Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Moze jako ciekawostek wrzuce. - olbrzymia firma AIG , która dostała biliony dolarów z pieniędzy podatników w ramach bail out - u czyli ratowania firmly przed bankructwem do którego doprawdzila swoją polityka , sadzi teraz rząd amerykański , ze w jakimś zakresie mieszal się do polityki firmy prywatnej a nawet zajął jej jakieś dobra .

  Jednocześnie firma prowadzi kampanie reklamowa pod tytułem
  " Dziękujemy ci podatniku , zes nas uratował " .

  Zachowanie odrobiny zdrowego , własnego

  rozsądku zaczyna granicznc z cudem .
  Ostatnio edytowany przez trendyOrca; [ARG:4 UNDEFINED].

  Komentarz


  • Kolejne samobojstwo,tym razem w prokuraturze.

   Prokuratura Rejonowa w Garwolinie sprawdza okoliczności śmierci pracownika Prokuratury Generalnej. Prokurator Marek A. został odnaleziony martwy w swoim mieszkaniu.

   Prawdopodobnie było to samobójstwo, ale jak zwykle w takich przypadkach sprawdza się, czy nie pomagały w nim lub nie nakłaniały do niego osoby trzecie.
   interia.pl

   Komentarz


   • Coś tam się w polityce dzieje, skoro w przeciągu kilku dni kolejno odchodzą/maja odejść - szef ABW, szef CBŚ a teraz szef BOR. Do tego reorganizacja Policji i sądowy paraliż CBA a najlepsze, że wszystko na raz.

    Dziwnie się to schodzi ze startem "Inwestycji Polskich":

    http://www.kprm.gov.pl/wydarzenia/ak...e-polskie.html

    Głównym projektem finansowym obecnego rządu jest przedsięwzięcie dotyczące prywatyzacji „rodowych sreber" Polski – rząd chce sprzedać kluczowe spółki z udziałem skarbu państwa, za które planuje uzyskać 12 mld zł. Sprywatyzowane mają zostać PKO BP, Ciech, PGE, PZU, a w późniejszym terminie także Giełda Papierów Wartościowych i Lotos. Uzyskane z tej prywatyzacji 12 mld zł ma poprzez Bank Gospodarstwa Krajowego i Centralnej Spółki Inwestycyjnej trafić do Inwestycji Polskich zapowiedzianych w „drugim exposé" Tuska.
    http://niezalezna.pl/36996-drugie-dno-demolki-sluzb
    "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

    "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

    Komentarz


    • Zamieszczone przez spotter_spotterow Zobacz posta
     sądowy paraliż CBA
     Chyba jednak bardziej medialny.

     Ciekawa koncepcja na ten temat:

     Zamieszczone przez Dorn
     Mówiąc w przenośni: mocodawcy Lwa Rywina doszli do wniosku, że warto renegocjować swoją pozycję w państwie i przystąpili do ostrego przetargu z Donaldem Tuskiem i PO.
     "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

     Komentarz


     • Inspekcja Transportu Drogowego rozrasta się i marzy o dalszym rozwoju. Instytucja, w której cztery lata temu pracowało 50 urzędników, dziś liczy 700 osób. Teraz do łapania piratów drogowych chce mieć też śmigłowce i drony z fotoradarami.
      Sławomir Nowak zapowiedział, że wkrótce zostanie wprowadzony program poprawy bezpieczeństwa na drogach, którego elementem ma być m.in. 160 nowych fotoradarów.


      Mafia Fotoradarowa
      "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

      "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

      Komentarz


      • Fronda

       „Roman Dmowski i Eligiusz Niewiadomski to dwaj wielcy bohaterowie, którzy poświęcili swe życia Polsce” – pisze na swoim facebookowym profilu Narodowe Odrodzenie Polski Dzielnica Świętokrzyska. I zaprasza na marsz ku czci tych dwóch „bohaterów”.
       „Roman Dmowski i Eligiusz Niewiadomski to dwaj wielcy bohaterowie, którzy poświęcili swe życia Polsce. Jako nacjonaliści bez reszty oddani Narodowi chcemy kroczyć ich ścieżkami. Ich postawy idealnie oddaje hasło Życie i Śmierć dla Narodu, które przyświeca naszej organizacji. Jest ono także symbolem łączącym tych dwóch wielkich Polaków. Roman Dmowski całe swoje życie poświęcił wskrzeszaniu Idei narodowej w sercach Polaków, co jest także jednym z głównych celów NOP. Eligiusz Niewiadomski w krytycznej dla Polski sytuacji nie bał się poświęcić swego życia, aby siły zła nie zawładnęły odrodzonym państwem polskim. 26 stycznia przejdziemy ulicami Kielc, aby przypomnieć tych dwóch Bohaterów” - czytamy na profilu NOP Dzielnica Świętokrzyska.

       Temat oczywiście podwchyciła, jak zwykle czujna w takich sytuacjach, „Gazeta Wyborcza”, która już straszy tytułem: „Skrajna prawica przemaszeruje przez Kielce? Będzie czcić zamachowca”.

       Rafał A. Ziemkiewicz nie ma wątpliwości, że to, co NOP-owcy piszą o Niewiadomskim to kompletne bzdury. - To są brednie. Bardzo szkodliwe i obsesyjne brednie. Ci ludzie najwyraźniej nie mają zielonego pojęcia, kim był Niewiadomski. A wystarczy trochę poczytać, aby wiedzieć, że był to ewidentny szaleniec. Zapiski, które pozostawił nie mają nic wspólnego z żadną linią polityczną, a w każdym razie, nie więcej niż sławny list Andersa Breivika – mówi w rozmowie z Fronda.pl.

       I dodaje, że Narodowe Odrodzenie Polski to organizacja jakby z marzeń „Gazety Wyborczej” i szeroko pojętej władzy. - Z ich wyobrażeń o tym, jak powinni wyglądać narodowcy, którymi można straszyć ludzi jako faszystami. To organizacja, która wyrosła z pewnych skinheadzkich, bardzo marginalnych kręgów. Nie wiem nic na temat tego, przez kogo jest kontrolowana, ale sprawia dokładnie takie wrażenie, jakby została stworzona właśnie po to, by uprawiać działalaność idealnie pasującą salonom. Regularnie, kiedy pojawia się potrzeba skompromitowania Ruchu Narodowego, w ogóle idei narodowej, Romana Dmowskiego i całej tradycji endeckiej, usłużnie wyskakuje NOP z jakąś brednią czy skandalicznymi głupotami, urządza awanturę, a następnie „Gazeta Wyborcza” zamieszcza artykuł, gdzie pisze o ekscesie NOP, a potem rozwija to, używając hasła „narodowcy”, a do tego worka wrzuca już ONR, MW i Prawicę Narodową, która kiedyś istniała w ramach PiS oraz takich ludzi, jak ja – mówi.

       Ziemkiewicz dodaje: „Powiedzmy sobie szczerze - trudno jest polemizować ze stwierdzeniem, iż mamy do czynienia z podobną sytuacją, jak w Niemczech, gdzie przyznano, że te najbardziej skrajne, neofaszytowskie grupy zostały założone tylko po to, aby kontrolować dewiantów o takich skłonnościach. Nie mogę nic na pewno powiedzieć o NOP, ale ma ona wszelkie cechy organizacji, która została założona przez prowokatorów, właśnie po to, aby kompromitować samą ideę narodową i dostarczać argumentów „GW” i władzy, która opowiada, że Polsce zagraża jakiś faszyzm”.

       Na koniec Ziemkiewicz wspomina: „13 grudnia 2012 roku byłem w Kielcach i uczestniczyłem w marszu, współorganizowanym przez ONR i „Gazetę Polską”, który można zobaczyć w internecie. Było tam około tysiąca osób, spokojnie można to policzyć na filmie. Tego samego dnia, godzinę wcześniej była manifestacja NOP i było tam dokładnie dwadzieścia osób. Taka jest skala tego zjawiska, jakim jest bardzo nagłośniona w mediach organizacja NOP”.
       Co znowu cudakuje NOP? bo na pewno nic dobrego.
       Ostatnio edytowany przez vozny86; [ARG:4 UNDEFINED].
       "Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie."

       Zbigniew Herbert

       Komentarz


       • Rząd jednak będzie musiał zwalniać urzędników - Tusk bardzo się przed tym bronił bo to oznacza natychmiastowe pogorszenie nastrojów i POparcia . Miło było ale teraz zaczynaja się schody .

        Komentarz


        • Nie sposób odmówić Tulei nieco racji. W tej sprawie był wątek typowy dla czasów stalinowskich. Była nim postawa sędziego w lot odgadującego oczekiwania władzy co do tego jaki ma być wyrok i jego uzasadnienie. Typowy stalinowski sędzia Tuleya sprawił się znakomicie. Dużą karierę wróżę.
         "No pasaran!" ???

         HEMOS PASADO !!!

         Komentarz


         • Zamieszczone przez vozny86 Zobacz posta
          Fronda

          Co znowu cudakuje NOP? bo na pewno nic dobrego.
          Dlaczego znowu? Jak zawsze robi dobrą robotę tym co trzeba. Za parę lat znowu niektórzy z przywódców się odkryją, tak jak Romek z tatusiem, czy inne Janusze KM. Grunt, to nabrać następnych na jedyną prawdziwą prawice i zwalczać tą nibyprawicę. I tak w kółko.

          Komentarz


          • Zamieszczone przez Fizi Zobacz posta
           Nie sposób odmówić Tulei nieco racji. W tej sprawie był wątek typowy dla czasów stalinowskich. Była nim postawa sędziego w lot odgadującego oczekiwania władzy co do tego jaki ma być wyrok i jego uzasadnienie. Typowy stalinowski sędzia Tuleya sprawił się znakomicie. Dużą karierę wróżę.
           AK owcy maja go podać do sadu . Ale jeżeli w sądach jest takich Tuleyow trochę to wyrok może być tylko jeden - AK owcy nie maja racji

           Tez wroze sędziemu Tuleyi wielka karierę . Ma facet gadane i jest ekspertem od metod , sądów i więzień stalinowskich .

           Jestem pod dużym wrażeniem jego ekspertyzy . Prawdziwy fachura .

           Komentarz


           • Zamieszczone przez Dzihadowiec Zobacz posta
            Kolejne samobojstwo,tym razem w prokuraturze.
            Prokuratura Rejonowa w Garwolinie sprawdza okoliczności śmierci pracownika Prokuratury Generalnej. Prokurator Marek A. został odnaleziony martwy w swoim mieszkaniu.

            Prawdopodobnie było to samobójstwo, ale jak zwykle w takich przypadkach sprawdza się, czy nie pomagały w nim lub nie nakłaniały do niego osoby trzecie.
            Jak ujawnił na facebooku dziennikarz śledczy Tomasz Szymborski, w latach 80. Marek Adamczyk był oficerem kontrwywiadu WSW.

            Prokurator Marek A. w marcu 1988 r. został zarejestrowany przez Wojskową Służbę Wewnętrzną jako oficer rezerwy kontrwywiadu WSW z przydziału mobilizacyjnego. Kartę podpisał szef Wydziału III Zarządu V Szefostwa WSW. W maju 1988 r. został upoważniony do prac tajnych (wg obowiązujących przepisów prawnych przeszkolenie wojskowe w Szkole Podchorążych Rezerwy i Szkole Oficerów Rezerwy nie jest służbą w organach bezpieczeństwa państwa).
            WSW czyli WSI.
            Ostatnio edytowany przez spotter_spotterow; [ARG:4 UNDEFINED].
            "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

            "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

            Komentarz


            • Zamieszczone przez spotter_spotterow Zobacz posta
             Jak ujawnił na facebooku dziennikarz śledczy Tomasz Szymborski, w latach 80. Marek Adamczyk był oficerem kontrwywiadu WSW.             WSW czyli WSI.
             No i?

             Komentarz


             • No i kolejna ciekawa śmierć z okolic WSI, poprzednia była w redakcji Magnum-X.

              Zarejestrowany przez WSW w 1988 roku, raczej na pewno współpracy nie zakończył po roku 1989. Albo i na pewno, bo oficerów przecież nie zwalniali. A kolejna ciekawostka, że prokuratorem został 31 marca 2010.

              Jest smrodek?
              "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

              "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

              Komentarz


              • Znowu tam smrodek. Był w rezerwie WSW w 1988, więc to zupełnie o niczym nie świadczy. Polecam komentarze pod wpisami dziennikarza.

               Komentarz


               • Był w rezerwie WSW w wieku 34 lat?

                Trochę późno go skierowali do tego poboru
                "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

                "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

                Komentarz

                Pracuję...
                X