Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• 14.03 w środę marsz z Placu 3 Krzyży pod siedzibę Admina. Początek o 18.

http://vod.gazetapolska.pl/1311-rozm...him-brudzinski

Komentarz

• PO goni w piętkę: Wniosek do Trybunału Stanu przeciwko Kaczyńskiemu i Ziobrze ponoć już gotowy. A niech ich stawiają, popatrzymy

Martwi mnie tylko, że to może wypromować SP...
      From flood into the fire
      One thousand voices sing
      We're in this together
      For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
        PO goni w piętkę: Wniosek do Trybunału Stanu przeciwko Kaczyńskiemu i Ziobrze ponoć już gotowy. A niech ich stawiają, popatrzymy
        Ano. Potwierdza się kryzys w PO
        Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
        Martwi mnie tylko, że to może wypromować SP...
        ..które nie ma zdolności zdobywania elektoratu innego niż PiSowski(opierając się na badaniach opublikowanych w "Rz").

A przypomnijmy, że gdyby np. te 2% PJNu trafiło w ręce PiSu to PO-PSL nie miałoby większości.

PS. A tu ciąg dalszy śmiesznej historii pewnego śmiesznego redaktorzyny: http://grudqowy.salon24.pl/398777,na-kuzniara

Komentarz

• Jest coraz śmieszniej

Wiadomości właśnie uczą nowej ekonomii - według telewizora im więcej podatków, czyli im mniej opłacalna jest działalność gospodarcza tym więcej miejsc pracy.

A wzrost gospodarczy mamy najwyższy w UE

Słodcy są Nobla im
          From flood into the fire
          One thousand voices sing
          We're in this together
          For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
            A przypomnijmy, że gdyby np. te 2% PJNu trafiło w ręce PiSu to PO-PSL nie miałoby większości.
            A gdyby trafiło w ręce PO...

Pomijam już fakt, że np. gdyby nie Palikot Platforma najpewniej mogła by rządzić samodzielnie.

Nie trzeba być jednak prorokiem, aby przewidzieć że przy okazji następnych wyborów wina za kolejną porażkę, tudzież koalicję z udziałem innych partii niż PiS, spadnie na Ziobrę i kolejną, jak na razie wyśmiewaną i lekceważoną, kanapę
            "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Napisałem dość wyraźnie, że elektorat który może przyciągnąć SP pokrywa się z elektoratem PiSu. Nie wiadomo ile będą w stanie uczknąć partii Kaczyńskiego, ale nie ulega wątpliwości że jest to niekorzystne.

Natomiast kompletnie nie rozumiem twojej polemiki. Prawdą jest, że secesjoniści odebrali parę głosów PiSowi(zarówno przez swoje poczynania jak i przy urnie). Tak samo nie rozumiem tekstu o Palikocie. Nie zagłębiam się w spedalony elektorat, ale trudno mówić, że zostałby on przygarnięty przez PO. Bardziej prawdopodobna byłaby wersja z wyborami prezydenckimi i kilkunastoprocentowym wynikiem SLD.

Komentarz

• Fryzjer Muchy składa rezygnacje..

Marek Wieczorek, którego nominacja na wiceszefa Centralnego Ośrodka Sportu wywołała kontrowersje, złożył rezygnację. Przeciwnicy jego kandydatury argumentowali, że nie ma odpowiedniego doświadczenia, gdyż do tej pory był właścicielem salonu fryzjerskiego. Rezygnację musi jeszcze przyjąć Joanna Mucha, minister sportu i turystyki.
                Ciekawe czy po miesiącu (?) pracy dostanie jakąś miłą odprawkę..
                Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                  Napisałem dość wyraźnie, że elektorat który może przyciągnąć SP pokrywa się z elektoratem PiSu. Nie wiadomo ile będą w stanie uczknąć partii Kaczyńskiego, ale nie ulega wątpliwości że jest to niekorzystne.

Natomiast kompletnie nie rozumiem twojej polemiki. Prawdą jest, że secesjoniści odebrali parę głosów PiSowi(zarówno przez swoje poczynania jak i przy urnie). Tak samo nie rozumiem tekstu o Palikocie. Nie zagłębiam się w spedalony elektorat, ale trudno mówić, że zostałby on przygarnięty przez PO. Bardziej prawdopodobna byłaby wersja z wyborami prezydenckimi i kilkunastoprocentowym wynikiem SLD.

Przecież PO przygarnie każdego. Tona ludzi która jest elektoratem Palikota głosowała na niego bo ,,zalegalizuje jointy", a wcześniej głosowali na PO, bo PiS był wrogiem publicznym #1. Elektorat Palikota to w większości młode osoby z tego krzywego, zarażonego gangreną ramienia, które w SLD nie wierzą bo to zupełnie nie-młodzieżowa partia i w razie czego nie miałyby problemu z głosowaniem na PO.
                  Kilkunastoprocentowy wynik SLD z prezydenckich to moim zdaniem jednorazowy wyskok, wynikający z bądź co bądź sprawnej kampanii krajowego Zapatero.

Komentarz

• Przeciez Palikot i PO to jedna rodzina .

Tusk ewidentnie spuszczal Palikota ze smyczy jak rozkrecal spirale przeciwko Kaczynskim a przeciwko Lechowi Kaczynskiemu w szczegolnosci .

Tusk czy Palikot - jeden ch.j . I ich elektorat - tez jeden ch.j .

Tzn niezupelnie - do Palikota odchodza z PO ci dla ktorych juz nie starcza ...... dotacji , tak to nazwijmy . No coz, kryzys ....hehehehe.
                    Ostatnio edytowany przez trendyOrca; 54158.

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                      zinger:

Jeśli nie kumasz porównań z piratami to przykro mi.

!
                      Widzę, że nie wytrzymałbyś bez wbicia szpili. Z mojej strony koniec tematu.
                      Ora et labora

Komentarz

• Zamieszczone przez trendyOrca Zobacz posta
                        Przeciez Palikot i PO to jedna rodzina .

Tusk ewidentnie spuszczal Palikota ze smyczy jak rozkrecal spirale przeciwko Kaczynskim a przeciwko Lechowi Kaczynskiemu w szczegolnosci .

Tusk czy Palikot - jeden ch.j . I ich elektorat - tez jeden ch.j .

Tzn niezupelnie - do Palikota odchodza z PO ci dla ktorych juz nie starcza ...... dotacji , tak to nazwijmy . No coz, kryzys ....hehehehe.
                        Ja to się zastanawiam co Palikot chce osiągnąć przyjmowaniem jakichś ochłapów. Przecież elektorat głosujący na nich w wyborach wcale nie przejdzie na głosowanie na Palikota, to jest fikcja, bo większość osób wali w byle jaką kratę na karcie. Natomiast może stracić na wiarygodności, przyjmując byle kogo. Co innego, że skoro już nie stracił wiarygodności samemu sobie przecząc po założeniu nowej partii to chyba nigdy jej nie straci.

Komentarz

• A ja się zastanawiam czy prawdą jest to że Budyń grozi wyjściem z PO jak mu Tusk nie uspokoi duetu Arabski-Nowak i podjeżdżających go małolatów. Mimo iż Budyń to tylko polityk lokalny to jego ewentualna secesja byłaby o wiele bardziej interesująca niż spady niszowych posłów i poślinek ;]
                          Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez KubsOne Zobacz posta
                            Ja to się zastanawiam co Palikot chce osiągnąć przyjmowaniem jakichś ochłapów. Przecież elektorat głosujący na nich w wyborach wcale nie przejdzie na głosowanie na Palikota, to jest fikcja, bo większość osób wali w byle jaką kratę na karcie. Natomiast może stracić na wiarygodności, przyjmując byle kogo. Co innego, że skoro już nie stracił wiarygodności samemu sobie przecząc po założeniu nowej partii to chyba nigdy jej nie straci.

Palikot wychodzi ze slusznego zalozenia , ze niewazne , co, ale zeby o nim stale bylo w mediach . Ze ktos do niego przychodzi, ze sie cos u niego stluklo, ze cos huklo, i ze jest jeden wielki pi.dzielec . Cos sie dzieje . Niewazne co .

Palikot w POjedynke nie przescignie PO jesli chodzi o forse i wplywy - ale przynajmniej atakuje medialnie - takie cimcirymci dla idiotow , ale w POlskiej POlityce zawsze dobrze stwarzac szum medialny o sobie samym . i stwarzac POzory jakiegos " Rewolucjonisty - Milionera "ktory walczy aktywnie z zacofaniem czyli Kosciolem .

Proste i nosne .
                            Ostatnio edytowany przez trendyOrca; 54158.

Komentarz

• No panowie nie ma co krytykować Palikota, ze przygarnął posła. Wbrew pozorom jest to dla partii opozycyjnej bardzo przyjemny sygnał gdy poseł partii rządzącej chce do niej przejść. Można to ładnie opakować i sprzedać.

Komentarz

• Ze w PO nie starcza juz skory do dzielenia to troche jakiejs mazi przejdzie do Palikota .

Konkluzja mi sie taka nasunela, ze mi w pii....u wszystko jedno jaki POsel dokad POszedl .

Komentarz

Pracuję...
                                X