Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• W ogóle ta kobieta została posłem po uzyskaniu 3590 głosów. Samo w sobie to jest kpiną, ale to już wina ordynacji.

Komentarz

• Mazurek zuch . Totalnie obnażył mit rzekomej fachowości działaczy partii miłości . To zwyczajni debile .

Komentarz

• To to pikuś: To jest lepsze:

TUSK, JAK NAM NIE OPCHNIESZ AZOTÓW NAZWIEMY CIĘ ANTYSEMITĄ!!!

http://wpolityce.pl/wydarzenia/54882...fa-bieleckiego

"Układ zamknięty" też się betonuje:

http://niepoprawni.pl/blog/411/podpi...ie-na-zawsze-0

PO robi przejęcie NIK:

http://wpolityce.pl/dzienniki/blog-s...cza-dla-polski

A temat numer jeden - cwana gapa z PO ))
        From flood into the fire
        One thousand voices sing
        We're in this together
        For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Slyboots Zobacz posta
          Ryzykowny ruch Tuska. Gowin na razie pewnie zostanie w Partii, ale będzie szukał alternatywy dla siebie. Warto dodać, że Wipler też wydaje mi się być już jedną nogą poza PiS-em.
          No i wystarczył miesiąc aby druga noga dołączyła do pierwszej Zapewne wyprzedził ruch Jarka. Ciekawe, co Przemysław teraz będzie kombinował bo sojusz z Gowinem raczej nie wchodzi w grę - przynajmniej z tego co mówi dzisiaj. (choć z drugiej strony ciężko aby mówił o tym głośno). Nie mniej jednak - szkoda.

Zostaje Szydło
          Ostatnio edytowany przez Slyboots; 9286.
          "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Wiplera bym widział jako ...prezydenta Warszawy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Slyboots Zobacz posta
              No i wystarczył miesiąc aby druga noga dołączyła do pierwszej Zapewne wyprzedził ruch Jarka. Ciekawe, co Przemysław teraz będzie kombinował bo sojusz z Gowinem raczej nie wchodzi w grę - przynajmniej z tego co mówi dzisiaj. (choć z drugiej strony ciężko aby mówił o tym głośno). Nie mniej jednak - szkoda. Zostaje Szydło
              Ale, żeby mandat zdać, to już koledze Wiplerowi brakuje odwagi, żałuje oddanego nań głosu.
              Bóg z Nami, choj z Nimi.
              Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jerzman Zobacz posta
                Ale, żeby mandat zdać, to już koledze Wiplerowi brakuje odwagi, żałuje oddanego nań głosu.
                Rozumiem, że poparcie PiS przez Fundację Republikańską było dla Kaczyńskiego bez znaczenia i żadnego poparcia przez to nie zyskała ta partia?

Wipler odchodzi, bo widocznie w PiS nie mógł realizować programu, jaki obiecywał swoim wyborcom. Jak skończy, czas pokaże, pewnie nie najlepiej, ale jestem w stanie zrozumieć jego decyzję.

Komentarz

• Po chuju wielkie poparcie dała FR PiS o czym świadczy pozwalający wynik Wiplera w postaci 4000 głosów.

Rozumiem tez ze teraz Wipler samodzielnie będzie mil realizować swoj "program wyborczy". Skoro zaś tak Wiplerowi nie podoba sie rzeczony PiS to po ci w ogóle startował z jego list. Nie wiedział jaki jest program tej partii ??
                  Ostatnio edytowany przez TNTP; 12812.
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

• A po co PiS wpuszczało go na listy? Nie wiedzieli, jakie ma poglądy?

Komentarz

• Ja osobiście lubię Wiplera, ale wydaje mi się, że zbyt wcześnie uwierzył w swoją "wielkość" i sam się wrzucił w niebyt. Mam wrażenie, że dużo więcej ze swojego programu zdołałby wprowadzić jako pisowiec, być może mógłby nawet liczyć na jakieś ważne stanowisko w ewentualnym rządzie, bo poglądy poglądami, ale np. jak przyszło co do czego to Jaro nie miał problemu postawić na Gilowską, której przecież również jest daleko do socjalnych projektów prezentowanych przez część partii.

W moim odczuciu jest to bardzo duża strata dla PiS-u - kto jak kto ale Wipler świetnie wypadał przy tematach stricte gospodarczych i prawnych, bardzo lubiłem oglądać jego debaty z Niesiołem i spokojne argumenty + jego ironiczny uśmiech w reakcji na pianę toczącą się z ust szalonego Stefana Można lekceważyć jego zaplecze, ale chyba niewielu jest polityków w Polsce, którzy mieliby za sobą think tank (i to coraz bardziej poważany - zwłaszcza po mapie wydatków i raporcie dot. regulacji zawodów). No i wreszcie był dla wielu spokojną przeciwwagą dla kontrowersyjnej Pawłowicz i innych.

Ciekawe co dalej. Chłop niewątpliwie nieźle się wypromował, unikał jakichś większych politycznych pyskówek, mainstreamowe media nie mogą mu przykleić póki żadnej łatki. Wydaje mi się, że może pociągnąć za sobą starych upr-owców, korwinowców i wszystkich tych, którzy zrazili się do wolnorynkowców przez osobę JKM. Z drugiej strony w FR siedzi między innymi Boskak - może jakiś romans z RN?

Może nastąpi "przekazanie berła" na tej najprawdziwszej i najprawowitszej z prawych stron i z namaszczeniem Korwina i Wiplerem jako liderem kanapowy ruch konserwatywno - liberalny zdobędzie w końcu te 5% poparcia (albo chociaż zdołają wszędzie zebrać podpisy) ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
                        A po co PiS wpuszczało go na listy? Nie wiedzieli, jakie ma poglądy?
                        PiS wpuściło go na listy, bo deklarował poparcie dla jego programu.
                        Ja osobiście również żałuje, że oddałem na niego głos. Kolejny który uwierzył po kilku wystąpieniach w mediach w swoją siłę.
                        No ale będzie miał teraz swoje pięć minut, stanie się ulubieńcem mainstreamu. Patrząc na ostatnie wyniki sondażowe widać, że nawet Korwnia raptem uwzględniają, przypisując mu chyba z 5%, więc i jego pewnie też będą pompować, byle tylko rozproszyć głosy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jerzman Zobacz posta
                          Zwłaszcza że sam to zapowiedział.

From flood into the fire
                          One thousand voices sing
                          We're in this together
                          For whatever fate may bring

Komentarz

• Krótko zwięźle i na temat:
                            Zamieszczone przez pitu pitu
                            Przypadek Wiplera Przemysława jest najlepszym dowodem na to, jak przedawkowanie internetów jebie ludziom w mózgach, a osobliwie politykom.

Facet naprawdę uwierzył, że popularność w internetowych niszach różnych libertasrańców, te wszystkie tysiące friendów i fanów uzewnętrznia realna polityczną siłę. Nie przypadkiem mówi się o rzeczywistości wirtualnej.

Tymczasem na ulicy nikt pojęcia nie ma, kim jest do kurwy nędzy ten cały Wipler i prawdopodobnie dziś większość tiwiżerców dowie się o jego istnieniu po raz pierwszy w życiu - a i też tyle z tego zrozumie, że to facet, co odszedł z PiSu i nie lubi Prezesa.

A za pół roku nawet i to zapomną.
                            Osobiście dla mnie jest to smutna informacja(pomagałem przy jego kampanii) i stracą na tym wszyscy

Komentarz

• Zamieszczone przez hasor Zobacz posta
                              Z drugiej strony w FR siedzi między innymi Boskak - może jakiś romans z RN?
                              Bosak kilka miesięcy temu zrezygnował z FR na rzecz mocniejszego zaangażowania w RN

Komentarz

• Do partii tworzonej przez Przemysława Wiplera dołączy Jarosław Gowin, Jan Rokita i prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz, a także politycy PJN [...] Poseł Wipler założy partię, do której będą należeli, i Jarosław Gowin, i Jan Rokita, i być może tzw. sieroty po PO-PiS-ie [...]
                                Rozmnażanie przez pączkowanie.
                                "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

Pracuję...
                                X