Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • No widzisz , jaki jestes domyslny . Faktycznie jestem orca . Jezdzaca na rowerze .

  Komentarz


  • Orca na rowerze ??? Chciałbym to zobaczyć, ale nie o tym.
   Zastanawiałem się, czy to sprawa kibicowska, no ale wszyscy za to zapłacimy.
   Niekibole też. Więc to polityka : http://biznes.interia.pl/wiadomosci/...-klapa,1774423
   Nasze Łełro 12. Jesteśmy szczęśliwi i żyje nam się lepiej. Wszystkim.
   Entuzjastom donka polecam.
   To nasza jest duma , to nasza jest sława...

   Komentarz


   • Ja z kolei dedykuję wszystkim lemingom:

    http://dzikikraj.interia.pl/wyjete-z...-na,nId,593868

    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
     Ja z kolei dedykuję wszystkim lemingom:

     http://dzikikraj.interia.pl/wyjete-z...-na,nId,593868

     Iiii tam Jaco czepiasz się Stasia przywołujesz a łun dyżurnym, czerwonym, prześmiewcom był. [QUOTE][/http://www.polskatimes.pl/artykul/536133,palikot-wesprze-po-i-umocni-koalicje-pozniej-beda-straszyc,id,t.htmlQUOTE]
     I taka mała refleksja, zupełnie serio, w jakim my k..wa świecie żyjemy? że tamte czasy są odniesieniem dla współczesnych zachowań. Chyba nie o taki świat, walczyliśmy. Precz z komuną ! Precz z donaldem!
     To nasza jest duma , to nasza jest sława...

     Komentarz


     • Parę wczorajszych cytatów z wiadomej gazietki
      sprawcami wszystkich zamachów mogli być neonaziści, którzy w 2008 roku zostali usunięci z kwaterującej w okolicy jednostki spadochronowej. Przyłapano ich jak fotografowali się wykonując nazistowski salut na tle flagi ze swastyką.
      To osoba umięśniona, wytatuowana, ubrana na czarno". "Jeszcze bardziej niepokojący jest fakt, że wojskowi zabici w Montauban i w Tuluzie wszyscy byli Francuzami pochodzenia północnoafrykańskiego, a żołnierz który został ranny miał korzenie na Antylach"Imigranci stanowią ok. 9 proc. mieszkańców miasta. Najwięcej jest przybyszów z Maroka i Algierii, dużo także z Hiszpanii, Portugalii. Żydów, którzy mieszkają w mieście od tysiąca lat, jest 20 do 25 tys.
      Nasz największy antyterrorysta-czerwonoarmista były posieł Dziewulski dla TVN lub Panoramy
      Wszystko przemawia że strzelającym był faszysta,tylko oni potrafią tak strzelać,dlatego że przechodzą profesjonalne szkolenia
      Wczoraj i część dnia dzisiaj wszystkie media w sprawie zamachów w Tuluzie piały o faszystach i nazistach,dziś parokrotnie po informacjach o faszyście,który morduje dzieci i żołnierzy pewnie nieprzypadkowo pokazywali wyroki po Bydgoszczy i kopan/ą/ego kamerzyst/kę/ę.Panie i panowie pismaki też nie próżnowali,a okazało się że to arabus z Algierii.Coraz bardziej żałosna jest ta propaganda niedługo przy takich okazjach będą znajdowali świadków że parę dni wcześniej widziano gościa w szaliku Lecha albo innej Jagii.
      Kto ma dać radę jak nie My!

      Komentarz


      • [QUOTE=szczup(L)ak;984425]Iiii tam Jaco czepiasz się Stasia przywołujesz a łun dyżurnym, czerwonym, prześmiewcom był.
       [/http://www.polskatimes.pl/artykul/536133,palikot-wesprze-po-i-umocni-koalicje-pozniej-beda-straszyc,id,t.htmlQUOTE]
       I taka mała refleksja, zupełnie serio, w jakim my k..wa świecie żyjemy? że tamte czasy są odniesieniem dla współczesnych zachowań. Chyba nie o taki świat, walczyliśmy. Precz z komuną ! Precz z donaldem!
       Wszystko sie w POlsce zmienilo PO to , zeby wszystko moglo POzostac takie samo .

       Jak za rzekome przywlaszczenie klapek - nie udowodnione - wsadzaja do wiezienia na trzy miechy i daja dwa lata w zawieszeniu oraz kuratorski nadzor to rzeczywistosc przerosla nawet filmy Stanislawa Barei .
       Ostatnio edytowany przez trendyOrca; 54158.

       Komentarz


       • Karnowski:
        Przyznam się państwu szczerze, że mam w toczącej się debacie o reformie emerytalnej swojego faworyta. To Rafał Grupiński, szef klubu Platformy Obywatelskiej. Nikt tak jak on nie potrafi udowodnić w dwóch zdaniach jak bardzo dobry jest dla mnie i dla wszystkich nasz rząd. Dziś w "Wydarzeniach" Polsatu powiedział, że rząd musi szukać większości dla wprowadzenia rozwiązań "dla dobra przyszłych i obecnych emerytów". A mówił o drastycznym zwiększeniu wieku emerytalnego! Przyznam szczerze, że wbiło mnie w fotel.
        Grupiński jest coraz lepszy. Ale i tak sporo mu do premiera Tuska, który mistrzowsko dba o nas w tym stylu od lat. Dla dobra policjantów i obywateli likwiduje posterunki policji, dla dobra rodziców i dzieci podnosi opłaty za przedszkola, dla dobra chorych ogranicza drastycznie dostęp do nocnej i świątecznej opieki lekarskiej, a dla dobra nauczycieli likwiduje szkoły. No i jeszcze przedsiębiorcy, którzy zyskali podwyżkę podatków. I żeby państwo nie myśleli iż ironizuję. O nie! Ludzie głosują za, ludzie są za! Sądzę, że dobrze zrobiony przez TVN sondaż wykazałby iż większość z nas chętnie odda rządowi, np. w celu zatrudnienia kolejnych dziesiątek tysięcy urzędników, po kilkaset złotych miesięcznie. W końcu zielona wyspa musi być regularnie zasilana. Inaczej by nie kwitła.
        Ale nie ironizujmy za bardzo. Prorządowi prezenterzy i publicyści naprawdę udowodnią nam, że choć mamy pracować dłużej, będzie nam się żyło lepiej. A jak to kogoś nie przekona, odwołają się do rozsądku i odpowiedzialności. Przytoczą słowa pana premiera. Tego samego, który w roku 2007 liczył PiS-owi trupy na drogach. No, ale wtedy kampania miała swoje prawa. Dziś niczego władzy liczyć nie należy. To populistyczne. Dziś to władza nas podlicza. I wylicza gdzie by tu nas jeszcze łupnąć. By żyło się lepiej.
        Tak, wiem, mój komentarz zmienia ton, ale przyznam szczerze, że doprowadza mnie ta propaganda emerytalna do szału. Pomysł by wszyscy ludzie pracowali do 67-roku życia uważam za okrutny. A w wykonaniu tej władzy głęboko niemoralny.
        Dlaczego? Bo sama nie dała najmniejszego sygnału iż jest gotowa ponosić obciążenia. Bo dochodziła do władzy z hasłem "przyzwoitości" na sztandarach i wulgarnymi atakami na śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego za "bizantyjski" rzekomo styl. A sama konsumuje bez umiaru, rozdaje nagrody, kontrakty i przywileje. I łupi ludzi. A pytania zagłusza propagandą lub przemocą (bo wywalenie z mediów publicznych niezależnych dziennikarzy i odmowa koncesji cyfrowej dla TV Trwam jest przemocą).
        I tak zrobią co chcą. W każdym razie spróbują. Ale nie życzę sobie by wmawiano mi iż to dla mojego dobra. Na mnie hipnotyczny ton przewodniczącego Grupińskiego nie działa. A na państwa?
        "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

        Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

        Komentarz


        • Zmuszanie do przeprosin poetow - to jakis nowy sport masowy ?
         Cenzura , jak sie okazuje , ma rozne oblicza ....Bareja by tego nie wymyslil

         W jednym musze sie zgodzic z POlskim Sadem Apelacyjnym - Gazeta Wyborcza to nie " duchowy " spadkobiera PZPRu , PRLu i tego calego pierdolnika - o " duchowosc" Gazete Wyborcza raczej trudno POsadzic .....raczej niezly biznes i kasa - choc skad wziely sie na to pieniadze jest sprawa do konca niewyjasniona .....plus Gazeta Wyborcza to tuba informacyjna biznesmenow - podstarzalych juz dzieci znanych ubekow , czlonkow PZPR i tym POdobnych, godnych zaufania POlskich instytucji .

         Prosze o lagodny wyrok w zawieszeniu LOL LOL LOL LOL i nadzor prokuratorski, ale zeby mail cycki a nie deche - przy kolejnym pobycie w POlsce to zamierzam jako ubogi krewny z Hameryki przywlaszczyc jakis klapek i spodenki o wymiarze sportowym - najlepiej wielokrotnie uzywane i nie prane .
         Ostatnio edytowany przez trendyOrca; 54158.

         Komentarz


         • Czy tylko mnie drażnią kolejne histeryczne teksty Karnowskiego na temat przedłużenia wieku emerytalnego? Dobrze cały ten temat podsumował kiedyś Janke.
          "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

          Komentarz


          • No widzisz takie jest życie. Ciebie drażnią komentarze Karnowskiego, a np. mnie konsekwencje rządów Platformy Obywatelskiej, które odczuwam na własnej skórze, po prostu żyjąc

           Komentarz


           • Kolejna "afera" PiS, której nie było

            Prawomocne jest już umorzenie wątku śledztwa, dotyczącego zabezpieczenia śladów i dowodów w domu Barbary Blidy po jej samobójczej śmierci. W czwartek Sąd Rejonowy w Siemianowicach Śląskich nie uwzględnił zażalenia rodziny Blidy w tej sprawie. Tym samym upadł kolejny mit w sprawie wykorzystywanej od kilku lat do zmasowanej nagonki na PiS.

            Informację o nieuwzględnieniu zażalenia, złożonego przez pełnomocnika pokrzywdzonych, potwierdzono w wydziale karnym siemianowickiego sądu.

            Prokuratura Okręgowa w Łodzi umorzyła to postępowanie w kwietniu 2011 r., uznając, że nie ma dowodów na to, iż ślady i dowody po śmierci Blidy były zacierane.

            - Sąd utrzymał decyzję prokuratury w mocy - powiedział jej rzecznik Krzysztof Kopania. Postanowienie oznacza, że umorzenie tego wątku śledztwa jest prawomocne.

            Prokuratorzy badali tę sprawę od listopada 2009 r., została ona wyłączona z głównego postępowania ws. okoliczności śmierci b. posłanki; był to ostatni wątek śledztwa prowadzony przez tę prokuraturę. Łódzcy prokuratorzy badali m.in. czy prawidłowo zabezpieczono ślady i dowody w domu Blidów. Po przesłuchaniach świadków i analizie innych dowodów śledczy ocenili, że nie ma żadnych sygnałów, które wskazywałyby na zacieranie śladów i dowodów.

            Umarzając sprawę, łódzcy prokuratorzy odnieśli się m.in. do szeroko komentowanej sprawy kurtki agentki ABW. Jak podkreślili, nie ma wątpliwości, że kurtka, w której agentka Barbara P. weszła do domu Blidy, została zabezpieczona i poddana szczegółowym badaniom kryminalistycznym. Odnosząc się do braku śladów prochu i krwi na kurtce, Kopania - powołując się na opinię biegłych - mówił, że z wzajemnego usytuowania funkcjonariuszki ABW i Blidy wynika, że wcale nie musiało dojść do zabrudzenia kurtki krwią.

            Prokuratura przyznała też, że czynności procesowe zaczęły się na miejscu dopiero o godz. 10:50 (trzy godziny po postrzeleniu się Blidy), ale - zdaniem śledczych - wcześniej miejsce zostało zabezpieczone. W ocenie prokuratury, na przesunięcie czasu oględzin miała wpływ zmiana prokuratury wyznaczonej do prowadzenia tej sprawy; konieczne było też sprowadzenie medyka sądowego i techników kryminalistycznych.

            Rzecznik łódzkiej prokuratury mówił także, że na broni znaleziono ślady linii papilarnych, ale nie nadawały się one do badań identyfikacyjnych. Zaznaczył, że - według biegłych - "brak pozytywnego wyniku identyfikacji daktyloskopijnej ujawnionych odwzorowań linii papilarnych nie wyklucza możliwości kontaktu osób z danym przedmiotami".

            Prokurator zaznaczył jednocześnie, że na języku spustowym i kabłąku rewolweru ujawniono DNA pochodzące od Blidy. Kopania wyjaśniał także, że zdaniem biegłych z zakresu daktyloskopii sposób zabezpieczenia i przekazania do badań śladów zabezpieczonych w toku oględzin nie budzi żadnych zastrzeżeń.

            Było to kolejne zażalenie na umorzenie wątków sprawy Blidy, których nie uwzględniły sądy. W listopadzie ubiegłego roku katowicki sąd rejonowy rozpoznawał skargę na umorzenie sprawy rzekomych nacisków na prokuratorów zaangażowanych w śledztwo. W tym samym wątku badano też zasadność stawiania Blidzie zarzutów, decyzji o jej zatrzymaniu i przeszukania jej domu. Trzeci wątek dotyczył wystąpienia ówczesnego ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry w parlamencie 25 kwietnia 2007 r. Także w tym przypadku sąd nie uwzględnił zażalenia Blidów. Wcześniej, we wrześniu 2011 r. katowicki sąd rozpatrywał zażalenie Blidów na umorzenie innego wątku, dotyczącego działań katowickich prokuratorów już po śmierci Barbary Blidy. Sąd uznał, że mieściły się one w granicach prawa i także w tym przypadku utrzymał w mocy decyzję łódzkiej prokuratury.

            Barbara Blida - b. minister budownictwa i b. posłanka SLD - zastrzeliła się 25 kwietnia 2007 r., kiedy funkcjonariusze ABW przyszli przeszukać jej dom w Siemianowicach Śląskich i zatrzymać ją na polecenie Prokuratury Okręgowej w Katowicach. Miał jej zostać przedstawiony zarzut w śledztwie dotyczącym tzw. afery węglowej.
            http://niezalezna.pl/25633-kolejna-a...torej-nie-bylo

            Komentarz


            • Komunikat: 28 marca 2012 r, godz 10:00 Plac Krasińskich w Warszawie – Pikieta Sądu Najwyższego. Obecność Obowiązkowa!!!

             Tego dnia Sąd Najwyższy będzie rozpatrywał czy posiedzenia sądów karnych mogą być utajnione.

             Zobacz wypowiedź Prezesa Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu z Bielska – Białej Jerzego Jachnika i dr Zbigniewa Kękusia, który był bezzasadnie skazany przez polski sąd:

             http://www.youtube.com/watch?v=zEBh0eJi_rs

             PRZEKAŻ DALEJ – BARDZO WAŻNE! NIE CHCEMY W POLSCE TOTALITARYZMU!

             Komentarz


             • - Dla państwa najtańsza jest rodzina bez dzieci - takie słowa podczas spotkania PO z PSL poświęconego reformie emerytalnej miał wypowiedzieć premier Donald Tusk - dowiedział się "Wprost".
              ...Według informacji, do których dotarł "Wprost", autorem cytowanej przez Pawlaka wypowiedzi był premier Tusk. - Rzeczywiście tak było. Nie ukrywam, że byliśmy bardzo zdziwieni tą wypowiedzią premiera - zdradza jeden z uczestników spotkania. - Według mnie to był żart, sarkazm. Przynajmniej tak to odczytałam. Ale rzeczywiście powiedział tak premier - dodaje inny uczestnik rozmów.
              Jakieś pytania?
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

              Komentarz


              • Zaraz Donek to zdementuje, PR coś wymyśli jak wyjść z tej sytuacji

               Komentarz


               • Komitet Polityczny PiS w specjalnej uchwale wezwał byłych polityków Prawa i Sprawiedliwości, by wrócili do partii Według kierownictwa PiS, jest szansa na to, by ta partia odsunęła od władzy obecnie rządzących.

                Jak podkreślono w uchwale, "po raz pierwszy od dłuższego czasu pojawia się realna szansa na odsunięcie od władzy specjalistów od pustych obietnic i szkodliwych decyzji". - W czasie, gdy pęka koalicja rządowa, a na ulicach coraz częściej pojawiają się tłumy demonstrantów, tym bardziej konieczne staje się dążenie do jedności - zaznaczono w uchwale komitetu politycznego PiS.

                - Prawo i Sprawiedliwość gotowe jest do współpracy z tymi przedstawicielami prawicy, którzy w trwającej dziesięciolecia działalności wykazali się zaangażowaniem i wypracowali w oparciu o głębokie przemyślenia własny pogląd na fundamentalne kwestie dotyczące współczesnej kondycji Kościoła, człowieka, obywatela, a także miejsca Polski w świecie. Jednocześnie wzywamy tych naszych, do niedawna, kolegów partyjnych, którzy opuścili nasze ugrupowanie bez poważnych merytorycznych i programowych powodów, do szybkiego powrotu w szeregi Prawa i Sprawiedliwości - zaapelowało kierownictwo PiS.
                http://www.rp.pl/artykul/10,845609-K...o-powrotu.html

                Jestem w szoku

                Komentarz

                Pracuję...
                X