Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez Jerzman Zobacz posta
  w programie swojej śmiesznej partii ma wpisany postulat wprowadzenia w Polsce podatku liniowego.
  No zawsze można wprowadzić podatek liniowy na poziomie 50% i po problemie. Mnie i tak najbardziej rozbawił postulat 'zero bezrobocia'- ani to osiągalne ani rozsądne (za komuny bezrobocia nie było i gospodarka 'pędziła' do przodu). Najbardziej mnie zdziwiło dzisiejsze podejście głównych dzienników tv do pierwszomajowych wieców lewicy. Obejrzałem Fakty i Wiadomości i, szczególnie w tych pierwszych, ostro wyszydzali antykapitalistyczne pomysły Millera i Palikota. Czyżby czyjeś interesy były zagrożone?

  Komentarz


  • Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
   Czyżby czyjeś interesy były zagrożone?
   Pewnie tak. Chociaż ja się naiwnie łudzę, że wreszcie ktoś przetnie ten wrzód i wywali to 'święto' w kosmos i stąd ta szyderka.
   "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

   Komentarz


   • Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    Pewnie tak. Chociaż ja się naiwnie łudzę, że wreszcie ktoś przetnie ten wrzód i wywali to 'święto' w kosmos i stąd ta szyderka.
    Jeśli nawet tak, to na pewno nie przez palikota, to przecież ich projekt jest.
    Bóg z Nami, choj z Nimi.
    Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

    Komentarz


    • Zamieszczone przez mort Zobacz posta
     http://www.portalbydgoski.pl/kibice-...-jana-pawla-ii

     o takich rzeczach powinni mówic politycy prawicy i prawicowa prasa

     Zamieszczone przez mort Zobacz posta
     no i ida przed sąd

     Poprawimy działanie i błędy w kodzie Twojej witryny. Wykonamy jej optymalizacje SEO, UX/UI. Doradzimy jak dostosować ją do obowiązujących standardów.
     Policja Tuska aresztowała Jana Pawła II

     "Magdalena Środa, jeden z głównych ideologów „Gazety Wyborczej” pisała niedawno we „Wprost”: „Czy ktoś go jeszcze pamięta? Wielbiony za życia, uznawany za najwyższy, bezdyskusyjny autorytet, wreszcie – błogosławiony… I nic, cisza. Jan Paweł II zniknął z wyobraźni społecznej”.

     A tu okazało się, że nie ma ciszy. Nie zniknął. Myliliście się - to, że o Janie Pawle II nie ma u Lisa, Wojewódzkiego i nie pisała o nim Kasia Tusk, nic nie znaczy. Pamięta o nim polska ulica. Pamiętają kibice w całej Polsce – nie tylko na Cracovii, której kibicował. Wasza POlicja też na to nic nie poradzi."

     Jeśli ktoś szanuje Ojca Świętego, to pewnie jest złodziejem telefonów komórkowych – takie wnioskowanie godne Sherlocka Holmesa przeprowadzili bydgoscy śledczy.


     01.05.2012 23:20 --.--.26.47 Są wartości i osoby w życiu każdego z nas które są dla nas najcenniejsze. Tą wartością dla mnie jest Papież Jan Paweł II. Dzisiaj przypadła pierwsza rocznica beatyfikacji uznałem, że w sposób szczególny należy tą rocznicę uhonorować. Nasi koledzy z trybun rok temu przygotowali piękną sektorówkę z podobizną Naszego Papieża, która zaległa w naszym magazynie. Dzisiejsza rocznica była szczególną okazją, aby arcydzieło naszych kolegów ponownie ujrzało światło dzienne. Dzisiejszy dzień był szczególny, dlatego sektorówka pojawiła się na skarpie przy al. Jana Pawła II. Rozłożenie tej sektorówki miało służyć przesłaniu dla całej Polski, że kibice Zawiszy Bydgoszcz pamiętają o Wielkim Polaku. Planowany czas prezentacji sektorówki niestety został zakłócony przez interwencję policji . Na nic zdały się tłumaczenia o wyjątkowości dzisiejszego dnia, o tym, że sektorówka zostanie za chwile zwinięta. Plan policji był jedyny. Rozpoznano, że nad sektorówką Jana Pawła II została umieszczona flaga biało-czerwona z napisem Zawisza i postanowiono wg. decyzji dyżurnego komisariatu Wyżyny dokonać zatrzymania. Na wstępie naszego przybycia do komisariatu dyżurny zaczął wykrzykiwać, że nie ważne są koneksje z Prezydentem Miasta i tutaj na komisariacie to policja ustala prawo i zarządził osobiste rewizje wszystkich zatrzymanych. Jako prawy 52 letni obywatel naszego państwa wyciągałem kiszenie własnych spodni niestety żadne narkotyki się nie wysypały, póżniej spenetrowano tylne kieszenie moich spodni co już szczególnie mi się nie spodobało. Wcześniej dokładnie skontrolowano moją komórkę i nie udostępniono żadnego kontaktu. Na komisariacie spędziłem 4,5 godziny choć sprawa dotyczyła tylko wykroczenia. Problemem dla decydentów na komisariacie okazała się sektorówka z wizerunkiem Jana Pawła II ponieważ przedmiot przestępstwa musi być udokumentowany fotograficznie. Pomysłem policji było aby wizerunek papieża fotografowany był na zapleczu komisariatu lecz w trosce przed zniszczeniem nie wyraziłem na to zgody. Zaproponowałem, aby sektorówkę sfotografowano w tym miejscu, skąd była zabrana. Propozycją fotografa z komisariatu było aby ułożyć sektorówke przed komisariatem i sfotografować z drugiego piętra, jednakże poinformowano mnie, że wszystkie czynności dotyczące dochodzenia muszą dokonywać się na terenie komisariatu. Długo trwały debaty na komisariacie i postanowiono, że dowód przestępstwa będzie dokumentowany następnego dnia. Sektorówka z wizerunkiem Jana Pawła II została aresztowana i już przebywa w komisariacie 15 godzin tak w Bydgoszczy szanuje się najwyższe wartości narodowe. autor: Dhad
     Ostatnio edytowany przez majaW; 50210.

     Komentarz


     • Zamieszczone przez Bul Nadzieji
      - Jeżeli chcemy, żeby to wielkie wydarzenie sportowe wiązało nas mocniej pozytywnymi przeżyciami, to warto przemyśleć, czy wszystkie - pewnie w znacznej mierze ważne racje, stojące za pomysłami na strajki, na demonstracje, manifestacje - po prostu przenieść na późniejszy okres - zaznaczył prezydent.
      Już nie tylko kibole mogą zniszczyć pozytywne emocje podczas euro igrzysk.
      Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

      Komentarz


      • Poseł PiS, Marcin Mastalerek złoży do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez przewodniczącego SLD, Leszka Millera. Poseł z okręgu sieradzkiego mówi, że podczas zorganizowanego przez Sojusz pochodu pierwszomajowego w Warszawie pojawiły się symbole totalitarne oraz transparenty z sierpem i młotem.

       Jego zdaniem, w Polsce powinno cieszyć się ze święta flagi, a nie propagować system komunistyczny.
       Zawiadomienie ma też dotyczyć osób, które niosły transparenty. Według posła PiS - złamany został artykuł 256 kodeksu karnego, który zabrania promowania systemów totalitarnych. Grozi za to do 2 lat więzienia.
       "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
       Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
       Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
       Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
       "
       Janusz Waluś - czekaMY!

       Komentarz


       • Znajdzie się cela dla Leszka Millera
        "Lecz przysięgaliśmy na orła i na krzyż,
        na dwa kolory, te najświętsze w Polsce barwy,
        na czystą biel i na gorącą czerwień krwi,
        na wolność żywym i na wieczną chwałę zmarłych"

        "Bo lepiej byśmy stojąc umierali,
        Niż mamy klęcząc na kolanach żyć."

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
         Swoją drogą to nie powinna interweniować policja z urzędu ?

         Jak u narodowców z Wrocławia dopatrzono się treści '' faszystowskich '' to ABW wbiło im o 6 rano na chatę .

         Ech zapomniałem , że żyję w państwie pseudo praworządnym .

         Komentarz
         • Trzech kiboli Legii podłożyło betonowe bloki na torach, którymi miał jechać pociąg z kibicami Jagiellonii. Gdyby w porę nie zatrzymano składu, doszłoby do katastrofy

          Ligowy mecz między Legią Warszawa a Jagiellonią Białystok był rozgrywany w niedzielę na stadionie przy ul. Łazienkowskiej. Padł remis 1:1.

          Po spotkaniu kibole Legii postanowili w specyficzny sposób pożegnać fanów konkurencyjnej drużyny. W niedzielę wieczorem zaczęli układać na torach w Zielonce betonowe bloki, by zatrzymać skład. Zobaczył to pracujący na tej trasie dróżnik i powiadomił policję oraz służby kolejowe. Ruch na tej trasie wstrzymano do czasu usunięcia przeszkody.

          Policjanci zatrzymali trzech kiboli Legii w wieku 18, 22 i 25 lat. We wtorek byli przesłuchiwani przez prokuraturę w Wołominie. – Usłyszeli zarzuty usiłowania doprowadzenia do katastrofy w ruchu lądowym – opowiada Renata Mazur, rzecznik praskiej prokuratury okręgowej. Zwraca uwagę, że katastrofy udało się uniknąć tylko dlatego, że po sygnale wstrzymano ruch. Inaczej pociąg najechałby na betonowe bloki na torach. I mógł się wykoleić. – Te bloki były naprawdę duże – dodaje prok. Mazur. Nie chce ujawnić, czy podejrzani mężczyźni przyznali się do winy. – Składali wyjaśnienia – mówi tylko.

          Prokuratura w Wołominie skierowała we wtorek do miejscowego sądu dwa wnioski o areszt dla kiboli Legii. Dziś zostaną rozpatrzone. Najmłodszy z podejrzanych został wypuszczony po usłyszeniu zarzutów. Wobec niego zastosowano dozór policyjny. Ma regularnie meldować się na komisariacie.

          Policjanci z Wołomina i Komendy Stołecznej poszukują teraz innych osób zamieszanych w tę sprawę.

          Jak wynika z naszych informacji, możliwe są kolejne zatrzymania wśród pseudokibiców Legii. Podejrzanym o usiłowanie wykolejenia pociągu grozi do ośmiu lat więzienia.

          Rzeczpospolita
          No i zajebiście. Znajdą sobie powód, by inwigilować protestujących ludzi na Euro, by "nie stanowili zagrożenia na skalę Europy".

          Komentarz


          • To ,że to byli kibice Legii , to skąd wiadomo?

           Mieli dziary na czole?

           Edit: WSI i Czerska już wsiadły na Kaczyńskiego za poparcie bojkotu Ukrainy.

           Nabijanie się ,że Kaczyński popiera NEMIECKICH polityków hihihihahahahihih jest żanujące.
           Oczywiście całkiem przypadkiem w necie w tym samym momencie pojawiło się sporo komentarzy uderzających dokładnie w tą samą nutę.
           Ostatnio edytowany przez Gość; 6953.

           Komentarz


           • Jakby ktoś szedł z flagami ze swastykami to reakcja byłaby natychmiastowa. Oczywiście z flagami z sierpem i młotem można sobie chodzić i komunizm, który miał najwięcej ofiar i co więcej który ofiary zbiera ciągle do dzisiaj w wielu krajach można propagować. Co za chory kraj.
            Komunizm niszczył Polskę przez kilkadziesiąt lat.
            ***** nazizm był zły, ale komunizm też był zły i to komunizm Polskę bardziej zniszczył.

            Kwestia Ukrainy.
            Ukraina jest podzielona totalnie. Zachód Ukrainy w tym okolice Lwowa, to najbiedniejsza część Ukrainy. Lubi się tutaj Polaków, a nie lubi ruskich. Wiadomo, że tak naprawdę Polsce zabrano Lwów bo tak chciał stalin. Do dzisiaj tam mieszka wielu Polaków. Do samego Lwowa przyjechało wiele osób ze wschodu, żeby propagować to co na wschodzie Ukrainy, ale nie bardzo im to idzie.
            Wschód Ukrainy to jest nielubienie Polaków i trzymanie z ruskimi.
            Coś jak Białoruś tylko, że w mniejszym stopniu. Natomiast jest wielu oligarchów, którzy zarabiają miliady kosztem zwykłych ludzi i tak naprawde kosztem Ukrainy.
            I teraz sprawa wygląda tak, że zamyka się główną opozycjonistkę (czy może była winna czy nie to inna sprawa, bo ona podczas pomarańczowej rewolucji nie wzięła się z nikąd, ona już w 2001 była aresztowana, w układach władzy i oligarchów energetycznych była od bardzo dawna; w obecnej sprawie ważne jest że jest twarzą opozycji, a na Ukrainie nie ma raczej niezawisłych sądów którym można wierzyć) i że Komorowski na słowa o bojkocie euro mówi, że to będzie złe dla Polski.
            Czyli tak naprawdę mówi olejmy Ukrainę niech ona dalej umiera, ale do nas przyjedzie więcej turystów i będzie lepiej bo zarobimy trochę więcej $. Noż ku...
            Zdrowa Ukraina to przedewszystkim jest i dla nas ogromny zysk. Normalne stosunki między Polską a Ukrainą. Współpraca międzynarodowa, gdzie to polska byłaby ich głównym partnerem, a nie tylko ruskie.
            Ale komorowski by chciał olać to bo ważne jest euro 2012.
            Euro 2012 jest tam jakimś symbolem, podczas którego duża część świata będzie zwrócona na Polskę i Ukrainę i to właśnie wtedy trzeba pokazać protesty itp. A nie po euro kiedy już wszyscy będą patrzeć na Londyn.
            To już ten komuch kwas był rozsądniejszy od tego komora, który patrzy chyba tylko na dobro swojej partyjki po.

            Komentarz


            • Zamieszczone przez LegiaMistrz93 Zobacz posta
             Kwestia Ukrainy.
             Ukraina jest podzielona totalnie. Zachód Ukrainy w tym okolice Lwowa, to najbiedniejsza część Ukrainy. Lubi się tutaj Polaków, a nie lubi ruskich. Wiadomo, że tak naprawdę Polsce zabrano Lwów bo tak chciał stalin. Do dzisiaj tam mieszka wielu Polaków. Do samego Lwowa przyjechało wiele osób ze wschodu, żeby propagować to co na wschodzie Ukrainy, ale nie bardzo im to idzie.
             Wschód Ukrainy to jest nielubienie Polaków i trzymanie z ruskimi.
             Coś jak Białoruś tylko, że w mniejszym stopniu. Natomiast jest wielu oligarchów, którzy zarabiają miliady kosztem zwykłych ludzi i tak naprawde kosztem Ukrainy.
             I teraz sprawa wygląda tak, że zamyka się główną opozycjonistkę (czy może była winna czy nie to inna sprawa, bo ona podczas pomarańczowej rewolucji nie wzięła się z nikąd, ona już w 2001 była aresztowana, w układach władzy i oligarchów energetycznych była od bardzo dawna; w obecnej sprawie ważne jest że jest twarzą opozycji, a na Ukrainie nie ma raczej niezawisłych sądów którym można wierzyć) i że Komorowski na słowa o bojkocie euro mówi, że to będzie złe dla Polski.
             Czyli tak naprawdę mówi olejmy Ukrainę niech ona dalej umiera, ale do nas przyjedzie więcej turystów i będzie lepiej bo zarobimy trochę więcej $. Noż ku...
             Zdrowa Ukraina to przedewszystkim jest i dla nas ogromny zysk. Normalne stosunki między Polską a Ukrainą. Współpraca międzynarodowa, gdzie to polska byłaby ich głównym partnerem, a nie tylko ruskie.
             Ale komorowski by chciał olać to bo ważne jest euro 2012.
             Euro 2012 jest tam jakimś symbolem, podczas którego duża część świata będzie zwrócona na Polskę i Ukrainę i to właśnie wtedy trzeba pokazać protesty itp. A nie po euro kiedy już wszyscy będą patrzeć na Londyn.
             To już ten komuch kwas był rozsądniejszy od tego komora, który patrzy chyba tylko na dobro swojej partyjki po.
             Tia... tak nas kochają, że pomniki Banderze stawiają.

             Nie róbmy z siebie pożytecznych idiotów w zachodnim stylu. Wiara w demokrację na Ukrainie jest porównywalna z wiarą amerykańskich kretynów w demokrację na Bliskim Wschodzie. Tam nigdy nie będzie normalnie z naszego punktu widzenie (choć w Polsce też do końca normalnie nie jest).

             Cała Polska polityka wobec Ukrainy okazała się klapą, tylko nikt się do tego nie chce przyznać, ani rząd, ani PiS, bo koncepcja była taka sama dla oby ugrupowań. Okazało się, że pomarańczowi to tacy sami, jak nie więksi, złodzieje niż ekipa Janukowicza. Tak broniona przez niektórych, w tym, o zgrozo, przez PiS, Timoszenko podpisywała z Gazpromem skandalicznie niekorzystne umowy gazowe, dogadywała się z Putinem na równie podłych zasadach co Janukowicz, jej ludzie w skali korupcji i grabieży nie ustępowali ludziom z Partii Regionów.

             Na prawdę, nie ma nad czym płakać i nie ma po co wspierać tych pomarańczowych miernot. No chyba, że chcecie więcej ludzi powiązanych ze środowiskami UPA na samej górze władzy. Problem Ukrainy trzeba, niestety, rozwiązać wspólnie z Rosją. Janukowicza nie ma co kopać razem z zachodem. On i jego ludzie to pragmatycy. Można się dogadać. Właśnie teraz trzeba Ukrainy bronić, wspomagać, być ich ambasadorem i starać się udowodnić ludziom Partii Regionów, że na interesach z nami zarobią więcej, niż na trzymaniu się z Rosją. To właśnie z tą Wschodnią Ukrainą, bogatą, przemysłową, trzeba robić interesy, a nie z biednym Zachodem. Jeśli będzie się miało Wschód, Zachód wchłonie się przy okazji. To właśnie ze wschodnimi oligarchami nasze firmy mogą robić interesy.

             Wspieranie pomarańczowych nie ma najmniejszego sensu. Ani politycznego, ani ekonomicznego.


             UB, SB, FB - co następne?

             Komentarz


             • Napisałem to o Tymoszenko, że ona od dawna też jest powiązana zwłaszcza z oligarchami energetycznymi.
              Tam wszyscy rządzący to jedno i to samo.

              Natomiast chodzi bardziej o kwestie ludzi.
              Ci zwykli ludzie na wsiach w okolicach Lwowa, naprawde lubią Polaków, a nie lubią rusków.
              Co więcej we Lwowie cały czas jakieś 30% ludzi deklaruje się, że są Polakami.
              Oni Banderze pomników nie stawiają tylko robi to władza.

              Teraz stosunki między Polską a Ukrainą są po prostu żadne.
              Nic się nagle całkowicie nie odwróci, ale można do czegoś tam doprowadzić wymuszając sytuację z zewnątrz. Bo co by nie mówić o pomaranczowej to skutek taki, że do władzy doszli (sam fakt, że doszli a nie co potem robili) pokazuje, że jednak można w pewnym stopniu z zewnątrz wpływać. I lepiej, żeby w to jednak się mieszała Polska zwłaszcza w momencie kiedy już nawet coś się Clinton zaczęła odzywać, a nie że na Ukrainę wpływ ma tylko Rosja.
              A wg. Komora to my powinnismy siedzieć cicho bo tak bedzie lepiej dla nas.
              Z Litwa też siedzieli cicho i prawda jest taka, że stosunki polsko litewskie są coraz gorsze.

              Oni się chwalili swoją dyplomacją i polityką zagraniczną, a tak naprawdę to ona jest po stokorć gorsza niż polityka zagraniczna jak byli bliźniacy przy władzy.

              Komentarz


              • Poniższy link był w innym miejscu jakiś czas temu. W kontekście powyższych opinii na temat sytuacji we Lwowie warto go jednak przypomnieć

               My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

               Komentarz


               • To co się dzieje na Ukrainie jest ich wewnętrzną sprawą i nam nie wypada się w to mieszać. Tylko odpychamy ekipę Janukowycza w kierunku Rosji, a chyba nie o to chodzi w budowaniu dobrosąsiedzkich stosunków. Nie wiemy czy jeszcze pomarańczowa opcja powróci do władzy, więc po co afiszować się z ich wspieraniem? Zresztą, jak już zostało napisane, Partia Regionów nie popiera przynajmniej banderowskich zbrodniarzy.

                Komentarz

                Pracuję...
                X