Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie żebym miał coś do wsi, której sam jestem mieszkańcem, ale właśnie o wiejskie klimaty mi chodziło.

Komentarz

• To na wsi różne burki biegają bez łańcucha, to niebezpieczne, mogą wpaść pod jakiś samochód
      Nie można w godzinie śmierci zostawić przyjaciół samych, nie można ratować tylko swojego życia, uszczuplając i tak niewielkie szanse ocalenia oddziału.
      Pada decyzja: Wracamy!
      Po godzinie doszli do włazu, drabinką wspięli się w górę, wychodzili kolejno, Tadeusz ciągnął erkaem za lufę, Józek popychał broń od dołu, za nimi wyszedł mały Kajtek, z uwielbieniem patrzący na Tadeusza. Wrócili w znane już sobie gruzy, wrócili z erkaemem do przyjaciół.

Komentarz

• Polacy zapytani o:
        - Czy żyjemy w wolnej Polsce: http://www.youtube.com/watch?v=JcmMVEiSkdc&feature=plcp
        - to na czym im najbardziej zależy: http://www.youtube.com/watch?v=Rlkyif6KWlE&feature=plcp

Zapraszam do sprawdzenia materiału i podania dalej

facebook grupy namzależy: https://www.facebook.com/namzalezy
        http://www.youtube.com/user/namzalezy - telewizja patriotyczna

Komentarz

• Ale jednak - ludzie będący obecnie w POlsce u władzy zostali - -- - w y b r a n i .

Komentarz

• Ciekawy, krótki wywiad z Krasnodębskim:

http://wpolityce.pl/wydarzenia/40027...zynanie-watahy
            "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

Komentarz

• Nie mam wątpliwości czym jest zwolnienie Cezarego Gmyza z Rzeczpospolitej .....nie mam wątpliwości co do jego warsztatu i rzetelności dziennikarskiej . Ale właśnie na tym polega perweesja zwolnienia Gmyza , ze m o z n a było w y k o r z y s ta c podana przez niego informacje jako b r a k rzetelności dziennikarskiej . W zasadzie każdy pretekst był dobry - gdyby Gmyza zaczął pisać o pogodzie i kto ze środowiska celebrytow zdjął czy tez założył majtki tez by się już nie utrzymał .z tym , ze sprawa Smolensku jest tak zapieprzona z braku rzetelnego i profesjonalnego sledztwa , ze cokolwiek się nie napisze można być posadzonym o brak rzetelności i bycie zakamuflowanym zwolennikiem ojca Rydzyka albo poplecznikiem Kaczyńskiego . Ku..wa i f . ck , chcialoby sie napisac - zescie wyskakali , obywatele .

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                Spokojnie ten projekt może wypalić w wyborach do PE. Pewnie kilka znanych twarzy tam wprowadzą, a do wyborów parlamentarnych jakoś dociągną. Jeśli jest tam Kwachu to znaczy, że będzie finansowanie tego projektu, a to ma znaczenie w kontekście PO, które uciekło z smyczy stając się niezależne finansowo. Ten krok patrząc po nazwiskach bardziej może uderzyć w Palikota i SLD niż w PO, a do tego jestem prawie pewien, że "żyrandol" mógł maczać w tym palce.
                Pewnie ,że wypali.Po to się go wprowadza w życie.Ludzie ze WSI założyli pewien scenariusz i go realizują.Już tu wcześniej pisałem ,że SLD uderza w pewne tony , których wczeniej nie było.To samo robi ostatnio Kwach.

Wypowiedzi te stawiają autora między PO, a PIS.Wszystko ładnie zaplanowane i odpowiadające sytuacji w kraju.Elektorat PO w dużej części traci cierpliwość.Kolejnyc afer nie da się już zamiatać pod dywan.Kilkuletnie nieróbstwo zaczyna wyłazić na wierzch.Grill już nie kręci , bo na kiełbasę nie starcza.

Do tego dodałbym coraz bardziej cuchnącą sprawę Smoleńska.

Zauważcie ,że i SLD,Kwach i Palikmiot zaczynają mówić ,że wrak powinien być w Polsce.To uderza głównie w Tuska jako premiera- frajera.

Teraz pojawia się plan demokratów z pejsami w kolorze czerwonym.

Kaczyński ,żeby mieć większość musiałby sie zesrać.

Tak to elektorat będzie miał gdzie odpłynąć.Troche do Millera,troche do Demokratów , a trochę do Palikota.PO też zostanie parę pięć.A prawicowa hołota niech się ********.

Wystarczy posłuchać TOkFM i słychać wyraźnie ,że "eksperci i autorytety" zaczynają podgryzać PO.Narzekają i ubolewają ,że sąmiędzy kowadłem a młotem.Tu marna PO - "partia władzy" , a tu zły i faszystwski PIS , który "podpali Polskę".

Receptę już ludzie ze WSI mają.

Komentarz

• Przestaje kupowac Rzeczpospolita. Niedługo pewnie przyjdzie koniec na Uważam Rze .Kwestia czasu - pewnie szybciej niż pózniej Jakk mozna rozpier ....c cos co na rynku jest robione w Polsce w miare profesjonalnie - to na pewno obecna polska elita POlityczna to zrobi bo ja to kluje i uwiera . Obama wygral reelekcję .W Polsce scenariusz , ze żadna partia nie będzie dla wyborców na tyle wiarygodna żeby moc samodzielnie rządzić Jest prawdopodobny . Bedą kręcone jakieś koalicje, które w kryzysie szybko mogą się rozpadać pod naporem problemów .
                  Ostatnio edytowany przez trendyOrca; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Nie po to Czarnecki pożyczył kasę ,żeby rozwijać RZ.

Komentarz

• Pisałem o tym po zwolnieniu Feusetta dwa miesiące temu . Czarnecki poniósł spore straty w deweloperce i nie chciał od razu tracić czytelników .... Wolał zrobić to na raty ....Jednak po pierwsze jest zależny POlitycznie od Tuska i PO w tym sensie , ze oni zarządzają jego kredytem .... Dostał teraz znów dofinansowanie od Tuska , ale z wyraźnym POleceniem zrobienia POrzadku w RzeczPOsPOlitej i tygodniku Uważam Rze .

Komentarz

• Zamieszczone przez trendyOrca Zobacz posta
                        Pisałem o tym po zwolnieniu Feusetta dwa miesiące temu . Czarnecki poniósł spore straty w deweloperce i nie chciał od razu tracić czytelników .... Wolał zrobić to na raty ....Jednak po pierwsze jest zależny POlitycznie od Tuska i PO w tym sensie , ze oni zarządzają jego kredytem .... Dostał teraz znów dofinansowanie od Tuska , ale z wyraźnym POleceniem zrobienia POrzadku w RzeczPOsPOlitej i tygodniku Uważam Rze .
                        Powinieneś chyba napisać:
                        o tym PO zwolnieniu Feusetta (...) POniósł sPOre straty (...) Jednak PO pierwsze...
                        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                          Powinieneś chyba napisać:

Ok . PO ogólnym POrozwolnieniu .I sPOlonizowaniu .
                          Ostatnio edytowany przez trendyOrca; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• No, to sondaże wróciły do normy.

PO 42
                            PiS 30
                            SLD 10

Pewnie błąd w granicy 5% czyli rzeczywiste jakieś 38-32% czy coś w tym stylu.
                            "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Premier techniczny zniknął z rozkładówek, a kolejne debaty chyba po nowym roku, więc nie ma co się dziwić

Jednak wycofuję się. Będzie debata rolna.
                              Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                                No, to sondaże wróciły do normy.

PO 42
                                PiS 30
                                SLD 10

Pewnie błąd w granicy 5% czyli rzeczywiste jakieś 38-32% czy coś w tym stylu.
                                Ja tam widziałem 32 - 31, także to nic pewnego. Poza tym sondaże to tylko sondaże
                                "Nie jeden nie raz nasz kraj próbował zniszczyć
                                nie jeden raz powstaliśmy ze zgliszczy"
                                -Zipera

Komentarz

Pracuję...
                                X