Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Marian Kowalski :
    Dzisiejsza (16.01.2013) Gazeta Polska zasugerowała moje związki z WSI i w ogóle sympatię kryptokomunistyczne, bo po Marszu Niepodległości na Agrykoli wyraziłem się z uznaniem o filmie "Hubal". Reżyserem tego filmu jest pan Poręba, wówczas członek PZPR. o panu Porębie i jego poglądach wcale nie wspominałem, ale śledczy Gazety Polskiej czytają między wierszami. Trudno, popełniam harakiri na całego. Bardzo podoba mi się Trylogia Śląska Kutza - okaże się, że sympatyzuję z Palikotem. No to jedźmy dalej. Pewnie kilkadziesiąt razy oglądałem "Przygody Pana Michała". Łomnicki (Wołodyjowski) należał do PZPR-u. Wiem... jestem komuchem jakich mało, a moje akcje prowadzone od wielu lat w rocznice wprowadzenia stanu wojennego były tylko kamuflażem. No skoro już jestem zdemaskowany i załatwiony przyznam jak na świętej spowiedzi: "Wejście smoka" oglądałem ze 30 razy, pewnie świadczy to o tym że jestem chińskim szpiegiem. A, w latach 70-tych przepadałem za kreskówkami Disneya! Dowodzi to, że jako 9-cio latek byłem agentem CIA. SLD oskarża mnie o faszyzm, PIS-owska gazeta o komunizm zwariować można. Nigdy nie spodziewałem się że tak wysoko zajdę.
    PS. A niektórzy się dziwią, że PIS nie ma zdolności koalicyjnej, oprócz oczywiście licznych wyjątków w samorządach zwłaszcza z PO.

Komentarz

• Jednego nie rozumiem, to w koncu kto wg Kowalskiego pisal ten artykul, PiS?
      Reszte pomine milczeniem.

Komentarz

• Film "Hubal " nie może się podobać z prostego powodu - jeśli mówimy o tym filmie zrobionym przed 1980 - nie mówi
        p r a w d y o " Hubalu ".

Po napaści sowieckiej 17 września 1939 roku na Polskę " Hubal " walczył z Rosjanami .

Może dlatego film się podoba bo nie uwzględnia tego wątku w życiorysie " Hubala " .

Co innego zdolność koalicyjna a co innego b r a k koalicjanta z którym mizna poważnie rozmawiać i który nie jest marionetka .

Komentarz

• Jeszcze w temacie "szpiegomanii", na przykład takie ABW:

http://www.abw.gov.pl/download.php?s=1&id=1008

Przykłady niestety, można tylko mnożyć.
          "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• Tutaj na ten temat szerzej:

Harcowanie

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• http://www.wykop.pl/ramka/1380421/ni...ne-w-krakowie/

Komentarz

• Brawo, może i w Warszawie powinna odbyć się taka akcja.
                I pytał dramatycznie , ,,jak to możliwe, żeby miasto stracić równie łatwo jak odrąbaną kończynę ?,, Niemcy – pisał już w wolnej Polsce w ,,Tygodniku Powszechnym ,, podtrzymują pamięć historyczną , a u nas w pismach takich jak ,,Newsweek,, , ,,Wprost,, , ,,Polityka,, nic, głucho , jakby nam tę pamięć nagle odrąbano ,,. I dalej : ,, Boli mnie zapomnienie. Opanował mnie jakiś smętek żałoby po tym mieście , o którym mówiło się ,,Leopolis semper fidelis ,,

Komentarz

• Zamieszczone przez Neeryng Zobacz posta
                  Brawo, może i w Warszawie powinna odbyć się taka akcja.
                  No to zakasuj rękawy i do dzieła.
                  "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                  Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                  Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                  Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• http://www.youtube.com/watch?v=_an_QfL-HJI

Komentarz

• Może akurat ktoś jeszcze nie wie:

http://niezalezna.pl/37426-tuleya-ni...rowal-mi-drzwi

http://niezalezna.pl/37423-igor-tule...iennikarzy-gpc

Zwracam uwagę na godzinę publikacji, bo w tzw. "Faktach" oczywiście było o wymazaniu drzwi jako jeden z pierwszych newsów.

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                      "
                      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Nie no nie mogę Jak patrze na Tuleye to naprawde zastanawiam się czemu ktoś jeszcze się dziwi z tego co powiedział. Zwłaszcza jak mamusia skazywała na śmierć AK-owców, WiN-owców i NSZ-owców.

A GazWyb to GazWyb - kłamie regularnie od 1989 r. na szczęście coraz gorzej

Komentarz

• Zamieszczone przez BógHonorOjczyzna Zobacz posta
                          Zwłaszcza jak mamusia skazywała na śmierć AK-owców, WiN-owców i NSZ-owców.
                          chyba Ci się z bratem Michnika vel Szechtera pomyliło.

to, że jest czerwoną kurwą i pracowała dla sb nie znaczy, że skazywała na śmierć AK-owców.

poza tym zgoda

Komentarz

• To chyba dobre miejsce a jeżeli gdzieś było sory.

http://obywateledecyduja.pl

Podpisujcie petcyje.
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Tak w ramach ciekawostki

Poseł Marek Poznański reprezentujący w Sejmie klub, jak i partię Ruch Palikota rozpoczął akcję publiczną zmierzającą do uzyskania reparacji wojennych od państwa szwedzkiego w zamian za straty poniesione w trakcie inwazji wojsk ówczesnej Szwecji na Polskę (wówczas Rzeczpospolitą Szlaechecką) w XVII wieku (1655-1660), tzw. wojny północnej. Szwedzi są złodziejami. Nie chcą w żaden sposób naprawić swoich haniebnych czynów sprzed lat - oświadczył w rozmowie z mediami poseł.

Marek Poznański zapowiada podjęcie działań mających na celu odzyskanie wywiezionych z Polski dóbr kultury, w tym m.in. starodruku "Bogurodzicy" i innych. O tej sprawie powinna dowiedzieć się cała Europa - podkreślił. Jak ujawnił - W tym tygodniu wyślę tysiąc kart pocztowych wykonanych specjalnie na tą
                              okazję. Dotrą one do polityków, urzędów, organizacji, gazet i telewizji w Szwecji i innych europejskich krajach. To kolejne wystąpienie posła w związku ze sprawą reparacji wojennych, jakich ma domagać się w imieniu Polski od Szwecji.
                              źródło: lewica.pl

Komentarz

• polecam ten fanpage dla osob ktora chca ogarniac dobrze polityke, ekonomie, historie

http://www.facebook.com/pages/Dzienn...06206186096921
                                porady prv w sprawie suplementów diety

Komentarz

Pracuję...
                                X