Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez syrokomla Zobacz posta
    Ja codziennie polewam się z żartów z PiS-u zamieszczony w Gazecie Polskiej.
    Po pierwsze z tego co wiem GP nie pozuje na "w pełni obiektywne" medium, otwarcie opowiadając się po stronie PiSu.
    A po drugie, Lisiewicz żartuje z polityków PiSu w swojej stałej rubryce w Gazecie Polskiej.

p.s. odbiegając od tematu - widzę spore zmiany u forumowicza
    "Jest tej najlepszej firmy. Wart jest bardzo dużo. Ma ekran komputerowy i jak się kręci pedałami, to wyskakują cyfry"

Komentarz

• Zamieszczone przez hmB. Zobacz posta
      Po pierwsze z tego co wiem GP nie pozuje na "w pełni obiektywne" medium, otwarcie opowiadając się po stronie PiSu.
      A po drugie, Lisiewicz żartuje z polityków PiSu w swojej stałej rubryce w Gazecie Polskiej.

p.s. odbiegając od tematu - widzę spore zmiany u forumowicza
      w poglądach to raczej niewielkie, tylko nie róbmy z Majewskiego bohatera
      „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Zamieszczone przez syrokomla Zobacz posta
        w poglądach to raczej niewielkie, tylko nie róbmy z Majewskiego bohatera
        A kto tu z niego robi bohatera?
        Natomiast, jeśli prawdą są jego słowa, że nie zamierza żartować z umarłych to znaczy, że nie zdziczał do końca jak reszta jego kolegów i koleżanek po fachu.

Komentarz

• Gen. Ścibor-Rylski współpracował z bezpieką

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...f099&_ticrsn=3

WHY DUCK DONALD

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca
          http://www.youtube.com/watch?v=GtRA-...eature=related

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
            Wypowiedź Miszczaka(Michnik + Kiszczak = Miszczak) ciekawa z punktu widzenia "widza TVN".

Teraz już widzowie stacji z Wiertniczej wiedzą oficjalnie ,że uważa się ich za tępych debili.
            http://www.youtube.com/watch?feature...&v=xmuBzEfYTMM
            "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

Komentarz

• Zamieszczone przez MAYDAY Zobacz posta
              Gen. Ścibor-Rylski współpracował z bezpieką

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...f099&_ticrsn=3

On się przyznaje, ale mówi że tak mu kazał czy tam doradzał dowódca z AK i że miało to na celu wyciąganie informacji z SB, co w konsekwencji uratowało kilku przed aresztowaniami.

Jak było naprawdę niech pracuje nad tym IPN, ale patrząc na wydarzenia późniejsze raczej wszystko się układa w jedną całość.
              Niestety.

Komentarz

• Każdy z nich tłumaczy się w taki sam sposób, patrz:Bolek-"może coś podpisałem, może nie, nie pamiętam już teraz, a nawet jak podpisałem to w dobrej wierze"...
                #MuremZaBonusem

Komentarz

• Dlatego mówię, łącznie z wydarzeniami późniejszymi wszystko się układa w jedną całość.
                  Ale o niczym nie chcę przesądzać.
                  Niech dobrze zajmie się tym ipn.

Komentarz

• Zamieszczone przez anian Zobacz posta
                    Każdy z nich tłumaczy się w taki sam sposób, patrz:Bolek-"może coś podpisałem, może nie, nie pamiętam już teraz, a nawet jak podpisałem to w dobrej wierze"...
                    No proszę Cię... Porównujesz gen. Ścibor-Rylskiego do Bolka i jeszcze z komentarzem "każdy z nich"? Dla mnie przesada.

O ile Bolek jest całkowicie skompromitowanym kłamcą, to za generałem przemawia autentyczny heroizm z czasów wojny, który sparwia, że z jego słowem powinniśmy się jednak liczyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez thompson Zobacz posta
                      No proszę Cię... Porównujesz gen. Ścibor-Rylskiego do Bolka i jeszcze z komentarzem "każdy z nich"? Dla mnie przesada.

O ile Bolek jest całkowicie skompromitowanym kłamcą, to za generałem przemawia autentyczny heroizm z czasów wojny, który sparwia, że z jego słowem powinniśmy się jednak liczyć.
                      gdybym porównał jednego do drugiego to napisałbym "tłumaczy się tak samo jak"...nie porównuję generała do TW "Bolek" a zachowanie byłych współpracowników SB które często można zaobserwować, teraz sprawa w rękach IPN-u...
                      #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez thompson Zobacz posta
                        to za generałem przemawia autentyczny heroizm z czasów wojny, który sparwia, że z jego słowem powinniśmy się jednak liczyć.
                        Czy ja wiem, czy powinniśmy na to patrzeć przez heroizm czasów wojny? Było już po wojnie i był to czas, w którym każdy żołnierz AK był narażony na ubeckie katownie. Każdy oprócz agentów SB... Przykre.
                        ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Świetny fragment.

Dobry, bardzo dobry... zbyt bardzo dobry! W ramach walki z kaczyzmem takie fragmenty w roku 2006 wycinano:

http://www.alternatywy4.net/naj-dziw...dialogi-7.html

http://www.youtube.com/watch?v=6gSKgV6wfDI
                          Ostatnio edytowany przez spotter_spotterow; [ARG:4 UNDEFINED].
                          "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• Zamieszczone przez Kszczot Zobacz posta
                            Nie o to tutaj chodzi, jaka to była firma, czy kto mnie bardziej zawiódł, PIS czy PO. Miałem na mysli to, że głosując najpierw na PIS, potem na PO zostałem przez nich totalnie oszukany.

Moim zdaniem zarówno nie tyle "wizja IV RP", jak bardziej jej wykonanie przez PIS, jak i "powrót do III RP" przez PO, to totalne porażki.

Pytanie było jak się czuje wyborca PO? Wprawdzie było to 5 lat temu, ale przyznaję, ze głosowałem na PO - i obecnie - od kliku lat - czuję sie z tym źle. Sam na siebie jestem zły, ze znowu, po wczesniejszym głosowaniu na PIS - znowu dałem się zrobić w balona.

Zastanawia mnie to .......obywatel czuje sie oszukany , ale nikt chyba obywatelowi nie przykladal pistoletu do glowy przy urnie wyborczej........

Poza tym chcialbym zwrocic uwage na fakt, ze to az dziwne , ze PiS az tak obywatela rozczarowal bo byl przy wladzy raczej bardzo krotko w POrownaniu z PO .

Musialem w koncu na to odpowiedziec bo nurtowalo mnie to ....

Co do tych co glosowali na PSL - to jak byla to przybudowka PZPR tak teraz jest to przybuduwka PO .

Komentarz

• Zamieszczone przez trendyOrca Zobacz posta
                              Zastanawia mnie to .......obywatel czuje sie oszukany , ale nikt chyba obywatelowi nie przykladal pistoletu do glowy przy urnie wyborczej........

Poza tym chcialbym zwrocic uwage na fakt, ze to az dziwne , ze PiS az tak obywatela rozczarowal bo byl przy wladzy raczej bardzo krotko w POrownaniu z PO .
                              Kolega bardzo celnie trafił byłych lemingów prosto w punkt.
                              Dlatego m.in. ten wątek usycha, bo wielu kolegom odechciało się wpisywać.

Modelowymi przykładami są forumowicze:...

Albo nie. Ja stosuję politykę miłości.
                              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Ha !

Jesli watek umiera to znaczy, ze dzielni wyborcy PO dostali tak finansowo PO krzyzach - dzieki Partii PO na ktora tak b o h a t e r s k o glosowali - ze teraz w milczeniu przezuwaja swoje w y b o r y .

POzwolcie , ze napisze kolejny raz - dopoki taki piz.....lec jeden z drugim nie dostana finansowego kopanika w du..e tak, ze nie beda mogli usiasc - dzieki swojej Partii PO - to beda wypisywac takie dyrdymaly , ze ich PiS rozczarowal .

K......a , POnura to satysfakcj, k.......a, bo rozwalil mi przy okazji prezydenta z zona , ale ch....e, zaplacicie mi za to , jeszcze bede sie smial POnuro , k.....a .

Pamietam , k....a, ta nagonke na Lecha Kaczynskiego i , k......a, obiecalem sobie wtedy, ze bedziecie, k....a, plakac , ku....sy zlamane , a ja bede sie smial .

Za to , ze nawet , jesli Lech Kaczynski byl wam POlitycznie nie PO drodze to niczym sobie , wy k....y pi.....ne, nie zasluzyl na takie traktowanie nawet jako czlowiek i , ze prawie zaden sie nie przeciwstawil biciu i kopniakom POnizej pasa jakie zescie serwowali Lechowi Kaczynskiemu - chociaz mogliscie zachowac sie jak ludzie .

No to ten Majewski sie odezwal ludzkim glosem chociaz raz .

A wy k....a, to nie ludzie jestescie ani nawet nie wilki , bo wilk jak nie glodny to nie atakuje dla zabawy i ubawu .

Taki mam- dosc sprecyzowany - POglad na sytuacje i zaden Komorowski jeden z drugim tego nie zmieni ..
                                Ostatnio edytowany przez trendyOrca; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X