Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Projekt trafił do Sejmu w marcu 2012 r. Pod obywatelskim projektem podpisało się ponad 156 tys. obywateli. Zgodnie z projektem państwo byłoby zobowiązane do zachowania większościowego pakietu akcji Lotosu, a nadzór nad tym pakietem sprawowałaby Rada Ministrów.

  Komentarz


  • Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
   To masz kolejny kwiatek:   Może za to, że uratował EURO

   Chodziłem z bratem tego gościa do klasy w podstawówce, prędzej uwierzę, że Grodzkie jest babą niż w dżihad w tej rodzinie.
   "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"


   Bynajmniej to nie przynajmniej!

   Komentarz


   • Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
    Raczej środki transportu, a zapłaci Polska oczywiście.
    Środki transportu? Niby jakie... Starów 266 nie wyślemy a nowe pojazdy nie dość że kosztują krocie to jeszcze brakuje ich naszych Siłach Zbrojnych.

    Nie. Raczej chodzi o zalegającą w magazynach amunicję do postsowieckich rodzajów uzbrojenia. Francuzi nie mają skąd tego wziąć a przecież inne państwa afrykańskie zaangażowane w konflikt cierpią na brak środków bojowych. Pamiętasz wielką akcję wysyłania do Afryki amunicji czołgowej kal. 100mm? Wypchanie po kosztach jest tańsze niż utylizacja w Polsce

    Misje bojowe są dobre - pełna zgoda, ale tutaj nie będzie misji bojowej a wysłanie instruktorów. I z tym mam kłopot, bo jakoś nie mam zaufania do przedstawicieli miłującego pokój narodu Malijskiego (Afgańskiego także) w związku z czym szkolenie, uczenie naszej taktyki itp jest dla mnie wybitnie krótkowzroczne.

    Eman, czołgi mają gąsienice ale jeśli się przyjrzysz, to zobaczysz tam także koła
    Cyt. "OFMC kradnie przechodniom rowery, robi burdy w sklepach , bije i zaczepia przechodniów!"

    Komentarz


    • Wrzuć w google hasło "Inwestycje Polskie" - najnowszy pomyśł Tuskowej świty i będziesz miał wszystko jasne.
     Kilkaset przedsiębiorstw z błyskawicznym tempie pod młotek a wszystko to przy dziwnym zbiegu okoliczności, czyli dezorganizacji ABW, CBA i CBŚ - tylko co z szumnie zapowiadaną "tarczą antykorupcyją" która miała być stworzona przez te służby?

     Komentarz


     • Jedyne chyba województwo, w którym PO ma takie mizerne słupki http://ewybory.eu/sondaz-uliczny-w-w...im-28-01-2013/

      Komentarz


      • Federacja Rosyjska zdecydowała się na wypowiedzenie umowy dotyczącej współpracy obu krajów w zakresie ochrony praw i walki z obrotem narkotykami- poinformował rosyjski rząd.
       Reuters pisze, że to kolejna oznaka pogorszających się stosunków między Moskwą a Waszyngtonem od powrotu Władimira Putina na Kreml w ubiegłym roku.
       "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

       Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

       Komentarz


       • Ze wstrzymanych przez KE porannych 3,5mld złotych właśnie zrobiło się 4mld euro... To już koniec czy w dniu jutrzejszym ta kwota jeszcze wzrośnie?
        Cyt. "OFMC kradnie przechodniom rowery, robi burdy w sklepach , bije i zaczepia przechodniów!"

        Komentarz


        • W najnowszym sondażu przygotowanym przez instytut Homo Hominii na zlecienie „Rzeczpospolitej", na PiS zagłosowałoby 30 proc. badanych, na Platformę Obywatelską 29 proc. Badanie zostało przeprowadzono w piątek i sobotę, czyli "uwzględnia więc już częściowo reakcje po odrzuceniu przez Sejm projektów, które miały wprowadzić związki partnerskie" – czytamy na stronie internetowej rp.pl.


         Siedemnasty raz ten sam numer. W dupach im się pali, bo ich rzeczywisty elektorat się po związkach wkurzył to rozpoczyna się kolejna operacja "ratunek". Na miejscu Jarka odwołałbym wszystkie konferencje prasowe na dobre dwa tygodnie i urlopował jakoś delikatnie Pawłowicz. W innym razie na pewno prędzej czy później skończy się to jakimś tekstem, że geje są chorzy psychicznie albo grubym motywem ze Smoleńskiem i znowu 5-6 pkt różnicy.
         "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

         Komentarz


         • Zamieszczone przez VANAHAIM72 Zobacz posta
          Ze wstrzymanych przez KE porannych 3,5mld złotych właśnie zrobiło się 4mld euro... To już koniec czy w dniu jutrzejszym ta kwota jeszcze wzrośnie?
          To w ramach tych 300 000 000 000 co mieli dać. Miny przekaziorow medialnych bezcenna. Chyba wypije zdrowie tego kto wpadł na ten pomysł.
          Bóg z Nami, choj z Nimi.
          Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

          Komentarz


          • każdy ***** popierający degeneratów moralnych w tym temacie dostanie ode mnie bana z miejsca

           Jak ustalił portal Niezalezna.pl, kibice Legii Warszawa udali się do Lwowa, aby na Cmentarzu Łyczakowskim złożyć wieniec i oddać hołd bohaterom Powstania Styczniowego. Ku ich zaskoczeniu, wieniec oraz zapalone znicze zostały szybko usunięte, aby swój


           nic świetego dla was i waszych wybrańców nie ma bydlaki i ja was będę tak samo traktował
           ...ta ziemia do Polski należy
           choć Polska daleko jest stąd,
           bo wolność krzyżami się mierzy
           historia ten jeden ma błąd!!!!

           Better Dead Than Red!!!

           Komentarz


           • To ********** jebane

            Brakuje mi wulgarnych słów, żeby opisać tych PeOwskich śmieci

            Komentarz


            • Można tylko pogratulować popierającym(głosującym na) tych skurwysynów!

             Komentarz


             • No proszę jak wszystko się zmienia. Wczoraj jeszcze zapewniano nas, że w zasadzie nic się nie dzieje a sytuacja jest opanowana, poza tym to tylko margines a dzisiaj kolejny news: wałki przy budowie warszawskiej S2.

              No to chyba wiadomo dlaczego Bondaryk poleciał - chłopina nie chciał zamiatać tego wszystkiego pod dywan?
              Cyt. "OFMC kradnie przechodniom rowery, robi burdy w sklepach , bije i zaczepia przechodniów!"

              Komentarz


              • W Komendzie Głównej Policji zlikwidowane zostały wydziały ds. przestępczości gospodarczej oraz korupcji – dowiedział się "DGP". Obydwa znikają w ramach trwającej reformy policji, która przewiduje odchudzenie centrali z 18 biur do 11.
               MSW zmienia strukturę Komendy Głównej Policji i likwiduje działające w niej wydziały do spraw przestępczości zorganizowanej. Oficerowie mówią: To błąd.


               No i wyjdzie na to że wszystkie śledztwa prowadzić będzie pani Pitera.
               "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

               "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

               Komentarz


               • @jeszcze o Grodzkim:
                http://www.kontrowersje.net/czy_ta_k..._t_czow_grodzk
                Bóg z Nami, choj z Nimi.
                Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

                Komentarz

                Pracuję...
                X