Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Właśnie wracam z przejażdżki po mieście w okolicach manifestacji Obalmy rząd czy jakoś tak. Policji więcej chyba niż manifestujących którzy o 18 już wracali do domów (start miał być o 17). Troszkę młodych osób zauważyłem i na tym zakończę . Jak ktoś był proszę o jakiś opis tego spędu Generalnie lipa
  "You'll never walk alone "

  Komentarz


  • tekst palićkmiota na natemat
   Jesteśmy beznadziejni, tragiczni, trywialni, śmieszni.
   Przegraliśmy w kompromitującym stylu z z Ukrainą. Polacy to gówniarze, zera, szambo. Nic nie potrafią zrobić razem. Przy naszych piłkarzach nawet Głódź to sportowiec. Ściślej - actimelowiec.
   Dlaczego tak jest? Nie rozumiem!
   Rozumiem! Mamy zrujnowany kraj! Brak kapitału społecznego . Nie dajemy rady trudnościom, uciekamy w prywatność.
   Jednak nie stadiony są problemem, ale lekcje religii, edukacja!
   Polska pada ofiarą przemocy katolickiej. Oby Franciszek to zmienił!
   co za ku...a ***** to jest niemożliwe, matoł przy nim to ideał

   Komentarz


   • Kaczyński ze złej strony podszedł do życia.
    Wpierw powinien nauczyć się kierować podstawową komórką społeczną (rodzina)
    A jak by mu wyszło próbować kierować krajem. Pierwszego nie spróbował a do drugiego się pcha.
    L. Dorn o Kaczyńskim.
    Jarosława nazywa wielkim publicystą i słabym politykiem,
    zdradza, że prezes PiS od samego początku chciał partii wodzowskiej i bardzo sprawnie budował "monarchię" w PiS-ie. "Komitetu politycznego używał wyłącznie do tego, aby obserwować, co innym ludziom po głowach chodzi. Rzucał różne myśli i obserwował reakcje, po czym podsumowywał" - mówi. Ten organ partii miał w zamierzeniu Kaczyńskiego mieć charakter wyłącznie ciała konsultatywnego, mieć formułę "gawędzącej struktury".
    Tymczasem Jarosław Kaczyński po Smoleńsku "stracił rozum, stracił rozsądek, stracił instynkt".
    Plan wyborczy PO
    Fajnie się czyta ale co zostało.

    zmniejszenie VAT, podniesienie pensji w budżetówce, wielkie projekty infrastrukturalne, wykorzystanie gazu łupkowego, zwalczanie biurokracji. budowa tysiąca świetlików - centrów kultury, stworzenie - w ramach programu "Koperniki" w każdym województwie do 2020 roku Centrów Nauki - których zadaniem, będzie inspirowanie młodzieży do nauki i innowacyjności.
    likwidacja formularzy podatkowych PIT.Obniżenie długu publicznego
    obejmie wszystkie dzieci w wieku 3 i 4 lat prawem do edukacji przedszkolnej,Partia chce zagwarantować bezpieczeństwo emerytalne wykorzystując m.in. dochody państwa z gazu łupkowego do zasilenia funduszy emerytalnych itd, itd.
    Przecież piszę że jakby swoje założenia zrealizował to by było super. A tak mamy co mamy.
    Celem PO było odsunięcie PiS od władzy, UDAŁO się.

    Komentarz


    • Cytując klasyka, Dorn miał okazję milczeć. Dwa razy ten okrutny, mściwy i pamiętliwy Kaczyński da mu szansę powrotu i z listy PISu wszedł do Sejmu, po czym jak zwykłe zero po raz kolejny wkłada nóż w plecy. Mam nadzieję, że Kaczyński po raz trzeci nie da się zmamić Dornowi, który pewnie na kilka miesięcy przed wyborami będzie znowu robił umizgi.

     Komentarz


     • Europejski Trybunał Praw Człowieka wezwał Polskę do zajęcia stanowiska ws. skargi znanego reżysera Grzegorza Brauna. Postępowanie przed Trybunałem wiąże się z wyrokiem nakazującym Braunowi przeproszenie językoznawcy Jana Miodka za nazwanie go "informatorem policji politycznej PRL".

      - Sprawa przed Trybunałem trwa już od 2010 roku, ale teraz dopiero wezwano Polskię do ustosunkowania się wobec skargi Grzegorz Brauna – mówi portalowi niezalezna.pl mecenas Stefan Hambura, który reprezentuje znanego reżysera.

      Grzegorz Braun przed kilkoma laty na antenie radia Wrocław podczas dyskusji o lustracji stwierdził, że wśród jej przeciwników jest wielu, bo mają w tym własny interes. Padło nazwisko prof. Jana Miodka, którego reżyser nazwał "informatorem policji politycznej PRL". Miodek poczuł się urażony tym stwierdzeniem i pozwał Brauna.

      Podczas procesu potwierdzono, że Jan Miodek został zarejestrowany w 1978 r. zarejestrowany przez Służbę Bezpieczeństwa jako Tajny Współpracownik o pseudonimie „Jam”. Pomimo to sąd nakazał Braunowi przeproszenie Miodka, a uzasadnienie wyroku było kuriozalne. Sąd stwierdził bowiem, że choć rejestracja była faktem, to brak jest dowodów, aby Miodek współpracował z SB (wyrejestrowany został dopiero w 1989 r.).

      Po niekorzystnych orzeczenia dla Brauna w sądach dwóch instancji sprawa trafiła również do Sądu Najwyższego, ale i on nakazał przeproszenie Miodka.

      Po tym orzeczeniu reżyser wspierany przez mecenasa Hamburę zwrócił się do Europejskiego Trybunał Praw Człowieka.
      - Trudno powiedzieć kiedy postępowanie się zakończy. To mogą być miesiące, ale także lata – dodaje prawnik.
      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Warszafiak Zobacz posta
       Generalnie lipa
       lipa ? a to dlaczego
       bo ludziska nie dali się wkręcić lewicowym kurwom z palikotem i służbami w tle ?
       to chyba dobrze ze mało było ludzi - bo nie łykaja wszystkiego jak pelikany
       Czas kończyć z baranami na forumce

       Komentarz


       • Zamieszczone przez Pan Artysta Zobacz posta
        lipa ? a to dlaczego
        bo ludziska nie dali się wkręcić lewicowym kurwom z palikotem i służbami w tle ?
        to chyba dobrze ze mało było ludzi - bo nie łykaja wszystkiego jak pelikany
        lipa ,bo pokazuje nam to obraz jak bardzo jest potrzebna osoba/partia która była by w stanie zebrać większą ilość osób. Wtedy media światowe zobaczyły co u nas się dzieje, tymczasem nawet w naszych nawet nie było o tym słowa że ktoś coś takiego organizuje (a gdyby to nie była palikociarnia? ) a nie oszukujmy się obalanie rządu to nie byle co .
        "bo ludziska nie dali się wkręcić lewicowym kurwom z palikotem i służbami w tle ?" - pojawił się ktoś z RP ? pytam bo nie byłem

        Czy doczekamy czasów gdy ludzie przejrzą na oczy i popędzą to całe ku****o od koryta. partia oburzonych będzie w stanie to zrobić ? temat rzeka
        "You'll never walk alone "

        Komentarz


        • o czym Ty piszesz ? bo chyba nie ogarniasz tematu tej mistyfikacji
         Zamieszczone przez Warszafiak Zobacz posta
         - pojawił się ktoś z RP ? pytam bo nie byłem
         a musiał aby podejrzenia były wiarygodne
         wiadomo co za chvj to organizował i to wystarczyło aby to gówno olać !
         Czas kończyć z baranami na forumce

         Komentarz


         • Zamieszczone przez Warszafiak Zobacz posta
          lipa ,bo pokazuje nam to obraz jak bardzo jest potrzebna osoba/partia która była by w stanie zebrać większą ilość osób.
          A marsz "Obudź się Polsko!" to k***a gdzie był? W Australii?

          Komentarz


          • Może chodzi o przedsięwzięcie, któremu trochę ciężej jest przylepić łatkę PiSu i twarz Rydzyka i dzięki temu mieć większy potencjał.

           Duda chyba wyczuł, że idąc w politykę ramię w ramię z Jarkiem prędzej czy później przepadnie jak wielu przed nim. Władzy też nie zasmakuje. Sztama z Kukizem, apolityczne i chwytliwe hasło na głównym sztandarze - koniec końców pewnie i tak nic z tego nie będzie, ale facet ma ambicje. Szkoda tylko, że u nas nawet "oburzeni" mają jako wspomniany główny postulat JOWy, które systemu nie zmienią, a nawet mogą go umocnić i generalnie raczej są w naszych warunkach do dupy. A poza nim niewiele wiadomo. No, Duda jak to związkowiec gada o wzmocnieniu socjału, likwidacji śmieciówek, czyli po prostu lewicowe mrzonki.
           Ostatnio edytowany przez Slyboots; 9286.
           "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

           Komentarz


           • Osobiście nie rozumiem tego bezrefleksyjnego zapatrzenia na JOWy jakie ostatnio panuje na prawicy, a ostatnia okładka z Kukizem w "Do Rzeczy" była w moim odczuciu chyba największą merytoryczną żenadą od czasu wystartowania "Uważam Rze".

            Komentarz


            • kilkaset tysięcy osób protestowało w paryżu przeciwko legalizacji tzw. "małżeństw homoseksualnych". Ustawę forsuje lewicowy prezydent francois hollande, a do jej zatwierdzenia brakuje już tylko zgody senatu. Kluczowe głosowanie ma odbyć się 4 kwietnia.
             Pochód przeszedł pięciokilometrową trasę pod łuk triumfalny. Według organizatorów w marszu uczestniczyło milion 400 tysięcy osób. Policja ocenia, że w proteście uczestniczyło 300 tysięcy. Podczas marszu doszło do incydentów z policją. Uczestnicy marszu próbowali przejść przez zapory zabezpieczające trasę przemarszu. Policja użyła gazu łzawiącego, chociaż w marszu uczestniczyły rodziny z dziećmi. Protestujący nieśli transparenty: "chcemy pracy, a nie małżeństw homo", "nie gejowskiemu ekstremizmowi".

             To już drugi tak duży protest przeciwko legalizacji tzw. "małżeństw homoseksualnych". Styczniowy marsz uświadomił francuskim politykom, że poziom poparcia dla projektu ustawy we francuskim społeczeństwie maleje. Między innymi z tego powodu zrezygnowano z umożliwienia lesbijkom prawa do adopcji dzieci.
             iar
             Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

             Komentarz


             • Widzieliście debiutanckie nagrania TV Republika? Coś strasznego. Mimo sporej rezerwy do tego pomysłu, miałem nadzieję, że to będzie coś więcej niż Gazeta Polska VOD. Obiektywizm jak w tvn24, masakra
              „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
               A marsz "Obudź się Polsko!" to k***a gdzie był? W Australii?
               a co ten marsz przyniósł dobrego , przeszedł i tyle . Praktycznie co chwile ktoś strajkuje/manifestuje a nic za tym na większą skalę zmian nie przynosi. Abstrahując od tego to polityka człowieka który robi karierę na śmierci brata też do mnie nie przemawia.
               No i zaraz się zacznie "mowa nienawiści"
               "You'll never walk alone "

               Komentarz


               • Zamieszczone przez Warszafiak Zobacz posta
                Abstrahując od tego to polityka człowieka który robi karierę na śmierci brata też do mnie nie przemawia.
                Mógłbyś rozwinąć swoją głęboką myśl, popierając ją faktami, linkami i cytatami ?
                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

                Komentarz

                Pracuję...
                X