Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Nicpoń Zobacz posta
    Rudy w szpitalu. Chyba wzoruje się na jenerale ale tamten przynajmniej czekał na procesy
    Może ofiara świńskiej grypy, co to na szczepionki tak żydził
    Bóg z Nami, choj z Nimi.
    Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• Sondaże spadają, to trzeba wyżebrać trochę współczucia u lemingowatego elektoratu. Zdrowy, silny (podobno) chłop, i do szpitala się kładzie z jakąś anginką.

Ale twardziel z niego, bo jutro

Szef rządu przerwie swój pobyt w szpitalu jutro, by uczestniczyć w głosowaniach w Sejmie" - czytamy w komunikacie.
      A potem pewnie poleci haratnąć w gałę.
      Ostatnio edytowany przez Jaco; [ARG:4 UNDEFINED].
      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Dlaczego nie przeraża mnie strajk na kolei, czyli o podmiejskich podróżach zimą słów kilka.

Nie dlatego, że nie korzystam. Nie dlatego, że nie wiem o czym mówię. I nie dlatego, że podróżuję nią wyłącznie w okresach urlopowych. Wręcz przeciwnie.

Korzystam. Kilka razy w tygodniu dojeżdżam spod Warszawy do centrum – jakieś 30 km Kolejami Mazowieckimi. Jestem więc pasażem jednego z lepszych krajowych przewoźników lokalnych. Tak można by sądzić analizując doniesienia o kolejnych nagrodach przyznawanych spółce za fantastyczną działalność. To rzeczywistość wirtualna. A co w realu?
        Otóż od kilku dni trwa istna makabra. Po południu na dworcu Warszawa – Śródmieście (dla nie-warszawiaków – samo centrum stolicy) – megafon aż chrypnie od komunikatów:
        "Pociąg KM nr... jest opóźniony o 20 (40 , 60 min). Za utrudnienia w podróży uprzejmie państwa przepraszamy."
        I to jest norma. Nie wiem, czy połowa pociągów przewidzianych rozkładem jeździ w ostatnich dniach zgodnie z planem. Podróż 30 km przeciąga się z 45 minut do półtorej, dwóch godzin. Ostatni przykład - wczoraj. A przecież nie było żadnego strajku. Żadnego kataklizmu - huraganu, powodzi, burzy, gradobicia. Ot, zima. Ze czterdzieści centymetrów śniegu. Temperatura w granicach – 7 - 10 stopni Celsjusza. Można powiedzieć – podręcznikowa.
        Ale czekając z irytacją na mokrym, brudnym peronie, gdzie z nudów policzyłam wszystkie zainstalowane krzesełka (w sumie 24 – co jak na miejsce, przez które przewija się lekko licząc kilkaset osób na godzinę – rekordem nie jest), gdzie mogę się pokrzepić herbatą za jedyne 6 zł, albo kupić przeterminowane czasopisma - zdaję sobie sprawę, że jestem w sytuacji komfortowej. Stoję bowiem na jednej z niewielu na terenie Warszawy zadaszonych i ogrzewanych stacji. I jakkolwiek komunikaty PKP mogą mnie irytować, to jednak dają jakieś wyobrażenie o czasie oczekiwania. Podczas, gdy pasażerowie innych podmiejskich dworców– np. Warszawa - Służewiec – muszą czekać na mrozie, licząc jedynie na łaskawość przewoźnika i cud, że jednak pociąg przyjedzie.
        Dodatkowo irytująco na mój stan emocjonalny wpływają super nowoczesne SKM-ki, jeżdżące niemal co 15 min na Lotnisko Chopina. Nie wiem, kto wpadł na pomysł, że jest to najbardziej obłożona trasa i koniecznie trzeba ją lepiej wyposażyć. Zdaje się, że to kolejny bezcenny spadek po Euro. Gołym okiem widać, że ulepszenie komunikacji z lotniskiem, które i tak jest niemal w środku miasta – wydano miliony. Ale chyba nie latamy tak dużo jakby tego chciał bankrutujący LOT, bo powtarzam, pociągi w godzinach szczytu wożą przeważnie – powietrze. Tymczasem podróżni z podwarszawskich sypialni – szczególnie z po macoszemu traktowanego kierunku Warszawa - Radom – tłoczą się w nieogrzewanych, rozklekotanych składach, jeżdżących jak im się podoba, stojących po kilkadziesiąt minut między przystankami.
        Toteż, gdy słyszę że jutro będzie jakiś strajk, paraliż komunikacyjny i ogólny armagedon – śmiech pusty mnie ogarnia. Bo mam wrażenie, że przynajmniej raz pociągi zachowają się adekwatnie do zapowiedzi. Przynajmniej punktualnie – nie odjadą. A jak mawiają mądrzy ludzie najgorsza pewność bywa lepsza od najlepszej niepewności.
        http://wpolityce.pl/artykuly/45497-d...ima-slow-kilka
        "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

Komentarz

• Jak Zniszczyć Państwo. Wykład Tomasa Schumana. Trwa ponad godzinę ale mocno wciąga.
          http://www.youtube.com/watch?v=jL4G9vQjVOA
          "Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyna, dla której chcemy żyć i pracować" - R. Dmowski

Komentarz

• Zamieszczone przez Jerzman Zobacz posta
            Może ofiara świńskiej grypy, co to na szczepionki tak żydził
            Raczej biedactwo na nartach w Alpach się przeziębił

Komentarz

• Zamieszczone przez legart Zobacz posta
              Raczej biedactwo na nartach w Alpach się przeziębił
              Mam nadzieję, że to Kapitan Trips, pozdrawiam fanów S.Kinga.
              Właśnie wrócił do telewizora, niestety nie widzę objawów Tripsa, ale jeszcze większa buta niż zazwyczaj.
              Bóg z Nami, choj z Nimi.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jerzman Zobacz posta
                Mam nadzieję, że to Kapitan Trips, pozdrawiam fanów S.Kinga.
                Właśnie wrócił do telewizora, niestety nie widzę objawów Tripsa, ale jeszcze większa buta niż zazwyczaj.
                Jeśli sobie dobrze przypominam, to Kapitana Tripsa przeżyło zaledwie 0,2 lub 0,02 % populacji, także byłbym ostrożny z takimi życzeniami .
                Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
                  Jeśli sobie dobrze przypominam, to Kapitana Tripsa przeżyło zaledwie 0,2 lub 0,02 % populacji, także byłbym ostrożny z takimi życzeniami .
                  Ale jemu się należy.
                  Kto ma możliwość, niech odpali tv, w sejmie dyskusja o konkubinacie, niezła beka.
                  Dobrą robotę robi Pani Poseł Pawłowicz, lubię takie wyraziste postacie.
                  I poszły się ***** wszystkie projekty lewackie, good job.
                  Ostatnio edytowany przez Jerzman; [ARG:4 UNDEFINED].
                  Bóg z Nami, choj z Nimi.

Komentarz

• Po dzisiejszym odrzuceniu projektów ustaw o związkach partnerskich, gdzie przyczyniła się część posłów PO, sama GW odważyła się skrytykować ich , mało tego ujawniła ich nazwiska na swoim portalu !
                    http://www.facebook.com/photo.php?fb...levant_count=1

Komentarz

• Zamieszczone przez ku(L)fon Zobacz posta
                      Po dzisiejszym odrzuceniu projektów ustaw o związkach partnerskich, gdzie przyczyniła się część posłów PO, sama GW odważyła się skrytykować ich , mało tego ujawniła ich nazwiska na swoim portalu !
                      Osobiście bardzo podoba mi się lament w komentarzach.

I cieszy mnie że póki co jest większość w Sejmie potrafiąca odrzucić projekt ustawy o związkach partnerskich w pierwszym czytaniu i nie kieująca go do dalszych prac w komisji....

Komentarz

• Zamieszczone przez ku(L)fon Zobacz posta
                        Po dzisiejszym odrzuceniu projektów ustaw o związkach partnerskich, gdzie przyczyniła się część posłów PO, sama GW odważyła się skrytykować ich , mało tego ujawniła ich nazwiska na swoim portalu !
                        To nie nowina, zawsze ich jebią, jak coś nie pójdzie po lewackiej linii. Poczytaj komentarze Siedleckiej, Wiśniewskiej.
                        Teraz Matoł wywala Gowina i mamy, albo rząd Glińskiego, albo wcześniejsze wybory.
                        Bóg z Nami, choj z Nimi.

Komentarz

• Tomasz Lis się wkurzył ;/ zapewne w poniedziałek odpowiednie autorytety będą "jechać" po Gowinie...
                          KOMPROMITACJA SEJMU! CZAS NA DYMISJĘ GOWINA!

Odrzucenie wszystkich projektów ustaw o związkach partnerskich to absolutny skandal. Zwyciężyła nietolerancja, wygrało obskuranctwo. Swoją siłę ponownie pokazał Pan Gowin.

Napisałem tu dwa dni temu, że to głosowanie będzie testem na to,
                          jak bardzo obywatelska jest Platforma Obywatelska. Okazało się,
                          że w większości jest, ale w bardzo znaczącej mniejszości absolutnie nie jest.

Zdaniem kilkudziesięciu posłów tej partii obywatelom funkcjonującym
                          w związkach partnerskich nie należą się prawa, respektowane w ogromnej większości państw Unii Europejskich.

Pan Gowin i inni tzw. konserwatyści w PO głosowali zgodnie ze
                          swoim sumieniem. Mam w związku z tym pytanie do premiera
                          Donalda Tuska.
                          Czy w zgodzie z jego sumieniem jest sprawowanie funkcji ministra sprawiedliwości przez człowieka, który jest na kontrze do ogromnej większości własnej partii?
                          Czy w rządzie Donalda Tuska jest miejsce dla człowieka, który
                          walczy z in vitro, walczy z międzynarodowym traktatem wymierzonym
                          w przemoc wobec kobiet, walczy z prawami obywatelskimi części obywateli.

Fakt, że ktoś taki jest w RP ministrem sprawiedliwości jest skandalem.
                          Każdy dodatkowy dzień pana Gowina na jego stanowisku skandal
                          ten tylko powiększa.

Ale nie ma problemu Gowina. Jeśli Gowin pozostanie na stanowisku, będzie
                          to problem Donalda Tuska. I to premier w ostatecznym rozrachunku zapłaci
                          rachunki za Gowina et consortes. Naprawdę nie warto!
                          natemat.pl

Komentarz

• Warto zauważyć, że ponownie prawilnie zagłosował Kosecki

Komentarz

• Teraz tylko pytanie, czy odrzucenie wszystkich 3 projektów ustaw, nie jest przypadkiem szykowaniem gruntu pod zgłoszenie w szybkim tempie nowego. Nowego, który będzie zakładał dopuszczenie adopcji. I w związku z licznymi "protestami społecznymi" i zamieszaniem politycznym trzeba zagłosować na tak. Obym się mylił. Dla jasności, w żadnym wypadku nie jestem zwolennikiem tych odrzuconych projektów. Ale obawę pewną mam, czy to nie zagrywka.
                              To nasza jest duma , to nasza jest sława...

Komentarz

• Zamieszczone przez szczup(L)ak Zobacz posta
                                Teraz tylko pytanie, czy odrzucenie wszystkich 3 projektów ustaw, nie jest przypadkiem szykowaniem gruntu pod zgłoszenie w szybkim tempie nowego. Nowego, który będzie zakładał dopuszczenie adopcji. I w związku z licznymi "protestami społecznymi" i zamieszaniem politycznym trzeba zagłosować na tak. Obym się mylił. Dla jasności, w żadnym wypadku nie jestem zwolennikiem tych odrzuconych projektów. Ale obawę pewną mam, czy to nie zagrywka.
                                Mogą też na osłode pederastom dać zielone światło dla ustawy o "mowie nienawiści"

Komentarz

Pracuję...
                                X