Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Senator PO Jan Rulewski rezygnuje z zasiadania w senackiej Komisji Rodziny i Polityki Społecznej. W rozmowie ze Stefczyk.info mówi, że to strata czasu i pieniędzy podatników. „Nie chciałem być grabarzem ludzi biednych i samotnych”.


  Lepiej późno niż wcale...
  Nie można w godzinie śmierci zostawić przyjaciół samych, nie można ratować tylko swojego życia, uszczuplając i tak niewielkie szanse ocalenia oddziału.
  Pada decyzja: Wracamy!
  Po godzinie doszli do włazu, drabinką wspięli się w górę, wychodzili kolejno, Tadeusz ciągnął erkaem za lufę, Józek popychał broń od dołu, za nimi wyszedł mały Kajtek, z uwielbieniem patrzący na Tadeusza. Wrócili w znane już sobie gruzy, wrócili z erkaemem do przyjaciół.

  Komentarz


  • Niesiołowski założył twittera
   ​Boże Chroń Fanatyków.

   Komentarz


   • Zamieszczone przez uklad sloneczny
    Niesiołowski założył twittera

    rozwija się wirtualnie

    Komentarz


    • Zamieszczone przez hasor
     Powodzenia sami Amerykanie nie mogą się doprosić o audyt w Rezerwie Federalnej, a podobno ostatnim Prezydentem który oglądał ichniejsze złoto był Kennedy
     Ale to jest depozyt, i o ile wiem nie ma niczego wspólnego z Federalną Rezerwą.

     Z innej beki:

     Do mieszkania internauty o 6 rano wpada ABW
     - Obywatelu, jesteście aresztowani. Wczoraj o 20:38 napisaliście na forum internetowym że rząd jest do dupy.
     - Ale ja miałem na myśli rząd białoruski!
     - Dobrze dobrze. Pracuję w ABW długo i sam dobrze wiem który rząd jest do dupy ))
     Ostatnio edytowany przez Nazgul; 89.
     From flood into the fire
     One thousand voices sing
     We're in this together
     For whatever fate may bring

     Komentarz


     • Zamieszczone przez majaW
      rozwija się wirtualnie
      No i chwała Bogu! Bo intelektualnie, to już wyczerpał zapasy
      To nasza jest duma , to nasza jest sława...

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Nazgul


       Do mieszkania internauty o 6 rano wpada ABW
       - Obywatelu, jesteście aresztowani. Wczoraj o 20:38 napisaliście na forum internetowym że rząd jest do dupy.
       - Ale ja miałem na myśli rząd białoruski!
       - Dobrze dobrze. Pracuję w ABW długo i sam dobrze wiem który rząd jest do dupy ))
       Za mowę nienawiści skonfiskują komputery?...warto przeczytać       kabaret trwa

       Komentarz


       • W lipcu 2012 roku banki amerykańskie były w stanie pogotowia - to na wypadek gdyby Grecy zdecydowali o powrocie do drachmy i wyjściu z Unii . Banki informowały swoich klientów co mają robić i jakie opcje przyjąć w razie zmieniającej się sytuacji . Żadna tajemnica - był o tym artykuł w Wall Steet Journal . Ale pokazuje to jak banki amerykańskie zainwestowały pieniądze i dlaczego - wbrew logice i przewidywaniom ekonomistów - za wszelką cenę na razie będą optowaly za nie rozpadnieciem się Unii . Jeśli chodzi o Niemców to ich gospodarka jako jedyna w Europie ma nadwyżkę handlowa i najwięcej złota - być może , że Amerykanie postanowili jeszcze ich wzmocnić - stąd plotki , że oddają czy też zwoza Niemcom złoto . Amerykański plan zakłada zwiększenie politycznego znaczenia Niemiec w Unii - jest to oczywiście nadal z pogranicza suspensu , zważywszy , że to Niemcy przegrały wojnę a teraz są najlepszym sojusznikiem - Stanów i Izraela . Angela Merkel bardzo rozsądnie odrzuca rolę oczywistego zandarma Europy . Ale proces ruszył tylko , ze tylnymi drzwiami - Grecja przyjęła kolejna pozyczke w zamian za kolejne cięcia - efekt jest między innymi taki , że "słoiki " czyli ci z greckiej prowincji , którzy znaleźli pracę w miastach w latach 90ych i zaciągnęli pożyczki np na mieszkania po cenach z kosmosu, musieli ostatnio wrócić na garnuszek rodziców i sadzic pomidory .....chciałbym zwrócić uwagę , że sytuacja gospodarcza Polski wcale nie jest lepsza niż Grecji .
        Ostatnio edytowany przez trendyOrca; 54158.

        Komentarz


        • Zamieszczone przez uklad sloneczny
         Niesiołowski założył twittera
         Hmm, przecież mieli zakazać mowy nienawiści, a to przecież S.Niesiołowskiego rodem z Kałęczewa (gdzie to?), specjalisty od bezkręgowców i muchówek językiem rodzimym jest język nienawiści. Towarzyszy ma co prawda "zacnych", bo przecież Palikot ma ogromne dokonania na tym polu, Kutz też nie odstaje. Można by mnożyć ale Niesiołowski na podium nienawiści jest i basta.
         Ostatnio edytowany przez Unii E. mówiący NIE !!!; 57931.
         Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie.

         Komentarz


         • Niemożliwe . Niesiołowski kocha nas wszystkich .

          Komentarz


          • RAZ wrócił na S24.

           I od razu z grubej rury:

             Wspaniałą laurkę wystawił mi Jerzy Urban. Nie mogę się oprzeć pokusie zacytowania:   „Rafał A. Ziemkiewicz...


           Wspaniałą laurkę wystawił mi Jerzy Urban. Nie mogę się oprzeć pokusie zacytowania:

           „Rafał A. Ziemkiewicz jest spiralnym chu**jem prawoskrętnym jak korkociąg. Z jego zgniłych jaj wylęgają się jadowite węże. Pierdolone to gady! Zamiast krwi, którą Ziemkiewicz powinien codziennie przelewać za Polskę, w żyłach jego płynie mocz pełen nieakceptowalnych zarazków. W głowie Ziemkiewicza polskie wszy i pluskwy walczą zajadle o każdy gram złośliwego raka, który nosi zamiast mózgu. Ziemkiewicz wylęgł [tak w oryginale] się na świat z pizdy zdechłej świni uwalanej gównem szczurów. Pisząc, pier**doli, a pierdoląc, zaraża HIV, syfem, patriotyzmem i rzeżączką…” Dalej nie cytuję, bo z każdym zdaniem Urbanowi ubywa fantazji, ale jest tak jeszcze długo.

           Być w ten sposób opisywany przez takie bydlę jak Jerzy Urban samo w sobie jest godnym upowszechnienia tytułem do chwały. Pozwalam sobie jednak upublicznić powyższe obscena z innego powodu.

           Wyszły one przecież spod pióra serdecznego przyjaciela Adama Michnika, z którym arbiter elegancji i wyrocznia etyki oraz moralności w życiu publicznym zwykł biesiadować (i, na przykład, podczas jednej z tak biesiad, jak podsłuchali reporterzy, naśmiewać się z cudzych nazwisk). Jerzy Urban jest autorytetem licznych prorządowych mediów, traktowanym w nich na równi z innymi uczetnikami debaty publicznej (m.in. należące do „Agory” radio Tok FM zaprosiło go do skomentowania rocznicy beatyfikacji Jana Pawła II). I, dodajmy, powyższe nie wyznaczają w twórczości żadnych nowych standardów, niczym nie zaskakują. Ot, Urban jak co tydzień.

           Kierowana przez Michnika „Gazeta Wyborcza” od pewnego czasu prowadzi kampanię przeciwko „mowie nienawiści”, przypominającą bardzo propagandę komunistów w ostatnich tygodniach „karnawału solidarności”, służącą wtedy przygotowaniu gruntu pod wyprowadzenie przeciwko Polakom czołgów. W ramach tej kampanii wyciągnięto między innymi internetowe wpisy zalesionego rolnika z Oleśnicy oraz odnaleziono w trzewiach Internetu pochodzącą sprzed paru miesięcy wypowiedź reżysera Grzegorza Brauna. Redaktor Michnik, kontrolowane przez niego autorytety oraz najęci przezeń gazetowi wyrobnicy od tygodnia na komendę zachłystują się oburzeniem oraz apelami do władzy, aby przykręciła opozycji śrubę, okazywała stanowczość; w skrajnych wypadkach nawet wręcz nawołując rząd do łamania prawa.

           Przyjaźń Michnika z Urbanem nie ulega natomiast zmąceniu, i wątpię, aby gdy następnym razem znowu pożywać będą pod wódeczkę „biedaka zająca z buraczkami”, ten „biedak” albo tym bardziej wódeczka stanęły złotoustemu moraliści w gardle. Nie widać też, aby zaangażowane we wspomnianą propagandową kampanię autorytety i media zamierzały się w jakikolwiek sposób od Urbana dystansować czy choćby bojkotować go.

           Określa to jasno stopień ich hipokryzji, a ich obłudne wezwanie, by prawica, klub ronina i każdy w ogóle odcinał się od jakichkolwiek, choćby i głupich czy oburzających słów ludzi korzystających na równych z innymi prawach z wolności wypowiedzi, każe stanowczo odrzucić. Najlepiej słowami samego Michnika „odp… się”!
           From flood into the fire
           One thousand voices sing
           We're in this together
           For whatever fate may bring

           Komentarz


           • PiS decentralizuje władze

            Komitet Polityczny PiS, który jest ścisłym kierownictwem partii, straci część kompetencji. Mają je przejąć nowe, wojewódzkie struktury ugrupowania - dowiedziała się PAP od polityków Prawa i Sprawiedliwości.

            Zmiany w statucie PiS będą wprowadzone najprawdopodobniej wiosną, podczas kongresu partii.

            Obecnie w PiS w terenie władzę sprawuje 40 zarządów okręgowych. Ponad nimi są władze centralne, w tym Komitet Polityczny, który m.in. nadzoruje lokalne struktury.

            Jak dowiedziała się PAP, w PiS ma powstać 16 zarządów wojewódzkich. Przejmą one kompetencje komitetu politycznego, dotyczące nadzoru władz okręgowych.

            - Obecnie nie ma szczebla pośredniego między okręgiem a komitetem politycznym. Wszystkie spory w okręgu są rozstrzygane na posiedzeniu kierownictwa partii. Centrala powinna zajmować się strategią, a nie lokalnymi konfliktami - powiedział PAP członek władz PiS.

            - Nie chcemy tworzyć 16 silnych baronów na szczeblu wojewódzkim. Chodzi bardziej o władzę odwoławczą, która usprawni zarządzanie na poziomie województw, okręgów i przede wszystkim kierownictwa PiS, które wreszcie będzie mogło zająć się tym, co trzeba - podkreślił inny polityk zasiadający w komitecie.

            Obecnie na poziomie ponadokręgowym działają rady regionalne, ale mają b. ograniczone, ogólne kompetencje. Do ich zadań należy m.in. "reprezentowanie stanowiska PiS w sprawach wojewódzkich" i "koordynowanie działań na szczeblu wojewódzkim".
            http://fakty.interia.pl/polska/news/...wladze,1869518

            W teorii bardzo dobre rozwiązanie, zobaczymy jak się będzie sprawdzać.

            Komentarz


            • Sadze , ze już grają na kompletna dezintegracje i brutalizacje życia politycznego w POlsce bo niewiele zostało argumentów , sytuacja gospodarcza się pogarsza a jest to tez niewątpliwie wynikiem rządów Platformy no i pieniądze z Unii się kończą . Nie dziwie się Urbanowi, ze dostaje spazmow. Ale zauważymy tez , ze nie byłoby Urbana gdyby nie miał odbiorców ....
             Ostatnio edytowany przez trendyOrca; 54158.

             Komentarz


             • Zamieszczone przez trendyOrca
              Sadze , ze już grają na kompletna dezintegracje i brutalizacje życia politycznego w POlsce bo niewiele zostało argumentów , sytuacja gospodarcza się pogarsza a jest to tez niewątpliwie wynikiem rządów Platformy no i pieniądze z Unii się kończą . Nie dziwie się Urbaniwi , ze dostaje spazmow. Ale zauważymy tez , ze nie byłoby Urbana gdyby nie miał odbiorców ....
              A na co maja grac? Coś wybitnie wisi w powietrzu. Sprawa pierwsza - Gliński i niedawna merytoryczna ofensywa PiS. Sprawa druga - nurkujące poparcie dla PO czego już nie da się długo tuszować i maskować. Sprawa trzecia - na styczeń zapowiedziano wotum nieufności dla rządu a postawa PSL po przejęciu sterów przez Piechocińskiego nie jest jasna. Dziś spotkałem się z informacją, że ministrem gospodarki chcieli zrobić jakiegoś młodego łebka z PO ale odmówił. Jak to się ma do deklaracji, że ministrem gospodarki i wicepremierem ma być Piechociński?

              Robi się naprawdę ciekawie a na coraz bardziej desperackie i bezmyślne ruchy peło spoglądam z coraz większym rozbawieniem...
              From flood into the fire
              One thousand voices sing
              We're in this together
              For whatever fate may bring

              Komentarz


              • ZaPOmnial Urban dodać , ze pierwszy przypadek HIV czy tez AIDS to był gej fly attendat czyli stuart z American Airlines - i POdobno bzykal sie nie ze swinia a z małpa .. Jeśli chodzi o syfilis i inne choroby weneryczne to , niestety, według informacji w wyspecjalizowanych periodykach medycznych , szerza się odmiany odPOrne na antybiotyki właśnie w środowiskach gejowskich czyli gorących POplecznikach pana Michnika . Pisze o faktach o których niechętnie się pisze w Gazecie Wyborczej albo wstydliwie przemilcza ...sam nie mam nic do gejów , pod koldre nikomu nie zagladam.
               Ostatnio edytowany przez trendyOrca; 54158.

               Komentarz


               • Nie samym Niesiołowskim Postkomuna stoi:

                From flood into the fire
                One thousand voices sing
                We're in this together
                For whatever fate may bring

                Komentarz

                Pracuję...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎