Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • I kolejny sondaż nt. Komorowskiego, pytania ułożone tak jak by do kolejej edycji Familiady:

  CBOS w sondażu zapytał badanych o to, jakie ich zdaniem cechy najlepiej charakteryzują głowę państwa. [...] Sympatyczny (83 proc.), przywiązany do tradycji (78 proc.), wzbudzający szacunek (75 proc.), przystojny (70 proc.), inteligentny (66 proc.), ale też zbyt powolny (61 proc.) - tak widzą prezydenta Bronisława Komorowskiego badani przez CBOS.
  http://www.tvpparlament.pl/sondaze/p...encie/11155805

  Co to jest CBOS?

  Powołany w 1982 roku przez pułkownika Stanisława Kwiatkowskiego, doradcę gen. Wojciecha Jaruzelskiego, pozostawał pod kontrolą Urzędu Rady Ministrów do 1990 roku. Od 1997 roku działa na podstawie ustawy z dnia 20 lutego 1997 r. "o fundacji - Centrum Badania Opinii Społecznej" (Dz. U. z 1997 r. Nr 30, poz. 163). Obecnie formalnie jest fundacją, nad którą nadzór sprawuje Prezes Rady Ministrów[Donald Tusk]. [...] Działalność Centrum Badania Opinii Społecznej jest współfinansowana z budżetu państwa w ramach części 16 - Kancelaria Prezesa Rady Ministrów. W 2011 dotacja podmiotowa dla CBOS wyniosła 3,124 mln zł. W ustawie budżetowej na 2012 zapisano na ten cel kwotę 3,2 mln zł, a w 2013 – również 3,2 mln zł.
  Oprócz CBOS, płk. Kwiatkowski założył parę innych sondażowni, np. Gfk Polonia.

  W latach 1986-1989 był członkiem Rady Konsultacyjnej przy Przewodniczącym Rady Państwa Wojciechu Jaruzelskim. Członek powołanego po wprowadzeniu w Polsce stanu wojennego "Zespołu Partyjnych Socjologów przy KC PZPR"
  A teraz polecam wszystkim zajrzeć jakie to badania przeprowadzał towarzysz pułkownik razem ze swoim CBOS-em w stanie wojennym:

  http://warsztaty.org.salon24.pl/1988...ni-vs-czerwoni

  Wystarczy zjechać do tabelek, "badania" dotyczące zaufania do MO, Wron, PZPR, czy wprowadzenia stanu wojennego i poczytać sobie na czym wtedy polegała propaganda. "Badania" były przeprowadzane w myśl znanego hasła: wzmożona kontrola dźwignią społecznego zaufania, towarzyszącemu PZPR praktycznie od początku do końca istnienia, a miały na celu oczywiście wmawiać ludziom, że im bardziej są inwigilowani, tym bardziej ufają władzy.
  "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

  "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

  Komentarz


  • Frasyniuk dziś przeszedł samego siebie - Wałęsa to postać posągowa. Być może nawet ważniejsza niż Piłsudski. Rozmowa ze "stokrotką" w WSI 24 w kontekście awantury Wałęsy z Borusewiczem i resztą.
   Ich już nie ma co leczyć...
   SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

   Komentarz


   • Wyroków dożywocia dla 103 wysokich rangą wojskowych, głównie generałów, domaga się prokuratura w Turcji prowadząca dochodzenie ws. obalenia w 1997 roku rządu Necmettina Erbakana - podała w środę turecka telewizja NTV.
    A Wojciech znów zachorował...
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Domino KG(L) Zobacz posta
     Frasyniuk dziś przeszedł samego siebie - Wałęsa to postać posągowa. Być może nawet ważniejsza niż Piłsudski. Rozmowa ze "stokrotką" w WSI 24 w kontekście awantury Wałęsy z Borusewiczem i resztą.
     Ich już nie ma co leczyć...
     Prawdopodobnie wiele osób się obawia tej awantury między Wałęsą i Borusewiczem.Lechu jest dość tępawy i mógłby powiedzieć parę słów za dużo.Jakaś "aureola mogłaby spaść".Bolkowi jest już wsio za jeden.Wielu wciąż drży.

     Komentarz


     • Poseł PiS Krystyna Pawłowicz opisuje manipulację jakiej dokonała telewizja TVN. Chodzi tutaj o rozmowę nt. marszu szmat

      Mam nadzieję, że Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich zareaguje na tak bezczelny sposób manipulowania wypowiedzią przez TVN - mówiła posłanka.

      Dodała, że osoby, które odsłuchują całej wypowiedzi wiedzą o tym, że poseł PiS przeczytała tekst zaproszenia na marsz szmat, a nie było to jej osobiste stwierdzenie.

      Pan Kuźniar chciał się zrewanżować za to, że w dyskusji mnie nie pokonał i przeszedł sam siebie. Mam nadzieję, że słuchacze to zrozumieją - mówiła Krystyna Pawłowicza.

      Oświadczenie poseł ws. rozmowy w TVN

      Obrażających się na mnie za mój komentarz w TVN24 nt. „Marszu Szmat” kieruję pod właściwy adres, tj. na strony Fabryki Równości – organizatora marszu, który zapraszał do udziału następującym tekstem (o ile jeszcze tego nie zdjęto). Cytuję za organizatorami:
      „…dziwki i dżentelmeni, damy i żigolaki, kurtyzany i alfonsi, napalone queery i wyzwoleni feminiści, cudzołożnice i jawnogrzesznicy, fetyszystki i transwestyci, córy Koryntu i sukinsyni, nierządnice i sutenerzy, dominy i niewolnicy, ladacznice i stręczyciele, dewiantki i puszczalscy, święte prostytutki i sprośni utrzymankowie, sodomitki i zbereźnicy, poliamorystki i swingerzy, wszetecznice i rozpustnicy, nimfetki i satyrzy, bezwstydnice i erotomani, cyklistki i pedały… to jest nasza noc. Duszą, ciałem i seksem świętujemy 1. warszawski Marsz Szmat (Slutwalk)…”
      Po marszu organizatorzy przewidzieli m. in. następujące imprezy: „Sodoma. Zdziry & libertyni”, „Zboczenie na scenie” czy „Rozpusta na parkiecie”.
      W programie TVN zacytowałam jedynie fragment tego zaproszenia nie dodając od siebie żadnego nowego określenia.
      Cała ta impreza skompromitowała ważny problem ochrony ofiar gwałtu, na którą uwagę zwróciło tylko Prawo i Sprawiedliwość zgłaszając projekt ustawy o podwyższeniu kary za gwałty. Żadna z potępiających mnie dziś osób, w tym najbardziej oburzona Pani Marszałek Ewa Kopacz i Pani Minister Kozłowska-Rajewicz, projektu tego nie poparły.
      Obecne obrażające mnie komentarze dowodzą jedynie hipokryzji moich oskarżycieli
      .

      Krystyna Pawłowicz
      Poseł na Sejm RP
      http://www.radiownet.pl/publikacje/m...osel-pawlowicz
      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

      Komentarz


      • Jaki ma cel wysyłanie Pawłowicz do TVN? Po [email protected]#$ tam występuje?
       „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

       Komentarz


       • Cała sprawa z tą Pawłowicz pokazuje, że najnowsze sondaże powodują straszną desperację w pewnych kręgach.Dokonano bardzo prostej, ale skutecznej manipulacji.Lemingoza pluje na Pawłowicz i domaga się jej krwi.Wystarczy wejść na profil WiW lub Tvn24.

        Inna sprawa, że jeśli PIS będzie dalej się tak dawał podchodzić, to nie wróżę im nic nowego.Pawłowicz powinna mieć zakaz występów w TV.

        Komentarz


        • Zamieszczone przez syrokomla Zobacz posta
         Jaki ma cel wysyłanie Pawłowicz do TVN? Po [email protected]#$ tam występuje?
         Może dlatego, że na tle masy bezbarwnych postpolityków ze wszystkich stron (Błaszczak, Olszewski, etc.) jawi się jako wyrazista, pełna pasji, wyrazista osobowość, która nie poddaje się wszechobecnej lewackiej politycznej poprawności. W Stanach byłaby gwiazdą konserwatystów, u nas w kraju, gdzie nawet niektóre osoby z opozycji boją się powiedzieć cokolwiek nie pomyśli mainstremu, robi za wariata. Brawo dla Pani Poseł!
         Bóg z Nami, choj z Nimi.
         Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

         Komentarz


         • A moim zdaniem dorabia osobom "które nie poddają się wszechobecnej lewackiej politycznej poprawności" mordy oszołomów. Ta forma jest żenująca. Po co politycy chodzi do telewizji? Żeby zdobywac poparcie, ta akim wystapieniem na pewno go sobie nie kupuje wśród widzów TVN24. Na ten odcinek trzeba jakiś bardziej wyważonych, jak wolisz "spedalonych" wysyłać.
          „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

          Komentarz


          • Zamieszczone przez syrokomla Zobacz posta
           Po co politycy chodzi do telewizji? Żeby zdobywac poparcie, ta akim wystapieniem na pewno go sobie nie kupuje wśród widzów TVN24.
           Za to zdobywa owo poparcie wśród ludzi prawych i rzetelnych, którzy potrafią wyciągnąć wnioski z przekazów medialnych. Widzowie TVN 24 w większości do takich nie należą.
           "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
           Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
           Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
           Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
           "
           Janusz Waluś - czekaMY!

           Komentarz


           • Świetnie na pewno będzie to procentować w kolejnych wyborach
            „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

            Komentarz


            • Zamieszczone przez syrokomla Zobacz posta
             Świetnie na pewno będzie to procentować w kolejnych wyborach
             W/g niektórych wpisów tutaj sprzed roku, dwóch, PiS już nie powinien istnieć.
             "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
             Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
             Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
             Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
             "
             Janusz Waluś - czekaMY!

             Komentarz


             • Tak samo jak kibolstwo nie powinno istnieć po wjeździe na murawę w Bydgoszczy
              Nie można w godzinie śmierci zostawić przyjaciół samych, nie można ratować tylko swojego życia, uszczuplając i tak niewielkie szanse ocalenia oddziału.
              Pada decyzja: Wracamy!
              Po godzinie doszli do włazu, drabinką wspięli się w górę, wychodzili kolejno, Tadeusz ciągnął erkaem za lufę, Józek popychał broń od dołu, za nimi wyszedł mały Kajtek, z uwielbieniem patrzący na Tadeusza. Wrócili w znane już sobie gruzy, wrócili z erkaemem do przyjaciół.

              Komentarz


              • Przecież Korwin działa na tej samej zasadzie. A większość pisze, że torpeduje działania swojej partii i swoje poglądy.
               Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
               -------------
               Jedynie prawda jest ciekawa

               Józef Mackiewicz

               Komentarz


               • A on rządzi i rządzi, normalnie drugi Cyrankiewicz
                „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

                Komentarz

                Pracuję...
                X