Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez spotter_spotterow Zobacz posta
    Pytanie tylko takie - czy te 90,5% w ogóle wie co to jest "substancja narodowa"? Bo tutaj chyba jest zasadnicza różnica poglądów.

Jeżeli nie wie to obowiązkiem każdego prawicowego patrioty jest walczyć o to, aby jak najwięcej jego rodaków wiedziało.

To jebanym lewuchom zależy,żeby to olać, nic nie robić a wręcz działać destruktywnie. Howgh.
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
      dla Ciebie to i ostatnia afera na derbach to wynik tego,że tajemne siły polityczne nami sterowały więc w sumie nie zaskoczyłeś mnie odpowiedzią
      Szkoda że nie zaskakują Cię wyłącznie odpowiedzi a ze zdarzeniami już gorzej
      From flood into the fire
      One thousand voices sing
      We're in this together
      For whatever fate may bring

Komentarz

• Ty jesteś prawdziwy andrzej - 99% ludzi idących na mecz spodziewało się takiej prowokacji a ten zaskoczony

a sorry - zapomniałem,że "idących na mecz" wyklucza Cię z automatu więc faktycznie, masz prawo do snucia rozkmin na temat spisku

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• No właśnie . Kryzys gospodarczy już jest taki , ze żadna partia sobie nie poradzi i nagle osłabiony PiS - bo kadra zginęła - i ciagle osmieszany y Kaczynski nagle wychodzi na prowadzenie w sondażach .To Fotyga juz ludziom niestraszna ? Tak na marginesie w czym kobietka gorsza od profesora ?
          Ostatnio edytowany przez trendyOrca; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• czy ja mam Wam otworzyć temat "Psychuszka" gdzie będziecie do woli dyskutować?

Bo naprawdę , mieć pretensje do społeczeństwa,że chce głosowac na PiS to dla mnie za daleki odlot

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

czy ja mam Wam otworzyć temat "Psychuszka" gdzie będziecie do woli dyskutować?

Bo naprawdę , mieć pretensje do społeczeństwa,że chce głosowac na PiS to dla mnie za daleki odlot
              Nie mam pretensji - jestem jedynie trochę wk .....ny bo sytuacja jest ch......a i PiS dostanie kraj w stanie totalnego rozkładu plus pod nóż - i to na już - musi iść kasta urzednicza która zatrudniał Tusk a to oznacza jeszcze większe niezadowolenie społeczne .Dałbym Palikotowi wygrać kolejne wybory - jak słowo daje ! Niech się wykazuje mądrością , przedsiebirczoscia i skakaniem na spadochronie .

Komentarz

• a to niech rządzi Tusk do końca świata

Boże, czy to ja zwariowałem czy może jako jedyny zachowuje w tej absurdalnej dyskusji jakikolwiek zdrowy rozsądek.... zaczynam mieć wątpliwości ....

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Mort,nie marnuj czasu na jalowe dyskusje,lepiej sobie obejrzyj tego austriaka co z kosmosu skacze. Bo popadniesz w psychoze POlityczna

Komentarz

a to niech rządzi Tusk do końca świata

Boże, czy to ja zwariowałem czy może jako jedyny zachowuje w tej absurdalnej dyskusji jakikolwiek zdrowy rozsądek.... zaczynam mieć wątpliwości ....
                    Nie nazwałbym tego co robił Tusk " rzadzeniem" . On tylko sponsorowywal nagonki na PiS - i to się ludziom bardzo podobało . Plus zatrudniał jakieś koszmarne ilości urzędników i wzmacnial biurokracje . O przedsiębiorstwach w rodzaju Amber Gold nie ma sensu wzmiankowac . Jesli chodzi o projekty gospodarcze to Tusk nie wykazal sie zadnym przebojem ani innowacyjnosca - wykorzystywal projekty zaczete juz przez PiS . I dlatego zdając sobie sprawę , ze sytuacja jest poważna i trudna wcale mnie to nie cieszy , ze chyba przymusowo PiS będzie musiał objąć władze .Będzie na pewno lżej oddychać ale gospodarczo Polska leży . I niezadowolenie społeczne będzie się potegowac co ograniczy bardzo mozliwosci dzialania PiS i znów uderzy w bardzo osłabione Prawo i Sprawiedliwość. Teraz nie można się wypowiedzieć już w druga stronę i wyrazić swoich wątpliwości ???ja akurat - znów - myśle inaczej niż większość .Uważam , ze z pewnych względów lepiej żeby teraz władze objął sobie np pan Palikot albo pani Kluzik .

Komentarz

• W porządku.

A teraz dla relaksu napisz coś o Legii bo to temat "Polityka" a nie Twój prywatny folwark.

Normalnie posłuchałbym wielu ludzi, którzy radzą mi odpuścić ale jestem modem i nie mam zamiaru pozwolic aby przekształcił on się w miejsce gdzie wylewasz swoje własne obsesje. Nawet Pan Artysta stwierdził, że nie ma do tych głupot siły.

Za długo i tak Ci pozwalaliśmy abys robił tu syf. Weź przykład z Foxxa, Jaco, Peace, gizo, Z. czy midziego (nie dziele tu akurat ludzi według poglądów) i ZACZNIJ K.UR.WA PISAĆ JAK NORMALNY CZŁOWIEK.

Dyskutuj ale o faktach, danych a nie o tym co masz najebane pod kopułą (a masz solidnie).

Inaczej Cię najzwyczajniej wywalę bo nie pozwolę, abyś zrobił tu drugi onet gdzie każdy psychol może wypisywać co mu ślina na język przyniesie.

PS. Naprawdę to nic osobistego ale jak słyszę ilu ludzi przez takich jak Ty nie zagląda do tego tematu to mnie to osłabia.

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Bo oni lubią dyskutować sobie akademicko a ja jestem stary praktyk urodzony na Pradze .Poza tym ja nie dyskutuje z pozycji człowieka który codziennie ogląda każda debatę z Olejnik albo czyta Lisa i uważa , ze dyskutuje o f a k t a ch . Ciekawe czemu Pawlak nie pcha się teraz na premiera tak na marginesie .

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                          I z tej perspektywy jedynym sensownym rozwiązaniem wydaje się wariant węgierski, a więc to co pisałeś wyżej - nie przejmować władzy teraz czy za rok, dać się PO wykrwawić do 10% za 3 lata.
                          Pytanie brzmi czy jest szansa, że PO może zaliczyć aż tak drastyczny zjazd w dół? Jest to w ogóle realne?

PO, tak samo jak PiS, ma swój beton, który wcale nie jest taki mały. Bez rozwałki "od środka" nie wierzę w spadek poniżej 25%.

Komentarz

• Zamieszczone przez trendyOrca Zobacz posta
                            Ciekawe czemu Pawlak nie pcha się teraz na premiera tak na marginesie .

Gdyby wybory odbyły się dziś, (...) Cztery pozostałe ugrupowania – Polskie Stronnictwo Ludowe (2 proc.), Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro (1 proc.), Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikkego (0 proc.) i Polska Jest Najważniejsza (0 proc.) – nie przekroczyłyby progu wyborczego.
                            Pcha się, tylko Cymański mu ciągle nogę podstawia
                            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• To fatalnie . Musze przyznać , ze PSL jest na pozycji wygranej - rządzi w małych ośrodkach , zasiada we wszystkich spółkach skarbu państwa , trzepie kasę i jeszcze się kryguje jako potencjalna panna koalicjantka do każdego .... Ech . Po tym wszystkim chciałbym żeby PiS nie tylko był mądry ale i sprytny .

Komentarz

• Chyba mobilizacja wśród portalu lisa ,ateistów ,ciot bo profile ''jarek kończ wstydu oszczędź '' ''jarek pierdolisz nie było cie tam'' biją rekordy lajkowania
                                Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

Pracuję...
                                X