Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No i tak jak się spodziewałem. BTW szwagier SR Pereiry autora prowokacji jest doradcą... Zagadka
    „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Oświeć nas. Ja nie lubię zagadek

Komentarz

• Gowina - nic nie sugeruję
        „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
          Dziwi - nie dziwi. To jest tragedia. Ostateczny sygnał, że potrzebna jest rewolucja. Rozumiałbym, gdyby ten facet coś kręcił dla siebie samego wykorzystując niezależność sędziowską i w zasadzie nieodwołalność. Tymczasem gość zachowuje się jak jakiś urzędas, którego marzeniem jest dostać telefon z KPRM. Ja pierdole - sędzia sądu okręgowego. Prezes.
          Z. przecież prezesi sądów czy przewodniczący wydziałów to są właśnie urzędasy mające rozdzielać korespondencję przychodzącą i sprawdzać czy sprawy za długo w szafie nie leżą. Tacy sędziowie praktycznie w ogóle nie sądzą, mają jakieś mikroskopijne referaty, zajmują się zwykłą administracją. Stąd raz po raz pomysły, żeby zmienić przepisy i dawać na te stanowiska "cywilnych" ludzi.
          Porażający jest w tej rozmowie natomiast kretynizm tego gościa. Ja rozumiem że jak się ma kontrolę, to dostanie się na audiencję do przełożonego kontrolującego jest kuszące, ale żeby umawiać to przez telefon z kolesiem z dupy to -

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
            Z. przecież prezesi sądów czy przewodniczący wydziałów to są właśnie urzędasy mające rozdzielać korespondencję przychodzącą i sprawdzać czy sprawy za długo w szafie nie leżą. Tacy sędziowie praktycznie w ogóle nie sądzą, mają jakieś mikroskopijne referaty, zajmują się zwykłą administracją. Stąd raz po raz pomysły, żeby zmienić przepisy i dawać na te stanowiska "cywilnych" ludzi.
            Wszystko prawda, ale są to ludzie, którzy 'coś' musieli wcześniej robić w zawodzie, żeby 'awansować' na stanowisko prezesa. Zwłaszcza, że mówimy o okręgu, a nie rejonie.

Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
            Porażający jest w tej rozmowie natomiast kretynizm tego gościa. Ja rozumiem że jak się ma kontrolę, to dostanie się na audiencję do przełożonego kontrolującego jest kuszące, ale żeby umawiać to przez telefon z kolesiem z dupy to -
            Ale o czym to świadczy? O tym, że to nie była dla faceta pierwszyzna. Gość jest tak bezkarny, że nawet nie chciało mu się nic weryfikować tylko na słowo 'wadza' robi wielkie oczy i załącza mu się pełna dyspozycyjność. A mówimy o facecie, który najpierw całe lata się kształcił, a potem zdobywał doświadczenie. Facecie, który osiągnął sukces zawodowy, tymczasem zachowuje się jak byle asystent czy aplikant, który cały swój mikry dorobek poświęca na jakąś pierdołę. Masakra.

P.S. Brawo za akcję dla GPC. Gardzę nimi, ale dziś jestem pełen podziwu.
            Ostatnio edytowany przez Z.; [ARG:4 UNDEFINED].
            "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

a moim zdaniem ktoś po prostu ich wykorzystał

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
                przecież prezesi sądów czy przewodniczący wydziałów to są właśnie urzędasy mające rozdzielać korespondencję przychodzącą i sprawdzać czy sprawy za długo w szafie nie leżą. Tacy sędziowie praktycznie w ogóle nie sądzą, mają jakieś mikroskopijne referaty, zajmują się zwykłą administracją.
                Gdzie tak jest? Prezesi owszem, ale już przewodniczący SR czy SO mają trochę roboty, sądzą jak każdy inny a nawet i więcej aby podgonić nieszczęsną statystykę. Jedynie od podejścia przewodniczącego zależy czy tzw. ciężkie sprawy zazwyczaj idą na jego kark, czy też aby nikomu się nie narazić zasadą spychologii jakiś asesor dostaje "kobyłę" i posrany nie wiedząc co z nią zrobić czeka na wytyczne. Niestety, ale w całym tym szambie to sądy jako jedyne dają namiastkę sprawiedliwości, szkoda tylko że w razie "wpadek czy pomyłek" nie ponosząc praktycznie żadnej odpowiedzialności oprócz oddelegowania do jakiejś dziury.
                Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Zamieszczone przez syrokomla Zobacz posta
                  a moim zdaniem ktoś po prostu ich wykorzystał
                  Dokładnie. Ktoś im chyba podsunął ofiarę, tak aby rąk sobie nie brudzić.

Komentarz

• Zamieszczone przez voytek Zobacz posta
                    Gdzie tak jest? Prezesi owszem, ale już przewodniczący SR czy SO mają trochę roboty, sądzą jak każdy inny a nawet i więcej aby podgonić nieszczęsną statystykę. Jedynie od podejścia przewodniczącego zależy czy tzw. ciężkie sprawy zazwyczaj idą na jego kark, czy też aby nikomu się nie narazić zasadą spychologii jakiś asesor dostaje "kobyłę" i posrany nie wiedząc co z nią zrobić czeka na wytyczne. Niestety, ale w całym tym szambie to sądy jako jedyne dają namiastkę sprawiedliwości, szkoda tylko że w razie "wpadek czy pomyłek" nie ponosząc praktycznie żadnej odpowiedzialności oprócz oddelegowania do jakiejś dziury.
                    Ojejku, chłopie naprodukowałeś się, a nie wiesz nawet że asesorów w sądach to już od X lat nie ma. I mam z Tobą gadać merytorycznie w jakich sądach jest tak, jak napisałem? No w takich, które zwiedziłem. Odpowiada Ci taka odpowiedź?

Komentarz

Dobrze wiedzieć.

Publicyści GPC: Andrzej Gwiazda, Jan Pietrzak, Andrzej Waśko, Bronisław Wildstein, Barbara Fedyszak Radziejowska, Andrzej Zybertowicz, Jan Filip Staniłko, Marcin Wolski, Piotr Gociek, Małgorzata Wasserman, Piotr Semka, Piotr Staruchowicz, Przemysław Wipler, Rafał A. Ziemkiewicz, Ryszard Legutko, Wiktor Świetlik, Zbigniew Romaszewski, Zdzisław Krasnodębski, Łukasz Warzecha, Jerzy Jachowicz i Jadwiga Staniszkis.

Komentarz

• Romek Giertych wyznaczył już będącą do przewidzenia linię obrony Salonu. Stara śpiewka, jak z Sawicką

Sędzia został oszukany, zrobiono mu świństwo. Organizowanie takich prowokacji jest niemoralne. To nie jest sankcjonowane karnie, ale w moim przekonaniu świadczy o tym, że tabloidy czują się już kompletnie bezkarne - dodaje.

Pytany o to, czy sędzia nie naruszył zasad, prosząc o instrukcje, czy przyspieszać posiedzenie sądu ws. aresztu dla Marcina P., odpowiedział: - Nie pochwalam tego, że sędzia dał się zwieść, ale z drugiej strony uczciwy człowiek nie spodziewa się prowokacji.
                        "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• A gdzie jest tu na tej liście Sakiewicz, Lisiewicz, Hejke, Kania i inni?

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                            A gdzie jest tu na tej liście Sakiewicz, Lisiewicz, Hejke, Kania i inni?
                            Przykro mi, że nie zrozumiałeś posta

Komentarz

• Slyboots, jest jeszcze jeden poszkodowany. Nie tylko sędzia...

- Fałszowanie mojego maila nie wygląda na wygłup; tego typu fałszerstwa to już przestępstwo; mam nadzieję, że sprawcy zostaną odnalezieni - tak szef kancelarii premiera Tomasz Arabski skomentował wysłanie do szefa sądu okręgowego w Gdańsku fałszywego maila w jego imieniu.

- Brak mi słów, to jest po prostu oburzające i właściwie wprost łajdackie, dokonywanie takich prowokacji - powiedział Arabski w czwartek w RMF FM, pytany o maila wysłanego - rzekomo od niego - do prezesa sądu okręgowego w Gdańsku.- Fałszowanie mojego maila nie wygląda na wygłup; tego typu fałszerstwa to już przestępstwo; mam nadzieję, że sprawcy zostaną odnalezieni - tak szef kancelarii premiera Tomasz Arabski skomentował wysłanie do szefa sądu okręgowego w Gdańsku fałszywego maila w jego imieniu.
                              Wojciech Jaruzelski, Czesław Kiszczak, Florian Siwicki i Tadeusz Tuczapski stanowili związek przestępczy o charakterze zbrojnym, który przygotował i z zaskoczenia doprowadził do nielegalnego wprowadzenia stanu wojennego w PRL

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                                Dobrze wiedzieć.
                                Nie bądź taki górnolotny, bo odlecisz. Publicysta nie zawsze odpowiada za linię redakcji,a redakcja za publicystę (na tej zasadzie np. Wołek czy Kuczyński w RP).

http://gpcodziennie.pl/redakcja-gazety.html

P.S. Zresztą kilkoma osobami z Twojej listy również pogardzam.

EDIT: To co wygaduje Arabski to jest po prostu kuriozum.
                                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

Pracuję...
                                X