Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
  Mam tylko takie jedno pytanie poza tematem.

  Po kiego wała pisać wszędzie gdzie się da literki "p" i "o" obok siebie wielkimi literami. Jaki to ma cel? Może być na PW


  A, to taka maniera zeby zwrocic uwage na pewnien problem - istnieje np POlska i POlacy z ktorymi sie nie identyfikuje i nie utozsamiam - bo takie mam prawo - i Polska z ktora mam wiele wspolnego mimo, ze mieszkam i podrozuje glownie poza jej fizycznymi granicami .
  Ostatnio edytowany przez trendyOrca; 54158.

  Komentarz


  • Myślałam że absurd w kraju ma jakieś swoje granice.
   A ciągle widzę że głupota nie ma granic, podobnie jak ludzka naiwność.

   Mamy was, bandyci! - czyli dlaczego rząd po kryjomu zdelegalizował Totolotka

   Jeśli ktoś myślał, że polskie organa ścigania są jakieś ślamazarne, nieudolne, albo, jak wynika z ostatniego oświadczenia p Seremeta w sprawie Amber G. (trwa śledztwo, zatem nie możemy podać pełnej nazwy), są dotknięte chronicznym debilizmem w sensie medycznym, o co jednak trudno mieć do nich pretensję, a nawet byłoby nieelegancko się z tego nieszczęścia wyśmiewać, to najprawdopodobniej padł ofiarą wielkiej „maskirowki”.


   Po prostu nasi policjanci i prokuratorzy zacisnęli zęby i przez lata udawali takie nieudałoty z gilami u nosa, co to każdy ich robił w konia, jak chciał, strącał czapkę, wieszał na plecach karteczki z obelżywymi podpisami, sprzedawał tzw. „blachę” w czoło, a oni nic.
   Otóż nie! Wszystko to było po to, by schwytać na gorącym uczynku największą grupę przestępczą w historii Polski, przy czym nie mam tu na myśli PZPR, czy PO. Chodzi o grupę przestępczą zwaną pod roboczym kryptonimem „gracze w Totolotka”.

   całość ...
   http://naszeblogi.pl/31736-mamy-was-bandyci

   Komentarz


   • czas pakować torby i uciekać byle dalej bo niedługo nas wszystkich wykończą... Jak nie ekonomicznie to represjami policyjnymi

    Komentarz


    • Zamieszczone przez JMJK Zobacz posta
     czas pakować torby i uciekać byle dalej bo niedługo nas wszystkich wykończą... Jak nie ekonomicznie to represjami policyjnymi
     O niektórych dbają:

     Władze klubu PO zdecydowały we wtorek, że projekt ustawy o związkach partnerskich autorstwa posła Artura Dunina zostanie w najbliższym czasie złożony w Sejmie. Projekt reguluje kwestie dziedziczenia, wspólnego zaciągania kredytów i obowiązku alimentacyjnego.
     Poinformował o tym we wtorek wieczorem poseł Dunin.

     Jeszcze przed wakacjami projektem zajęło się prezydium klubu PO - poważniejszych zastrzeżeń nie zgłoszono. Przez okres wakacji parlamentarzyści PO mieli wnosić ewentualne uwagi do projektu, jednak żadnych uwag nie zgłoszono.

     Szef klubu PO Rafał Grupiński ogłosił we wtorek na posiedzeniu klubu, że projekt zostanie złożony do laski marszałkowskiej.

     Wyborcom PO kolejny raz gratulujemy dobrego wyboru.
     "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
     Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
     Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
     Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
     "
     Janusz Waluś - czekaMY!

     Komentarz


     • Prezydent Gdańska krytykuje szefa "Solidarności". - Mam wrażenie, że przewodniczący Piotr Duda wraz z kolegami próbuje nam narzucić swoją wizję historii - napisał na Twitterze Paweł Adamowicz. To reakacja na to, że działacze "Solidarności" odpiłowali napis "im. Lenina" znad bramy Stoczni Gdańskiej. I dodał: 32 lata temu nikomu nie przeszkadzał napis.

      Komentarz


      • Dramat. Widać PO wykalkulowała że konkubinaty i związki pedałów sa bardziej korzystne dla Polski niż normalne rodziny. Czekam na "konserwatywne skrzydło" w PO- sam znam ludzi którzy nadal twierdzą że miłościwie nam panująca Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska jest ugrupowaniem konserwatywno-liberalnym... Jakie kurestwo w tym kraju sie odbywa to przechodzi ludzkie pojęcie. Jeżeli po tej jesieni to się jakoś nie zmieni to normalni ludzie nie maja już chyba czego w tym kraju szukać. Zabrali wolność, zabrali pieniądze i środki do życia, zabrali nawet przyjemność z życia bo kibicowanie przestaje być powoli rozrywką a staje się działalnością dysydencką za którą nie grozi już parę pał na plecy tylko długoletnie wyroki. Nie ma wyjścia, jeżeli ta władza szybko nie padnie, jeżeli w jakiś sposób jej nie pokonamy, to czas zamykać swoje interesy, kończyć studia i uciekać gdzieś, byle dalej od gnijącej Europy i naszej biednej splądrowanej i okupowanej przez bandę złodziei Ojczyzny. Te słowa mnie bolą ale naród moze przetrwać poza swoja ojczyzną, natomiast jeszcze paru kadencji pod wodzą PO w Polsce nie przetrwa...

       Komentarz


       • Zamieszczone przez JMJK Zobacz posta
        Dramat. Widać PO wykalkulowała że konkubinaty i związki pedałów sa bardziej korzystne dla Polski niż normalne rodziny. Czekam na "konserwatywne skrzydło" w PO- sam znam ludzi którzy nadal twierdzą że miłościwie nam panująca Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska jest ugrupowaniem konserwatywno-liberalnym... Jakie kurestwo w tym kraju sie odbywa to przechodzi ludzkie pojęcie. Jeżeli po tej jesieni to się jakoś nie zmieni to normalni ludzie nie maja już chyba czego w tym kraju szukać. Zabrali wolność, zabrali pieniądze i środki do życia, zabrali nawet przyjemność z życia bo kibicowanie przestaje być powoli rozrywką a staje się działalnością dysydencką za którą nie grozi już parę pał na plecy tylko długoletnie wyroki. Nie ma wyjścia, jeżeli ta władza szybko nie padnie, jeżeli w jakiś sposób jej nie pokonamy, to czas zamykać swoje interesy, kończyć studia i uciekać gdzieś, byle dalej od gnijącej Europy i naszej biednej splądrowanej i okupowanej przez bandę złodziei Ojczyzny. Te słowa mnie bolą ale naród moze przetrwać poza swoja ojczyzną, natomiast jeszcze paru kadencji pod wodzą PO w Polsce nie przetrwa...
        Duża część forum głosowała właśnie na PO.
        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
         Duża część forum głosowała właśnie na PO.
         oni juz wyjechali

         Komentarz


         • Zamieszczone przez Eman Zobacz posta
          oni juz wyjechali
          Wyjechali pewnie rozgoryczeni tym że nie udało sie odsunąć PiSu od władzy...

          Komentarz


          • Zamieszczone przez Eman Zobacz posta
           oni juz wyjechali
           Kto? Piszą dalej na forum, tylko w innych tematach.
           Jedna Viola szacun, bo się pokajała. No i jeszcze jeden forumowicz ma jaja. Pozdro, D.
           "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
           Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
           Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
           Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
           "
           Janusz Waluś - czekaMY!

           Komentarz


           • Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

            Komentarz


            • Najgorsze jest to ze wiekszosc z nich nie potrafi przyznac sie do bledu, a na wybory albo nie pojda albo znowu zaglosuje na PO; zreszta co to za wybory jak wynik juz wszyscy dzis znaja (pisalem o tym wczesniej)

             Komentarz


             • Zamieszczone przez Eman Zobacz posta
              Najgorsze jest to ze wiekszosc z nich nie potrafi przyznac sie do bledu, a na wybory albo nie pojda albo znowu zaglosuje na PO; zreszta co to za wybory jak wynik juz wszyscy dzis znaja (pisalem o tym wczesniej)
              i jak tu spokojnie zasnąć

              Komentarz


              • Członkowie Komisji Krajowej NSZZ "S" z szefem związku Piotrem Dudą na czele odpiłowali napis "im. Lenina" znad bramy nr 2 Stoczni Gdańskiej. Napis wisiał tam od maja z inicjatywy prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza (PO).               Piotr Duda powiedział dziennikarzom, że Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" zrobiła to, co do niej należało.

               - Czujemy ulgę, bo to miejsce tworzyli ludzie, a nie Lenin i prezydent Adamowicz. To jest normalna rzecz, bo zbliżają się uroczystości 31 sierpnia, a przed każdymi uroczystościami się sprząta i myśmy po prostu posprzątali. Miejsce Lenina jest na śmietniku historii - wyjaśnił lider "S".

               Działacze obradującej od wtorku w Gdańsku Komisji Krajowej "S" planują w środę uczcić 32. rocznicę Sierpnia '80 złożeniem kwiatów pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców.
               Duda ocenił, że teraz "nie ma wstydu". - Nie mogliśmy już na to codziennie patrzeć i przekomarzać się z urzędnikami - że raz zasłaniamy, raz odkrywamy - było to wszystko bez sensu. Jak widać Lenin nie jest wieczny i mam nadzieję, że już tu nigdy nie powróci - nadmienił.

               Odpiłowywanie liter za pomocą tarczy elektrycznej trwało ok. pół godziny. Działacze "S" usunęli też metalowy Order Sztandaru Pracy. Wśród związkowców na dachu budynku stoczniowej portierni, gdzie odbywało się usuwanie symboli, był m.in. poseł PiS Andrzej Jaworski. Po zakończeniu całej akcji związkowcy zaintonowali hymn narodowy.

               W trakcie zdejmowania napisu "im. Lenina" część osób przyglądających się temu skandowała: "Solidarność", a jeden z działaczy stoczniowej "S" grał na gitarze strajkowe piosenki.

               Policja nie reagowała. - Nie będę zdziwiony, jak będziemy pociągnięci do odpowiedzialności. Jak widać, rząd jest silny tam, gdzie nie potrzeba, tam gdzie są afery, to się tym nie zajmuje - stwierdził Duda.

               Rzecznik prasowy prezydenta Gdańska Antoni Pawlak powiedział, że "to wydarzenie świadczy o tym, jak daleko Solidarność jest od ideałów Sierpnia '80". - Wtedy nikomu do głowy nie przyszło, żeby ten napis zniszczyć i wyrzucić - dodał. Odcięcie napisu określił jako "zamach na cudzą własność".

               - Dziwi, że przewodniczący dużego związku zawodowego popełnia przestępstwo pospolite i dziwi, że biernymi świadkami tego wydarzenia byli posłowie Rzeczypospolitej, których obowiązkiem jest prawo stanowić, a nie łamać - oświadczył Pawlak. Wyraził nadzieję, że "policja zajmie się z urzędu tą sprawą".

               Pawlak zwrócił uwagę, że "póki zadymy tam robił Karol Guzikiewicz (wiceprzewodniczący stoczniowej "S" - przyp. red.), który jest z zadym znany, to był folklor, do tego byli wszyscy przyzwyczajeni, ale jak się włącza duży związek zawodowy, to jest to absolutny skandal i łamanie prawa".

               Miasto Gdańsk postanowiło przywrócić stoczniowej bramie wygląd z sierpnia 1980 r. i w połowie maja tego roku, w miejscu dotychczasowego napisu "Stocznia Gdańska S.A.", pojawiła się nazwa "Stocznia Gdańska im. Lenina", na bramę wrócił też metalowy Order Sztandaru Pracy. Napis był w tym czasie kilka razy zasłaniany transparentem Solidarności.

               Przeciwko takim zmianom od początku sprzeciwiła się zakładowa "S", a troje pomorskich posłów PiS złożyło do prokuratury zawiadomienie o przestępstwie polegającym na propagowaniu idei komunistycznych. Prokuratura umorzyła jednak sprawę, uznając argumenty samorządu, że brama jest swoistym świadkiem historii.
               ...
               Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

               Komentarz


               • Ś.P. Dufo w grobie się przewraca.
                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

                Komentarz

                Pracuję...
                X