie swój finał w Sądzie Pracy, Państwowej Inspekcji Pracy oraz u Rzecznika Praw Obywatelskich.

      Jeśli jednak funkcjonariusze PO z wojewodą pomorskim, b. etatowym działaczem PZPR, Ryszardem Stachurskim, na czele, chcą lustracji swoich urzędów pod kątem partyjniactwa, to takiej lustracji się doczekają. Dziś Ruch Narodowy rusza z ogólnopolską akcją „Znajdź partyjniaka”. Wieczorem zostanie uruchomiony mail: [email protected]. Będziemy zachęcać ludzi w całym kraju, żeby pisali donosy na aktywistów PO zatrudnionych w urzędach wojewódzkich i jednostkach pomocniczych. Ze szczególnym uwzględnieniem pracowników służby cywilnej, np. startujących z partyjnych list wyborczych. Już dostaliśmy sygnał, że mieliśmy do czynienia z takim procederem w przypadku województwa pomorskiego, jeśli chodzi o celników startujących z list PO do wyborów samorządowych. Wyrzucenie z pracy działacza narodowego będzie się Platformie odbijało przykrą czkawką przez kolejne miesiące nie tylko na Pomorzu, ale i w całym kraju.
      Robert Winnicki
      Rada Decyzyjna Ruchu Narodowego
      Ponieważ żyli prawem wilka, historia o nich głucho milczy.

      Komentarz


      • Podopieczni "najlepszego ministra finansów" Europy wpadają na coraz to lepsze pomysły....

       Ministerstwo Finansów żąda pełnego wglądu w operacje finansowe Polaków - w konta bankowe, operacje na rachunkach i przekazy pocztowe. Pomysł krytykują przedsiębiorcy i... rządowi prawnicy - donosi Puls Biznesu. ...
       "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
       hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

       Komentarz


       • Zamieszczone przez Bugi B.
        Podopieczni "najlepszego ministra finansów" Europy wpadają na coraz to lepsze pomysły....

        http://www.bankier.pl/wiadomosc/Mini...e-2864401.html
        Ten pomysł nie jest taki nowy, jakieś pól roku temu czytałem że chcą to wprowadzić. Jak założony deficyt budżetowy na 2013 rok zrobili w 6 miesięcy to myślę że czekają nas kolejne takie pomysły. Zresztą każdy kto interesuje się gospodarką i śledzi wskaźniki już dawno wie że jak to pierdolnie a to tylko kwestia czasu to lemingi otworzą gęby ze zdziwienia.
        Ponieważ żyli prawem wilka, historia o nich głucho milczy.

        Komentarz


        • Ciekawy przegląd wydarzeń poprzedniego tygodnia

         My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

         Komentarz


         • Oglądałem w dziennikach TV pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich w Radomiu. Pani Maria wygląda ładnie i wiernie. Natomiast Lech z profilu jest łudząco podobny do generała Kiszczaka. Pani Maria była uroczą brzydulą, a to czym dała się poznać publicznie wskazywało na bardzo ładną duszę. Atakowałem ostro jej męża, bo nie był prezydentem Polski, lecz swego brata i jego partii. Ale do pani Marii miałem wielki szacunek i bardzo jej żałuję. Szkoda, że to ona nie była Prezydentem Polski.
          https://www.facebook.com/wkuczynski?...on=friends_tab

          Kuczyński ostatnio w wsi24 mówił, że jest niezależnym publicystą na na w/w jego profilu 95% tekstów antyKaczynscy i PiS i żadnego krytykującego PO

          Komentarz


          • Patrzę sobie na ostatnie poczynania Ruchu Narodowego i się zastanawiam, czyżby nie miękli za szybko? Przykładowo ich stosunek do UE z radykalnego j*bania przekształca się w (lewackim językiem)umiarkowanego eurosceptycyzmu, tak przynajmniej wynika z kilku wypowiedzi różnych osób.
           "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

           "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

           Komentarz


           • 1. Uwaga link do GóWna.
            Wipler prowadzi w ankiecie na GW o ewentualnej prezydenturze w Warszawie.


            2. A z innej beczki. Przed puszczeniem niemieckiego serialu "Nasze matki(...)" na TVP odbyła się debata. Skowroński (z radia Wnet) wyciągnął DVD "Bunt Stadionów" i mówił o tym że takie dokumenty nie mają racji bytu w publicznej telewizji (na debacie był obecny prezes KRRiT).
            Akcja Szefa SDP K. Skowrońskiego na antenie live w programie P. Kraśki wczoraj w czasie najwyższej oglądalności.

            Akcja Szefa SDP K. Skowrońskiego na antenie live w programie P. Kraśki wczoraj w czasie najwyższej oglądalności.

            Komentarz


            • Zamieszczone przez spotter_spotterow
             Patrzę sobie na ostatnie poczynania Ruchu Narodowego i się zastanawiam, czyżby nie miękli za szybko? Przykładowo ich stosunek do UE z radykalnego j*bania przekształca się w (lewackim językiem)umiarkowanego eurosceptycyzmu, tak przynajmniej wynika z kilku wypowiedzi różnych osób.
             A co da totalne jeb@nie? Załóżmy, że dochodzą do władzy i co robią? Mówią, droga Unio, dalej bez nas? Żebyśmy mogli z niej wyjść na korzystnych warunkach, przy zachowaniu tego, co w niej dobre, negocjacje zajęłyby ładnych kilka lat.

             Komentarz


             • Jedyne negocjacje na jakie UE pozwala to te które są prowadzone pod jej dyktando.
              "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

              "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

              Komentarz


              • od 2014 do kredytu mieszkaniowego trzeba miec minimum 5% wkładu własnego a od 2017 minimum 20%

               to by było na tyle w kwestii branży budowlanej w POlsce
               ...ta ziemia do Polski należy
               choć Polska daleko jest stąd,
               bo wolność krzyżami się mierzy
               historia ten jeden ma błąd!!!!

               Better Dead Than Red!!!

               Komentarz


               • Zamieszczone przez spotter_spotterow
                Jedyne negocjacje na jakie UE pozwala to te które są prowadzone pod jej dyktando.
                Od czasów TL jest ustanowiona formalna procedura wyjścia z UE, więc szansa jakaś jest

                A że pod dyktando? No ciężko, żeby z potencjałem Polski było inaczej. W inny sposób się niestety nie da.

                A przy okazji- uważasz, że takie nagłe zerwanie wszelkich więzów z UE byłoby dla Polski korzystne?

                Komentarz

                Pracuję...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎