Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Nowy Ziemkiewicz znowu w punkt
    pełna zgoda w tym temacie

ale nie wiem czy wiesz że od dziś jestem jednym z pętaków
    http://wiadomosci.onet.pl/emerytury,5077375,temat.html

Komentarz

• Teraz wszystko rozgrywa sie o te europejskie synekury - gdzie sie czlowiek nie natyra a
      gdzie godziwie sobie POzarabia na, jakze skromne, zycie .

I komu , ach, komu Tusk- ktory jest pol idiota nawet z wygladu bedzie zawdzieczal tak slodkie zycie ?

Inteligentnym wyborcom .

Pamietam ten entuzjazm srodowisk kibicowskich ......ach, ach , piekne czasy....
      Ostatnio edytowany przez trendyOrca; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Byłem dzisiaj pod sejmem i jestem szczerze zawiedziony. Jeśli ci ludzie są tak zdeterminowani w walce o swoje prawa pracownicze, to życzę im pracy do 80siątki. A jeszcze siedem lat temu polscy robotnicy tak pięknie walczyli o swoje prawa:
        http://www.youtube.com/watch?v=qDjSdKOB1BM. Jednak kupili ich za paciorki na kredyt.
        Przewodniczący Duda to jakiś dziwny człowiek. Sprawa niby poważna, zwołał ludzi z całego kraju i rozwiązuje zgromadzenie dwie godziny przed głosowaniem wniosku o referendum. WTF? Jakąś ściemą mi to jedzie.
        Ostatnio edytowany przez Jerzman; [ARG:4 UNDEFINED].
        Bóg z Nami, choj z Nimi.
        Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• Przewodniczący Duda na siłę chce się odciąć od PiS stąd takie a nie inne jego zachowanie. To całe miasteczko wymusiły na nim zarządy gdańskiego i śląskiego regionu.
          Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jerzman Zobacz posta
            Byłem dzisiaj pod sejmem i jestem szczerze zawiedziony. Jeśli ci ludzie są tak zdeterminowani w walce o swoje prawa pracownicze, to życzę im pracy do 80siątki. A jeszcze siedem lat temu polscy robotnicy tak pięknie walczyli o swoje prawa:
            http://www.youtube.com/watch?v=qDjSdKOB1BM. Jednak kupili ich za paciorki na kredyt.
            Jerzman czego się spodziewałeś ? Rozpierduchy, demolki, podpalenia Sejmu ? To nie o to chodzi.Są grupy społeczne które, protestują ale pewnych granic nie przekroczą. Komu życzysz pracy do 80siątki? Żeby było jasne, nie jestem przeciwnikiem ekstremalnych form protestu. Uważam , że są sytuacje kiedy jest to niezbędne. Ale, podobnie jak wśród Kiboli, są różne ekipy od różnej roboty. Ważne że w ludziach coś się budzi. Lepiej późno niż wcale. Obecna władza, jest najgorszym co może się zdarzyć zwykłym ludziom, takim jak ja.To nie oznacza że podpale Sejm, choć często mam na to chęć,nie powiem.
            To nasza jest duma , to nasza jest sława...

Komentarz

• Resort finansów podał, że według unijnych wyliczeń dług publiczny wyniósł w 2011 r. aż 56,4 proc. PKB. Polska oszacowała dług na 53,5 proc.

Teoretycznie oznacza to, że nie przekroczyliśmy konstytucyjnego progu ostrożnościowego (55 proc. PKB) i nie musimy drastycznie ciąć wydatków budżetowych - podaje "Rzeczpospolita".

Jednak do długu obliczanego przez Polskę nie jest zaliczany przede wszystkim ten wygenerowany przez Krajowy Funduszy Drogowy, czyli to, co państwo pożycza na budowę autostrad i tras szybkiego ruchu. Na koniec 2011 r. zadłużenie KFD wyniosło w sumie ok. 47,5 mld zł, czyli prawie o 40 proc. więcej niż w 2010 roku.

Największą część długu publicznego generuje Skarb Państwa, czyli potrzeby budżetu. To aż 747,5 mld zł (na koniec 2011 r.), czyli o 8 proc. więcej niż rok wcześniej.

Dużo szybciej rośnie też zadłużenie samorządów. Zwiększyło się ono w ciągu 2011 r. do 61,2 mld zł, czyli o 20 proc. w porównaniu z 2010 r.

Z kolei sektor ubezpieczeń społecznych ma zobowiązania w wysokości ok. 2,8 mld zł, czyli o 12,7 proc. więcej. Rośnie też zadłużenie placówek służby zdrowia.
              Gratulacje dla wyborców rządzącej koalicji.
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                Przewodniczący Duda na siłę chce się odciąć od PiS stąd takie a nie inne jego zachowanie. To całe miasteczko wymusiły na nim zarządy gdańskiego i śląskiego regionu.
                Ciekawe czy jak by Kaczyński był premierem to też by było tak potulnie
                "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• Zamieszczone przez spotter_spotterow Zobacz posta
                  Ciekawe czy jak by Kaczyński był premierem to też by było tak potulnie
                  Potulnie w jakim sensie? W imię obrony Polskości ??? Wiesz, jeśli chodzi o "polactwo" to jestem pierwszym który się na to pisze. Bardzo chcę być nazwanym "polaczkiem" Mam nadzieję że bydło tak mnie nazwie.

Komentarz

• Zamieszczone przez szczup(L)ak Zobacz posta
                    Potulnie w jakim sensie? W imię obrony Polskości ??? Wiesz, jeśli chodzi o "polactwo" to jestem pierwszym który się na to pisze. Bardzo chcę być nazwanym "polaczkiem" Mam nadzieję że bydło tak mnie nazwie.
                    Bez jaj. Nawet drogi nie zablokowali.
                    "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• Zamieszczone przez spotter_spotterow Zobacz posta
                      Bez jaj. Nawet drogi nie zablokowali.
                      spotter Bez jaj........pzdr! Jadę na kosza ! nara.

Komentarz

• Zamieszczone przez szczup(L)ak Zobacz posta
                        Jerzman czego się spodziewałeś ? Rozpierduchy, demolki, podpalenia Sejmu ? To nie o to chodzi.Są grupy społeczne które, protestują ale pewnych granic nie przekroczą. Komu życzysz pracy do 80siątki? Żeby było jasne, nie jestem przeciwnikiem ekstremalnych form protestu. Uważam , że są sytuacje kiedy jest to niezbędne. Ale, podobnie jak wśród Kiboli, są różne ekipy od różnej roboty. Ważne że w ludziach coś się budzi. Lepiej późno niż wcale. Obecna władza, jest najgorszym co może się zdarzyć zwykłym ludziom, takim jak ja.To nie oznacza że podpale Sejm, choć często mam na to chęć,nie powiem.
                        Wszystkim wyborcom PO i Palikota. Nie chodzi o podpalanie sejmu, ale to było oddanie meczu walkowerem. Nie wiem, czy byłeś na zeszłorocznej demonstracji, kiedy wspomagaliśmy Solidarność, przyjechało kilkadziesiąt tysięcy związkowców, którym nawet krzyczeć się nie chciało. To było żałosne. Wczorajsze zachowanie Dudy również. Facet, kończy demonstrację przed wynikiem głosowania. A pressing ze strony protestujących na głosujących był "mocny".
                        Bóg z Nami, choj z Nimi.
                        Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

Wszystkim wyborcom PO i Palikota. Nie chodzi o podpalanie sejmu, ale to było oddanie meczu walkowerem. Nie wiem, czy byłeś na zeszłorocznej demonstracji, kiedy wspomagaliśmy Solidarność, przyjechało kilkadziesiąt tysięcy związkowców, którym nawet krzyczeć się nie chciało. To było żałosne. Wczorajsze zachowanie Dudy również. Facet, kończy demonstrację przed wynikiem głosowania. A pressing ze strony protestujących na głosujących był "mocny".
                          Może dlatego jest przewodniczącym. Pozory demokracji są? - są. Jest debata? - jest. Jest "opór" społeczny (demonstracja)? - jest. Wszystko jest po myśli rządu? - jest.

Komentarz

• Jerzman, gizo. Nie rozumiem Waszych przytyków. Czego się spodziewacie ? Rewolucji, płonących ulic, krwi na ulicach ? Ci, którzy wychodzą na ulice protestować, są normalnymi , zwykłymi ludźmi którzy nie będą palić opon ,napierdalać racami, petardami i kopać w tarcze policyjne. Chyba jako Kibole zdajecie sobie z tego sprawę, hę ? Jeszcze raz powtarzam, najważniejsze że w ludziach coś się budzi. Reszta przyjdzie , z czasem.
                            edytka; no ,1 punktem, ale to nie na temat.
                            Ostatnio edytowany przez szczup(L)ak; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Byłem dzisiaj pod sejmem i jestem szczerze zawiedziony. Jeśli ci ludzie są tak zdeterminowani w walce o swoje prawa pracownicze, to życzę im pracy do 80siątki.
                              Do osiemdziesiątki to bedą pracować młodzi ludzie, których tam w ogóle nie było.
                              Nie można w godzinie śmierci zostawić przyjaciół samych, nie można ratować tylko swojego życia, uszczuplając i tak niewielkie szanse ocalenia oddziału.
                              Pada decyzja: Wracamy!
                              Po godzinie doszli do włazu, drabinką wspięli się w górę, wychodzili kolejno, Tadeusz ciągnął erkaem za lufę, Józek popychał broń od dołu, za nimi wyszedł mały Kajtek, z uwielbieniem patrzący na Tadeusza. Wrócili w znane już sobie gruzy, wrócili z erkaemem do przyjaciół.

Komentarz

• Ale pomyślcie, przynajmniej będziecie WOLNI i będzie można palić zioło LEGALNIE ,przecież wielu przyszłych emerytów na to czeka jejku
                                Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

Pracuję...
                                X