Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Gdyby wyrok polegał tylko na oddaleniu (czy utrzymaniu w mocy) to rzeczywiście Wyszkowski by wygrał, skoro jednak mamy temat przeprosi i cały ten wątek z komornikami to chyba jednak coś tam na korzyść Bolusia zasądził.

Zresztą nie o tym pisałem, tylko o tym, że nie zawsze "zwolniony z wszelkich opłat sądowych, nawet ze zwrotu drugiej stronie kosztów adwokackich" wygrywa.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
      Gdyby wyrok polegał tylko na oddaleniu (czy utrzymaniu w mocy) to rzeczywiście Wyszkowski by wygrał, skoro jednak mamy temat przeprosi i cały ten wątek z komornikami to chyba jednak coś tam na korzyść Bolusia zasądził.
      Kwestia komorników i 27 tysięcy jak dla mnie pokazana jest bardzo niejasno. Pada ona w odpowiedzi na pytanie:

"I nie zamierza Pan zapłacić? Ile kosztowało Wałęsę przeproszenie samego siebie?"

Nie wiem czy oni się nie zrozumieli czy ja czegoś nie rozumiem?
      From flood into the fire
      One thousand voices sing
      We're in this together
      For whatever fate may bring

Komentarz

• Rok więzienia w zawieszeniu na dwa lata - taką karę otrzymał kardiochirurg Mirosław G., którego warszawski sąd uznał za winnego korupcji, a oczyścił z zarzutów mobbingu. Sędziowie orzekli wobec lekarza 72 tysiące złotych grzywny i przepadek korzyści majątkowych na kwotę ponad 17 tysięcy.
        Ostatnio edytowany przez Jaco; [ARG:4 UNDEFINED].
        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Kara łączna:

Rok więzienia w zawieszeniu na dwa lata i 72 tysiące złotych grzywny.
          Porażka...
          Nie można w godzinie śmierci zostawić przyjaciół samych, nie można ratować tylko swojego życia, uszczuplając i tak niewielkie szanse ocalenia oddziału.
          Pada decyzja: Wracamy!
          Po godzinie doszli do włazu, drabinką wspięli się w górę, wychodzili kolejno, Tadeusz ciągnął erkaem za lufę, Józek popychał broń od dołu, za nimi wyszedł mały Kajtek, z uwielbieniem patrzący na Tadeusza. Wrócili w znane już sobie gruzy, wrócili z erkaemem do przyjaciół.

Komentarz

• Zamieszczone przez Parasol44 Zobacz posta
            Kara łączna:

Porażka...
            To na razie za łapówki. Dojdzie jeszcze znęcanie się nad żoną.
            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
              ciekawi mnie jak to skomentują gazetka i wsi24 po ich wczesniejszej obronie chirurga
              oraz czy nadal chcą ukarania Ziobry
              Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Artysta Zobacz posta
                ciekawi mnie jak to skomentują gazetka i wsi24 po ich wczesniejszej obronie chirurga
                oraz czy nadal chcą ukarania Ziobry
                Ziobro mówił , że to morderca, a za nic takiego go nie skazali, a w ogóle sądy w Polsce to przez pisiorów zastraszane, niezawisłe nie są, a doktor G. wielkim specjalistą jest i hołota ręce precz od niego.

Ciekawe tylko, ile jeszcze ludzie wytrzymają tej propagandy, bo nie mam wątpliwości, że lemingi połkną to, co na temat doktora powiedzą główne media. Pocieszać się można tym, że to wszystko, kiedy wyjdą na jaw wszystkie przewinienia puemieła i jego ekipy, musi pierdoln.ąć i nawet najwięksi zjadacze propagandowej papki będą musieli się obudzić.

Komentarz

• Z innej beczki:
                  Od lat co jakiś czas opinia publiczna jest informowana o planach powrotu Aleksandra Kwaśniewskiego do aktywnego życia politycznego. Ostatnio w mediach słychać było takie pomysły z ust polityków, którzy usilnie starają się podtrzymywać upadającą polską lewicę. Jednak do tej pory Kwaśniewski nie mówił, by rzeczywiście był zainteresowany udziałem w aktywnym codziennym życiu politycznym. Powodem stanowiska byłego prezydenta może być m.in. fakt pobierania pensji od jednego z postkomunistycznych oligarchów, Jana Kulczyka.
                  Ludzie związani z SLD tłumaczą ponoć w rozmowach nieoficjalnych, że powrót Kwaśniewskiego do Sejmu naraziłoby jego i całą lewicę na szwank. Powód?
                  Jako poseł czy premier Kwaśniewski musiałby ujawnić swoje zarobki w spółkach Jana Kulczyka. Po co mu to?
                  - tłumaczy "GW" informator z SLD.

"Gazeta Wyborcza" wskazuje na powiązania Kwaśniewskiego z Kulczykiem:
                  Aleksander Kwaśniewski zasiada w międzynarodowej radzie doradców firmy Kulczyk Investments wraz z byłym prezydentem Niemiec Horstem Köhlerem i emerytowanym generałem Jamesem L. Jonesem, doradcą prezydenta Obamy ds. bezpieczeństwa narodowego w latach 2009-10. Według naszych informacji członkom tego typu ciał doradczych wypłacana jest pensja rzędu 200 tys. dol. rocznie (ok. 52 tys. zł miesięcznie).
                  Gazeta wskazuje, że były prezydent dorabia również jako wykładowca.
                  "GW" zaznacza, że objęcie eksponowanego stanowiska przez Kwaśniewskiego stawiałoby całą lewicę w negatywnym świetle:
                  Rząd jego (Kwaśniewskiego - red.) macierzystej partii bardzo sprzyjał Kulczykowi, choć sam prezydent nie podejmował decyzji bezpośrednio związanych z interesami miliardera. Z zeznań m.in. byłego ministra skarbu w rządzie SLD Wiesława Kaczmarka przed orlenowską komisją śledczą wiadomo, że w lutym 2002 r. prezydent Kwaśniewski, premier Miller i Jan Kulczyk uzgadniali do późnych godzin nocnych skład rady nadzorczej PKN Orlen. Kulczyk był wówczas akcjonariuszem koncernu, ale nie na tyle silnym, by skarb państwa musiał się z nim liczyć; jego wpływy w Orlenie były nieproporcjonalnie duże w stosunku do małego pakietu akcji. Gdyby teraz Aleksander Kwaśniewski stanął na czele lewicy, miałby kłopot z wizerunkiem: oto lider formacji lewicowej pobiera pensję od jednego z najzamożniejszych biznesmenów w Polsce.
                  "Gazeta" przypomina również o niejasnościach związanych z inną drażliwą dla Kwaśniewskiego sprawą. Chodzi o sponsorowanie fundacji Amicus Europae, którą były prezydent założył w 2004 r. Kilka lat temu TVN 24 podał, że w 2006 r. jej głównym sponsorem był Wiktor Pińczuk, potentat naftowy i gazowy, zięć byłego prezydenta Ukrainy Leonida Kuczmy. Miał przekazać fundacji blisko 1 mln zł. Kwaśniewski zasiadał zaś w zarządzie fundacji Pińczuka Yalta Europe Strategy.

Małą wiarę ma "Gazeta Wyborcza" w byłego prezydenta i jego mocodawców. Wszak przecież pobieranie pensji od ludzi prowadzących biznesy z komunistycznym rodowodem w wielu środowiskach za nic kontrowersyjnego nie powinno uchodzić. W polskiej rzeczywistości to zdaje się otwierać, a nie zamykać drzwi. I "GW" powinna to wiedzieć, jak mało kto...
                  http://wpolityce.pl/wydarzenia/44022...zacej-polityki
                  "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

Komentarz

• Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
                    Ziobro mówił , że to morderca
                    Możesz mi zacytować te słowa?

Kara jest śmiechu warta. Szczególnie gdy skonfrontuje się ją z wyrokami za chociażby odpalanie rac.
                    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                      A to nie moje słowa, tylko przywołanie tego, co zaraz będą pisali w koszernej czy w wsi mówili

Komentarz

Kara jest śmiechu warta. Szczególnie gdy skonfrontuje się ją z wyrokami za chociażby odpalanie rac.
                        Kara jak kara, śmiechu warte jest to że w najlepsze będzie nadal robił to co robił oraz uzasadnienie wyroku, np. że rzucanie w podwładnych zeszytami to nic wielkiego i o zastraszanie czy terrorze nie może być mowy. Co miał im paznokcie wyrywać? Rozmawiałem z osobą, która miała "przyjemność" pracować z tym panem i po akcji CBA skomentowała to krótko "bardzo dobrze". Robił na oddziale co chciał: dymał bo chętnych nie brakowało, rzucał czym popadnie a zamiast serca dla młodego chłopaka poszło bez kolejki dla jakiegoś 90-letniego wirtuoza muzyki - nie wiem ile w tym było niechęci do G. a ile prawdy, ale zarzuty plus wywalające się z szuflad zegarki to chyba nie przypadek. Materiał dowodowy na oddalone zarzuty musiał być jednak lichy.
                        Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

http://www.youtube.com/watch?v=vNGkRKCpDgY
                          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Opinie o Garlickim są różne, więc trudno oceniać tak kategorycznie tego kardiochirurga skoro wyłącznie został skazany za łapówkarstwo, za które spokojnie poleciałoby kilkudziesięciu innych kardiochirurgów z Anina, Spartańskiej, czy Wołoskiej, a także salowe, czy pielęgniarki, które dostawały gift za nocną dodatkową opiekę po operacjach. Nie będę sypał przykładami, ale najlepsi mieli za uszami.

Komentarz

• No i gdzie tutaj jest stwierdzenie "ten pan jest mordercą".

Pozbawić życia można na wiele sposobów, a na jego pozycji wystarczyło przekazać organ komuś komu był mniej potrzebny/kto mógł dłużej czekać.(choć wiem że Ziobro odnosił się do zarzutu błędu w sztuce)
                              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

No i gdzie tutaj jest stwierdzenie "ten pan jest mordercą".

Pozbawić życia można na wiele sposobów, a na jego pozycji wystarczyło przekazać organ komuś komu był mniej potrzebny/kto mógł dłużej czekać.(choć wiem że Ziobro odnosił się do zarzutu błędu w sztuce)
                                Właściwie to o co walczysz?
                                "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Pracuję...
                                X