Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Nieźle sobie wykminili - dostaną obstawę, będą się mogli pokazać i nic im się jeszcze nie stanie po drodze na stadion.
  „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
  Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
  Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
  Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"


  Komentarz


  • Pomysł z marszem Rosjan w naszej stolicy żenujący ( aczkolwiek to jest chyba święto z okazji upadku ZSRR, ruskie raczej tego specjalnie nie świętują) ale pisanie że parada pedałów przy tym nie ważna to błąd. Ruscy i tak mieli by swój przemarsz na stadion z okazji meczu. Pokrzyczą, może przyszurają do psiarni i to wszystko, podobnie pewnie zrobią Helmuty kiedy już wyjda z grupy i okaże się że bea grac mecz na stadionie w Gdańsku... Za to pedały z roku na rok zdobywają w tym kraju coraz większe wpływy. Jeżeli ich ofensywa będzie trwała z taką siła jak obecnie to za kilka lat otrzymają prawo nie tylko do ślubów ale nawet do adopcji.

   Nieprawdą jest też że Rosjanie to jacyś szczególni polakożercy. To raczej mili ludzie tylko o spaczonej sowieckiej mentalności ( uważają że Polakom lepiej było w związku z ZSRR). Pod względem antypolskiego szowinizmu nie mają podskoku do zoologicznej nienawiści Ukraińców czy Litwinów. Ty niemniej gdyby taki przemarsz był pewny to potrzebna by była jakaś reakcja. Każdy w tym kraju już może demonstrować- ruscy, niemieccy lewacy, pedały. Tylko normalnych Polaków "bendom pałować"

   Komentarz


   • Zamieszczone przez casual Zobacz posta
    Troche ponad 2 tygodnie, więc każdy zainteresowany po polskiej stronie ma jeszcze czas na intensywne treningi, coby godnie Kacapów ugościć. Innej metody nie widzę. Taka dajmy na to parada pedałów jest absolutnie bez znaczenia przy czymś takim.

    Jeśli sprawa się potwierdzi, będzie zgoda itp. to na ludzi podziała to mniej więcej tak jak info o niemieckiej Antifie, którą zaproszono do lania polskich patriotów.

    Napierdalać. Innej metody nie widzę.

    pomylenie priorytetów!!

    Komentarz


    • (...)Napierdalać. Innej metody nie widzę.     "..Gdy tak siedzimy nad bimbrem
     Ojczyzna nam umiera
     Gniją w celach koledzy..."

     Leszek Szaruga

     Komentarz


     • Nie ma co robić sensacji z tego, że panowie, spotykając się w restauracji, usiedli w najciemniejszym kącie i wykręcili żarówkę. Rozwiązanie tej pozornej zagadki jest, jak wszystko w Polsce, arcyboleśnie proste.


      Oczywiście, typowy Polak, a zwłaszcza typowy wyborca PiS szukać będzie wszędzie spisków, zaraz też chętnie użyje słów "mafia" czy "konszachty". Tymczasem, gdyby tylko zechciał podnieść głowę znad swojego siermiężnego schabowego z kapustą, gdyby tylko chciał poznać Europę, wielki świat! Wiedziałby wtedy, że w światowym restauratorstwie od kilku już lat pojawił się trend, polegający na serwowaniu potraw w absolutnej ciemności. Umysł ludzki bowiem, pozbawiony jakiegoś bodźca intensywniej odbiera inne wrażenia. Przed człowiekiem, spożywającym wykwintny posiłek w absolutnej ciemności otwierają się nowe, wspaniałe doznania smakowe. Politycy Platformy wraz z wierchuszką Polsatu chcieli mocniej rozkoszować się podanymi do stołu potrawami i dlatego właśnie wykręcono żarówkę i starano się o maksymalnie zaciemnienie miejsca. Niestety, po raz kolejny potwierdziły się słowa jednego z biesiadników, że Polska to dziki kraj. Nie można nawet zjeść po ciemku obiadu, żeby nie wzbudzić plotek i oskarżeń.
      http://niepoprawni.pl/blog/3/budyn-t...enie-po-ciemku
      "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

      Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

      Komentarz


      • Czarniawy się chyba lekko zagalopował
       http://www.rp.pl/artykul/11,883845-O...z-smierci.html

       Nieuku pierdolony czekam aż mnie uświadomisz że to Polacy rozpoczęli II wojnę światową.
       Zobaczymy co Radzio Sikorski zrobi?
       "Lecz przysięgaliśmy na orła i na krzyż,
       na dwa kolory, te najświętsze w Polsce barwy,
       na czystą biel i na gorącą czerwień krwi,
       na wolność żywym i na wieczną chwałę zmarłych"

       "Bo lepiej byśmy stojąc umierali,
       Niż mamy klęcząc na kolanach żyć."

       Komentarz


       • Zamieszczone przez StMo Zobacz posta
        Czarniawy się chyba lekko zagalopował
        http://www.rp.pl/artykul/11,883845-O...z-smierci.html

        Nieuku pierdolony czekam aż mnie uświadomisz że to Polacy rozpoczęli II wojnę światową.
        Zobaczymy co Radzio Sikorski zrobi?
        Dla mnie totalny *****. Wręczał medal dla p. Karskiego - i co on niby siedział w polskim obozie zagłady? Całkowity brak logiki.
        Wydaje się, że tą kwestię ("polskie obozy zagłady") przegraliśmy z kretesem. Przez lata komuny nikt nic nie robił w tej kwestii, a po 89 też niewielu. Dopiero od kilku lat dopominamy się prawdy. Ale jak głęboko to się zakorzeniło - to czarny dziś pokazał. Radzio pewnie przyklaśnie, w końcu też coś bredził nieprzytomny o Powstaniu.

        Komentarz


        • Moze tak gigantyczny i obrazliwy dla nas blad Obamy, przy ostrej reakcji MSZ ( jezeli oczywiscie stac Sikorskiego na opierd.lenie calej administracji USA) spowoduje pretekst do ostatecznego rozprawienia sie z tym powtarzajacym sie sformulowaniem. Co jak co, ale nie byl to kolejny artykul w gazecie, czy drobny short informacyjny w CNN, tylko wypowiedz prezydenta USA. Odpowiednie zagranie z naszej strony, przeprosiny Obamy i jakas ogolna miedzynarodowa dyskusja w mediach komentujaca takie przeprosiny, moglaby prowadzic wreszcie do jakiegos uswiadomienia na podstawowym poziomie. Po takim Casusie Obamy ktos moze zastanowi sie co pisze/ powia. Ale to pewnie skonczy sie jak zwykle, jakis szybki komunikat od Clintonowej, wypiecie tylka i status quo utrzymany.

         E:Jeszcze dochodzi kontekst nadchodzacych wyborow i walka o glosy polskich wyborcow, a fundacja Kosciuszkowska, ktora zabiegala o odznaczenie, jest bardzo wplywowa.
         Ostatnio edytowany przez Calgon; 51840.

         Komentarz


         • Zamieszczone przez StMo Zobacz posta
          Czarniawy się chyba lekko zagalopował
          http://www.rp.pl/artykul/11,883845-O...z-smierci.html

          Nieuku pierdolony czekam aż mnie uświadomisz że to Polacy rozpoczęli II wojnę światową.
          Zobaczymy co Radzio Sikorski zrobi?

          http://www.buzzfeed.com/rosiegray/ob...purs-polish-ou

          Na samym dole chyba szyderka z Radka

          Albo i całego Narodu..
          "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

          Komentarz


          • Obecnie jest takie rozrywanie kraju między UE ,konkretnie przez Niemców ,a Rosję.
           Mioduski ,Vukovic OUT !

           Komentarz


           • Oficjalne wypowiedzi:
            Paweł Graś:
            Oczekujemy na szybką i zdecydowaną reakcje administracji Stanów Zjednoczonych. Jutro przed południem oświadczenie premiera.

            Radek Sikorski:
            Biały Dom przeprosi za oburzający błąd.PM Tusk rano zajmie stanowisko.Szkoda, że doniosłą uroczystość przyćmiła ignorancja i niekompetencja.

            Komentarz


            • Bo my tu w Polsce pedalsko mówimy że to były obozy nazistowskie, a to były obozy Niemieckie. ***** najpierw demokratycznie wybrali NSDAP a potem tam ci w legalnym głosowaniu zdecydowali, że Adolfik rządzi dekretami.

             Ja tam od murzynów bym za dużo nie wymagał

             Wszystko to przez ta nasza jebana polityczna poprawnosc, nawet Niemca nie można nazwać
             Niemcem, już nawet Kaczyński do tego dołączył.
             Ostatnio edytowany przez syrokomla; 19355.
             „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

             Komentarz


             • Podziwiam stanowczość i szybkość reakcji wobec Obamy i rządu USA.

              Szkoda ,że to nie działa w tą wschodnią stronę..

              Komentarz


              • Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
               Podziwiam stanowczość i szybkość reakcji wobec Obamy i rządu USA.

               Szkoda ,że to nie działa w tą wschodnią stronę..
               Stanowcza reakcja to by była jakby ten cały Rotfeld kazał Obamie wsadzić sobie medal w dupę, a nie przyjmować z uśmiechem. A tak w ogóle to Jan Karski dostaje taki sam medal jak Bob Dylan? to jak dla mnie zupełna zgroza
               „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

               Komentarz


               • Porównaj sobie to i sprawę Smoleńska.Chodzi mi o systematyczne i pokazowe olewanie nas przez Moskwę.

                Rekacje wobec USA i Obamy są niemalże dziko stanowcze.


                Co do reszty , to inna bajka..

                Komentarz

                Pracuję...
                X