Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
  PAn po gentelmeńsku wymierza liście

  Przydałyby się takie akcje na Palikoterie.
  niepisana zasada mówi, że typa to raczej wali się z pięści w ryja, a nie z liścia

  i w przypadku pośla grodzkiej byłby dylemat

  Komentarz


  • Zboki się kłócą o kasę. Nowa "jakość" na scenie politycznej.
   http://fakty.interia.pl/polska/news/...likota,1807165
   To nasza jest duma , to nasza jest sława...

   Komentarz


   • Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Pani była podobna do małżonki jednego z europejskich prezydentów.


    Tej?

    http://toyah1.blogspot.com/2010/12/s...zcza-pare.html

    Ja tylko pytam oczywiście..

    Komentarz


    • Wczoraj Hiszpanie poprosili o otwarcie linii kredytowej dla hiszpańskich banków, dziś ministrowie finansów eurolandu zaakceptowali uruchomienie serii kredytów do 100 mld euro. Jak sądzicie ile zajmie graczom wypompowanie tych pieniędzy z trupa jakim jest hiszpański system bankowy?
     Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

     Komentarz


     • Podono to już się dzieje..

      Komentarz


      • Przedsiębiorca, który od niemal roku próbuje zainteresować różne prokuratury nieprawidłowościami przy budowie autostrad, może zostać skazany na 10 lat więzienia za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu i próbę przekupstwa policjantów na służbie. Miał próbować wręczyć 300 zł łapówki. Na nagraniu z kamery przemysłowej, które ujawniamy, widać jednak, że Jacek S., w ogóle nie siedział za kierownicą.
       PRL-bis

       Komentarz


       • Zamieszczone przez baciek Zobacz posta
        PRL-bis
        Daj źródło?
        From flood into the fire
        One thousand voices sing
        We're in this together
        For whatever fate may bring

        Komentarz


        • Tutaj więcej
         http://wiadomosci.wp.pl/kat,36474,ti...l?ticaid=1e9af
         "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

         Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

         Komentarz


         • Podziękował
          From flood into the fire
          One thousand voices sing
          We're in this together
          For whatever fate may bring

          Komentarz


          • Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
           https://www.youtube.com/watch?featur...&v=wVqJ7JRLCmg

           Grecja.Nowe partie w rządzie.Starcie pana ze skrajnej prawicy z panią ze skrajnej lewicy.PAn po gentelmeńsku wymierza liście

           Przydałyby się takie akcje na Palikoterie.
           super

           Komentarz


           • Mam inne zdanie. Propagowanie polskości, godła, barw narodowych i biłałoczerwonej flagi jest naszym obowiązkiem. I powinniśmy to robić przy kazdej okazji. I nie rozdzielam w tej kwestii ludzi na kumatych i nie kumatych, ogarniętych czy nie. Wszyscy jesteśmy Polakami.
            ahahahah no tak krwa, coś tu chyba bredzisz, jak można w ogóle porównywać januszy z flagami "made in tesco" sterowanych z poziomu TVN do normalnych ludzi??? myślisz że jak by im w tv piany nie ubili, to by w ogóle wiedzieli która flagę kupić? przecież to są właśnie prawdziwi pseudo-kibice dla których patriotyzm jest obecnie "modny"
            "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

            "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

            Komentarz


            • Co to w ogole za termin " propagowanie polskosci " ?

             Kto ma propagowac , c o ma propagowac - bo " polskosc " to termin ktory moze byc dosc szeroko i roznie rozumiany , dla kogo , gdzie, w jakim celu .........

             Zwlaszcza , ze rzecz- to cale zakichane euro , do ktorego przywiazuja mniej wagi niz do jubileuszu krolowej - dzieje sie w Polsce , czesciowo czy jak tam ....wiec komu i co tu propagowac.....

             Zanim rzad Donalda Tuska i Bronislawa Komorowskiego zacznie cos propagowac niech moze sprobuje przeciwstawic sie terminowi " polskie obozy smierci " bo jakna razie to siedzi cicho jak mysz pod miotla, wyjawszy pare POdokrzykow na uzytek wlasnego POdworka .
             Ostatnio edytowany przez trendyOrca; 54158.

             Komentarz


             • http://www.kontrowersje.net/tresc/tr...i_robic_polacy

              Rzecz pierwsza. Światła tłuszcza nigdy nie zrobiłaby tego, co zrobiła BBC i robią inne brytyjskie media. Nie ma takiej możliwości, żeby światła tłuszcza nakręciła film o Wielkiej Brytanii ukazujący najgorszą stronę wysp. Nawet takiej możliwości nie ma, z wykorzystaniem nie nakręconego filmu do zdyskredytowania olimpiady w Londynie i przestrzegania Polaków, ustami Macieja Szczęsnego, że wrócą z Londynu w trumnach, w ogóle nie ma co się wygłupiać. Brytyjczycy bez skrupułów propagandówkę nakręcili, żeby Anglicy nie wyprztykali się sportowo i finansowo na cudzych igrzyskach. Całe brytyjskie siły i zasoby mają być zachowane na londyńską imprezę. Na ile się ta akacja powiadała jest kwestią odrębną, ale fakt, że taką akcję Brytyjczycy podjęli świadczy o sile Wyspiarzy i grze na najwyższym poziomie. Rzecz druga. Światła tłuszcza za żadne pieniądze i pod żadnym przymusem nie odważyłaby się pójść do siedziby moskiewskich władz i złożyć wniosek o przemarsz kibiców przez Plac Czerwony. Szybciej uwierzę, że Niesiołowski jest inkarnacją Buddy, niż w to, że światła tłuszcza zdecydowałby się na taką desperację, jak wniosek do moskiewskich bojarów. Przemarsz jest już czystą abstrakcją. Trzecia rzecz. Gdyby tak Polacy przelecieli z Berlina do Warszawy wyczarterowanym Boeingiem 747 Jumbo jet, światła tłuszcza darłaby szaty przez długie miesiące, opisując, pokazując i relacjonując „polskie kompleksy”. Tymczasem niemiecka reprezentacja, przyfrunęła sobie samolotem, który ma ponad pół tysiąca miejsc, a Niemców na pokładzie było… nie wiem ile, ale więcej jak 50 osób taka ekipa raczej liczyć nie może.

              Te trzy rzeczy są kompletnie poza zasięgiem światłej tłuszczy, która na słowa o prawdziwych Polakach dostaje spazmów, udając, że nie ma pojęcia o czym mowa. Podpowiem. Prawdziwy Polak trzy powyższe rzeczy robi bez grymasu na twarzy i dopiero wtedy może się nazwać światłym. Bywają jednak takie sytuacje, w których trzeba sobie odpuścić, ponieważ w pewnych sytuacjach nie ma lepszej strategii. Wieki temu pewien Litwin, który dla Polski zrobił więcej niż niejeden Polak, gdzieś tak w południe przyjął niemiecką delegację. Paru żartownisiów galopem przytaszczyło rozsądnemu Litwinowi dwa nagie miecze. Jaja nie do wytrzymania, Jakub W., by się nie powstydził. Litwin popatrzył litościwie na pajaców w śmiesznych wdziankach i według legendy przyjął tę delegację na pełnym luzie i z wielką klasą. Przypuszczam, że i światła tłuszcza zna dalszy przebieg wydarzeń, panowie Krzyżacy się zagotowali, a wojska polsko-litewskie dobiły ugotowanych dowcipnisiów. Tak powinni się zachować Polacy wobec tłuszczy bolszewickiej, która wymachuje nagimi mieczami. Jeszcze raz powtórzę i jeszcze raz poproszę nie mieszajcie się Polacy do zadymy między bolszewicką tłuszczą i tłuszczą światłą. O nic innego w tej prowokacji nie chodzi, jak tylko o to, by „poszukać symetrii” i zmieszać z błotem Polaków protestujących przeciw bolszewickiej szopce. Niech ruska hołota sobie paraduje i niech pokazuje, co myśli o światłej tłuszczy. Jeden głupi ruch, jedno podpalenie, jedna durna reakcja na prostacką prowokację i zamiast zwycięstwa, będzie porażka.

              Nie żyjemy, w Anglii, Niemczech, ani nawet w Rosji, my żyjemy w PRL II, tutaj nie ma żadnego szacunku dla Polski i Polaków, tutaj się miesza Polskę i Polaków z gównem. Nikt z Polaków na taki stan rzeczy godzić się nie powinien, ale czym innym jest brak zgody i czym innym głupota. Skrajną głupotą będzie pospolite ruszenie na ruską dzicz, bo takie zachowanie oznacza osiągnięcie celu, jaki sobie radziecka czereda zaplanowała. Gdy w zadymie będzie brać udział tylko ruskie bydło, na tle skutecznej, bądź też nieporadnej światłej policji, Polacy wygrają nie ruszając się z miejsca. Drugi i moim zdaniem bardziej prawdopodobny scenariusz jest taki, że radziecka hołota wystawiona na publiczny widok, będzie szła grzecznie, coś tam sobie popierdując w ichnim języku, bo bez konfrontacji ich cały plan pada jak mucha i staje się śmieszny. Zgadzam się ze wszystkimi Polakami, którzy upatrują w tej ruskiej bezczelności demonstracji siły. W całą tę ich „tradycję” uwierzy tylko „światły” z PRL II, Polakowi wystarczy jedna informacja. Dlaczego nie poprosili ratusza wrocławskiego o tradycyjny przemarsz na mecz z Czechami? Odpowiedź jest prosta, nie ten przeciwnik, nie to miejsce, nie ten czas. Rozumiem, że „światli” mają problem z definicją prawdziwego Polaka, ale jeśli Polacy się pogubią w podobny sposób, żal będzie na to patrzeć. Prawdziwy Polak, to mądry Polak, mądry jak Litwin Jagiełło. Więcej powiem, głupi Polak rzucający się na ruską hołotę, w moich oczach będzie uchodził za Feliksa Dzierżyńskiego i innych Bierutów, choćby na ustach miał Boga, Honor i Ojczyznę. Luz i klasa, z politowaniem przyjąć te dwa ruskie miecze, zwłaszcza, że to sierp i młot.
              From flood into the fire
              One thousand voices sing
              We're in this together
              For whatever fate may bring

              Komentarz


              • Dziś Cypr pójdzie śladem Hiszpanii i wyciągnie rękę po pieniądze z eurolandu
               Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

               Komentarz


               • A na wyborczej wisi tekst, że sierp i młot to nie swastyka, bo ideologia komunistyczna jest od dawien dawna martwa, a faszystowska puka do naszych drzwi wszędzie tam, gdzie mamy nienawiść na tle rasowym.

                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

                Komentarz

                Pracuję...
                X