Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez KubsOne Zobacz posta
    Jakkolwiek nie było to daleko idące dywagowanie, to uważam jednak, że gdyby dać czas i Kaczyńskiemu też represje szły by coraz dalej. Umówmy się, po dwóch latach rządów Słońca Peru też nie było tak jak jest teraz. Obawiam się jednak, że gdyby Kaczyński miał 6 lat rządów nie skończyłoby się to dla nas o wiele lepiej niż obecnie. Ale to są dywagacje.

A Przemysława Wiplera znam i jego poglądy też.
    Wobec tak dramatycznych przemyśleń obywatela po co PiS na przejmować władze . Niech rządzi PO . Do usranej śmierci .Jeszcze wracając do tego co stało się w Smolensku i jak zachował się POlski rząd Donalda Tuska i prezydent POlski Komorowski Bronisław - w porównaniu np wobec tego co stało się nad Lockerbie w 1988 roku . Obowiązkiem rzadu amerykańskiego wobec obywateli - bez wzgledu ktora partia byla akurat przy wladzy - było ustalenie co było p r z y c z y n a katastrofy - r z a d u powtarzam a nie partii opozycyjnej . Co rząd amerykański uczynił - ustalił a był to rok 1988 - ze przyczyna katastrofy był wybuch bomby . Są to czynności i procedury t e c h n i c z n e bardzo dobrze opracowane - wybuch pozostawia tak charakterystyczne slady , ze można to ustalić ponad wszelka wątpliwość . Wyobrażam sobie rząd - jakikolwiek rząd , który nie podejmuje odpowiednich procedur a więc wykazuje się n i e k o m p e t e n c j a - a rząd jest na utrzymaniu p o d a t n i k o w - i cieszy się nadal POparciem wyborców ...... Powstaje pytanie o świadomość i zdrowy rozsądek tych wyborców , którzy na dodatek coś belkocza , ze to lider partii opozycyjnej ma coś udowadniać !!!! That s insane , man , insane !!!!!
    Ostatnio edytowany przez trendyOrca; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ludzie!!!

Dreamliner Wylądował!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
        Ludzie!!!

Dreamliner Wylądował!!!
        Kolejny sukces "rządu"
        ..."Ale wiedz o tym, że z naszej mogiły
        Nowa się Polska - zwycięska - narodzi
        I po tej ziemi ty nie będziesz chodzić,
        Czerwony władco rozbestwionej siły."

"Czerwona zaraza" - Józef Szczepański "Ziutek"

Komentarz

• Pewnie kupiony za gotówkę i za chwilę sprzedadzą LOT.

Komentarz

• Zamieszczone przez trendyOrca Zobacz posta
            Wobec tak dramatycznych przemyśleń obywatela po co PiS na przejmować władze . Niech rządzi PO . Do usranej śmierci.

Czy ja tak powiedziałem? Weź, tak mówiąc wprost, odpierdol się bo próbujesz mi wmówić coś czego nie powiedziałem a w dodatku coś czego nie myślę. Rozpocząłem zwykłą dyskusję, coś co powinno być podstawą normalnego działania. Nie powiedziałem, że PO ma być u władzy. Nie chcę by byli. Spytałem skąd przekonanie, że PiS dla Nas (kibiców) będzie łagodniejszy niż PO. Więc po chvj próbujesz uprawiać takie gadanie?

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
              Pewnie kupiony za gotówkę i za chwilę sprzedadzą LOT.
              Lizing panie lizing
              „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Mamy przeszkolonych pilotów do latania tą ekologią?
                +=

Komentarz

• Zamieszczone przez wrc Zobacz posta
                  Mamy przeszkolonych pilotów do latania tą ekologią?
                  Jak widać przylecieli , ponoć to była nasza załoga. Bardziej mnie zastanawia czy baza techniczna i obsługa naziemna jest w pełni przygotowana do tego "sprzętu".Zbudowali jakiś nowy hangar orientuje się ktoś ?
                  ..."Ale wiedz o tym, że z naszej mogiły
                  Nowa się Polska - zwycięska - narodzi
                  I po tej ziemi ty nie będziesz chodzić,
                  Czerwony władco rozbestwionej siły."

"Czerwona zaraza" - Józef Szczepański "Ziutek"

Komentarz

• Zamieszczone przez Człenio Zobacz posta
                    Kolejny sukces "rządu"
                    Zwłaszcza, że Dreamlinera współprojektował prof. Binienda

Zdaje się, że chodzi o poszycie
                    From flood into the fire
                    One thousand voices sing
                    We're in this together
                    For whatever fate may bring

Komentarz

• Niedlugo będę nim leciał --zdam relacje .Latają już nim w połączeniach miedzy stanowych .Co do tego skąd przekonanie , ze PiS byłby lepszy dla środowiska od PO . Oczywiście tego nie wiemy i nigdy się już nie dowiemy skoro PiS rządziL tylko dwa lata i spotkal sie z generalna odprawa . Mogę tylko napisać , ze PO tylko pociagnela większość projektów zaczetych przez PiS . Teraz sytuacja jest już zupełnie inna i nie ma co porównywać do tej sprzed paru lat . Sam układ w Polsce tak naprawdę niewiele się zmienił od 1945 roku - przeciez nadal obowiązują ustawy np uwlaszczajace z lat 50 ych . Gadanie o demokracji niewiele zmienia i jest dobre dla naiwnych i niewinnych na umyśle ale nie dla starych jebakow .

Komentarz

• I to co napisałeś to jest wejście w dyskusje, a nie jakieś gadanie głupot. Spytałem, bo sądziłem, że istnieją oczywiste przesłanki dla tego podejścia. Ja mam wrażenie, że tak naprawdę zaczęło się to mocno rozwijać od momentu w którym PiS popierał kiboli przed wyborami. I wielu uznało, że oni tak na serio. To oczywiście naiwne, o czym przekonaliśmy się gdy Kempa już po wyborach wycofywała się z poświadczania dla S. Nie byliśmy już potrzebni - nara. Po prostu sądzę, że PiS nie zostawi nas w spokoju, bo nie ma do tego powodów. Oczywiście, życzę PO upadku jak najszybciej, mi chodzi tylko o Naszą Sprawę.

Komentarz

• Ale co to znaczy " zostawi w spokoju " ????????Środowisko jest częścią większej całości czyli społeczeństwa . Jeśli środowisko kibiców ma swoje interesy , musi je wyartykulowac - a jeśli interesy te są poważne i środowisko podchodzi do nich poważnie może podjąć próbę stworzenia partii - co stoi na przeszkodzie ? Jeśli na dodatek uważa , ze żadna z partii tych interesów nie reprezentuje - wtedy zobaczymy jak srodowisko radzi sobie z problemami - nie tylko swoimi .Bo tak to tylko środowisko kibiców jest całkiem niezle POdatne na manipulacje . I ciagle obraca się wokół własnej osi - czyli kwestii - skąd" wiadomo" , ze PiS byłby lepszy skoro wiadomo , ze był zły . Ale " skąd " to wiadomo to tak do końca nie wiadomo ....

Komentarz

• Bez kitu, nie rozumiesz zupełnie o co mi chodzi. Jakie stworzenie partii? O czym Ty w ogóle mówisz? Jak sobie radzimy w momencie w którym nikt nie reprezentuje naszych interesów widzimy teraz. Chyba, że uważasz, że ktoś nas reprezentuje. Ale to jest totalne odejście od meritum tego o czym mówię. Ja odnoszę się do podstawowych dla mnie kwestii życia kibicowskiego (represje, race, zachowanie policji (która jest sterowana z góry), kary itp) i chodzi mi w tej dyskusji o takie rzeczy. I czy ja mówię, że PiS był zły? Serio, gadasz od tematu, a co więcej, masz problemy ze znakami interpunkcyjnymi (trudno się to czyta w takim chaosie).

Komentarz

• Wy tu gadu-gadu a Pani Prezydentowa odwiedzila drimlajnera (ciekawe jak sie przecisnela miedzy siedzeniami przeciez z Bronkiem na dwoch na pewno by sie nie zmiescili); a tak pol zartem pol serio to apeluje do LOT-u zeby wymiana 767 na 787 pociagnela za soba wymiane personelu pokladowego bo starszych i bardziej chamskich stewardes nie ma chyba zadna linia lotnicza na swiecie. Latajac LOT-em mozna odniesc wrazenie ze to nie one sa tam dla pasazerow ale odwrotnie.

Komentarz

• Komentarz

Pracuję...
                                X