Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

takie coś z Gazetki Szechtera
    by żyło się lepiej
    Ja tylko dodam, że 1989 rok był kryzysowy, nawet jak na PRL. Widzialem kiedyś takie porównanie dla czasów prosperity Gierka i wypadało dużo korzystniej, niż dla 1989. Druga sprawa, to średnia pensja średnią, ale mediana "na rękę" wynosi obecnie około 1900 złotych, czyli około 2500 brutto.
    Ostatnio edytowany przez Grabo; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
      Fakt, może się źle wyraziłem. W każdym razie, w porównaniu z epoką rządów Busha i poprzednich Republikanów, polityka Obamy przesunęła się wyraźnie w kierunku odgradzania się od świata i powrotu do izolacjonizmu (polecam sprawdzić stan armii amerykańskiej w 2007 i teraz). Oczywiście, jest to ich sprawa, ale boli mnie, że Europa nie potrafi sobie sama poradzić w świecie. Ograniczanie wydatków na obronność może mieć fatalne skutki. Pamiętajmy, że ostatnia wojna na Starym Kontynencie była ledwie niecałe 70 lat temu.
      Nie zapomniałeś o wojnie Bałkańskiej?A tak w ogóle to wojna trwa tyle że bez używania konwencjonalnej broni i co dla Nas najgorsze wygrywają i to zdecydowanie bolszewiki
      Kto ma dać radę jak nie My!

Komentarz

• z ciekawostek

właśnie rozpoczyna się największa polska wojna w czasach pokoju
        kto i kiedy?
        "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• Jarosław Gowin.Kiedy nie wiem , ale chodzi o łupki.

Komentarz

• Odnośnie Gowina...czy już tylko ja się dziwię czemu on dalej jest w PO?
            http://www.youtube.com/watch?v=lQEA9u9w9Fg

Komentarz

• Zamieszczone przez Mro Zobacz posta
              Odnośnie Gowina...czy już tylko ja się dziwię czemu on dalej jest w PO?
              A dlaczego - przecież PO potrzebni też są " katoliccy konserwatyści" zwłaszcza tacy którzy byli wcześniej związani z Znakiem, Tischenerem i Życińskim.

Komentarz

• Zresztą on jest taki sam jak prawie każdy polityk.Miałem okazję zadać mu pytanie i ogólnie obserwować, go na debacie o deregulacji.Jak są kamery to on jest miły wujcio.Bez kamer potrafi syknąć i do tego ma taką manierę "wkurwelepszego".

Co do pytania.A gdzie ma iść na daną chwilę?Do PIS?DO RP?

Jak już to ze Schetyną coś włansego stworzą.

Komentarz

• Nadeszła chyba moda na oświadczenia niesamobójcze:

Zamieszczone przez Sakiewicz
                  W związku z narastającą falą aktów miłości, która towarzyszy nam w czasach rządów Donalda Tuska, pragnę oświadczyć, że nie mam skłonności samobójczych. Nigdy nie myślałem o samobójstwie, nie zamierzam takiego planować ani podejmować decyzji o zakończeniu mego jakże bogatego życia własnoręcznie ani przy pomocy przyjaciół. Ostatnio przechodziłem badania zdrowotne i nic mi nie dolega poza nadwagą, którą i tak zrzucam.

Jestem bardzo zadowolony z życia. Kłopoty finansowe tylko mi to życie ubarwiają, a w ogóle jak na kogoś, kto wydaje w imperium miłości i pokoju pełne niepoprawnych emocji gazety, to i tak trzymam się nieźle. Narkotyków nie używam. Problemy z alkoholem mam wyłącznie wtedy, kiedy zamkną mi za wcześnie monopolowy. Nie załamuje mnie fakt, że prezydent mojego kraju został mianowany dzięki faksowi przesłanemu przez urzędników Putina ani że premier lepiej gra w piłkę od naszej reprezentacji, za to gorzej rządzi niż Grzegorz Lato w PZPN. W ogóle to wszystko uważam za ważne powody, by żyć i skopać kilka pośladków. Moje życie rodzinne, mimo wielu zakrętów, uważam za udane.

Oglądając prorządowe media, mam wprawdzie mordercze myśli, ale nie dotyczą one mnie, tylko kilku znanych redaktorów i ich oficerów prowadzących. Nie mam broni palnej ani skutecznych trucizn, węzły wiążę słabo.

Gdyby jednak przyszło mi z jakiegoś powodu zakończyć życie przed terminem wyznaczonym przez nową ustawę emerytalną (jak Państwo widzą, zamierzam żyć długo), uprzejmie proszę, by wyjaśnieniem tego wypadku nie zajmowali się ci sami prokuratorzy, którzy odkryli skłonności samobójcze u Andrzeja Leppera czy gen. Sławomira Petelickiego. Tego ostatniego widziałem parę dni temu w dobrym zdrowiu i humorze. Za to kilka miesięcy temu przekonywał mnie, że w sprawie Smoleńska coś jest nie w porządku. Nie wiem, czy dowiedział się za dużo, jak Lepper, czy z kimś się pokłócił.

Jedno jest pewne, zaszkodziło mu coś, czego wiedzieć nie powinien.
                  Trzeba przyznać, że z humorem

Co nie zmienia faktu, że każdy może "przypadkowo" mieć np. czołowego dzwona z ciężarówką...

Komentarz

• Dzisiaj dobre hasło zasłyszane "Tusk do pierdla ,Mucha do łóżka''
                    Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Komentarz

• Ciekawe?! To powinno być przeczytane przez każdego człowieka w tym kraju.Smutny koniec wywiadu.

Na strzelnice koledzy...

Komentarz

• Zamieszczone przez Legionella
                          Tzn. od końca XVII wieku nic się nie zmieniło.

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Zamieszczone przez Legionella
                            niepokojące , przeczytajcie cały wywiad , koniecznie

e: przy okazji polecam dokument Pana Brauna

http://www.youtube.com/watch?v=WJQm4UpUKkU
                            Ostatnio edytowany przez Człenio; [ARG:4 UNDEFINED].
                            ..."Ale wiedz o tym, że z naszej mogiły
                            Nowa się Polska - zwycięska - narodzi
                            I po tej ziemi ty nie będziesz chodzić,
                            Czerwony władco rozbestwionej siły."

"Czerwona zaraza" - Józef Szczepański "Ziutek"

Komentarz

• Wywiad bardzo ciekawy.

A wracając do fragmentu, w któym Braun mówi o możliwym zamachu w Polsce podczas euro - ziomek, który siedzi w tych sprawach już jakiś czas temu mi o tym mówił, a najbardziej prawdopodobna data to 21 czerwca. A jeśli nie w Polsce, to bankowo w Londynie na IO.

Ale to raczej nie temat, w którym można ciągnąć ten wątek...

Komentarz

• Dzięki za uprzedzenie. Jutro wolne sobie zrobię.

Komentarz

Pracuję...
                                X