Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Rzeczywistość


  Ciąg dalszy reportażu, który wrzuciłem parę dni temu, moje pytanie jak widzę, nadal bez odpowiedzi.

  Jak tam głosujący na Haneczkę? Milutko? Komendant Schosler nie pomaga? Dziwne, jak Boga kocham, przecież wszyscy tacy uczciwi ludzie!
  Ora et labora

  Komentarz


  • No proszę, sowieci się kajają, nie wierzę czerwonej zarazie w ani jedno słowo:

   Zagrywka jak nic, tylko pytanie po co? Pewnie, niebawem się dowiemy....
   To nasza jest duma , to nasza jest sława...

   Komentarz


   • Kolega Putin trochę slabuje to i jakaś drobna rozgrywka wewnętrzna się już tam szykuje. Jak w Rosji zamieszanie to w Polsce przez chwile znów łatwiej oddychac

    Komentarz


    • Moda na lewicowość, jej dominacja ideologiczna w mediach, a lewaki za nic nie mogą wydać kogoś, kto będzie wnosił do dyskusji coś więcej niż powtarzane co rusz slogany czy zwykłe kłamstwa. Jak sobie obejrzałem dzisiaj Młodzież Kontra, to taki pogląd od razu mi się nasunął. Wywód Hartmana o historii patriotyzmu po prostu powalił mnie na kolana, nie mówiąc już o 'mądrościach' członków młodzieżówek PO, RP czy SLD. I jak, kvrwa, ludzie mogą im wierzyć? Winnicki zaprezentował się świetnie, był dobrze przygotowany merytorycznie i celnie punktował te wszystkie głupoty wygadywane przez postępowców.

     Komentarz


     • Dopóki ludzie nie zaczną mieć swiadomości ,że Żydzi mają wyjebane na ten kraj, to niestety będą częściowo brać te lewackie brednie za prawdę objawioną.

      I tu nawet nie ma mowy o antysemityźmie.Po prostu Żyd Hartman ma Polskę w dupie.Tak samo Kowalski siedzący w Anglii ma w dupie Anglię.Siedzi i ciągnie z niej ile wlezie.To jest całkiem naturalne.

      Tu tylko chodzi o to ,żeby ludzie mieli świadomość kto jest kto.

      Komentarz


      • Ale " kto jest kim " a nie " kto jest kto " . "- Kto jest kto -" to kalka z języka angielskiego tak samo jak ta masakra w postaci magicznego słówka -" dokładnie " --."Czy jadł pan na śniadanie jajecznicę zboczkiem ? " ---Dokładnie tak .---
       Ostatnio edytowany przez trendyOrca; 54158.

       Komentarz


       • Skup się na meritum , a nie dyrdymały roztrząsasz.

        Komentarz


        • To była tylko dygresja , teraz skupiam się wylacznie na meritum
         Ostatnio edytowany przez trendyOrca; 54158.

         Komentarz


         • Postawili na swoich

          200 milionów złotych - to suma zarobków ponad 400 działaczy PO, członków ich rodzin i znajomych zasiadających we władzach państwowych spółek i agencji.

          "Puls Biznesu" opublikował na swoich stronach internetowych listę 428 nazwisk ludzi związanych z PO, korzystających z publicznego majątku.

          Gazeta zapowiadając listę, przypomina o deklaracji premiera Tuska z 2007 roku, który zadeklarował wtedy zakończenie procederu zawłaszczania spółek z udziałem skarbu państwa.

          Gazeta pisze, że na jej liście jest między innymi dwóch byłych ministrów, jedenastu wiceministrów, czterech senatorów oraz jedenastu posłów. "Puls Biznesu" podkreśla, że przez cztery lata poprzedniej kadencji, głównymi "kadrowymi" PO byli były minister skarbu Aleksander Grad i jego zastępca Adam Leszkiewicz. Komentator pisze, że ponieważ obaj pochodzili z Tarnowa, a bratanek Grada z Tomaszowa Lubelskiego, ludzie z tych miast robili kariery w państwowych spółkach.

          Symbolem upartyjnienia państwowego majątku może być PGE. Firma energetyczna tylko w zarządach i radach nadzorczych swoich spółek znalazła posady dla 50 działaczy PO. Więcej w Pulsie Biznesu.
          200 milionów złotych - to suma zarobków ponad 400 działaczy PO, członków ich rodzin i znajomych zasiadających we władzach państwowych spółek i agencji.
          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

          Komentarz


          • ... i kombinują przy NIK-u

           Platforma Obywatelska chce zniszczyć niezależność Najwyższej Izby Kontroli i obsadzić najważniejsze funkcje dyrektorskie swoimi ludźmi. W Senacie jest już projekt ustawy, która opóźni wejście w życie kadencyjności dyrektorów i wicedyrektorów do czasu wyboru nowego prezesa Izby.
           Platforma Obywatelska chce zniszczyć niezależność Najwyższej Izby Kontroli i obsadzić najważniejsze funkcje dyrektorskie swoimi ludźmi.
           "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

           Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

           Komentarz


           • K*rwa kurwie łba nie urwie. Do przewidzenia.
            Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

            Komentarz


            • Taka informacja na kilka dni przed Marszem to jawna prowokacja
             Nie można w godzinie śmierci zostawić przyjaciół samych, nie można ratować tylko swojego życia, uszczuplając i tak niewielkie szanse ocalenia oddziału.
             Pada decyzja: Wracamy!
             Po godzinie doszli do włazu, drabinką wspięli się w górę, wychodzili kolejno, Tadeusz ciągnął erkaem za lufę, Józek popychał broń od dołu, za nimi wyszedł mały Kajtek, z uwielbieniem patrzący na Tadeusza. Wrócili w znane już sobie gruzy, wrócili z erkaemem do przyjaciół.

             Komentarz


             • Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
              Dopóki ludzie nie zaczną mieć swiadomości ,że Żydzi mają wyjebane na ten kraj, to niestety będą częściowo brać te lewackie brednie za prawdę objawioną.

              I tu nawet nie ma mowy o antysemityźmie.Po prostu Żyd Hartman ma Polskę w dupie.Tak samo Kowalski siedzący w Anglii ma w dupie Anglię.Siedzi i ciągnie z niej ile wlezie.To jest całkiem naturalne.
              To jednak musi mieć też przyczyny osadzone poza narodowością. Bo taki Wildstein - też Żyd, a normalny. Polak.
              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

              Komentarz


              • Żyd i mason w dodatku
               "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

               Komentarz

               Pracuję...
               X