Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wracając do polityki.

Pamiętacie tą psycholkę Renate Rudecką Kalinowską?

Tusk ją wczoraj cytował i przepraszał

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
      Wracając do polityki.

Pamiętacie tą psycholkę Renate Rudecką Kalinowską?

Tusk ją wczoraj cytował i przepraszał
      Zajrzyj na poprzednią stronę.
      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
        Zajrzyj na poprzednią stronę.
        Ehh dyskutowałem z hasorem i ominąłem dużo ważniejsze tematy

Komentarz

• Zamieszczone przez Jerzman Zobacz posta
          Polać Mu!
          Morcie nie z podstawówki, tylko z SGH

to niech zostanie na tym SGH i licytuje się w zeszytach czy lepszy Holland czy Sarkozy

teoretycy ekonomii od siedmiu boleści z których każdy wie jak rozwiązać światowy kryzys gospodarczy i jak mamy godnie żyć za 500 złotych na głowę miesiecznie

Wszyscy tak plują na Greków a ja mimo,że uważam ich za nierobów i leni to mam szacunek za to,że pogonili takich mądrali i nie łazi jeden z drugim im po miastach mądrząc się.
          ...ta ziemia do Polski należy
          choć Polska daleko jest stąd,
          bo wolność krzyżami się mierzy
          historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Interwencja siły wyższej zakończyła dyskusję

Komentarz

• Ja tam Morta lubię poczytać. Mądrze prawi

Komentarz

• 5 lat więzienia za dowcipy o gejach.

Sejm pracuje nad projektami zmian Kodeksu karnego wprowadzającym karalność za tzw. przestępstwa z nienawiści wobec homoseksualistów. Karane ma być "publiczne znieważenie", a więc także opowiadanie niepoprawnie politycznych żartów.
                http://janpinski.nowyekran.pl/post/6...uje-nad-ustawa

Komentarz

• Jestem szczerze rozgoryczony zawieszeniem Janka Tomaszewskiego. Oczywiście spodziewałem się tego, nie mniej jednak okazuje się, że nawet w PiS trzeba być w niektórych sprawach do wyrzygania poprawnym i kłamać w żywe oczy.

Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                  Pomijasz też dwie kadencje Kwaśniewskiego oraz tzw "korporację Geremka" w MSZ. Siedzącą tam nieprzerwanie od obalenia rządu Olszewskiego do nastania Fotygi.
                  Nie pomijam, bo pisałem o urzędzie premiera. Urząd Prezydenta ma inną specyfikę i zapewne już niedługo więcej będzie prezydentów z dwoma kadencjami niż z jedną. A już porównywanie dwukrotnego uzyskania urzędu premiera (i wygrania wyborów milion raz z rzędu) do funkcjonowania urzędasów w MSZ oceniam jako argument zaskakujący, przy czym nie lekceważę tego faktu, lecz po prostu traktuję go trochę jako pomieszanie z poplątaniem. PSL też zapewne siedzi w ARR czy ANR po 10 lat, ale co to ma do stwierdzenia, że Tusk jest pierwszym i jak do tej pory jedynym partyjnym liderem, który rządzi 5 i ma dużą szansę skończyć na.... 12 latach?
                  "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• No, to objawił się nam nowy mesjasz :
                    Dzień dzisiejszy to Zesłanie Ducha Świętego, który symbolizuje mądrość i pozwala, że możemy nieustanie odmieniać oblicze tej ziemi, a więc jest to też nadzieja na to, że nawet ci, którzy są sfrustrowani i przepełnieni złością, mogą się w tym dniu naprawić i naprostować - przekonywał prezes PSL.
                    No nic, tylko wierzyć, wieeeerzyć.
                    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1515,tit...wiadomosc.html
                    To nasza jest duma , to nasza jest sława...

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta

teoretycy ekonomii od siedmiu boleści z których każdy wie jak rozwiązać światowy kryzys gospodarczy i jak mamy godnie żyć za 500 złotych na głowę miesiecznie
                      Teoretykom ekonomii z SGH polecam zająć się lepiej finansami własnej uczelni.
                      "Nigdy nie mów wszystkiego, co wiesz." Roger H. Lincoln

Komentarz

• Zamieszczone przez Zohan Zobacz posta
                        Teoretykom ekonomii z SGH polecam zająć się lepiej finansami własnej uczelni.
                        nie opd dziś wiadomo że mendy pokroju alcerowicza itp. pouczaja wszystkich na około sami nie znajac sie na biznesie to tacy pożyteczni idioci

Komentarz

• Zamieszczone przez niekumaty_kumat Zobacz posta
                          nie opd dziś wiadomo że mendy pokroju alcerowicza itp. pouczaja wszystkich na około sami nie znajac sie na biznesie to tacy pożyteczni idioci
                          Czy pożyteczni to też bym polemizował

Komentarz

• pozyteczni dla wyznawców jedynie slusznej doktryny socjalliberalizmu prezentowanej przez adddaaamaa z gw,

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                              PSL też zapewne siedzi w ARR czy ANR po 10 lat, ale co to ma do stwierdzenia, że Tusk jest pierwszym i jak do tej pory jedynym partyjnym liderem, który rządzi 5 i ma dużą szansę skończyć na.... 12 latach?
                              Nie 10, bo mieli przerwę dwuletnia na SO i PiS.

Komentarz

• Ogólnie te wszystkie wspaniałe rady teoretyków ekonomii przypominają mi trochę rady forumowych pseudotrenerów z działu piłkarskiego. "Skorża ***** wystawił Kucharczyka i przegraliśmy. Mówiłem żeby wystawił Żyrę, na pewno by coś strzelił" Tego się już po meczu nie dowiemy, może przegrali by jeszcze wyżej. I dochodzimy do punktu, w którym każdy pomysł i rada forumowych trenerów jest lepsza od pomysłu Skorży, ale tylko dlatego, że nie da się ich zweryfikować.
                                To samo jest z radami ekonomistów. Zawsze najgorsza okazuje się opcja, która została wybrana, bo jako jedynej, znamy jej skutki (najczęściej negatywne).
                                I zaczyna się biadolenie, że gdyby zrobić odwrotnie było by lepiej. A czy było by lepiej nie wiadomo.
                                To samo tyczy się polityków opozycji (wszystkich formacji politycznych), którzy znają rozwiązanie wszystkich problemów gdy są w opozycji. Potem dochodzą do władzy i kończy się wszystkowiedzenie.

Komentarz

Pracuję...
                                X