Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Powtórzę się, jeszcze trochę, ale zabronią wybielania zębów i usuwania kamienia. Zbyt biały uśmiech będzie oznaką rasizmu.
    https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• 2 kwestie
      1) kim jest ów Mamadou Diouf?? ktoś coś wie o tym typie???Czy to kolejny zarażony HIVem przybysz z odległego kontynentu?
      2)jak mu tu źle, to bilecik one way na czarny ląd i pa pa. Chyba nikt go tu siłą nie trzyma. Zimno, ciemno i jeszcze murzyn wołają.

Komentarz

• Zamieszczone przez krs76 Zobacz posta
        1) kim jest ów Mamadou Diouf??.
        Muzyk, napisał również książkę o rasizmie dla dzieci

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
          Muzyk, napisał również książkę o rasizmie dla dzieci
          Jaki tam muzyk? Zwykły zjeb, w dodatku czarny.
          https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Kojarzę go też z tego, że był na debacie przed Marszem Niepodległości w Roxy.

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
              Jaki tam muzyk?
              Taki jak z Hołdysa

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                Taki jak z Hołdysa
                Ta, a pewnie gdyby nie piractwo i rasizm to byłby Stevie Wonderem

Komentarz

• Zamieszczone przez hasor Zobacz posta
                  Ta, a pewnie gdyby nie piractwo i rasizm to byłby Stevie Wonderem
                  myślisz, że straciłby wzrok?
                  "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

• Ba! Potem nic by mu nie stanęło na drodze aby stracić słuch i zostać Beethovenem
                    Cyt. "OFMC kradnie przechodniom rowery, robi burdy w sklepach , bije i zaczepia przechodniów!"

Komentarz

• Zamieszczone przez RadO Zobacz posta
                      myślisz, że straciłby wzrok?
                      to już nie stracił? Tyle białasów na około, aż oczy bolą! I jeszcze ten j.ebany biały śnieg

słuch i zostać Beethovenem
                      ale Beethoven urodził się w takich czasach że na pewno był rasistą
                      wykopmy rasizm z murznów! wykopy murzynów z rasizmu!
                      Ostatnio edytowany przez hasor; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez VANAHAIM72 Zobacz posta
                        Ba! Potem nic by mu nie stanęło na drodze aby stracić słuch i zostać Beethovenem
                        Jebłem

Ja tak sobie myślę ... kiedyś miałem na koloniach ksywę "Chudy". Jestem szczupły, więc taka ksywa wynikła. Ale jakoś nigdy mi do łba nie przyszło, aby uważać że to rasizm. A najwyraźniej padłem takowego ofiarą! Przecież to dyskryminacja chudych!

Na prawdę, nie wiem czy ci czarni są tak głupi, czy oni celowo rżną głupa i wyciągają dla siebie konkretne benefity z tzw. "rasizmu". Wychodzi na to, że jak powiem na rudego "rudzielec" to jestem rasistą, bo to przecież takie same odwołanie do cechy fizycznej jak nazwanie czarnego "murzynem".

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Zamieszczone przez LiTAK Zobacz posta
                          Na prawdę, nie wiem czy ci czarni są tak głupi, czy oni celowo rżną głupa i wyciągają dla siebie konkretne benefity z tzw. "rasizmu". Wychodzi na to, że jak powiem na rudego "rudzielec" to jestem rasistą, bo to przecież takie same odwołanie do cechy fizycznej jak nazwanie czarnego "murzynem".
                          Retorycznie pytasz, czy nie wiesz?
                          Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                          - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                          Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

Na prawdę, nie wiem czy ci czarni są tak głupi, czy oni celowo rżną głupa i wyciągają dla siebie konkretne benefity z tzw. "rasizmu"
                            Celowo rżnął głupa. Gdyby im naprawdę w Polsce było źle, gdyby na każdym rogu ulicy czekał ich wpier.., to jeden z drugim zapakowaliby swoje walizki i wzięli nogi za pas. Dodatkowo powiedzieliby swoim ziomkom, że u nas to strasznie się dzieje i nie warto się tu pokazywać. A tak, trafiają ze swoim "rasizmem" na lewaków i innych debili. I nagle okazuje się, że murzyn to słowo obraźliwe. Niedługo Vabank 2 będzie na cenzurowanym. I Małpka fiki miki + murzynek goga goga. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że Azjaci, których w Warszawie jest więcej niż murzynów, wcale nie gardłują, że Polacy to rasiści.

E: też mam nadzieje, że pytanie było retoryczne
                            Ostatnio edytowany przez krs76; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Ja tak sobie myślę ... kiedyś miałem na kWychodzi na to, że jak powiem na rudego "rudzielec" to jestem rasistą, bo to przecież takie same odwołanie do cechy fizycznej jak nazwanie czarnego "murzynem".
                              rasizm to jest odwołanie do rasy, a nie do cechy fizycznej.
                              żeby było śmieszniej postępowi* antropolodzy doszli do wniosku że podział na rasy nie istnieje.

* może nawet nie do końca postępowi, bo z rasami to naukowo jest niezła beka.
                              hindus, arab, pakistaniec, czy nawet rodowity Japoniec (Ajnowie) to według tradycyjnego podziału na 3rasy są przedstawicielami białej rasy
                              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Po dekolonizacji w Afryce nastała jedna wielka hekatomba- rządy czarnej elity są w porównaniu z białymi (przed dekolonizacyjnymi) rządami czymś strasznym, w związku z czym każdy mający minimum oleju w głowie czarnuch (oraz mający minimum pojęcia o tym jak wygląda Czarny Ląd) błogosławi Bogu, że udało się jemu lub jego przodkom spierdolić stamtąd gdziekolwiek. Nie sądze również, żeby działa im się wielka krzywda w Polsce (tak jak nie dzieje się na przykład pedałom, których oglądamy np. w czołowych polskich serialach itp.).
                                Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                                - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                                Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

Pracuję...
                                X