Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Koko euro spoko, a krok po kroku wraca totalitaryzm

  Pomimo sprzeciwu organizacji zajmujących się prawami człowieka, negatywnych opinii ekspertów z Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie, PO i PSL poparły prezydencki projekt noweli Prawa o zgromadzeniach, który zagraża wolności zgromadzeń w Polsce.

  O proponowanym przez prezydenta Komorowskiego zmianom pisała niedawno "Gazeta Polska". W Sejmie odbyła się dziś debata nad zmianami w Prawie o zgromadzeniach. Odrzucenia projektu chcą PiS i RP. SLD i SP zgłosiły do projektu poprawki.

  Projekt. wprowadza m.in. karę grzywny do 7000 zł dla przewodniczącego zgromadzenia jeżeli nie zapobiegnie powstaniu szkód z winy uczestników zgromadzenia. Przewiduje również możliwość zakazania zgromadzenia, jeżeli w tym samym czasie i miejscu lub na trasie przejścia zgłoszonych zostało 2 lub więcej zgromadzeń i nie jest możliwe ich oddzielenie. Podstawową zmianą jest również termin w jakim trzeba zgłosić zgromadzenie z najpóźniej 3 do najpóźniej 6 dni przed datą zgromadzenia. W praktyce uniemożliwi to organizowanie zgromadzeń będących reakcją na sprawy bieżące.

  Odrzucenia projektu chce PiS. "Celem tego projektu jest ograniczenie swobód obywatelskich i dławienie wolności słowa oraz wyrażania poglądów przez środowiska mające odwagę sprzeciwić się dzisiaj polityce rządzących" - powiedział poseł PiS Jacek Sasin.

  Projekt trafił pod obrady Sejmu, gdy przez Polskę przetaczały się wielotysięczne manifestacje dotyczące decyzji koalicji rządzącej m.in. w sprawie miejsca na multipleksie dla telewizji "Trwam", "skandalicznych działań rządu w sprawie wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej", przeciwko umowie ACTA, a także w sprawie podniesienia wieku emerytalnego - podkreślił poseł PiS.

  32 organizacje pozarządowe zajmujące się prawami człowieka zaapelowały w liście otwartym o nieuchwalanie prezydenckiego projektu ograniczającego wolność zgromadzeń.

  Organizacje alarmują, że nowela doprowadzi do znaczącego pogorszenia konstytucyjnego standardu wolności organizowania pokojowych zgromadzeń.

  "Uznajemy, że wolność organizowania pokojowych zgromadzeń ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania demokracji w Polsce. Dlatego tak ważne jest tworzenie przepisów, w tym także przepisów proceduralnych, które w pełni pozwalać będą na korzystanie z tej wolności. Prawo dotyczące tak ważnej dziedziny nie powinno być tworzone bez wystarczającego namysłu oraz debaty" - podkreślili autorzy listu.
  Nie można w godzinie śmierci zostawić przyjaciół samych, nie można ratować tylko swojego życia, uszczuplając i tak niewielkie szanse ocalenia oddziału.
  Pada decyzja: Wracamy!
  Po godzinie doszli do włazu, drabinką wspięli się w górę, wychodzili kolejno, Tadeusz ciągnął erkaem za lufę, Józek popychał broń od dołu, za nimi wyszedł mały Kajtek, z uwielbieniem patrzący na Tadeusza. Wrócili w znane już sobie gruzy, wrócili z erkaemem do przyjaciół.

  Komentarz


  • Sraja mendy w gacie, oj sraja. Jeszcze im to uszami wyjdzie. Czerwone **********.
   Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

   Komentarz


   • Zamieszczone przez casual
    Ano. Ja pierdole, co ten typ ma we łbie

    Pomysł jest tak absurdalny, że aż cieżko go jakoś skomentować.
    Zdecydowanie powinni jednocześnie powołać specjalną instytucję do rozstrzygania czy dany pogląd jest teorią spiskową czy nie. Urząd Zwalczania Teorii Wszelkiej Maści Nieprawdopodobnych W Tym Teorii Spiskowych. Albo nawet Centralny Urząd, bo to lepiej brzmi

    Co za jełop

    P.S. A na szefa ktoś pokroju Stefana
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

    Komentarz


    • Ministerstwo Prawdy jak u Orwella.

     Komentarz
     • Tymczasem Żydzi fałszują historię i trzymają język w odbycie Putina.

      Komentarz


      • Wychodzi że czerwoni uratowali Nam wszystkim dvpska....a kto sądzi inaczej,ten szerzy teorie spiskowe i powinien być przykładnie ukarany.
       Kto ma dać radę jak nie My!

       Komentarz


       • Tyle, że im faktycznie uratowali
        "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

        Komentarz


        • Zamieszczone przez karakan
         http://narodowcy.net/odslonieto-pomn...-2/2012/06/26/

         Tymczasem Żydzi fałszują historię i trzymają język w odbycie Putina.
         A w jaki sposób, patrząc z ich perspektywy, te działania fałszują historię?
         Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

         Komentarz


         • W trakcie II wojnie światowej Związek Radziecki ocalił świat od poddania się
          Przy dzisiejszej wiedzy na temat zamiarów Stalina wobec Europy , to dla mnie takie teksty są zwykłym fałszowaniem historii.

          Zresztą w ZSRR "antysemityzm" miał się dobrze i tylko na krótki czas lekko przygasł.Dla mnie ten pomnik, to takie oszukiwanie siebie(w sensie Żydów) i historii właśnie.

          Te pare lat gdy Stalin Żydów oszczędzał, to jest to uratowanie od zagłady?
          Ostatnio edytowany przez Gość; 6953.

          Komentarz


          • Zamieszczone przez Z.
           Zdecydowanie powinni jednocześnie powołać specjalną instytucję do rozstrzygania czy dany pogląd jest teorią spiskową czy nie. Urząd Zwalczania Teorii Wszelkiej Maści Nieprawdopodobnych W Tym Teorii Spiskowych. Albo nawet Centralny Urząd, bo to lepiej brzmi
           Jakbym nie wiedział o co chodzi, to pomyślałbym, że wymyślasz ciąg dalszy odcinka Monty Pythona o Ministerstwie Głupich Kroków...

           Jakim trzeba być idiotą, żeby takie coś wymyślić i jeszcze puścić w obieg medialny
           ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

           Komentarz


           • Widzę że żydki już zapomniały jak kochana armia czerwona pomimo starań trockiego i lenina w pierwszych latach po rewolucji wycinała ich aż miło. Potem oczywiście się to zmieniło i razem, ramię w ramie mogli budować nowy ład w sowieckiej oczyźnie

            Komentarz


            • Zmieniło się na jakiś czas tylko.

             Komentarz


             • Zamieszczone przez Buziek_LG
              A w jaki sposób, patrząc z ich perspektywy, te działania fałszują historię?
              A no w taki że przesiedleńcy Żydzi z ziem Polskich trafiali do więzień i łagrów gdzie w 70% nie wychodzili stamtąd żywi,w tym miejscu chcę dotknąć sedna sprawy,kto w Izraelu i nie tylko tam jest u władzy,a są to głównie Syjoniści i Chazarzy,którzy prawdziwych Żydów mają gdzieś i co gorsza podszywają się pod nich robiąc im tyły na całym świecie,za nim pojawili się Syjoniści wśród których większość to Chazarzy,prawdziwi Izraelici żyli w symbiozie z Palestyńczykami i nawet nie myśleli o powstaniu państwa Izrael,pójdę dalej,My mówiąc"żydek" mamy negatywne odczucie tego słowa(sam to robię)a tak naprawdę powinniśmy używać słowa Syjonista bądz Chazar,bo jednym z celów Drugiej Wojny Światowej było wytępienie Żydów(ludzi wiary)i zastąpienie ich swoimi podszywającymi się pod nich...trąca to teoriami spiskowymi a czym więcej się studiuje te tematy to okazuje się że teorią spiskową jest coraz bardziej nasza rzeczywistość....
              Kto ma dać radę jak nie My!

              Komentarz


              • 'w 70% nie wychodzili stamtąd żywi', 'armia czerwona wycinała ich aż miło'... A może jakieś źródła chłopaki podacie? Patrząc z perspektywy ich doświadczeń w przedziale 1940-44, nie dziwiłby mnie pomnik i samego Lucyfera, gdyby to on je zakończył.

               Komentarz


               • Zamieszczone przez Lolek
                'w 70% nie wychodzili stamtąd żywi', 'armia czerwona wycinała ich aż miło'... A może jakieś źródła chłopaki podacie? Patrząc z perspektywy ich doświadczeń w przedziale 1940-44, nie dziwiłby mnie pomnik i samego Lucyfera, gdyby to on je zakończył.
                Proszę bardzo: sięgnij do 'Rosji bolszewików" Richarda Pipesa. Autor sam jest żydkiem i nieźle opisuje jak sie z nimi rozprawiali w czasie rewolucji ( notabene najgorsi byli oczywiście komuniści pochodzenia żydowskiego, nie mieli litości dla swoich ziomków). Po rewolucji oczywiście żydzi ładnie ułożyli sie w systemie i aż do sprawy lekarzy kremlowskich grali w czerwonym ustroju pierwsze skrzypce. Armia Czerwona nie tyle ich ratowała ( bo ona nie ratowała nikogo, najwyżej gwałciła i rabowała) co brała chętnie w swoje szeregi. Zaraz po wojnie żydowscy komuniści sami organizowali podobne do niemieckich obozy

                Komentarz

                Pracuję...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎