Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wyjątki potwierdzające regułę.
    "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

Komentarz

• A w międzyczasie czystka w Rzepie. Gmyz, Wróblewski, Marczuk i Staniszewski. Gmyz dyscyplinarnie.
      From flood into the fire
      One thousand voices sing
      We're in this together
      For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
        A w międzyczasie czystka w Rzepie. Gmyz, Wróblewski, Marczuk i Staniszewski. Gmyz dyscyplinarnie.

(...) To można nazwać „zasadą prewencyjną”. Cezarego Gmyza zwolniono dyscyplinarnie, aby to dotkliwiej odczuł. I równocześnie dano sygnał innym dziennikarzom: „zobaczcie co może was spotkać, jeśli będziecie drążyć temat Smoleńska”. Kiedyś takimi sygnałami było wysyłanie zdechłej ryby, czy znajdywano łeb konia[/B]. Zwolnienie Gmyza przypomina mi tamte mafijne praktyki – tłumaczy Jan Pospieszalski.(...)

Więcej:
        http://niezalezna.pl/34500-cezary-gm...zeczpospolitej
        Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie.

Komentarz

• Jeszcze w siedmiu innych tematach rozpocznijcie o tym dyskusję.

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
            A w międzyczasie czystka w Rzepie. Gmyz, Wróblewski, Marczuk i Staniszewski. Gmyz dyscyplinarnie.
            A nie mówiłem ....to była tylko kwestia czasu i pretekstu . Dwa miesiące temu poleciał Krzysztof Feusett mój ulubiony felietonista ...
            Ostatnio edytowany przez trendyOrca; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Jak widać upada ostatni niezły dziennik - Rzepa. Ech...

Komentarz

• No tak , to było tylko kwestia czasu - nie chcieli stracić czytelników od razu ... Bo Czarnecki poniósł straty w developerce ....i patrzcie , jak sprytnie.....
                Za pomocą takiej drobnej prowokacji .....ktoś podrzucił temat.....zrobiła się drobna zadymka i z punktu widzenia rzetelności dziennikarskiej trudno się przyczepić o przyczynę zwolnień ........ -.F . ck . Tak się zastanawiałem kiedy i jak to Czarnecki rozegra ......niedługo czekałem .
                Ostatnio edytowany przez trendyOrca; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• "Po dziewięciu miesiącach przygotowań do 'Nowego Otwarcia' Partii Demokratycznej, środowisk odwołujących się do tradycji ROAD, UD i UW, ludzi otwartych na wyzwania przyszłości, na to co nowe, chcemy spotkać się 10 listopada" - pisze w oświadczeniu na stronie partii przewodniczący Andrzej Celiński.

"Po to, by politycznie i symbolicznie odnotować naszą gotowość do publicznej aktywności dla przywrócenia polskiej polityce (...) wartości, które ponad dwadzieścia lat temu, u progu wielkich zmian, dawały nadzieję, że polityka może być służbą dobru wspólnemu, obywatelom, własnemu państwu, solidarności, demokracji, sprawiedliwości" - tłumaczy polityk Partii Demokratycznej.

Spotkanie ma "symbolicznie zakończyć okres przygotowań, okres pracy 'wewnętrznej', cichej medialnie" i rozpocząć nowy etap w historii demokratów.pl.

"Kwaśniewski, Wałęsa, Petru, Cimoszewicz, Frasyniuk. Interesująca konfiguracja" - wymienia na swoim koncie na Tweeterze dziennikarka IAR Agnieszka Rucińska.
                  "Nowe Otwarcie" starego burdelu.
                  Ostatnio edytowany przez spotter_spotterow; [ARG:4 UNDEFINED].
                  "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• Frasyniuk ,Celiński ,heh dwurury spuszczający się nad 4.VI.89.
                    Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Projekt Palikota, jako tratwa dla PO nie wypalił, więc wskrzeszają UW. Gdzieś te całe platformerskie bydło musi mieć możliwość miękkiego lądowania.
                      Noż w kieszeni się otwiera jak patrzę na te wybitne nazwiska.
                      Jeśli ludzie się na to nabiorą, to ja nie mam więcej pytań.

Komentarz

• Pewnie ,że się nabiorą.

Komentarz

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
                          Projekt Palikota, jako tratwa dla PO nie wypalił,
                          czemu nie wypalił?

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                            Pewnie ,że się nabiorą.
                            Nie wydaje mi się. Kwaśniewski już raz nie wypalił już jako wyborcza lokomotywa dla ówczesnego LiDu. A Bolek i różne wypalone Frasyniuki nie będą stanowić kuszącej i świeżej alternatywy dla PO.
                            "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Spokojnie ten projekt może wypalić w wyborach do PE. Pewnie kilka znanych twarzy tam wprowadzą, a do wyborów parlamentarnych jakoś dociągną. Jeśli jest tam Kwachu to znaczy, że będzie finansowanie tego projektu, a to ma znaczenie w kontekście PO, które uciekło z smyczy stając się niezależne finansowo. Ten krok patrząc po nazwiskach bardziej może uderzyć w Palikota i SLD niż w PO, a do tego jestem prawie pewien, że "żyrandol" mógł maczać w tym palce.

Komentarz

• Tym razem pełna zgoda z małą dokładką: zaplecze żyrandola, a więc wojskówka.
                                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Pracuję...
                                X