Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Bezrobocie 15%, ludzie wykluczeni z życia społeczno-kulturalnego z powodu biedy, znalezienie pracy po szkole graniczy z cudem a dla matoła najważniejsze są prawa homowców i walka z nazizmem. Ten facet jest naprawdę tak głupi, czy po prostu już ma wyjebane na wszystko, bo wie, że go czeka ciepła posada w Unii, a co Tu się dzieje/będzie działo ma serdecznie w chuju?
  Tutaj najlepszy przykład, że zmiany są możliwe:
  Ostatnio edytowany przez Jerzman; 47902.
  Bóg z Nami, choj z Nimi.
  Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

  Komentarz


  • no i już promocja traktatu fiskalnego i eurowaluty rozpoczęta   tusek i komoruski oczywiście zadeklarowali się na "tak"
   "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

   "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

   Komentarz


   • Niezidentyfikowani sprawcy postanowili nieco odnowić gdyńskie biuro posłanki SLD, J. Senyszyn. W nawiązaniu do opcji politycznej którą reprezentuje "Joanna o aksamitnym głosie" biuro zostało naznaczone czerwoną farbą, widoczny jest także napis :"Inke" pomścimy"
    Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie.

    Komentarz


    • Adam Hofman w wywiadzie dla stokrotki:

     Dodał, że jego zdaniem są informacje wskazujące na to, że to Donald Tusk wymyślił Ruch Narodowy jako prawicową opozycję dla PiS. - Donald Tusk zdecydował, nie wiem czy tak jest, ale jest dużo przesłanek, żeby hodować Ruch Narodowy w kontrze do PiS, to czyni źle dla Polski - stwierdził Hofman.

     Jako przesłankę, która wskazują na to, że to PO stoi za narodowcami, wskazał powstanie Instytutu Myśli Państwowej. - Według wszystkich informacji ten instytut powstał po to żeby zbudować konserwatywne zaplecze dla Tuska. Pewni panowie dostali na to koncesję. Michał Kamiński ma to zrobić w zamian za miejsce do europarlamentu. Ich naturalną bazą w terenie będą narodowcy. Roman Giertych trzyma cały czas kontakty z różnymi ludźmi z tego swojego obozu, to nie jest tajemnicą - mówił Hofman.
     Hofman błyska w temacie narodowców. Co mu dała taka wypowiedź?
     "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

     "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

     Komentarz


     • Zamieszczone przez spotter_spotterow Zobacz posta
      Adam Hofman w wywiadzie dla stokrotki:      Hofman błyska w temacie narodowców. Co mu dała taka wypowiedź?
      Tyle lat Romek z tatusiem robili wszystkich w ch..ja, także za jakiś czas odnośnie tej inicjatywy coś może wypłynąć na wierzch. Wykluczyć niczego nie można.
      Nic tak nie jednoczy jak wspólny wróg

      Komentarz


      • Daj Boże

       Platforma na skraju rozpadu - środowe spotkanie klubu z premierem miało mocno nerwowy przebieg. Według informacji "Faktów" TVN Donald Tusk postawił partyjnym konserwatystom jasne ultimatum - albo porozumienie w sprawie związków partnerskich, albo grupa Gowina będzie musiała szukać miejsca poza Platformą. Uzasadnienie też nie zostawiało złudzeń - to już nie walka o kompromis, tylko bój o przywództwo.

       Komentarz


       • Zamieszczone przez pitu pitu


        A podobno szefem peezelu został ten, no... jak mu tam?

        k.u.r.w.a., znowu zapomniałem [p]


        Komentarz


        • "Dziennik Polski" przytacza drastyczny przykład emerytki, która dostała wezwanie do zapłaty na kwotę 1404 zł, podczas gdy miesięcznie od państwa dostaje 1100 zł. To wezwanie do zapłaty za lata 2008-2012. Pani Kazimiera przestała płacić abonament w 2008 r. po słowach premiera Donalda Tuska, który w wywiadzie dla "Wprost" obowiązek abonamentowy określił mianem "archaicznego haraczu" i zapowiedział starania w jego zniesieniu.

         Sama poszkodowana zauważa, że niesprawiedliwe jest to, że płaciła abonament uczciwie przez całe życie, podczas gdy jej sąsiedzi odbiorników w ogóle nie rejestrowali i nikt ich nie ściga, a ją traktuje się jak przestępcę.

         KRRiT jest zdania, że premier nie namawiał do zaprzestania płacenia abonamentu, ale przyznaje, że po jego słowach odnotowano drastyczny spadek opłat.
         Donald, matole, widzisz. co narobiłeś? Przeproś i **********!
         "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
         Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
         Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
         Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
         "
         Janusz Waluś - czekaMY!

         Komentarz


         • Biłgorajski cham triumfuje - on jeszcze ma tę gorzelnię? Bo czymś Kwaśniewskiego przekupić musiał...

          Bardzo nieciekawie się robi dla Polski. Donek może się czuć zagrożony, ale czy walec ruszy? Media chyba pójdą za Kwaśniewskim bo on nie jest tak zgraną kartą jak rudy Kaszub. No chyba że to tylko skok na miejsca do Europarlamentu, ale kto zagwarantuje że jak osiągną 20-30% to nie zapragną kontynuacji i powtórzyć wyniku w wyborach parlamentarnych? Wtedy dodać jakiś tam nawet niższy wynik PO, standard PSL które do koryta zawsze chętne i mamy powtórkę z rozrywki do kolejnej potęgi. Dramat.
          Cyt. "OFMC kradnie przechodniom rowery, robi burdy w sklepach , bije i zaczepia przechodniów!"

          Komentarz


          • Sekretarz SLD zapowiedział, że jeżeli Ryszard Kalisz nawiąże dialog z Aleksandrem Kwaśniewskim i Januszem Palikotem ws. budowy wspólnej listy centrolewicowej to zostanie on wykluczony z partii i klubu SLD.
           Prezydent Kwaśniewski zaproponował budowę silnego centrolewicowego bloku do PE we współpracy z SLD, Ruchem Palikota, SdPL, Unią Lewicy, RACJĄ PL, Unią Pracy, Stronnictwem Demokratycznym, Partią Demokratyczną i Partią Kobiet.
           Dzieje się...

           Komentarz


           • Nie wróżę im nic więcej niż to, co osiągnął LiD. Na lewicy zaznaczają się coraz poważniejsze różnice. SLD nie pójdzie za Palikotem, a od samego Ruchu odwracają się feministki. Kwaśniewskiego nawet gówno krytykowało za jego posadę u Kulczyka, więc to nie ma prawa się udać.

            Zresztą co się, kvrwa, czerwonymi przejmować?

            Komentarz


            • Czerwonymi nie, ale Polską jak najbardziej. Potencjał mają - gotowych głosować na nich debili u nas pod dostatkiem. Propaganda w TVN, Polsacie, TVP zrobi swoje; mają na to 2 lata. PO po kryzysie gospodarczym na 100% wyjdzie poturbowane i będzie potrzebować koalicjanta. Żeby uniknąć tego co im się należy muszą utrzymać się u władzy - że po wygranych przez prawicę wyborach nie będzie "zmiłuj" wie nawet najbardziej tępy poseł tej partii. Strach skutecznie wyeliminuje wszelkie opory czy sumienie. A razem z czerwonymi zafundują nam nie tylko małżeństwa dewiantów, ale i wejście do strefy Euro. PSL przyklaśnie byle im tylko pozwolić dalej kręcić lody na prowincji. O konsekwencjach chyba nie muszę mówić - już teraz jesteśmy rezerwuarem taniej siły roboczej (dobrej bo pracowitej i łatwo się aklimatyzującej) dla bogatych krajów UE...
             Cyt. "OFMC kradnie przechodniom rowery, robi burdy w sklepach , bije i zaczepia przechodniów!"

             Komentarz


             • A co za różnica pod jakimi szyldami występują? Oni nie muszą zakładać partii/koalicji, żeby zdobyć władzę, bo już ją mają. Są w spółkach Skarbu Państwa, najważniejszych urzędach i agencjach państwowych, w służbach specjalnych itd. Ta inicjatywa to jedynie zagranie pod publiczkę, aby stworzyć pozory, że jest demokracja, wymienność władzy, wolność polityczna i tego typu rzeczy.

              Komentarz


              • Taka, że wciąż mamy demokrację. Ułomną, bo ułomną ale jednak. Żeby dostać się do parlamentu potrzeba głosów. A ludzie zagłosują na "coś nowego" bez wnikania że to te same spuchnięte od gorzały ryje ze świńskimi oczkami... O to żeby tak myśleli już zadbają "autorytety".
               Cyt. "OFMC kradnie przechodniom rowery, robi burdy w sklepach , bije i zaczepia przechodniów!"

               Komentarz


               • Zamieszczone przez VANAHAIM72 Zobacz posta
                Taka, że wciąż mamy demokrację. Ułomną, bo ułomną ale jednak. Żeby dostać się do parlamentu potrzeba głosów. A ludzie zagłosują na "coś nowego" bez wnikania że to te same spuchnięte od gorzały ryje ze świńskimi oczkami... O to żeby tak myśleli już zadbają "autorytety".
                Parlament to chvja w Polsce może, niestety. Główna jego funkcja, jaką jest jest tworzenie prawa, w obecnych warunkach, kiedy prawie 80% naszej legislacji pochodzi z UE, jest pozbawiona treści i sensu. Funkcja kontrolna obejmuje rząd, który też nic nie może, bo, albo znowu Unia, albo służby mają w Polsce realną władzę.

                Owszem, żeby coś zmienić trzeba wygrać wybory, ale nowa inicjatywa będzie pływać w sosie własnych, starych i wiernych wyborców. Poparcie dla lewicy w naszym kraju nie przekroczy 20%, bo nie ma na nią zapotrzebowania. A jeśli już komuś mieliby te procenty urywać, to PO, co, z wielu względów, w tym podstawowego, jakim jest możliwość odsunięcia ich od władzy, jest korzystne.

                Komentarz

                Pracuję...
                X