Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez Marek1987 Zobacz posta
  Jutro? Już dzisiaj grzmią, że skandal i chamstwo. Nie omieszkali przy okazji wspomnieć o innym pośle PiS (Suskim), który Goodisona nazwał "murzynkiem".
  Linkował nie będę, chociaż na ich stronie jest do odsłuchu całe to zajście z grodzkim. Konsternacja po wypowiedzi Dziedziczaka bezcenna
  Suski to akurat wyjątkowy burak i w przeciwieństwie do tego murzyna, w życiu nic mądrego nie powiedział. Z kolei Dziedziczak w ogóle ma niezłą passę, to jego wypowiedź o ACTA: "Pierwsze padną strony takie, jak RT, YP, PH czy inne"
  „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

  Komentarz


  • Zamieszczone przez szemrany Zobacz posta
   Suski to akurat wyjątkowy burak i w przeciwieństwie do tego murzyna, w życiu nic mądrego nie powiedział. Z kolei Dziedziczak w ogóle ma niezłą passę, to jego wypowiedź o ACTA: "Pierwsze padną strony takie, jak RT, YP, PH czy inne"
   za to muzina z busza to wyrocznia mondrości i jutrzenka swobody
   Ostatnio edytowany przez TNTP; 12812.
   Lieber tot als rot!!

   Komentarz   • Właściciele jednorękich bandytów szykują się do wojny z resortem finansów. Zasypią go żądaniami o setki milionów złotych odszkodowań za bezprawne rekwirowanie automatów

    Sygnałem do ataku dla firm hazardowych jest wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego z listopada 2011 r. Uznał on, że celnicy, którzy z barów, sklepów czy targowisk od 2009 r. rekwirowali automaty do gry, robili to niezgodnie z prawem. Akcja celników rozpoczęła się po ujawnieniu przez "Rz" afery hazardowej i była wynikiem wojny, jaką premier Donald Tusk wypowiedział branży hazardowej.

    W całym kraju zaczęli oni wówczas przeprowadzać na automatach tzw. eksperyment gry. Gdy uznali, że maszyny działają niezgodnie z prawem, rekwirowali je. W ten sposób do magazynów celników trafiło przynajmniej 2,5 tys. maszyn. Teraz firma Grand, która wygrała proces w NSA, oraz inne przedsiębiorstwa z branży będą domagały się wyrównania strat, jakie poniosły z powodu nielegalnego zatrzymania maszyn. W grę wchodzą ogromne pieniądze, bo na odszkodowanie może złożyć się kwota, jaką każdy automat zarobiłby w czasie, jaki spędził w magazynie, oraz odsetki od tej sumy. Jeśli weźmie się pod uwagę, że każda maszyna przynosiła nawet 20 tys. zł miesięcznie, to całkowita wysokość roszczeń sięgnie kilkuset milionów złotych.
    Kolejny sukces rządu z odroczonym wykonaniem...
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

    Komentarz


    • Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
     za to muzina z busza to wyrocznia mondrości i jutrzenka swobody
     Tego nie twierdzę, ale e względu na kolor skóry wybaczam mu, że jest w PO
     „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

     Komentarz


     • Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
      No ja mam info "telefoniczne" kilka kostek brukowych w szyby i rac do środka niby poleciało
      Onet:

      Z Placu Wolności demonstrujący - głównie młodzi ludzie - przeszli za namową grupy szalikowców pod poznańskie biuro PO. Obrzucili je kamieniami, wybijając szyby i próbowali do niego wtargnąć. Powstrzymała ich policja, używając m.in. armatki wodnej. Demonstranci zablokowali też pobliskie skrzyżowanie na ul. Bukowskiej. Nie ma informacji, by ktoś ucierpiał.
      E: w Poznaniu są szalikowcy, a wczoraj w Kielcach byli bandyci stadionowi.
      Nie można w godzinie śmierci zostawić przyjaciół samych, nie można ratować tylko swojego życia, uszczuplając i tak niewielkie szanse ocalenia oddziału.
      Pada decyzja: Wracamy!
      Po godzinie doszli do włazu, drabinką wspięli się w górę, wychodzili kolejno, Tadeusz ciągnął erkaem za lufę, Józek popychał broń od dołu, za nimi wyszedł mały Kajtek, z uwielbieniem patrzący na Tadeusza. Wrócili w znane już sobie gruzy, wrócili z erkaemem do przyjaciół.

      Komentarz


      • a to może o to chodzio tej wisieniozie?
       "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

       "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

       Komentarz


       • Najnowsze wiadomości:
        Rośnie poparcie dla PiS - najnowszy sondaż OBOP
        PAP |

        Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w drugiej połowie stycznia PO uzyskałaby 37, a PiS 22% poparcia - wynika z najnowszego sondażu OBOP. Na Ruch Palikota chciało głosować 8, a na SLD - 6% ankietowanych. W porównaniu z grudniem ub. r. najwięcej zyskało PiS - poparcie dla tego ugrupowania wzrosło o 3 pkt. proc.
        Czy zamieszanie wokół ACTA może okazać się przysłowiowym gwoździem do trumny Platformy Obywatelskiej? Politycy PO spokojni, opozycja podzielona. - Tych gwoździ było już tyle, że powinniśmy być już całkiem przybici - śmieje się Waldy...


        Poniżej progu wyborczego znalazło się PSL z 4% głosów, Polska Jest Najważniejsza z 2-procentowym poparciem oraz Solidarna Polska i Nowa Prawica - na które chciało głosować po 1% badanych.
        Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w drugiej połowie stycznia PO uzyskałaby 37, a PiS 22% poparcia - wynika z najnowszego sondażu OBOP. Na Ruch Palikota chciało głosować 8, a na SLD - 6% ankietowanych.

        No proszę, czyżby pierwsze konsekwencje platfusowych wtop. Co prawda, łoldi się śmieje ale kropla drąży skałę...
        To nasza jest duma , to nasza jest sława...

        Komentarz


        • Ta sama informacja z gówna:

         Platforma ma 37 proc. poparcie, jednak bardziej stracił opozycyjny PiS, który spadł z 27 do 22 proc. Poprzedni wynik partii Jarosława Kaczyńskiego był jednak rekordowo wysoki, bo poza tym jednym sondażem notowania PiS od wyborów mieszczą się w przedziale 19-24 proc.
         "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
         Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
         Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
         Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
         "
         Janusz Waluś - czekaMY!

         Komentarz


         • Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
          Ta sama informacja z gówna:          Co za ku.rwy. gówno nie zawodzi
          To nasza jest duma , to nasza jest sława...

          Komentarz


          • Statystyki, liczby, liczby... Cofnijmy się do października '11 i wtedy informacja mogłaby brzmieć.. PO już nie cieszy się rekordowym poparciem na poziomie 42%, gdyż straciło aż 5% w porównaniu do października. Natomiast PiS stracił zaledwie 2% i obecnie może liczyć na 22% głosów. Brzmi inaczej?

           Komentarz


           • By żyło się lepiej. POlecam ogląd wydatków "pro rodzinnych" http://www.money.pl/gospodarka/wiado...0,1014346.html
            To nasza jest duma , to nasza jest sława...

            Komentarz


            • Czy czytelnicy "Gazety" są przez nią manipulowani, czy też robi się to dla ich dobra, żeby nie burzyć im logiki stworzonego sztucznego obrazu rzeczywistości?

             Komentarz


             • Ponieważ jest k.urwą ?
              To nasza jest duma , to nasza jest sława...

              Komentarz


              • "Rzeczpospolita" kolejny raz opublikowała rysunek z kozą

               Komentarz


               • Czy może mnie ktoś oświecić w pewnej ważnej - od wczoraj - dla mnie kwestii?

                Od kiedy słowo "murzyn" jest obraźliwe i kto oraz w jaki sposób o tym zadecydował?


                Cholera, widocznie w jaskini siedziałem, że mi umknęło tak ważkie wydarzenie...
                Cyt. "OFMC kradnie przechodniom rowery, robi burdy w sklepach , bije i zaczepia przechodniów!"

                Komentarz

                Pracuję...
                X