Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Przecież Korwin działa na tej samej zasadzie. A większość pisze, że torpeduje działania swojej partii i swoje poglądy.
    Tak, tylko na co innego można sobie pozwolić mając ca. 30% poparcia, a na co innego gdy ma się ca. 3%...
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Zamieszczone przez syrokomla Zobacz posta
      A on rządzi i rządzi, normalnie drugi Cyrankiewicz
      Tylko się nie zacznij mazać. Podobno mają go postawić przed Trybunałem Stanu, co Cię zapewne ucieszy. Nawet Cyrankiewicza nie postawili.
      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Korwina?
        „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• T.Lis :

Więcej Pawłowicz proszę!!!

Nie rozumiem tego larum z powodu tyrady pani Pawłowicz. Ja jestem pani Pawłowicz wdzięczny. Chcę jej słuchać, chcę, żeby słuchali jej inni. Przecież partia Pawłowicz i Sprawiedliwość bardzo chce rządzić w Polsce. Czyż nie powinniśmy wiedzieć, kto chce nami rządzić?

Kiedyś po podobnej tyradzie innej posłanki PiS-u jeden z moich kolegów powiedział dosadnie w radiu TOK FM - "chamica bita". No prawda, nieelegancko powiedział, a nawet brutalnie, mówić tak nie powinien. Ale też na takiej recenzji dzisiejszego występu pani poseł można poprzestać. Można, ale warto dorzucić coś jeszcze.

Wielu Polaków zapomniało o rządach PiS-u. Wielu młodych wyborców nie ma nawet prawa ich pamiętać. Dlatego uważam, że dziś występy takie jak ten pani Pawłowicz mogą mieć rzeczywistą moc terapeutyczną. One są bezcenne.

Powinno się być może nawet stworzyć specjalny kanał telewizyjny PIS24. Oczywiście jest takim kanałem Telewizja Republika, ale jej zasięg jest wciąż ograniczony. Z pomocą muszą więc przyjść TVN 24, TVP Info i Polsat News.

Pragnę, by wyborcy w Polsce naprawdę wiedzieli z czym się je PiS, kim są ludzie, którzy tworzą PiS, co im chodzi, powiedzmy, po głowie.

Dlatego chcę więcej popisów chamstwa Pawłowicz, chcę więcej paranoicznych szarży Macierewicza, chcę codziennych dawek tupetu Hofmana. Chcę więcej Suskiego i Girzyńskiego, Szczypińskiej i Brudzińskiego, więcej Legutki.

Oczywiście chcę też więcej niepokornych PIS-agitatorów, którzy otwarcie mówią to, co PiS czasem skrywa. Więcej Karnowskich, więcej Wildsteina, więcej Ziemkiewicza, więcej Zaremby i wszystkich innych. Zapomniałem prawie - więcej Warzechy. On jest szczery absolutnie. Tak trzymać!

Chcę, żeby cala Polska ich słuchała, żeby się w nich wsłuchiwała, żeby zaczęła rozumieć czym pachnie ten ich patriotyzm o rysach narodowym i socjalistycznym. Chcę, by Polki więcej wiedziały o tym, jaki jest ich stosunek do kobiet, a Polacy jaki jest ich stosunek do wszystkich, którzy nie leżą plackiem przed prezesem.

Co do samego prezesa - tu jestem spokojny. Prezes jest autentyczny. Tona pudru i podkładu nie pomogą. W końcu pęknie. W końcu będzie sobą.

Nie potępiajcie więc pani Pawłowicz, podziękujcie jej za ten fantastyczny seans szczerości. Lepsza ta ich szczerość do bólu teraz, niż nasz ból po wyborach.
          Jerzy Wasiukiewicz :
          Ciekawe, kiedy portal naTemat.pl zgłosi sprawę Facebookowi i znowu dostanę blokadę?

Właśnie postanowiłem sobie nieopatrznie na komentarze pod tekstem red. Tomasza Lisa, który jak zwykle hejtuje PiS, tym razem przy okazji "marsz szmat" i wypowiedzi w tym temacie posłanki Pawłowicz.

Już raz, za komentarze pod jednym z tekstów tego portalu, zostałem błyskiem zablokowany. No to teraz - kiedy temat jeszcze bardziej palący, a ja wykazuję się jeszcze mniejszą tolerancją niż zwykle i jeszcze mniejszym zrozumieniem dla jedynej świetlistej drogi demoliberalnego postępu, - pogodziłem się z tym co za chwilę niechybnie nastąpi.

Swoją drogą to taka nowa forma wykluczenia społecznego - wykluczenie ze społeczności internetowej. No ale jak ktoś jest jednostką aspołeczną, to powinien być resocjalizowany, a nie pisać durne komentarze pod tekstami osób wybitnych, światłych i postępowych.

Komentarz

Korwina?
            Myślałem, że kontynuujesz wątek Jarka.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• prof. Krystyna Pawłowicz kontra mgr Jarosław Kuźniar

http://www.youtube.com/watch?v=dqNO3grs71s

Komentarz

• Zamieszczone przez TreLu$ ' Zobacz posta
                prof. Krystyna Pawłowicz kontra mgr Jarosław Kuźniar

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...79360928_n.jpg

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                  Przecież Korwin działa na tej samej zasadzie. A większość pisze, że torpeduje działania swojej partii i swoje poglądy.
                  JKM to inna para kaloszy. On prezentuje poglądy stojące w sprzeczności z opinią przygniatającej większości społeczeństwa która uważa, że państwo powinno myśleć za nie (gdzie akurat to on ma rację). NA niuanse (które przytaczam m.in. Foxx) mało kto zwraca uwagę.
                  From flood into the fire
                  One thousand voices sing
                  We're in this together
                  For whatever fate may bring

Komentarz

Świetnie na pewno będzie to procentować w kolejnych wyborach
                    Pożyjemy, zobaczymy:
                    Przeprosin na początku głównego wydania Faktów TVN domaga się prof. Krystyna Pawłowicz, która zarzuca redakcji TVN24 manipulację wypowiedzi. Według posłanki Prawa i Sprawiedliwości z materiału wycięto zastrzeżenie, że pełen wulgaryzmów opis całego wydarzenia był zaczerpnięty bezpośrednio ze strony internetowej marszu.

Krystyna Pawłowicz, odwołując się do art. 31 i 32 Prawa Prasowego, domaga się opublikowania w ciągu siedmiu dni od otrzymania pisma sprostowania na początku głównego wydania Faktów TVN o godz. 19. Treść sprostowania została także przesłana do wiadomości portalu niezalezna.pl.

Poniżej publikujemy pełną treść sprostowania, którego publikacji od redakcji TVN domaga się prof. Pawłowicz:

Redakcja oświadcza, że emitowany na naszej antenie skrót wypowiedzi prof. Pawłowicz na temat tzw. marszu szmat został zmanipulowany. Prof. Pawłowicz na pytanie prowadzącego rozmowę red. Kuźniara o ocenę uczestników marszu wyraźnie zastrzegła, że to, co powie, jest cytatem z oficjalnego zaproszenia na marsz, i następnie przytoczyła pełen wulgaryzmów opis pobrany z oficjalnej strony www marszu. Redakcja TVN24 dokonała manipulacji zarejestrowanego materiału, usuwając to niezwykle istotne zastrzeżenie, i przytoczony cytat prezentowała jako własną ocenę prof. Pawłowicz. Dokonane zmiany w materiale przeprowadzono wbrew zasadom dziennikarskiego obiektywizmu. Redakcja TVN24 przeprasza prof. Pawłowicz za zaistniałą sytuację i obiecuje w przyszłości dołożyć starań, by tego typu działania nie miały miejsca. Jednocześnie redakcja oświadcza, że nie będzie więcej emitować zmanipulowanego materiału oraz, że zastąpi go na wszystkich swoich stronach internetowych pełną wersją wypowiedzi prof. Pawłowicz.
                    "
                    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• A dziś ruszyła akcja zbierania podpisów w sprawie referendum dot. odwołania HGW. Ciekawe, czy wreszcie jakieś referendum dojdzie do skutku..

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta
                        Tak, tylko na co innego można sobie pozwolić mając ca. 30% poparcia, a na co innego gdy ma się ca. 3%...
                        Tylko, że wpływ na funkcjonowanie państwa taki sam, wszak z tego co kojarzę to zgodnie z arytmetyką sejmową, bez Solidarnej Polski nie są w stanie samotnie niczego zablokować. Różnice są, ale jedynie w potencjale na rządzenie w przyszłości, chociaż.... no, nie wiem, nie wiem ja po prostu w to już nie wierzę. Może nawet na nich zagłosuję, ale kompletnie bez wiary, że będą rządzić. Bo i z kim, jak kiedy. A nawet jeśli to co? Ekspertem będzie Szydło, która myśli, że jesteśmy w UE od czasów premier Suchockiej i nocnej zmiany?

Bardziej odpowiada mi podejście Cejrowskiego. System jest tak zniszczony, że trzeba wywalić wszystko i wszystkich i zacząć od nowa - zwłaszcza od szkół. I może kiedyś, gdy będziemy już dawno w piachu będzie normalnie.

A co do Pawłowicz i wrzucanych m.in. przez Foxxa jej oświadczeń - czy w tych oświadczeniach lewicowych marszów padło określenie "k.urwy"? Bo jednak Pawłowicz takiego użyła. Z tego co widzę to owszem padły, ale zastępniki. Nie mam zamiaru wdawać się w jakąś polemikę i bronić tego amoralnego, lewicowego gówna, ale miałem do czynienia z Pawłowicz i doskonale wiem, że ona wie czym to się musiało skończyć. Bo to mądra baba jest.
                        Ostatnio edytowany przez Z.; [ARG:4 UNDEFINED].
                        "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• @Z.

No nie wiem, czy nie mają potencjału. Zwróć uwagę, że nawet w oficjalnych sondażach, zazwyczaj sprzyjających PO, PiS już prowadzi, zdobywając ponad 30% głosów. W rzeczywistości pewnie jest to już pod 40%, a stąd do samodzielnego rządzenia już tylko krok, jakieś 5pkt procentowych. Do wyborów jeszcze trochę czasu, w gospodarce i finansach publicznych będzie tylko gorzej, więc zdobycie kolejnych kilkuset tysięcy głosów to nie jest wielkie wyzwanie w takiej sytuacji.

Komentarz

• Zamieszczone przez TreLu$ ' Zobacz posta
                            prof. Krystyna Pawłowicz kontra mgr Jarosław Kuźniar

Przełamałem się i obejrzałem materiał, nie rozumiem o co tyle krzyku. A tym bardziej nie rozumiem głosów o tym, że powinno się Pawłowicz występów w TV. Nie powiedziała zupełnie nic kontrowersyjnego dla normalnego człowieka, a od 2 dni nie mówi się o niczym innym jak o jej "wybryku". Jedyne co mnie zdenerwowało, to ten kurewski uśmieszek Kuźniara, który mam nadzieję zostanie mu kiedyś starty z pyska.
                            Ora et labora

Komentarz

• Z. sami nie są w stanie niczego zablokować, ale gdyby nie było PiSu to "związki partnerskie" byłyby tylko cząstką z szeregu "reform", które zbliżałyby nas do Europy.

Co do aktualnego poparcia i rozkładu mandatów, to jeśli wyniki pokryłyby się z sondażem CBOS to PiS miałby 203 posłów, PO 170, SLD 56, PSL 30. Plus ewentualnie 47 mandatów do podziału przy nie przekroczeniu progu przez RPP i SP.

Czyli - o dziwo - wychodzi, że PiS bez problemu mógłby rządzić z PSLem.

http://300polityka.pl/news/2013/05/2...all-i-munyama/
                              Ostatnio edytowany przez Peace; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
                                @Z.

No nie wiem, czy nie mają potencjału. Zwróć uwagę, że nawet w oficjalnych sondażach, zazwyczaj sprzyjających PO, PiS już prowadzi, zdobywając ponad 30% głosów. W rzeczywistości pewnie jest to już pod 40%, a stąd do samodzielnego rządzenia już tylko krok, jakieś 5pkt procentowych. Do wyborów jeszcze trochę czasu, w gospodarce i finansach publicznych będzie tylko gorzej, więc zdobycie kolejnych kilkuset tysięcy głosów to nie jest wielkie wyzwanie w takiej sytuacji.
                                Czy ja wiem - teraz to nie ma zupełnie żadnego znaczenia, poza tym że fajnie oglądać lekko zestrachany salon. A do wyborów może się zmienić jeszcze wszystko trzy razy. A to wpadnie jakiś medialny europejski urząd w łapy PO, a to Bronkowy wygra prezydenckie, a to w kampanii zaproszą Jarka tu i tam i mu po matce pojadą co spowoduje jakiś mocny tekst z jego strony. Bez złudzeń. Sens mają tylko samodzielne rządy, a w te nie wierze i już. Nic na nie nie wskazuję. Przypominam, że już przed ostatnimi wyborami był spory entuzjazm - co widać choćby w typerku - który zakończył się soczystym nokautem. Po co nakręcać się drugi raz? Siła medialna tych wszystkich gnid jest taka, że straciłem złudzenia. Nawet gdyby coś wyszło to na krótko, bo jazgot by był taki (może nawet interwencja niemiecka?), że nic z tego. A poza tym jestem tak rozczarowany głupotą Szydło, że mi się nawet nie chce myśleć o pozostałych. Cała ta klasa polityczna to w większości kretyni zarządzani przez 4 czy 5 szefów. Sami już nawet myśleć nie potrafią poza rodzynkami w stylu Pawłowicz.

Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                                Z. sami nie są w stanie niczego zablokować

Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                                Czyli - o dziwo - wychodzi, że PiS bez problemu mógłby rządzić z PSLem.
                                Nie chce mi się liczyć, ale wydaje mi się, że nawet z tego nader optymistycznego (!) sondażu wynika, że nie będzie w stanie przełamać veta. A Bronek zablokuje dosłownie wszystko stając się ostoją walki z kaczyzmem. No, chyba że ktoś wierzy, że ten tępy naród nie wybierze właśnie takiego gajowego, wąsatego, z brzydką żoną i swojskim i wiejskim stylem bycia, klasycznego janusza na nowego prezydenta.

EDIT:

No, strasznie mi przykro
                                Ostatnio edytowany przez Z.; [ARG:4 UNDEFINED].
                                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

Pracuję...
                                X