Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez trendyOrca Zobacz posta
    A na tej podstawie , ze coś mi w jajkach skrzypi ..... Oj , niedobry to znak , niedobry ...

Komentarz

• Ale ten Giertych to baran. Ale zgadzam sie z tym,ze PO nic nie musi robic by miec elektorat. Wystarczy podtrzymywac polityczne zycie Jarka.

Komentarz

• Cerowanie dupy u Lisa mistrzowskie.Przemiana Giertycha niczym Gustaw w Konrada.
        Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
          Jest to taka sama dobra podstawa jak pierdzenie , przepraszam , miałem na myśli oczywiście twierdzenie , ze Polska jest w y s p a . Jak Polska jest w y s p a to ja jestem ekonomista .Czy ludzie kupowali te mieszkania po zawyzonych cenach za gotówkę ? Nie , na kredyt . Kto udzielał im kredytów ? ? Święty Mikołaj ????? Liberalna polityka kredytowa wynikała z zawieszenia Glass Steagall Act z 1933 roku , który został wprowadzony po wtopie Wielkiego Kryzysu i który ograniczał role banków w dysponowaniu oszczędnościami klientów . Clinton i Greenspan zawiesili ten akt , ale było to na skutek postulatów Republikanów i lobby bankowego . Interesy się zbiegły choć pobudki były rożne - Republikanie i lobby bankowe chciało dobrać się do pieniędzy a Clinton z Greenspanem pobudzić gospodarkę i ograniczyć bezrobocie , które w niektórych stanach sięgało już za starego Busha 17 % .
          Ostatnio edytowany przez trendyOrca; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Wybacz, ale nie podejmę rękawicy. Publika zrozumie.

Komentarz

• Rozumie i popiera. W tej sprawie jak nigdy.

Komentarz

• R.I.P Rzeczpospolita - jakiś przydupas z TVNu został redaktorem .

Komentarz

R.I.P Rzeczpospolita - jakiś przydupas z TVNu został redaktorem .
                  O kim mówisz?

Jeśli o Węglarczyku, to temat był już poruszany w innym, odpowiednim temacie. I nie został redaktorem(którym jest od dłuższego czasu), tylko ViceRedNaczem.

Komentarz

• Niestety , nie mam czasu śledzić wszystkich wątków ......ale nareszcie PiS przestanie napędzac program Lisowi . Olac dziada to samo z ta głupia i prymitywna Olejnik . Dać im się produkować na jalowym biegu i do końca . Aż do zarzy.ania .
                    Ostatnio edytowany przez trendyOrca; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Niestety , nie mam czasu śledzić wszystkich wątków ...
                      .. ale na pisanie wszystkiego co Ci do głowy przyjdzie(najczęściej niezbyt składnych i merytorycznych wynurzeń) jakoś czas znajdujesz.

Jakbyś mniej pisał, a więcej czytał to byś bez wątpienia się czegoś dowiedział/nauczył, a my mielibyśmy spokój.

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                        .. ale na pisanie wszystkiego co Ci do głowy przyjdzie(najczęściej niezbyt składnych i merytorycznych wynurzeń) jakoś czas znajdujesz.

Jakbyś mniej pisał, a więcej czytał to byś bez wątpienia się czegoś dowiedział/nauczył, a my mielibyśmy spokój.
                        Dziękuje za pouczenie .

Komentarz

• Podobno dziś rząd przyjął projekt nowelizacji ustawy o finansach publicznych. Zmiany dotyczą głównie sposobu liczenia długu publicznego.

za FOR:

Zgodnie z projektem Ministerstwa Finansów przekroczenie przez dług publiczny progów ostrożnościowych nie będzie już automatycznie uruchamiało procedur sanacyjnych. W przypadku przekroczenia progów, dług będzie ponownie przeliczany, zgodnie z nową metodologią zaniżającą jego wielkość. Dopiero po przekroczeniu progów ostrożnościowych przez tak zmodyfikowany dług, zostaną uruchomione procedury sanacyjne. Proponowane zmiany umożliwiają dalsze zwiększanie długu publicznego, co negatywnie wpływa na bezpieczeństwo polskich finansów publicznych.

Komentarz

• No , skoro prezydent Komorowski ogłasza , ze w 2015 Polska będzie gotowa na przyjęcie euro .....to pewnie będzie .Widocznie wykombinowali , ze to ich lol lol przygotuje ...... Nikt mnie nie potrafi tak rozbawic jak prezydent K .Bronislaw .

Komentarz

Dziękuje za pouczenie .
                              To skoro dziękujesz, może weźmiesz sobie też do serca? A nie piszesz dalej te bzdety:
                              Zamieszczone przez trendyOrca Zobacz posta
                              No , skoro prezydent Komorowski ogłasza , ze w 2015 Polska będzie gotowa na przyjęcie euro .....to pewnie będzie .Widocznie wykombinowali , ze to ich lol lol przygotuje ...... Nikt mnie nie potrafi tak rozbawic jak prezydent K .Bronislaw .
                              Czytać się tego nie da, rozpieprzyłeś temat, który kiedyś można było czytać z przyjemnością, nie zgadzać się z opiniami, ale czytać dyskusje na poziomie, a nie wynurzenia jakiegoś psychola.
                              Ora et labora

Komentarz

• Komentarz

Pracuję...
                                X