Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• @Duda vs Bolek.
    Foxxie skąd u Ciebie takie przepuszczenie? Wiem, że Duda kiepsko zaczął, ale ostatnio widać, że notuje wzrost formy. Np. wczoraj u TW Stokrotki wypadł o niebo lepiej niż zapraszani tam politycy Pisu.
    @Pis vs Euro.
    Oddanie pola przeciwnikowi i nic więcej. Znowu się do narrarcji reżimu dostosowują. Już po reakcji mediów(Sobieniewski) widać, że nic to nie da i tak będą dla nich czarnym ludem. A Euro nie ma prawa się nie udać, co by się nie działo i tak wiadomo, że będzie otrąbiony wielki sukces.
    Bóg z Nami, choj z Nimi.
    Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• Tusk zaprasza Kaczyńskiego na obiad przed euro dokładnie ......4 czerwca! Może jeszcze na kolację z 4 na 5. (4/5 .06.1992) ''panowie policzmy głosy''
      Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
        Poza tym mam wrażenie, że szykuje się ciekawa rozgrywka z Dudą w roli głównej, którego rola w Solidarności mi i nie tylko mi kojarzy się z niejakim Bolesławem.
        Mam podobne zdanie. Zapala mi się lampka, jeśli widzę, że pomimo ostatnich ostrych akcji antyrządowych i tych zapowiadanych, Duda jest zapraszany i przedstawiany W TVN jako porządny chłopina. Nie jest to stacja, która ma skrupuły jeśli chodzi o środowiska antyplatformerskie. Nie udało im się nadgryźć Solidarności(uważanej za matecznik PIS-u) od zewnątrz atakami medialnymi, to próbują z innej strony. Zobaczymy jak to się rozwinie, sam jestem ciekaw.
        "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

Komentarz

• Zamieszczone przez Noris Zobacz posta
          Mam podobne zdanie. Zapala mi się lampka, jeśli widzę, że pomimo ostatnich ostrych akcji antyrządowych i tych zapowiadanych, Duda jest zapraszany i przedstawiany W TVN jako porządny chłopina. Nie jest to stacja, która ma skrupuły jeśli chodzi o środowiska antyplatformerskie. Nie udało im się nadgryźć Solidarności(uważanej za matecznik PIS-u) od zewnątrz atakami medialnymi, to próbują z innej strony. Zobaczymy jak to się rozwinie, sam jestem ciekaw.
          Obejrzyj wczorajszą kropkę, to zmienisz zdanie
          Bóg z Nami, choj z Nimi.
          Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• Oglądałem i na razie nie zmieniam. Przecież nie mogą być zbyt ostentacyjni. No ale mam nadzieję, że im się nie uda, bo ruchy przeciągania Dudy są, moim zdaniem, w obie strony.
            "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Komentarz

• Jerzman - co by nie zrobił Kaczyński i tak stokrotka i jej przyjaciele zinterpretują to na swój sposób. Co do zawieszenia protestów na czas Euro, to uważam jednak za bardzo rozsądne posunięcie. Nie znam żadnych badań, ale jestem przekonany, że próby zakłócenia tej imprezy byłoby odebrane bardzo negatywne wśród elektoratu nawet PISu.
              Gdyby Kaczyński postąpił tak jak sugerujesz, byłby to najlepszy prezent dla PO.

Komentarz

• Jeżeli chodzi o mnie, w sprawie Dudy jest to cały zestaw "lampek" już od chwili wyborów na szefa "S.". Natomiast nie bardzo rozumiem, jaki to ma związek z jakością wystąpień w telewizji. A już zupełnie - jej porównaniem z wystąpieniami ludzi z PiS delegowanymi do mediów. Nie od dziś wiadomo, że są po prostu słabi. Dobre pod tym wzgledem były "aniołki" z kampanii, ale pewnie Hofmanowi i młodemu Kamińskiemu coś tam przeszkadzało.

Pewnie z podobnych powodów o gospodarce, deregulacji zamkniętych zawodów nie wypowiada się Wipler, o systemie spółek skarbu państwa Szałamacha, o bezpieczeństwie energetycznym Naimski, itd. Ujazdowski o działaniach na rzecz obrony nauki historii w dotychczasowej formie napisał... na blogu w wpolityce.pl

http://wpolityce.pl/dzienniki/dzienn...-w-parlamencie
                Ostatnio edytowany przez Foxx; 739.
                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
                  A i tu jest haczyk, bo Kaczyński wypowiadał się w imieniu partii, natomiast zaznaczył, że nie ingeruje w indywidualne inicjatywy członków partii.
                  Co za różnica? Jak pan Jaworski razem z kolegami zorganizuje sobie marsz w czasie Euro to jasne jest, że będzie on pod szyldem PiS-owskim - a przynajmniej tak będzie przedstawiony. Poza tym Jaworski mówił że "PiS zorganizuje" a nie "ja zorganizuję".
                  "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Zamieszczone przez Slyboots Zobacz posta
                    Co za różnica? Jak pan Jaworski razem z kolegami zorganizuje sobie marsz w czasie Euro to jasne jest, że będzie on pod szyldem PiS-owskim - a przynajmniej tak będzie przedstawiony. Poza tym Jaworski mówił że "PiS zorganizuje" a nie "ja zorganizuję".
                    To jeżeli Tusk podpisał 10 zobowiązań PO przed poprzednimi wyborami, to kogo winić za brak realizacji?
                    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                    "
                    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                      Jeżeli chodzi o mnie, w sprawie Dudy jest to cały zestaw "lampek" już od chwili wyborów na szefa "S."
                      Mi też kilka „lampek” się zapaliło. Bardziej jest to przeczucie niż konkretna wiedza. Jakieś to sztuczne i wyreżyserowane, jakbym kiedyś to już przerabiał. Chociażby dzisiejsze niewpuszczenie Dudy do Senatu. Niejako potwierdzenie moich przypuszczeń uzyskałem tu:

http://niepoprawni.pl/blog/4430/cd-k...adnianie-pdudy

Co do „zawieszenia broni” zgadzam się również z @Z.

E: A pod Sejmem to chyba @Karakan dowodzi, normalnie Ultras.
                      Ostatnio edytowany przez Parasol44; 53949.
                      Nie można w godzinie śmierci zostawić przyjaciół samych, nie można ratować tylko swojego życia, uszczuplając i tak niewielkie szanse ocalenia oddziału.
                      Pada decyzja: Wracamy!
                      Po godzinie doszli do włazu, drabinką wspięli się w górę, wychodzili kolejno, Tadeusz ciągnął erkaem za lufę, Józek popychał broń od dołu, za nimi wyszedł mały Kajtek, z uwielbieniem patrzący na Tadeusza. Wrócili w znane już sobie gruzy, wrócili z erkaemem do przyjaciół.

Komentarz

• Wizyta speca od "bulu" w Chicago http://vod.gazetapolska.pl/1757-wizy...iego-w-chicago

Komentarz

• Zamieszczone przez Parasol44 Zobacz posta

E: A pod Sejmem to chyba @Karakan dowodzi, normalnie Ultras.
                          Powiało Argentyną 78!

Komentarz

• Oświadczenie

Od 20 lat mamy do czynienia z wciąż ponawianymi próbami zakłamywania biografii Lecha Wałęsy, a w konsekwencji również i polskiej historii. W tym destrukcyjnym dziele, niestety, uczestniczą również sądy. Wydają one wyroki sprzeczne z udokumentowaną wiedzą historyczną.

Ofiarą tak pojętej „prawdy sądowej” stał się m.in. Krzysztof Wyszkowski.

Chcąc przerwać ten proces destrukcji polskiego życia publicznego, my, niżej podpisani – po zapoznaniu się z opracowaniami badawczymi oraz zawartymi w nich dokumentami historycznymi, których prawdziwość nie została podważona przez żadne poważne publikacje naukowe – stwierdzamy, iż według aktualnego stanu wiedzy:
                            1. Lech Wałęsa był w latach 70. (rejestracja czynna obejmuje okres 1970-1976) tajnym współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa o ps. „Bolek”;
                            2. Donosił na kolegów i brał za to pieniądze;
                            3. W okresie urzędowania Lecha Wałęsy jako Prezydenta RP, wypożyczył on podstawowe dokumenty dotyczące swojej osoby, z których najważniejsze zaginęły i nigdy nie zostały zwrócone do archiwum.

W obronie prawdy historycznej oraz wolności słowa apelujemy do wszystkich ludzi dobrej woli o dołączenie się do naszego oświadczenia.

Protest ma charakter otwarty. Wszystkich, którzy pragną złożyć swój podpis pod oświadczeniem zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:
                            [email protected]
                            - z podaniem imienia, nazwiska, miasta i profesji -

lub do odwiedzenia strony www.petycje.pl
                            Sygnatariusze Oświadczenia
                            (stan na środę, 23 maja 2012, godz. 12.00):

http://www.fronda.pl/news/czytaj/tyt...ikiem_sb_21325

Komentarz

• Postać Wałęsy ma więcej niewiadomych. Lata 70-76 są udokumentowane ale bardzo niewiele wiadomo o jego roli w roku 1980 i później. To jest ciekawsze zagadnienie. Czy rację ma Michalkiewicz, że on przestał być kapusiem a zaczął być agentem wpływu w Solidarności?
                              From flood into the fire
                              One thousand voices sing
                              We're in this together
                              For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
                                Tusk zaprasza Kaczyńskiego na obiad przed euro dokładnie ......4 czerwca! Może jeszcze na kolację z 4 na 5. (4/5 .06.1992) ''panowie policzmy głosy''
                                I jest to rewelacyjne zagranie Tuska, świadczące o tym, że teksty o utracie instynktu są grubo przesadzone.

Teraz tylko czekać aż sojuszniczy dziennikarze będą na każdej konferencji prasowej pytać Jarka czy przyjmie zaproszenie na obiad (dla wszystkich premierów - swoją drogą będzie "lewicowy" Oleksy - z okazji 4 czerwca). I prędzej czy później Jarkowi coś się wyrwie.

A jak nie wyrwie to będzie musiał pójść na taki obiadzik i firmować 4 czerwca, w którym kiedyś uczestniczył, no ale realia 'troszkę' się zmieniły.

I to jest właśnie polityczny margekingowy majstersztyk. Bez żadnych czynów, bez żadnych plusów dla kraju. Ale słupek poleci, bo Jarek albo wyjdzie na kłamce (kolejny raz) i kłótnika (kolejny raz) albo przyjmie ofertę i to Tusk wyjdzie na najbardziej koncyliacyjnego i w ogóle gospodarza. A Jarek wpadnie w tarapaty, bo zapewne w związku z takim spotkaniem zaraz uaktywni się Komorowski i wyskoczy z BBN. Odmowa Jarka rozpocznie kolejną awanturę. No i mają go.

Szczerze mówiąc, gdy chwaliłem pomysł Jarka nie przyszło mi do głowy, że Tusk tak łatwo to rozegra, więc nie mam pretensji do Jarka. Po prostu tak wyszło, że to rozdanie przegrywa. A Tusk mnie zaskoczył, bo bardziej takiego prowokacyjnego i jednocześnie koncyliacyjnego spotkania spodziewałem się po Komorowskim. Że wyskoczy z BBN w związku ze zmianą retoryki przez Jarka.
                                Ostatnio edytowany przez Z.; 6102.
                                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

Pracuję...
                                X