Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• http://www.nacjonalista.pl/2012/06/0...a-w-warszawie/

...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Trochę na temat tych lóż kiedyś czytałem. Co nie zmienia dla mnie faktu, że mason to mason.

Komentarz

• dzięki , a ogólnie to sporo osób się wybiera ? i czy wogóle jest sens tam jechać , " 15 plac konstytucji "

Komentarz

• Masz do tego odpowiedni temat:

http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=13719
          ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
            Sorry Pany, ale niektóre dyskusje przypominają hasła "on był kibolem". Bez większego znaczenia w jakiej ekipie. No więc najpierw sugerowałbym wyguglowanie "Wielka Loża Narodowa Polski", w kontekście wyżej wspomnianych. Później "Wielki Wschód Francji" (i "Wielki Wschód Polski") jako dominujący i odpowiadający wszelkim stereotypom nurt wolnomularstwa - tak dla porównania
            Ja też coś tam poczytałem.Nie jestem jakoś tym wszystkim zniesmaczony.
            Bardziej zdziwiony , bo o tym nie czytałem.

Całych tych masonów niezbyt rozumiem.Sporo tam sprzeczności.

I tyle chyba Panie

Komentarz

• ok dzięki

Komentarz

• Samo słowo 'tajemnica' jest odrażające w wolnym, otwartym społeczeństwie. Jako ludzie jesteśmy tak z natury jak i historycznie przeciwnikami tajemnych stowarzyszeń, tajnych przysiąg oraz ukrytych biegów wydarzeń
                Może nie był to najmądrzejszy polityk, ale swoje wiedział i musiał za to słono zapłacić.
                „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Być może, ale łatwiej by nam było dyskutować, gdybyśmy to wolne i otwarte społeczeństwo gdzieś znaleźli
                  Ostatnio edytowany przez Foxx; [ARG:4 UNDEFINED].
                  My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• masz racje, niemniej "Wielka Loża Narodowa Polski" raczej nam w tym nie pomoże
                    „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Odnosiłem się tylko do przytoczonego przez Ciebie cytatu. W zniewolonym społeczeństwie jest podstawą działań. Stąd takie zjawiska jak konspiracja, podziemie, itp.

O Wielkiej Loży napisałem jako o przeciwwadze dla masońskiego głównego nurtu uosabianego przez libertyńsko-antyklerykalny Wielki Wschód Francji. Tak "w kwestii formalnej"
                      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Swoją drogą typowo weekendowy temat

Komentarz

• o ile było to przepraszam

http://vod.gazetapolska.pl/1822-dona...any-w-berlinie

Komentarz

• Na pewno bardzo się przejmie i zaraz poda do dymisji

Komentarz

• Zamieszczone przez szemrany Zobacz posta
                              Na pewno bardzo się przejmie i zaraz poda do dymisji
                              Jasne, że się nie przejmie i do dymisji się nie poda. Ale ważne jest, że w każdym miejscu gdzie się pojawia są ludzie, którzy jednoznacznie mówią mu wyp...dalaj ! I o to chodzi.
                              To nasza jest duma , to nasza jest sława...

Komentarz

• A tymczasem Adamowicz nie spoczywa na laurach. Lenin to była rozgrzewka:

http://niezalezna.pl/29312-gdansk-ku...h-dziennikarzy
                                From flood into the fire
                                One thousand voices sing
                                We're in this together
                                For whatever fate may bring

Komentarz

Pracuję...
                                X