Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez KubsOne Zobacz posta
  Jakkolwiek nie było to daleko idące dywagowanie, to uważam jednak, że gdyby dać czas i Kaczyńskiemu też represje szły by coraz dalej. Umówmy się, po dwóch latach rządów Słońca Peru też nie było tak jak jest teraz. Obawiam się jednak, że gdyby Kaczyński miał 6 lat rządów nie skończyłoby się to dla nas o wiele lepiej niż obecnie. Ale to są dywagacje.

  A Przemysława Wiplera znam i jego poglądy też.
  Wobec tak dramatycznych przemyśleń obywatela po co PiS na przejmować władze . Niech rządzi PO . Do usranej śmierci .Jeszcze wracając do tego co stało się w Smolensku i jak zachował się POlski rząd Donalda Tuska i prezydent POlski Komorowski Bronisław - w porównaniu np wobec tego co stało się nad Lockerbie w 1988 roku . Obowiązkiem rzadu amerykańskiego wobec obywateli - bez wzgledu ktora partia byla akurat przy wladzy - było ustalenie co było p r z y c z y n a katastrofy - r z a d u powtarzam a nie partii opozycyjnej . Co rząd amerykański uczynił - ustalił a był to rok 1988 - ze przyczyna katastrofy był wybuch bomby . Są to czynności i procedury t e c h n i c z n e bardzo dobrze opracowane - wybuch pozostawia tak charakterystyczne slady , ze można to ustalić ponad wszelka wątpliwość . Wyobrażam sobie rząd - jakikolwiek rząd , który nie podejmuje odpowiednich procedur a więc wykazuje się n i e k o m p e t e n c j a - a rząd jest na utrzymaniu p o d a t n i k o w - i cieszy się nadal POparciem wyborców ...... Powstaje pytanie o świadomość i zdrowy rozsądek tych wyborców , którzy na dodatek coś belkocza , ze to lider partii opozycyjnej ma coś udowadniać !!!! That s insane , man , insane !!!!!
  Ostatnio edytowany przez trendyOrca; 54158.

  Komentarz


  • Ludzie!!!

   Dreamliner Wylądował!!!

   Komentarz


   • Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
    Ludzie!!!

    Dreamliner Wylądował!!!
    Kolejny sukces "rządu"
    ..."Ale wiedz o tym, że z naszej mogiły
    Nowa się Polska - zwycięska - narodzi
    I po tej ziemi ty nie będziesz chodzić,
    Czerwony władco rozbestwionej siły."

    "Czerwona zaraza" - Józef Szczepański "Ziutek"

    Komentarz


    • Pewnie kupiony za gotówkę i za chwilę sprzedadzą LOT.

     Komentarz


     • Zamieszczone przez trendyOrca Zobacz posta
      Wobec tak dramatycznych przemyśleń obywatela po co PiS na przejmować władze . Niech rządzi PO . Do usranej śmierci.

      Czy ja tak powiedziałem? Weź, tak mówiąc wprost, odpierdol się bo próbujesz mi wmówić coś czego nie powiedziałem a w dodatku coś czego nie myślę. Rozpocząłem zwykłą dyskusję, coś co powinno być podstawą normalnego działania. Nie powiedziałem, że PO ma być u władzy. Nie chcę by byli. Spytałem skąd przekonanie, że PiS dla Nas (kibiców) będzie łagodniejszy niż PO. Więc po chvj próbujesz uprawiać takie gadanie?

      Komentarz


      • Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
       Pewnie kupiony za gotówkę i za chwilę sprzedadzą LOT.
       Lizing panie lizing
       „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

       Komentarz


       • Mamy przeszkolonych pilotów do latania tą ekologią?
        +=

        Komentarz


        • Zamieszczone przez wrc Zobacz posta
         Mamy przeszkolonych pilotów do latania tą ekologią?
         Jak widać przylecieli , ponoć to była nasza załoga. Bardziej mnie zastanawia czy baza techniczna i obsługa naziemna jest w pełni przygotowana do tego "sprzętu".Zbudowali jakiś nowy hangar orientuje się ktoś ?
         ..."Ale wiedz o tym, że z naszej mogiły
         Nowa się Polska - zwycięska - narodzi
         I po tej ziemi ty nie będziesz chodzić,
         Czerwony władco rozbestwionej siły."

         "Czerwona zaraza" - Józef Szczepański "Ziutek"

         Komentarz


         • Zamieszczone przez Człenio Zobacz posta
          Kolejny sukces "rządu"
          Zwłaszcza, że Dreamlinera współprojektował prof. Binienda

          Zdaje się, że chodzi o poszycie
          From flood into the fire
          One thousand voices sing
          We're in this together
          For whatever fate may bring

          Komentarz


          • Niedlugo będę nim leciał --zdam relacje .Latają już nim w połączeniach miedzy stanowych .Co do tego skąd przekonanie , ze PiS byłby lepszy dla środowiska od PO . Oczywiście tego nie wiemy i nigdy się już nie dowiemy skoro PiS rządziL tylko dwa lata i spotkal sie z generalna odprawa . Mogę tylko napisać , ze PO tylko pociagnela większość projektów zaczetych przez PiS . Teraz sytuacja jest już zupełnie inna i nie ma co porównywać do tej sprzed paru lat . Sam układ w Polsce tak naprawdę niewiele się zmienił od 1945 roku - przeciez nadal obowiązują ustawy np uwlaszczajace z lat 50 ych . Gadanie o demokracji niewiele zmienia i jest dobre dla naiwnych i niewinnych na umyśle ale nie dla starych jebakow .
           Ostatnio edytowany przez trendyOrca; 54158.

           Komentarz


           • I to co napisałeś to jest wejście w dyskusje, a nie jakieś gadanie głupot. Spytałem, bo sądziłem, że istnieją oczywiste przesłanki dla tego podejścia. Ja mam wrażenie, że tak naprawdę zaczęło się to mocno rozwijać od momentu w którym PiS popierał kiboli przed wyborami. I wielu uznało, że oni tak na serio. To oczywiście naiwne, o czym przekonaliśmy się gdy Kempa już po wyborach wycofywała się z poświadczania dla S. Nie byliśmy już potrzebni - nara. Po prostu sądzę, że PiS nie zostawi nas w spokoju, bo nie ma do tego powodów. Oczywiście, życzę PO upadku jak najszybciej, mi chodzi tylko o Naszą Sprawę.

            Komentarz


            • Ale co to znaczy " zostawi w spokoju " ????????Środowisko jest częścią większej całości czyli społeczeństwa . Jeśli środowisko kibiców ma swoje interesy , musi je wyartykulowac - a jeśli interesy te są poważne i środowisko podchodzi do nich poważnie może podjąć próbę stworzenia partii - co stoi na przeszkodzie ? Jeśli na dodatek uważa , ze żadna z partii tych interesów nie reprezentuje - wtedy zobaczymy jak srodowisko radzi sobie z problemami - nie tylko swoimi .Bo tak to tylko środowisko kibiców jest całkiem niezle POdatne na manipulacje . I ciagle obraca się wokół własnej osi - czyli kwestii - skąd" wiadomo" , ze PiS byłby lepszy skoro wiadomo , ze był zły . Ale " skąd " to wiadomo to tak do końca nie wiadomo ....
             Ostatnio edytowany przez trendyOrca; 54158.

             Komentarz


             • Bez kitu, nie rozumiesz zupełnie o co mi chodzi. Jakie stworzenie partii? O czym Ty w ogóle mówisz? Jak sobie radzimy w momencie w którym nikt nie reprezentuje naszych interesów widzimy teraz. Chyba, że uważasz, że ktoś nas reprezentuje. Ale to jest totalne odejście od meritum tego o czym mówię. Ja odnoszę się do podstawowych dla mnie kwestii życia kibicowskiego (represje, race, zachowanie policji (która jest sterowana z góry), kary itp) i chodzi mi w tej dyskusji o takie rzeczy. I czy ja mówię, że PiS był zły? Serio, gadasz od tematu, a co więcej, masz problemy ze znakami interpunkcyjnymi (trudno się to czyta w takim chaosie).

              Komentarz


              • Wy tu gadu-gadu a Pani Prezydentowa odwiedzila drimlajnera (ciekawe jak sie przecisnela miedzy siedzeniami przeciez z Bronkiem na dwoch na pewno by sie nie zmiescili); a tak pol zartem pol serio to apeluje do LOT-u zeby wymiana 767 na 787 pociagnela za soba wymiane personelu pokladowego bo starszych i bardziej chamskich stewardes nie ma chyba zadna linia lotnicza na swiecie. Latajac LOT-em mozna odniesc wrazenie ze to nie one sa tam dla pasazerow ale odwrotnie.

               Komentarz


               • Komentarz

                Pracuję...
                X