Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • *****, brzydzę się ale wkleję do dewiantów powinno iść, ale znaczenie polityczne jest ; )
  Czy ta kura przypomina osła? Czy ten komunistyczny aparatczyk Bęgowski, przypomina tęczową Grodzką?

  Nie znasz człowieka, jego wrażliwości, ciężkiej życiowej drogi i tragedii osobistej, jaką przeszedł, to się nie wypowiadaj. Jakoś tak się dyscyplinuje autorów niepożądanych komentarzy i chociaż rzadko kiedy udaje się zdyscyplinować taką hienę jak ja, tym razem poddam się dyscyplinie.


  Krzysztof Bęgowski po przebraniu się w babskie ciuchy używa psudonimu “Anna Grodzka”

  Krzysztof Bogdan Bęgowski urodzony16 marca 1954 r. w Otwocku, syn Kazimiery i Józefa, pułkownika Ludowego Wojska Polskiego.

  Ukończył psychologię kliniczną. W 1982 r., w stanie wojennym był członkiem egzekutywy POP PZPR i Rady Okręgowej Socjalistycznego Związku Studentów Polskich, gdzie zasiadał w Komitecie Wykonawczym ds. Pracy Politycznej, a później ds. Szkoleń.

  We wrześniu 1982 r. Krzysztofa Bęgowskiego oddelegowano do Szkoły Podchorążych Rezerwy w Łodzi, gdzie odbył szkolenia polityczne. Po długotrwałym przeszkoleniu wojskowym, został dyrektorem Alma Pressu, wydawnictwa ZSP założonego w 1984 r. przez Jarosława Pachowskiego, członka PZPR, syna ambasadora PRL-u.

  Bęgowski bez przeszkód podróżował za granicę, był m.in. w Moskwie i Rostowie w lipcu 1982 r. na seminarium szkoleniowym organizowanym przez Komsomoł. Jako sekretarz Komisji Informacji Rady Naczelnej ZSP w 1984 r. był w Berlinie Wschodnim i Lipsku, jako dyrektor i redaktor naczelny Alma Press pojechał na Kubę, do Jugosławii oraz do Austrii. W dokumentach wyjazdowych Krzysztofa Bęgowskiego widniała adnotacja, że za wyjazdy odpowiedzialność brały wojskowe służby specjalne PRL-u. Krzysztof Bęgowski dysponował paszportem uprawniającym do wielokrotnego przekraczania granicy, który w czasach PRL-u posiadali tylko ludzie władzy.

  Przez kilkadziesiąt lat Krzysztof Bęgowski był mężem, nie partnerem i nie konkubentem, ale mężem i ojcem Bartka. Potrafił 22 lata oszukiwać swojego syna, jeszcze dłużej swoją żonę, a najdłużej, bo ponad 30 lat oszukiwał swoich towarzyszy z PZPR i SLD, z którego został dyscyplinarnie wyrzucony.

  Procedurę zmiany płci Krzysztof Bęgowski rozpoczął w 2008 roku, w klinice w Bangkoku, zakończył w 2010 roku. Warto zaznaczyć, że najprawdopodobniej terapia polegała tylko i wyłącznie na zażywaniu leków hormonalnych i powiększeniu piersi, nie było ingerencji w męskie narządy płciowe Krzysztofa Bęgowskiego. Słowem nie dał sobie obciąć jak krzyczał Maks Paradys do Jej Ekscelencji.

  Tak prezentuje się człowiek, który obecnie uchodzi za ofiarę nietolerancji, który obnosi się ze swoimi świeżo przyprawionymi cyckami i usiłuje przerobić na wariatów wszystkich widzących to, co widzieć muszą. Miliony Polaków poddaje się testom w stylu cesarsko-królewskich psychiatrów i każdy ma obowiązek powiedzieć, że „ta kura przypomina osła”, i że ta Grodzka nie przypomina Bęgowskiego – w przeciwnym razie sąd!

  Proszę wybaczyć, ale mnie polityczna prostytucja, żeby zacytować politycznego szefa Bęgowskiego, nie będzie uczyć ani wrażliwości, ani tolerancji, a tym bardziej nie będzie mnie sądami straszyć, o ile nie dam się przerobić na wariata. Ten cyniczny politykier w czasach słusznie minionych potrafił w niezwykle zdyscyplinowany sposób ukrywać swoje dewiacje, bo wiedział, że towarzysze z PZPR, którzy dziś uchodzą za „europejską lewicę” wyrzuciliby go na zbity pysk z POP. Oszukiwał swoją żonę i syna, obojgu, z pełną wiedzą i świadomością wykształconego klinicznego psychologa, zadał psychiczne cierpienia, a gdy znów się nadarzyła okazja poszedł robić karierę polityczną z przyprawionymi cyckami.

  Działacz totalitarnej organizacji partyjnej, szkolony przez zbrodniczą organizację komunistyczną Komsomoł, pozbawiony tolerancji partyjny wyrobnik, wspierający stan wojenny i tropiący wrogów ludowej ojczyzny, cyniczny koniunkturalista, nie będzie mnie szantażował swoją świeżo wymodelowaną dewiacyjną osobą.

  Krystyna Pawłowicz, którą usiłuje się ścigać jak Żyda za okupacji, wykazała się wyjątkowym taktem i delikatnym poczuciem humoru, ja takich pokładów dyplomacji i wrażliwości w sobie nie mam. Widzę nie tylko nażartego hormonami dewianta, który w swoim komsomolskim stylu usiłuje znów łapać za pysk politycznych wrogów, ale widzę prostaka, cynika, pajaca, sprzedajnego ideologa.

  Dla takich ludzi nie ma miejsca w demokratycznych systemach politycznych i z życia publicznego powinni być wykopani na bruk. Przyklejone cycki dla tego politycznego trolla są alibi, on doskonale potrafił sobie radzić ze swoimi dewiacjami, miał je zawsze pod pełną kontrolą i używał dewiacji tak jak wiały polityczne wiatry.

  Mnie nie bawi prześladowanie ludzi, którzy mają zaburzenia psychiczne, tutaj prawo powinno być surowe, prześladowanie niepełnosprawnych to rzeczywiście wyjątkowa niegodziwość. Tragiczne jest to, że sale szpitalne są wypełnione ludźmi przekonanymi o swojej napoleońskiej, czy chrystusowej tożsamości, tak samo tragiczne jak losy ludzi, którzy nie potrafią sobie poradzić ze swoją seksualnością.

  Natomiast czymś zupełnie innym jest wykorzystywanie swoich zaburzeń do przecierania sobie szlaków kariery i eliminowania konkurencji. Istnieje zasadnicza różnica między ludźmi cierpiącymi i zadającymi cierpienia, a zaburzenia mogą się objawiać agresją skierowaną do wewnątrz, czyli próby samobójcze, samookaleczenia, ciężkie depresje i tak dalej lub na zewnątrz, czyli dokładnie to co od więcej niż 30 lat robi Bogdan Bęgowski.

  Pan Bęgowski to nie żadna wrażliwa Grodzka, ale potwór i wampir emocjonalny, który swoje problemy psychiczne zawsze wykorzystywał jako narzędzie do osiągania celów politycznych i nie liczył się z wrażliwością, żony, dziecka, że o towarzyszach i przeciwnikach ideologicznych nie wspomnę.

  Bogdan Bęgowski to największy cynik i zamordysta obecnej kadencji parlamentarnej, ten człowiek powinien odpowiadać i to karnie za swoje podłości, te sprzed lat i te obecne. Całe życie był zamordystą o skłonnościach totalitarnych, niszczył swoich oponentów tymi samymi komsomolskimi metodami i udawał przy tym ofiarę.

  Brzydzi mnie nienaturalny, groteskowy i interesownie ucharakteryzowany wizerunek fizyczny Bęgowskiego, ale jeszcze bardziej brzydzi mnie pełne trucizny wnętrze tego agresywnego dewianta. Nie z ofiarą, ale prześladowcą mamy do czynienia, typem osobowości patologicznej, nie nadającym się do życia publicznego, a nawet społecznego. Takich osobników powinno się w najlepszym razie poddawać przymusowej terapii, a nie wręczać immunitety, by mogli bez ograniczeń prześladować wszystkich, którym ta kura nie przypomina osła.

  Mnie socjopata Bęgowski nie przypomina wrażliwej pokrzywdzonej Anny Grodzkiej, dla mnie to komsomolski zamordysta i żadna terapia hormonalna tego nie zmieni.

  Podobnych ocen nie odważyłbym się skierować pod adresem transseksualistów, którym ten problem złamał, a nierzadko odebrał życie. Bęgowski do takich ludzi nie należy, Bęgowski jest prześladowcą, nie ofiarą i zawsze taki był, co we mnie wzbudza odrazę, nie współczucie.

  MatkaKurka

  http://kontrowersje.net/

  Komentarz


  • Wipler pokazał klasę w starciu z seneszyn, jak Jarosław odejdzie na emeryturę ma dożywotni głos mój i mojej rodziny.
   Bóg z Nami, choj z Nimi.
   Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

   Komentarz


   • Na niezaleznej też jest tekst o tym dewiancie czyli Grodzkiej vel Bęgowskim :

    http://niezalezna.pl/37942-anna-grod...a-mistyfikacja

    O jego kolesiach z SLD,PZPR,Stow.Ordynacka czy lobbowaniu dla firm farmaceutycznych.
    Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie.

    Komentarz


    • o gawronie ktoś tam wspominał:
     prognozy są takie, że w 2022 wartość własności marynarki wojennej będzie wynosiła zero złotych
     ciekawa audycja na ten temat :
     http://www.radiomaryja.pl/wp-content...konczone22.mp3

     Komentarz


     • Zamieszczone przez Jerzman Zobacz posta
      Wipler pokazał klasę w starciu z seneszyn, jak Jarosław odejdzie na emeryturę ma dożywotni głos mój i mojej rodziny.
      w jakim programie ?

      i czy dysponuje ktos linczurem ?
      Czas kończyć z baranami na forumce

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Pan Artysta Zobacz posta
       w jakim programie ?

       i czy dysponuje ktos linczurem ?
       To był dzień na Polsacie News, o 23 masz powtórkę. I tak był spokojny, ja nie omieszkałbym zasadzić liścia degeneratce, a i pani redaktor by się przydał na odmulenie.
       Bóg z Nami, choj z Nimi.
       Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

       Komentarz


       • Jeśli ktoś miałby linka proszę by się nim podzielił

        Komentarz


        • polecam przeczytać ...a tak w ogóle to my o tym wiemy

         Szewczak: Mistrzowie zamętu nie zawodzą
         http://www.stefczyk.info/publicystyk...dza,6570503459

         Komentarz


         • zajebanie 4 mld zł przez UE i tak jest...sukcesem obecnego rządu ...a lemingostwo bije brawo...
          #MuremZaBonusem

          Komentarz


          • Zamieszczone przez ma_ch Zobacz posta
           o gawronie ktoś tam wspominał:
           prognozy są takie, że w 2022 wartość własności marynarki wojennej będzie wynosiła zero złotych
           ciekawa audycja na ten temat :
           http://www.radiomaryja.pl/wp-content...konczone22.mp3
           Marynarka Wojenna jest najbardziej zaniedbanym rodzajem sił zbrojnych. Oni już teraz ledwie dyszą i od dłuższego czasu są zmuszeni do - że tak się wyrażę w krótkich żołnierskich słowach - lepienia w gównie aby się to tylko jakoś kręciło... Żeby być uczciwym, to muszę przyznać iż równia pochyła zaczęła się na długo przed objęciem władzy przez PO; obecne rządy tylko ten stan pogłębiają z zapałem.
           Cyt. "OFMC kradnie przechodniom rowery, robi burdy w sklepach , bije i zaczepia przechodniów!"

           Komentarz


           • Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
            zajebanie 4 mld zł przez UE i tak jest...sukcesem obecnego rządu ...a lemingostwo bije brawo...

            4 mld to nic
            w porannym wocie poinformowano, ze w ustawianych przetargach na roboty drogowe skradziono ponad 150mld ojro
            to sie nazywa biznes
            Czas kończyć z baranami na forumce

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Pan Artysta Zobacz posta
             4 mld to nic
             w porannym wocie poinformowano, ze w ustawianych przetargach na roboty drogowe skradziono ponad 150mld ojro
             to sie nazywa biznes
             Oj tam, od razu skradziono. Po prostu zagospodarowano i oddano pod zarządzanie w prywtne ręce, co, jak powszechnie wiadomo, jest bardziej efektywne
             Złoty słońca blask dokoła,
             Orzeł biały wzlata w wzwyż,
             Dumne wznieśmy w górę czoła,
             Patrząc w Polski znak i w krzyż!

             Polsce niesiem odrodzenie,
             Depcząc podłość, fałsz i brud,
             W nas mocarne wiosny tchnienie,
             W nas jest przyszłość, z nami lud!

             Naprzód idziem w skier powodzi,
             Niechaj wroga przemoc drży!
             Już zwycięstwa dzień nadchodzi,
             Wielkiej Polski moc to my!
             Wielkiej Polski moc to my!

             Komentarz


             • Zamieszczone przez Pan Artysta Zobacz posta
              4 mld to nic
              w porannym wocie poinformowano, ze w ustawianych przetargach na roboty drogowe skradziono ponad 150mld ojro
              to sie nazywa biznes
              Dacie linkę?
              Bóg z Nami, choj z Nimi.
              Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

              Komentarz


              • Jak już jesteśmy przy drogach, bardzo ciekawy jestem ile milionów PLN-ów kar (miało być prawie 900mln) - szumnie zapowaidanych przez panujących nam na konferencjach prasowych - wpłacili już Chińczycy za A2.

               Komentarz


               • Jak zwykle się pierdołami zajmujecie. Ważne, że :
                A dziś premier Donald Tusk ogłosił, że zagłosuje „za” wyborem Anny Grodzkiej, kandydatki Ruchu Palikota na wicemarszałka Sejmu.
                "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

                Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

                Komentarz

                Pracuję...
                X