Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez AUTO Zobacz posta

delikatność policji...powalająca...http://www.youtube.com/watch?v=WjhqU-3Erqc

Komentarz

• Zamieszczone przez majaW Zobacz posta
      delikatność policji...powalająca...http://www.youtube.com/watch?v=WjhqU-3Erqc
      Cała akcje fajnie jest przedstawiona w "Widziałem Naziola"

Komentarz

• Zamieszczone przez Legionista_ND Zobacz posta
        Cała akcje fajnie jest przedstawiona w "Widziałem Naziola"
        Redaktorka na poziomie TVN ! Opinia publiczna nie ma prawa poznać prawdy.

Komentarz

• Tzn. gdzie redaktorka na poziomie TVN?

Komentarz

• http://www.youtube.com/watch?v=KJTmHBYRuaQ chyba nic nie pokręciłam 04.02.12 Fakty po Faktach

Komentarz

• To ja jeszcze trochę z polityki światowej. Wielka Brytania rozpoczęła koncentrację floty w regionie Falklandów, w regionie znajduje się już najnowocześniejszy brytyjski niszczyciel obrony przeciwlotniczej HMS Dauntless, dziś premier Cameron podpisał rozkaz o przesunięciu w region okrętu podwodnego klasy Trafalgar, w regionie stale stacjonuje również lekki lotniskowiec typu Invincible i dwa krążowniki rakietowe. W odpowiedzi w Argentynie pod brytyjskimi placówkami handlowymi(głównie w pobliżu giganta finansowego HSBC) zbierają się mniej lub bardziej spontaniczne protesty, a władze w Buenos Aires wystosowały oficjalne potępienie manewrów brytyjskiej floty i zapowiedziały przesunięcie dwóch mobilnych baterii obrony przeciwrakietowej z granicy argentyńsko-urugwajskiej w pobliże wybrzeża, a także rozlokowanie dodatkowych dywizjonów myśliwskich w stanie Santa Cruz.

I wracając na chwilę do Iranu, irańska marynarka wojenna i lotnictwo rozpoczęły wspólne miesięczne manewry w cieśninie Ormuz i zatoce Adeńskiej, udział w manewrach mają wziąć wszystkie duże okręty nawodne i wszystkie okręty podwodne klasy Kilo, a także najnowsze myśliwce klasy Shafaq. Uważa się że te manewry mają zadziałać odstraszająco na siły państw zachodnich zgromadzone w regionie.

No i dziś w nocy Rosja i Chiny zablokowały rezolucję ONZ wzywającą do ustąpienia prezydenta Baszara el-Asada i zaprzestaniu używania siły przez siły rządowe Syrii. Rosja proponowała potępienie również używania siły przez opozycję, propozycja ta przepadła.
              Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; [ARG:4 UNDEFINED].
              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez majaW Zobacz posta
                http://www.youtube.com/watch?v=KJTmHBYRuaQ chyba nic nie pokręciłam 04.02.12 Fakty po Faktach
                "Widziałem Naziola" odnosiosłem do Twojego pierwszego linku, na którym było jak antifa leje przechodnia z flagą i pisząc, że cała akcja jest fajnie pokazana w "Widziałem Naziola" miałem na myśli tę akcję

Komentarz

• Przepraszam źle wkleiłam link, mam nadzieję że już się dogadaliśmy, jeszcze raz przepraszam

Komentarz

• Jasne i co do "profesjonalizmu" redaktorki TVN'u pełna zgoda

Komentarz

• Za kilka lat w Polsce

http://www.youtube.com/watch?v=Gvsg52Oc25U

Komentarz

• Zamiast krytykować ,na kolana ! Donald Tusk człowiekiem roku tygodnia WPROST.
                        Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Ja bym dał kapitana Wronę. Przelatywał mi nad głową jak byłem na cmentarzu i wiedziałem, że coś się święci.

Komentarz

• Minister Mucha na naradzie w sprawie Superpucharu byłą łaskawa zapytać: "Kto w ogóle wybierał drużyny do tego meczu?"

From flood into the fire
                            One thousand voices sing
                            We're in this together
                            For whatever fate may bring

Komentarz

• W Portugalii list otwarty skierowany do rządu podpisali wszyscy generałowie sił lądowych, list dotyczył sprzeciwu wobec planów cięć w armii. W liście znalazły się słowa:
                              "Nasze posłuszeństwo wobec władz ma swoje granice. Nic nas nie zmusza do tego, byśmy byli posłuszni i dostosowywali się".
                              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                                W Portugalii list otwarty skierowany do rządu podpisali wszyscy generałowie sił lądowych, list dotyczył sprzeciwu wobec planów cięć w armii. W liście znalazły się słowa:
                                "Nasze posłuszeństwo wobec władz ma swoje granice. Nic nas nie zmusza do tego, byśmy byli posłuszni i dostosowywali się".
                                Czyżby trepostwo groziło buntem?

Ale w Portugalii to nie dziwota. Przecież ich generalicja świetnie pamięta, jak wojsko obalało system Salazara.

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

Pracuję...
                                X