Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• W sumie to pisząc o JOWach nie chciałem się wdawać w teorię, ani pisać czy jest to dobre, czy złe, tylko od strony praktycznej zauważyć, że na chwilę obecną oznaczałoby to jeszcze więcej mandatów dla Platformy.
    "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
      pomysł JOWów może propsować albo kompletny *****, albo osoba któej zależy na jeszcze większej dominacji PO/polaryzacji sceny politycznej. Na 100 senatorów całych 3 nie było jest popieranych przez 2 największe partie, z czego JEDEN jest kandydatem niezależnym - odpartyjnienie jak **** (pomijam fakt, że akurat ten jeden niezależny rodzynek dostał się do Senatu, bo LKieres z PO obsrał kampanie)
      Warto dodać, że jakoś żaden orędownik JOWów nie chwali się tymi wyborami

Komentarz

• poza tym jest jeszcze jeden właściwie najważniejszy argument przeciwko "odpartyjnieniu" wyborów poprzez JOW. W chwili obecnej jest jedna taka formacja "obywatelska" w parlamencie jest nią ruch palichuja. o poziomie prezentowanym przez tych parlamentarzystów, nawet nie warto mówić. Po prostu poważna partia polityczna siłą rzeczy bierze pewną odpowiedzialność za swoje listy i dlatego też będzie mocno opierało się przed wystawieniem kompletnego idioty na listę/miejsce biorące. Ciężko oczekiwać, że wyborca będzie miał możliwość jakiejkolwiek weryfikacji swojego kandydata, zupełnie też inaczej będzie wyglądało wyciągnięcie względem takiej osoby odpowiedzialności politycznej, bo niby jak.
        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Miałem dać do "linków/dowcipów", ale myślę, że w tym temacie rzecz zostanie bardziej doceniona

Pyta.pl na manifie
          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• dla mnie Kukiz to wentyl bezpieczeństwa
            i nie zdziwił bym się jak by był sterowany przez platfusów !
            Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Artysta Zobacz posta
              dla mnie Kukiz to wentyl bezpieczeństwa
              i nie zdziwił bym się jak by był sterowany przez platfusów !
              To akurat jest możliwe ale wątpię by robił to umyślnie. Kilka razy rozmawiałem z panem Kukizem i wiem że jest wybitnie naiwnym człowiekiem...

@Foxx serio? Pyta?
              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Jak dla mnie, to za bardzo się wkręcił w promocję JOW-ów, a za jedyną bolączkę polskiej polityki uważa system proporcjonalny. Trochę ubogie postulaty, jeśli patrzeć na niego przez pryzmat osoby chcącej coś na poważnie zmienić w Polsce.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                  @Foxx serio? Pyta?
                  Serio, serio. Podobnie, jak w przypadku Marszu Niepodległości 2012 i ich najlepszego materiału z tego wydarzenia. Oceniam materiał, nie autorów.
                  My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                    Serio, serio. Podobnie, jak w przypadku Marszu Niepodległości 2012 i ich najlepszego materiału z tego wydarzenia. Oceniam materiał, nie autorów.
                    Najlepszy atak antify na końcu reportażu, wracają też postacie z zeszłorocznej manify(trans i apologletka publicznej masturbacji, która chyba z tego już wyrosła)
                    Bóg z Nami, choj z Nimi.
                    Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta

Odniesiesz się do któregoś kilkudziesięciu merytorycznych argumentów, które się tu pojawiły w odpowiedzi na to, co próbowałeś pisać? No i jak tam z tym Janeckim?
                      Jeżeli o Janeckiego chodzi to i ty i ja mamy rację. Wychodzi na to że wPolityce to typowo Pisowska propaganda jak ludzie Kaczyńskiego są redaktorami tego serwisu.

Janecki współpracuje z partyjnym zespołem odpowiedzialnym za przygotowanie strategii wyborczych.
                      To jak myślisz on ma pisać przeciw Pisowi?
                      Dodam jeszcze że na zarzuty Kaczyńskiego odpowiedział Tusk i ministrowie, a w/g ciebie Tuskowi odpowiedział jakiś pismak w Pisowym serwisie i to ma być OK.
                      Nawet to na oficjalnych stronach się nie ukazało, nie wspomnę o mediach Rydzyka.

Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                      No i napisz w końcu, Jurij, na kogo zamierzasz głosować w zaistniałej sytuacji.
                      Jak na razie nic nowego nie powstało to nie mam na kogo głosować.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jurij Zobacz posta
                        Jeżeli o Janeckiego chodzi to i ty i ja mamy rację. Wychodzi na to że wPolityce to typowo Pisowska propaganda jak ludzie Kaczyńskiego są redaktorami tego serwisu.

Janecki współpracuje z partyjnym zespołem odpowiedzialnym za przygotowanie strategii wyborczych.
                        Dodam jeszcze że na zarzuty Kaczyńskiego odpowiedział Tusk i ministrowie, a w/g ciebie Tuskowi odpowiedział jakiś pismak w Pisowym serwisie i to ma być OK.
                        Nawet to na oficjalnych stronach się nie ukazało, nie wspomnę o mediach Rydzyka.

Jak na razie nic nowego nie powstało to nie mam na kogo głosować.
                        Ale przecież pomysł palikota o umożliwieniu głosowania dzieciom nie przeszedł, to czego szukasz na wyborach?
                        Bóg z Nami, choj z Nimi.
                        Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• palikot o Polakach:
                          '' Nie potrafimy współdziałać. Ani na murawie anie gdzie indziej. Polacy to gówniarze, zera, szambo"

http://politykier.pl/kat,1025795,wid...wiadomosc.html
                          Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie.

Komentarz

• Co do Palikota to :

http://www.youtube.com/watch?v=8ZtfBbkvFBg
                            Ostatnio edytowany przez TreLu$ '; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Unii E. mówiący NIE !!! Zobacz posta
                              palikot o Polakach:
                              '' Nie potrafimy współdziałać. Ani na murawie anie gdzie indziej. Polacy to gówniarze, zera, szambo"

http://politykier.pl/kat,1025795,wid...wiadomosc.html
                              Ja bym jeszcze dorzucił ten słynny cytat tego gówniarza, zera, szamba;

"na zeszłotygodniowym spotkaniu partii i organizacji lewicowych z cyklu konwersatorium "Dialog i Przyszłość" Janusz Palikot powiedział kontrowersyjne zdanie: "Dziś przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości". Mówił to w kontekście roli Unii Europejskiej oraz roli, jaką powinna odgrywać w niej Polska."

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...polskosci.html

Komentarz

• Zamieszczone przez Jurij Zobacz posta
                                Na identycznej zasadzie, jak trzy największe telewizje i "G.W." są propagandą peowską. Gwoli ścisłości, Janecki nie jest tam redaktorem, tylko wspracownikiem portalu.

Zdecyduj się - albo jego kariera uzasadnia komentarz "odpowiedzi" rządu z perspektywy PiS, albo dyskutujesz z nie postawioną i nie zrozumiałą tezą, jakoby był obowiązany do obiektywnej publicystyki, której swoją drogą w Polsce nie ma.

Zdecyduj się po raz kolejny: "współpracownik zespołu odpowiedzialnego za przygotowanie strategii wyborczych" to "jakiś pismak"? To raz - dwa, w pierwszym akapicie napisał dlaczego odpowiedź serio na rządowe ściemy byłaby idiotyzmem oraz podał konkretne przykłady tej ściemy jako uzasadnienie.

Najwyraźniej, zgodnie z prawdą, uznano że po pierwsze wpolityce.pl jest bardziej poczytne, a po drugie tekst Janeckiego wyczerpał temat z ich strony. Ty te media Rydzyka monitorujesz? Bo ja tam nie wiem. Z ciekawości wygooglałem na stewczyk.info (zanim skomentujesz tą witrynę jako "marginalną" wrzuć w google'a "kasy SKOK") taki oto wywiad z wiceszefową PiS:

Rozmowa z wiceprezes PiS, posłanką Beatą Szydło.
                                Stefczyk.info: Rząd wykazał się dużą aktywnością publikując odpowiedź na krytykę Jarosława Kaczyńskiego. W przemówieniu sejmowym wyliczył on wiele błędów rządu. Poszczególne resorty wydają oświadczenia, wykazując błędy lidera opozycji. Jak Pani to ocenia?

Beata Szydło: Ta sytuacja przypomina wcześniejszą akcję rządu. Gdy PiS przedstawił alternatywny program gospodarczy, urzędnicy Ministerstwa Finansów wraz z ministrem zamiast przygotowywać budżet na kolejny rok zaczęli liczyć nasze propozycje. Potem okazało się, że zrobili to nieprofesjonalnie. Wykazaliśmy im błędne obliczenia. Dziwiliśmy się wtedy, że rząd zamiast rozmawiać o naszych propozycjach, zamiast ustosunkować się do naszych projektów przedstawił materiał propagandowy, zaznaczając, że obala program PiS. I tak samo jest obecnie. Czytałam materiały rządowe opublikowane na stronach rządowych.

Jak Pani je ocenia?

To jest słowotok, niewiele wnoszący do merytorycznej debaty. Brakuje tu faktów, brakuje celnych argumentów pozwalających na odpieranie słów premiera Kaczyńskiego. Mnie to nie dziwi, ponieważ trudno zaprzeczać faktom i liczbom. Dane przedstawione przez prezesa PiS opierały się na danych NBP, GUS, danych prezentowanych w parlamencie. Z tym bardzo trudno polemizować. Donald Tusk i jego ekipa w szaleństwie robienia dobrego PR starają się odwrócić rzeczywistość i przekonać, że czarne jest białe. A rzeczywistość jest oczywista dla każdego. Oceny przedstawione przez Jarosława Kaczyńskiego były prawdziwe i celne. Widać, że władzę to przemówienie zabolało. Szczególnie, że premier początkowo zapowiedział szybką reakcję, a potem sprawę odkładano.

Rząd musiał się przygotować.

Jednak zamiast koncentrować siły rządu na kolejnych pracach, które niczego nie wnoszą, są jedynie szukaniem dziury w całym i próbą udowodnienia, że jest inaczej niż jest, rząd powinien skupić się na rozwiązywaniu problemów Polski. Władze powinny się skupić na tym, co jest w kraju do zrobienia.
                                Z innej beczki - o co chodziło z "moim artykułem, którego nie autoryzował PiS"?
                                Ostatnio edytowany przez Foxx; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X