Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Oj Foxx, stąpasz po cienkim lodzie; zaraz zostaniesz zlustrowany na kogo głosujesz
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• żeby móc krytykować w tym wątku PO, też muszę na nich wcześniej głosować? Jaco daj znać to może następnym razem dwa razy się zastanowię i nie zagłosuję na Kaczora.

A skoro już o nim mowa to kolejny raz udowodnił, że nie jest w stanie zmarnować żadnej okazji do milczenia. Oraz (kwestia jego doradców i tych debili z młodzieżówki od 14 grudnia) że po prostu boi się otaczać samodzielnie myślącymi ludźmi - do tego też znalazłby się odpowiedni fragment z cytowanego przez Foxxa wywiadu z jaśnie oświeconym RAZ-em.
      „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Zamieszczone przez syrokomla Zobacz posta
        żeby móc krytykować w tym wątku PO, też muszę na nich wcześniej głosować? Jaco daj znać to może następnym razem dwa razy się zastanowię i nie zagłosuję na Kaczora.

A skoro już o nim mowa to kolejny raz udowodnił, że nie jest w stanie zmarnować żadnej okazji do milczenia. Oraz (kwestia jego doradców i tych debili z młodzieżówki od 14 grudnia) że po prostu boi się otaczać samodzielnie myślącymi ludźmi - do tego też znalazłby się odpowiedni fragment z cytowanego przez Foxxa wywiadu z jaśnie oświeconym RAZ-em.
        Nie, kolego. Mnie chodzi o to, że media wyłapały jeden krótki fragment z długiego wywiadu z Jarkiem, rzucając to na żer gawiedzi a część ludków lamentuje nad tym fragmentem, jakby nie było większych afer w Polsce. Capisci?

Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
        Oj Foxx, stąpasz po cienkim lodzie; zaraz zostaniesz zlustrowany na kogo głosujesz
        Foxx, nie zagłosujesz na PiS?
        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Jaco ale tak jest zawsze.Wszyscy to wiedzą , tylko nie Jarek.Przecież cała Mysia tylko czeka na jedno głupie zdanie i potem już rusza machina.

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
            Jaco ale tak jest zawsze.Wszyscy to wiedzą , tylko nie Jarek.Przecież cała Mysia tylko czeka na jedno głupie zdanie i potem już rusza machina.
            Ale Jarek ma to w dupie. Ja też. Ziemkiewicz też nieraz pierdolnie bąka i co? I nic.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Fantastycznie.30% poparciem gówno jednak PIS ugra.

Komentarz

Fantastycznie.30% poparciem gówno jednak PIS ugra.
                Przypomnij sobie prognozy niektórych forumowiczów sprzed dwóch lat, że SLD zrówna się z PiS przez teksty Jarka.
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                  Oj Foxx, stąpasz po cienkim lodzie; zaraz zostaniesz zlustrowany na kogo głosujesz
                  Nie jest żadną tajemnicą na forumce, że od chwili powstania PiS - na tę partię oraz Kaczyńskich (L i J): na prezydenta Warszawy i Polski

Dodatkowo tu i ówdzie pomagałem w czasie kampanii wyborczych, więc rezerwuję sobie prawo do krytycznych uwag.

PS Jacek - Ziemkiewicz jest publicystą, który pisaniną zarabia na chleb. Jarek jest liderem największej partii opozycyjnej w sytuacji, gdy państwo się wali. Taka drobna różnica w "ciężarze gatunkowym" słów i działań/zaniechań każdego z nich.
                  My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                    PS Jacek - Ziemkiewicz jest publicystą, który pisaniną zarabia na chleb. Jarek jest liderem największej partii opozycyjnej w sytuacji, gdy państwo się wali. Taka drobna różnica w "ciężąrze gatunkowym" słów i działań/zaniechań każdego z nich.
                    Jasne i oczywiste. Jest jakiś kandydat na następcę Jarka w tej chwili? Pamiętasz Poncyliusza i Kluzik-Rostkowską zapewne....
                    Ostatnio edytowany przez Jaco; 1067.
                    "
                    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Wszyscy to wiedzą , tylko nie Jarek.Przecież cała Mysia tylko czeka na jedno głupie zdanie i potem już rusza machina.
                      Analogicznie jak z kibolami. Może być milion meczów bez awantury, ale i tak będą pierdolić o tym jednym, na którym coś się działo, o Wilnie czy Bełchatowie.

Chyba faktycznie Jarek musiałby w ogóle się nie odzywać, zeby z nim nie cisnęli i żeby czegoś nie wyłapali.

A nie, wtedy jest złowrogie milczenie

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                        Nie, kolego. Mnie chodzi o to, że media wyłapały jeden krótki fragment z długiego wywiadu z Jarkiem, rzucając to na żer gawiedzi a część ludków lamentuje nad tym fragmentem, jakby nie było większych afer w Polsce. Capisci?

Foxx, nie zagłosujesz na PiS?
                        Jasne, że polują. Ale to nie był wywiad na żywo, ani dla jakiegoś hycla z Wyborczej - więc nie trudno byłoby uniknąć. JK po raz kolejny dał się poznać jako człowiek nie tylko bez poczucia humoru, ale i bez poczucia śmieszności - tak to jest odbbierane. A ponieważ otacza się poklaskującymi imbecylami to nikt mu nie powie, że ta wypowiedź jest żenująca.

Nie mam wrazenia, że w tym miejscu dyskutuje się o tym by przykryć prawdziwe afery III RP
                        „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Jacek - jak wiesz, a zainteresowani moga odgrzebać w tym temacie, przez lata widziałem następcę - Mariusza Kamińskiego. Ale to już przeszłość. Mam swoje powody - na potrzeby dyskusji powiedzmy, że chodzi o udzielanie wywiadów "G.W.", w których rozmaite wydarzenia ocenia z perspektywy... służb. Np. dzień po Marszu Niepodległości stwierdził, że nie ma zastrzeżeń do działań policji. On niestety nie stoi już "tam, gdzie wtedy"... (najlepiej wiesz, ile mnie kosztowało napisanie tych słów)

PS Trudne pytanie o to, czy zagłosuję na PiS, bo właśnie z powodu sytuacji, w jakiej się znalazła wiekszość elektoratu antykomunistycznego, jedyny realny przeciwnik "układu" zachowuje się jak atrapa opozycji, a mimo to nań głosujemy, więc nie czuje żadnej presji ze strony wyborców. Więcej, nawet w tej wymianie zdań przewija się motyw braku alternatywy jako argument przeciwko krytyce Jarka. Na dzisiaj - nie wiem.
                          Ostatnio edytowany przez Foxx; 739.
                          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez syrokomla Zobacz posta
                            Jasne, że polują. Ale to nie był wywiad na żywo, ani dla jakiegoś hycla z Wyborczej - więc nie trudno byłoby uniknąć. JK po raz kolejny dał się poznać jako człowiek nie tylko bez poczucia humoru, ale i bez poczucia śmieszności - tak to jest odbbierane. A ponieważ otacza się poklaskującymi imbecylami to nikt mu nie powie, że ta wypowiedź jest żenująca.

Nie mam wrazenia, że w tym miejscu dyskutuje się o tym by przykryć prawdziwe afery III RP
                            Co do Jarka to mam diametralnie różne od Ciebie zdanie.

Jeśli chodzi o ostatnie zdanie, to też nie mam takiego wrażenia, natomiast dziwię się, że pisze się 3 strony o dwóch zdaniach Jarka a nie o przekrętach koalicji rządzącej lub wygibasach mainstreamowej prasy.

Foxx, wiem. Pamiętaj: wpisz wszystkich swoich idoli i przyjaciół na kartkę, zaklej kopertę i za pięć lat wiesz co...
                            Ostatnio edytowany przez Jaco; 1067.
                            "
                            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Co do Jarka to mam diametralnie różne od Ciebie zdanie.

Jeśli chodzi o ostatnie zdanie, to też nie mam takiego wrażenia, natomiast dziwię się, że pisze się 3 strony o dwóch zdaniach Jarka a nie o przekrętach koalicji rządzącej lub wygibasach mainstreamowej prasy.
                              Jacku, o ile może frustrować i doprowadzać do irytacji (bo przecież nie dziwić), że wszystkie główne media piszą o tym a nie o rządowych przekrętach, to tutaj na forum to jest moim zdaniem normalne. Na mainstreemowej prasie i rządzących chyba już dawno wszyscy tutaj dyskutujący położyli laskę, trudno czegoś oczekiwać od nich, czy być rozczarowanym tym stadem chujuff złych. Z Jarosławem jeszcze część z nas jakieś mniejsze (ja) większe np. Ty nadzieje wiąże. I dlatego jego zachowania wzbudzają jakieś emocje... tak mi się przynajmniej wydaje.
                              Ostatnio edytowany przez syrokomla; 19355.

Komentarz

Foxx, wiem. Pamiętaj: wpisz wszystkich swoich idoli i przyjaciół na kartkę, zaklej kopertę i za pięć lat wiesz co...
                                Ale to nie była kwestia "idola", czy "przyjaciela", tylko jedynego rozpoznawalnego polityka, którego działania przez niemal 20 lat - wyłączywszy flirt z UD-ecją na początku lat '90 - akceptowałem w 100%.

Na szczęście idole i przyjaciele mi się nie zmieniają przez okres znacznie dłuższy, niż 5 lat

Komentarz

Pracuję...
                                X