Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez _AS_
    że delikatnie mówią nie toleruję wszelkiej maści dziennikarstwa to lewak ??? Jebnijta się w łby.
    Kto jest lewak?
    Nie można w godzinie śmierci zostawić przyjaciół samych, nie można ratować tylko swojego życia, uszczuplając i tak niewielkie szanse ocalenia oddziału.
    Pada decyzja: Wracamy!
    Po godzinie doszli do włazu, drabinką wspięli się w górę, wychodzili kolejno, Tadeusz ciągnął erkaem za lufę, Józek popychał broń od dołu, za nimi wyszedł mały Kajtek, z uwielbieniem patrzący na Tadeusza. Wrócili w znane już sobie gruzy, wrócili z erkaemem do przyjaciół.

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Parasol44
      Kto jest lewak?
      już nie odpowie !
      Czas kończyć z baranami na forumce

      Komentarz


      • Kaczyński pytany był również o zmniejszającą się różnicę w sondażach między PO a PiS. "Od dłuższego czasu trwa proces wyrównywania (...) Społeczeństwo zaczyna sobie w końcu zdawać sprawę jaki jest charakter tej władzy"

        Pozostaje mieć nadzieję, że jest to proces , który będzie postępował.
        Krok po kroku, po malutku ale zawsze do przodu. Miejmy nadzieję, że ludzie wyzwalają swe mózgi, z pod władania gównomediów. Ten proces musi chwilę potrwać. Dajmy im szansę.
        To nasza jest duma , to nasza jest sława...

        Komentarz


        • Zamieszczone przez _AS_
          że delikatnie mówią nie toleruję wszelkiej maści dziennikarstwa
          Gratuluję podejścia... No ale mimo wszystko postaram się wyjaśnić kilka rzeczy. Jak pewnie wiesz PO przyklepało odmienianą ostatnio przez wszystkie przypadki "reformę emerytalną". Czy słuszna, czy nie wyjdzie w praniu. I Ty o tym też się przekonasz, tak jak całe społeczeństwo.
          Ale przeraża sposób w jaki PO tego dokonało, tzn. rozpaczliwie szukając większości w sejmie, mając wyjebane na pozostałych, ignorując pomysły (słuszne bądź nie) innych. O debacie publicznej nie wspominając... Pokazali, że mają w dupie wszystkich nawet w kwestii tak istotnej dla CAŁEGO społeczeństwa jak "reforma emerytalna". Gdzie nie powinno być partyjnych podziałów tylko rzeczowa dyskusja (wiem, wiem - utopia) i zdrowy kompromis. Ale PO zrobiło coś innego przy popiskiwaniu sprzedajnych mediów, w pośpiechu byle tylko się nikt z koalicjantów nie rozmyślił (psl i "opozycja" RP).

          Dlaczego o tym piszę? Ano dlatego, że ta jak to ją nazwałeś "dziennikarska gnida" jest przedstawicielką jednych z niewielu mediów, które pokazują prawdę i jak ten cały polityczny burdel wygląda. Bez lukrowania, bez lizodupstwa wobec władzy. Dlatego Niesiołowski tak alergicznie zareagował, nie dlatego, że "dziennikarska gnida" była natrętna i "jej się należało" tylko dlatego, że nie jest rzecznikiem prasowym władzy jak np. ITI czy Agora. Stosunek Niesiołowskiego do Ewy Stankiewicz to odzwierciedlenie stosunku PO do ludzi. Na zasadzie "z klakierami rozmawiamy reszta ***********". Ten sam Niesiołowski mówił potem, że "i tak był delikatny" a o ludziach z Solidarności, którzy blokowali wyjścia, że byli... pijani. Usprawiedliwienie znalazł oczywiście w GWnie.

          A tak a propos Solidarności. Przejeżdżałem w piątek Myśliwiecką i Łazienkowską gdzie stało od cholery autokarów Solidarności z całej Polski. Cieszy bardzo fakt, że są jeszcze ludzi, którzy potrafią się upomnieć o swoje i którym się chce. Tym bardziej, że nie potrzebują żadnych tweeterów czy facebooków, żeby się "skrzykiwać i namawiać".

          Komentarz


          • Zamieszczone przez niekumaty_kumat
            ***** mać oczywiscie ze jest komuchem gorzej on jest liberałem a to jeszcze gorsze
            W jakim sensie liberałem?

            Libertynem chyba...
            From flood into the fire
            One thousand voices sing
            We're in this together
            For whatever fate may bring

            Komentarz


            • Zamieszczone przez szczup(L)ak
              Pozostaje mieć nadzieję, że jest to proces , który będzie postępował.
              Krok po kroku, po malutku ale zawsze do przodu. Miejmy nadzieję, że ludzie wyzwalają swe mózgi, z pod władania gównomediów. Ten proces musi chwilę potrwać. Dajmy im szansę.
              Niewątpliwie jest to proces, ale czasami irytująca jest ludzka nieświadomość, nawet samego siebie.

              Na dobranoc Ł. Warzecha.
              Wrzucam całość, tekst reglamentowany. W sumie nic nowego.

              Siedem filarów Platformy

              W sondażach PiS niemal zrównał się z partią rządzącą. Donaldowi Tuskowi nie ufa więcej osób niż Antoniemu Macierewiczowi. Kto i dlaczego popiera jeszcze Platformę - wyjaśnia publicysta

              Grupa pierwsza: ofiary własnych kompleksów. Swego czasu Gazeta Wyborcza nieustannie podkreślała, że wśród zwolenników PO jest szczególnie dużo Młodych, Wykształconych, z Dużych Miast (MWzDM). Jak to często bywa ze zbyt topornymi kliszami, i ta została obśmiana i dzisiaj dziennik z Czerskiej sięga po nią znacznie rzadziej. Nie znaczy to, że formalnie rzecz biorąc, Wyborcza nie miała racji. Faktycznie, wśród wspierających PO była i nadal jest spora grupa MWzDM. Tylko nikt nie zadał pytania, gdzie odebrali oni swoje wykształcenie i w którym pokoleniu pochodzą z dużych miast. W rzeczywistości samo sformułowanie młodzi, wykształceni, z dużych miast było dość prostą manipulacją psychologiczną, obliczoną na skaptowanie tych, którzy do owych dużych miast przyjechali z prowincji i cierpią na jej kompleks. Nie są to bynajmniej wszyscy imigranci, ale wielu zrobi wszystko, żeby pokazać, iż oni ze swoimi korzeniami które uważają za wybitnie kompromitujące nie mają już nic wspólnego. Że nie należy wiązać ich ani z ich babcią, idącą co niedziela do kościoła do sąsiedniej wsi, ani z ojcem rolnikiem, ani z lokalną społecznością, która integruje się wokół parafii. Takie to ciemne i nieeuropejskie.

              A tu proszę: Wyborcza oraz partia rządząca dostarczają gotowego sposobu na zwalczenie tych kompleksów wystarczy poprzeć PO i z automatu zostaje się Europejczykiem, oświeconym i otwartym. Oczywiście otwartym w rozsądnych granicach. Otwartym na Krytykę Polityczną czy parytety, ale przecież nie na to, od czego się uciekło.

              Dla wielu MWzDM (oraz innych, którzy cierpią na rozliczne kompleksy) mechanizm jest nadal prosty, a skojarzenia oczywiste. PO równa się Europa, nowoczesność i spokój, opozycja równa się wojna, ciemnogród i duszna atmosfera.

              O tę grupę toczy się wojna wizerunkowa, czasami bardziej, czasem mniej intensywna. PiS przechodzi do ofensywy, gdy prezes otacza się młodymi, ładnymi kobietami albo nagrywa jakieś przesłanie na YouTubie. Platforma specjalnych kontrataków nie musi przeprowadzać, ponieważ prorządowe media nieustannie sprzedają dyskretnie mantrę, że wspieranie jej to przepustka do uwolnienia się od kompleksów.

              Grupa druga: ofiary klisz medialnych. Toczyłem niedawno na Twitterze dyskusję z pewnym bardzo skądinąd miłym i uprzejmym oponentem, który stwierdził, że Antoni Macierewicz to psychopata. W toku rozmowy usiłowałem dojść, na jakiej właściwie konkretnej podstawie mój interlokutor postawił taką diagnozę, ale nie otrzymałem odpowiedzi.

              I otrzymać jej nie mogłem, bo mój rozmówca był ofiarą jednej z wielu medialnych klisz. Zbitka Macierewicz psychopata jest dość dobrze utrwalona w umysłach osób, które zwykło się nazywać złośliwie lemingami. Leming to ktoś, kto nie jest zdolny do całkowicie samodzielnego myślenia. Oczywiście samemu lemingowi wydaje się, że myśli nadzwyczaj samodzielnie, jednak te samodzielne przemyślenia zwykle powtarzają słowo w słowo takie właśnie medialne klisze jak Macierewicz psychopata albo kto krytykuje rząd, ten pluje na swój kraj. Żadna z owych klisz nie wytrzymuje drobiazgowej analizy. O Macierewiczu można powiedzieć wiele złych rzeczy i całkiem sensownie te poglądy uzasadnić: że jest nadmiernie podejrzliwy, że wyciąga zbyt daleko idące wnioski, że ma skłonność do zbyt daleko posuniętych skrótów myślowych i tak dalej. W żadnym jednak wypadku nie wypełnia to znamion psychopatii. Z kolei krytyka rządu nie ma oczywiście nic wspólnego z opluwaniem swojej ojczyzny.

              Ofiary medialnych klisz nie są w stanie wyrwać się z ich kręgu z kilku powodów. Na przykład dlatego, że są na to po prostu zbyt leniwe intelektualnie. Albo dlatego, że uznają, iż telewizyjno-gazetowe autorytety, wsparte przez megaautorytety w rodzaju Władysława Bartoszewskiego, muszą mieć rację. Albo dlatego tu następuje powiązanie z poprzednio opisaną grupą że posługiwanie się gotowymi i efektownie brzmiącymi zbitkami daje im poczucie wyższości, a więc pomaga wyzwolić się z kompleksów.

              Tak czy owak, wyzwolenie się z niewoli medialnych klisz wymaga całkiem sporego wysiłku umysłowego. Bywa jednak tak, że czasami jakaś pojedyncza publikacja albo przypadkiem obejrzany film czy program zasiewa wątpliwość. Ofiara medialnych klisz ciągnie wątek już na własną rękę z czystej ciekawości, aż nagle dostrzega, że cały medialny schemat legł w gruzach. To oznacza wyzwolenie.

              Grupa trzecia: ofiary psychicznej inwestycji. Psychika ludzka jest tak skonstruowana, że jeżeli się w coś bardzo uwierzy i przez długi czas popiera się jakąś ideę, osobę, pogląd, grupę bardzo trudno się z tego wycofać. Wiąże się to bowiem z ogromnym kosztem psychicznym. Trzeba nie tylko przyznać się do błędu, ale w dodatku zakwestionować sens swoich decyzji i działań z długiego okresu życia. Ten syndrom doskonale widać u niektórych obrońców Peerelu.

              Wśród zwolenników PO spora grupa to właśnie ofiary własnej psychologicznej i emocjonalnej inwestycji. To na ogół osoby, które niezbyt radzą sobie z analizowaniem rzeczywistości, w tym polityki, i pojmują ją bardzo emocjonalnie. Ich zaangażowanie w poparcie dla Platformy nie jest oparte na zrozumieniu jej programu czy tym bardziej racjonalnej i spokojnej ocenie dokonań, ale na podobaniu się. Ta emocjonalność wyklucza niemal możliwość wycofania się czy choćby modyfikacji swojego stanowiska. W końcu miłość jest ślepa.

              Takie osoby można z tej miłości wyzwolić, ale trzeba to robić powoli i z wyczuciem. Nie można ich zmuszać, żeby z punktu zaprzeczyły wszystkiemu, czego emocjonalnie broniły przez kilka lat. Trzeba przede wszystkim przekonywać, że przyznanie się do błędu nie tylko nie jest wstydem, ale wręcz powodem do chwały.

              Grupa czwarta: ofiary owczego pędu. Polityką się za bardzo nie interesują. Pamiętają, że premierem był Kaczyński, i wiedzą, że teraz jest Tusk, ale z wymienieniem liderów innych ugrupowań mieliby już problemy. Kiedy ktoś pyta ich o polityczne sympatie, mówią po prostu to, co słyszą dookoła siebie albo co im się wydaje, że powinni powiedzieć. Gdzieś tam usłyszeli z ust kogoś znanego, że Macierewicz to psychopata, Kaczyński ma kompleksy, a szczęśliwi ludzie wspierają Platformę. Oni szczęśliwi może przesadnie nie są, ale też nie chcą wyglądać na nieszczęśliwych, więc dla świętego spokoju mówią, że popierają PO. Może gdy dotkną ich bezpośrednio skutki rządów partii Tuska, zaczną się głębiej zastanawiać.

              Grupa piąta: ofiary Kaczyńskiego. Jak wiadomo, znaczna część wyborców PO głosuje na tę partię nie dlatego, że ceni ją lub jej przywódcę, ale dlatego, że nie chce powrotu do władzy Jarosława Kaczyńskiego. Wśród tych osób a także wśród tych, którzy głośno zwalczają opozycję są tacy, którzy mają po temu autentyczne powody, wynikające wprost z osobistych doświadczeń. I nie mówię tutaj o ludziach w stylu byłego aktora Kondrata, który strasznie się boi Kaczyńskiego, ale nie potrafi wyjaśnić, dlaczego. Ani o Michale Kamińskim, który walczy po prostu o ustawienie się w życiu. Mówię o osobach, które doświadczyły z jakiegoś powodu zła za rządów PiS, czasem wprost ze strony jego działaczy. To może być lekarz, któremu CBA zrobiło nieuzasadnioną kontrolę, bo kolega w szpitalu brał łapówki. Albo ktoś, kto na poziomie lokalnym przekonał się, że zaufani ludzie Kaczyńskiego, przysyłani z centrali, mogą wszystko. Albo biznesmen, który kręcił powiatem, a za PiS dobrano mu się do skóry.

              Tych raczej nic nie przekona chyba że analogicznej krzywdy doznają ze strony obecnej władzy.

              Grupa szósta: ofiary swoich stanowisk. Na Twitterze obecnych jest kilku polityków PO i członków rządu, którzy uprawiają propagandę sukcesu nie tylko bardzo nachalną, ale i toporną. Minister, który choć czmychnął z PiS do PO jeszcze w 2007 r., nadal czuje się w obowiązku udowadniać swoją dozgonną lojalność wobec jej lidera. Były dziennikarz Wyborczej, który najpierw został rzecznikiem polskiej prezydencji absurdalnego propagandowego spektaklu a potem dostał ciepłą posadkę wiceministra rozwoju regionalnego. Ich motywacja jest akurat całkowicie zrozumiała. To splot wdzięczności, autentycznych przekonań i pilnowania własnego interesu. Żaden z nich nie zacznie gryźć karmiącej go ręki.

              Grupa siódma: ofiary konfitur. Trochę podobna do grupy szóstej, ale luźniej związana z partią. To nie działacze ani politycy, ale raczej członkowie komitetów honorowych: znany reżyser, mający monopol na niektóre tematy, czy znany aktor, który wie, że jeżeli powie o PO coś krytycznego, to władze miasta z tejże PO postarają się, aby jego prywatny teatr musiał się wynieść z miejskiego lokalu. To także medialny błazen, który zrobił karierę i pieniądze na poniżaniu ludzi i ostentacyjnym podlizywaniu się władzy i który wie, że jego wygodny byt od tejże władzy w jakimś stopniu zależy. Zaś na niższym szczeblu rozmaici wykładowcy akademiccy, autorzy analiz pisanych dla rządu, szefowie think tanków, będących beneficjentami grantów i tak dalej.

              Powie ktoś, że brakuje w tej klasyfikacji kategorii, wydawałoby się, oczywistej: ludzi, którzy wspierają PO, ponieważ uważają po prostu, że dobrze rządzi i wyraża odpowiadające im poglądy. Tej kategorii nie ma, ponieważ na jej członków można się dzisiaj natknąć równie często jak na sensowną wypowiedź Stefana Niesiołowskiego.
              Ostatnio edytowany przez Parasol44; 53949.
              Nie można w godzinie śmierci zostawić przyjaciół samych, nie można ratować tylko swojego życia, uszczuplając i tak niewielkie szanse ocalenia oddziału.
              Pada decyzja: Wracamy!
              Po godzinie doszli do włazu, drabinką wspięli się w górę, wychodzili kolejno, Tadeusz ciągnął erkaem za lufę, Józek popychał broń od dołu, za nimi wyszedł mały Kajtek, z uwielbieniem patrzący na Tadeusza. Wrócili w znane już sobie gruzy, wrócili z erkaemem do przyjaciół.

              Komentarz


              • Zamieszczone przez szczup(L)ak
                http://fakty.interia.pl/polska/news/...mi-i,1795489,3
                Pozostaje mieć nadzieję, że jest to proces , który będzie postępował.
                Krok po kroku, po malutku ale zawsze do przodu. Miejmy nadzieję, że ludzie wyzwalają swe mózgi, z pod władania gównomediów. Ten proces musi chwilę potrwać. Dajmy im szansę.
                To samo było grane przed ubiegłorocznymi wyborami
                "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

                Komentarz


                • Zamieszczone przez Marek1987
                  Ano dlatego, że ta jak to ją nazwałeś "dziennikarska gnida" jest przedstawicielką jednych z niewielu mediów, które pokazują prawdę i jak ten cały polityczny burdel wygląda. Bez lukrowania, bez lizodupstwa wobec władzy.
                  Aż tak to bym nie szalał
                  "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez Z.
                    Aż tak to bym nie szalał
                    Uzasadnisz?

                    Komentarz


                    • A to przepraszam mało przykładów delikatnego mijania się z prawdą 'jednych z niewielu mediów', które pokazują prawdę? Naprawdę chcesz się babrać w sprawach telefonów do żon ofiar katastrofy dokonywanych przez ofiary katastrofy itp?

                      Mi się nie chce, z góry uprzedzam
                      "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

                      Komentarz


                      • Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.


                        W normalnym kraju, Pani Ewa byłaby szanowaną laureatką paru Pulitzerów, że naszemu bliżej do Moskwy niż Waszyngtonu, niestety jest obiektem szykan i drwin, tyle w temacie.
                        Bóg z Nami, choj z Nimi.
                        Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez Z.
                          A to przepraszam mało przykładów delikatnego mijania się z prawdą 'jednych z niewielu mediów', które pokazują prawdę? Naprawdę chcesz się babrać w sprawach telefonów do żon ofiar katastrofy dokonywanych przez ofiary katastrofy itp?

                          Mi się nie chce, z góry uprzedzam
                          Tyle, że akurat sama Stankiewicz jest rzetelna, a "Trzech kumpli" to produkcja z najwyższej półki.
                          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

                          Komentarz
                          • Wyniki głosowania nad emeryturami, Palikot, zgodnie z planem, juz w koalicji. Ta czwórka "przeciw" z jego partii to chyba jakaś prowokacja.
                            "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

                            "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

                            Komentarz


                            • Na łowy!

                              Łachu, szmato, trupia mordo
                              Szczyną mętną zlana kołdro
                              Sracza klapo, świński ryju,
                              Łajno capie, sępi gnoju

                              Ref
                              Chłop z cyckami, Tuska Hun
                              Recydywa, klecha, ćpun
                              Gach Urbana, lewa ciota
                              Wszyscy w klubie Palikota

                              Ciulu krótki, mendo wszelka
                              Cipo męska, kiło ciężka
                              Karaczanie z gówna wzięty
                              Kozi cycu wpół wygięty

                              Ref
                              Chłop z cyckami, Tuska Hun
                              Recydywa, klecha, ćpun
                              Gach Urbana, lewa ciota
                              Wszyscy w klubie Palikota

                              Patałachu, klucho z nosa
                              Knurze, raszplo, biedo bosa
                              Fajo, ścierwo, rzadki glucie
                              Sraczko, ropniu, miękki fiucie

                              Ref
                              Chłop z cyckami, Tuska Hun
                              Recydywa, klecha, ćpun
                              Gach Urbana, lewa ciota
                              Wszyscy w klubie Palikota

                              Luju, hyclu, zeschły strupie
                              Kiju tępy w brudnej dupie
                              Kpie zbolały, chamski kmiocie
                              Skurwysynie Palikocie

                              Ref
                              Chłop z cyckami, Tuska Hun
                              Recydywa, klecha, ćpun
                              Gach Urbana, lewa ciota
                              Wszyscy w klubie Palikota

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez spotter_spotterow
                                http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/age...rGlosowania=36

                                Wyniki głosowania nad emeryturami, Palikot, zgodnie z planem, juz w koalicji. Ta czwórka "przeciw" z jego partii to chyba jakaś prowokacja.
                                I to jaka czwórka.
                                biedroń, nowicka, grodzki i klepacz.
                                Potem oni będą robili wode z mózgu w tv młodym głupim ludziom, że oni głosowali niby przeciw.

                                ***** mać oczywiscie ze jest komuchem gorzej on jest liberałem a to jeszcze gorsze
                                komuchem raczej nie jest, ale to co zrobił od 89 roku stawia go w jednym rzędzie z komuchami
                                liberałem też nie jest

                                i nie obrażaj liberałów bo to pojęcie szerokie i szeroko rozumiane
                                konserwatywny-liberalizm jest dobry i duża część republikanów to właśnie konserwatywni-liberałowie

                                ja bym chciał żyć w kraju takim jak usa z lat 50-60
                                a oni własnie w dużej mierze realizowali poglądy konserwatywno-liberalne ogólnie prawicowe w przeciwieństwie do tego co się stało potem


                                Wracając do tego co się stało w przypadku emerytur to rząd po prostu chce łatać dziurę budżetową, którą sam stworzył powiększając administrację państwową o kolejne 100000 ludzi (w dużej mierze ludzi z nimi związanych, albo teraz od nich uzaleznionych). Problem w tym jeszcze większy, że tutaj nie chodzi głównie o to żeby ci ludzie pracowali o dwa lata dłużej, tylko żeby 2 lata później a za tym 2 lata krócej wypłacać im ich emerytury. Zwykłe okradanie ludzi.

                                Jakby chcieć naprawde naprawiać system, to nie podnieśliby wieku emerytalnego dla ludzi do 67 tylko obcieli przywileje emerytalne.
                                Psy nie dość że to ich koleżcy to są potrzebne im by walczyć z ludźmi i tłumić protesty tak jak nasze. I teraz te wszystkie psy które już pracują mają utrzymane emerytury, że moga iść na emeryturę po 15 latach. Że niby prawa nabyte. To co jeden człowiek ma prawa nabyte, a drugi nie ma i mu się podnosi wiek do 67 lat.
                                A co pies jak ma np. 56 lat to już pracować nie może? To niech idzie w takim razie i zmieni robote i idzie ulice zamiatać. Bo tam się idzie na emeryturę w wieku 67 lat.

                                ***** zrównać wszystkim wiek emerytalny do 65 lat. Jak kobieta rodzi dzieci to za każde dziecko niech ma za to profity. I tyle. bo to jest problem dzisiejszej Polski.
                                A nie profity mają psy.

                                Ale czemu się dziwić jeśli z roku na rok obniża sie poziom nauczania, sieje się propagandę w tv, wytworzone zostają grupy z wypranymi mózgami które łatwo można kontrolować potem promuje się homoseksualizm, aborcję, narkotyki - to wszystko uderza w Polski Naród. A potem przy pomocy policji i "mediów" a także administracji i biurokracji coraz bardziej kontroluje się a także krok po kroku niszczy Polski Naród i Polskę.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎