Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Sikorski wzywa Iran do poddania programu nuklearnego pod monitoring

Polska niezmiennie wzywa Iran do poddania swojego programu nuklearnego pod monitoring międzynarodowy - oświadczył minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski po spotkaniu z szefem dyplomacji Izraela Awigdorem Liebermanem.
    Ministrowie omówili sytuację w regionie Bliskiego Wschodu, zwłaszcza kwestię Iranu, jego programu nuklearnego oraz wynikających m.in. z tego napięć w regionie Zatoki Perskiej. Sikorski mówił, że należy zniechęcać Iran "perswazją, ale i pod naciskiem, by zaprzestał prób uzyskania broni atomowej".

W podobnym tonie wypowiadał się Lieberman. Oskarżał Iran o groźby, zaangażowanie w działania terrorystyczne w krajach Ameryki Południowej, w rogu Afryki i na Bliskim Wschodzie, wspieranie syryjskiego reżimu Baszara el-Asada, a także zaangażowanie w działanie grup terrorystycznych na terenie Izraela.

- W połączeniu z ambicjami nuklearnymi powoduje to, że nadszedł teraz czas, żebyśmy od słów i sloganów przeszli do zdecydowanie twardszych środków i twardszych działań przeciwko reżimowi irańskiemu - oświadczył izraelski minister.
    http://wprost24.pl/ar/288411/Sikorsk...od-monitoring/

Myśle, że przeciętny decydent Iranu nie wie nawet gdzie jest Polska,a tu jeszcze jakis ogórek, mówi im co maja robic

Komentarz

• Zamieszczone przez Kasztan Zobacz posta

warto poświęcić te 25min.

o ile to prawda to SZOK !

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
        Przypominam, że grono prowadzących było dosyć zróżnicowane:
        Rafał Ziemkiewicz, Robert Walenciak, Zuzanna Dąbrowska, Michał Karnowski i Jacek Żakowski

*Karnowskiego zastąpił kilka tygodni temu program Pospieszalskiego.

PS. Jeśli Dąbrowska i Żakowski zachowają swoje "okienka" to odpukam to, ale nie zanosi się na to.
        Wracam do sporu o "usunięcie" Ziemkiewicza. Oczywiście miałem rację, gdyż tak jak od samego początku twierdziłem zlikwidowano cały cykl w TVP Info i Żakowski, czy Dąbrowska również poszli na sianko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Svitlica_Stanko Zobacz posta
          http://wprost24.pl/ar/288411/Sikorsk...od-monitoring/

Myśle, że przeciętny decydent Iranu nie wie nawet gdzie jest Polska,a tu jeszcze jakis ogórek, mówi im co maja robic
          a może właśnie zaintrygowani poprzyglądają się temu co wyprawiają "ogórki" u nas i w ogóle na sam widok "wypełzającej na usta intelYgencyji" dojdą do wniosku,że strach się bać i poddadzą się bez walki ?

wybaczcie- ale musiałam odreagować jakoś to co się dzieje ...wszem i wobec
          Lepiej zapalić świeczkę, niż przeklinać ciemność.
          Konfucjusz

Komentarz

• W związku z szalejącymi cenami paliw na polskich stacjach zbieramy ludzi na Facebooku, którzy chcą dołączyć się do ogólnokrajowego protestu. Zapraszam wszystkich kierowców, których szlag trafia gdy odwiedzają stacje. Pomysły to omijanie określonych stacji np. ORLEN, dni bez tankowania itp. Trzeba zacząć działać bo to co się wyprawia przekracza wszelkie granice. Polaków nie stać na takie ceny.

http://www.facebook.com/pages/Inicja...8258788?ref=ts

Komentarz

• A cóż ma zmienić omijanie np. Orlenu?
              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez kamilson Zobacz posta
                W związku z szalejącymi cenami paliw na polskich stacjach zbieramy ludzi na Facebooku, którzy chcą dołączyć się do ogólnokrajowego protestu. Zapraszam wszystkich kierowców, których szlag trafia gdy odwiedzają stacje. Pomysły to omijanie określonych stacji np. ORLEN, dni bez tankowania itp. Trzeba zacząć działać bo to co się wyprawia przekracza wszelkie granice. Polaków nie stać na takie ceny.

http://www.facebook.com/pages/Inicja...8258788?ref=ts
                Może źle rozumuję, ale Orlenowi ta akcja nic nie zaszkodzi. Jeśli ona ma przynieść jakiś skutek to właśnie ja bym tankował tylko na Orlenie (i tak jest hurtowym dystrybutorem paliwa i jemu wisi, czy jego paliwo sprzeda BP, Statoil czy oni sami). Jeśli natomiast będzie się omijać zagraniczne koncerny to się może wkurzą i zaczną coś działać, by ceny paliw spadły. Ponadto jeśli mamy wybierać między bojkotem polskiej czy zagranicznej stacji, powinniśmy naturalnie bojkotować zagraniczne. I tak nie wróże tej akcji powodzenia.

Komentarz

• to, tak czy siak nic nie zmieni, bo "prywatni" tankujący stanowią niewielki % obrotu stacji. Żeby taka akcja przyniosła skutek musiałoby zaangażować się w nią kilkadziesiąt procent polskich kierowców - kompletna mżonka.
                  Na dodatek to stacje w niewielkim stopniu dyktują ceny paliwa - całość, jest tak czy siak Orlenu, tak, że nawet jakby mocno obniżyli ceny, to Orlen nie chciałby im jej sprzedawać, poza tym nie mają w tym interesu.
                  Odpowiedzialnym za ten stan rzeczy jest rząd (nie w sensie PO, tylko zlewaczełych euroidiotów lewaków), a jako, że większość Polaków/Europejczyków to zidiociałe tłuki to i tak się nic z tym nie zrobi/nic się nie zmieni.
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

• I oczywiście będzie (i już po części jest) w.p.i.er.da.lanie ludziom do łbów, że wysokie ceny są spowodowane przede wszystkim sytuacją w cieśninie Ormuz. Nikt jakoś nie potrafi się zburzyć, że na cenę paliwa składa się jej wartość+akcyza i DOPIERO OD TEGO doliczają 23% vatu skurvysyny. A na co idzie ta akcyza i vat? A przede wszystkim na to, żeby można było się dostać na wysokiej jakości świadczenia zdrowotne (np. jest cudowna możliwość uzyskania operacji ratującej życie w ciągu roku lub dwóch lat), na publiczną edukację, dzięki której ludzie po liceum nie mają możliwości znaleźć pracy i inne niezbędne świadczenia dostarczane nam przez państwo. Wolałbym płacić za benzynę 2,50 i SAM decydowac o swoim leczeniu, edukacji moich dzieci. Ale to może ja jakiś yebnięty jestem.

Przyjdzie czas na rozliczenie z chłopaczkami jeszcze...

Komentarz

• Zamieszczone przez Stefanos Zobacz posta
                      I oczywiście będzie (i już po części jest) w.p.i.er.da.lanie ludziom do łbów, że wysokie ceny są spowodowane przede wszystkim sytuacją w cieśninie Ormuz. Nikt jakoś nie potrafi się zburzyć, że na cenę paliwa składa się jej wartość+akcyza i DOPIERO OD TEGO doliczają 23% vatu skurvysyny. A na co idzie ta akcyza i vat? A przede wszystkim na to, żeby można było się dostać na wysokiej jakości świadczenia zdrowotne (np. jest cudowna możliwość uzyskania operacji ratującej życie w ciągu roku lub dwóch lat), na publiczną edukację, dzięki której ludzie po liceum nie mają możliwości znaleźć pracy i inne niezbędne świadczenia dostarczane nam przez państwo. Wolałbym płacić za benzynę 2,50 i SAM decydowac o swoim leczeniu, edukacji moich dzieci. Ale to może ja jakiś yebnięty jestem.

ja również już dawno doszedłem do tego wniosku. Co do policzenia się z nimi to mam nadzieje , że będzie to miało bardziej realny i sprawiedliwy wymiar niż rozliczanie zbrodniarzy którzy wprowadzili stan wojenny.
                      Ostatnio edytowany przez NowyKamil; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Wielki naród, jak już było gdzie indziej powiedziane, musi nosić wysoko sztandar swej wiary. Musi go nosić tym wyżej w chwilach, w których władze jego państwa nie noszą go dość wysoko, i musi go dzierżyć tym mocniej, im wyraźniejsze są dążności do wytrącenia mu go z ręki.

— Roman Dmowski
                      Kościół, naród i państwo, 1927

Komentarz

Oby jak najszybciej ludzie wyszli na ulice, bo to co się dzieje obecnie w Polsce przekracza wszelkie granice. Jesteśmy niewolnikami we własnym kraju, pracujemy za grosze, wszystko drożeje, a Tusk i cała banda pławią się w luksusach i tylko obmyślają jak jeszcze bardziej dowalić społeczeństwu, jak podwyższyć wiek emerytalny żeby czasem ludzie nie dożyli emerytury, jak zgnębić by nie podnosili głów.

Komentarz

I oczywiście będzie (i już po części jest) w.p.i.er.da.lanie ludziom do łbów, że wysokie ceny są spowodowane przede wszystkim sytuacją w cieśninie Ormuz. Nikt jakoś nie potrafi się zburzyć, że na cenę paliwa składa się jej wartość+akcyza i DOPIERO OD TEGO doliczają 23% vatu skurvysyny. A na co idzie ta akcyza i vat? A przede wszystkim na to, żeby można było się dostać na wysokiej jakości świadczenia zdrowotne (np. jest cudowna możliwość uzyskania operacji ratującej życie w ciągu roku lub dwóch lat), na publiczną edukację, dzięki której ludzie po liceum nie mają możliwości znaleźć pracy i inne niezbędne świadczenia dostarczane nam przez państwo. Wolałbym płacić za benzynę 2,50 i SAM decydowac o swoim leczeniu, edukacji moich dzieci. Ale to może ja jakiś yebnięty jestem.

Żadna, powtarzam ŻADNA z partii mających jakikolwiek wpływ na bieg wydarzeń w Polsce nie ma zamiaru przeprowadzić w naszym etatystycznym i kompletnie zdemoralizowanym biurokratycznie kraju podobnych zmian. No ale, jak ktoś oczekuje od swoich przedstawicieli, że uwolnią go od szczęścia państwowej służby zdrowia czy państwowej edukacji - jest nazywany oszołomem, studenciakiem Korwina, etc.
                          Wojciech Jaruzelski, Czesław Kiszczak, Florian Siwicki i Tadeusz Tuczapski stanowili związek przestępczy o charakterze zbrojnym, który przygotował i z zaskoczenia doprowadził do nielegalnego wprowadzenia stanu wojennego w PRL

Komentarz

• ziew
                            Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Nie chcę zaczynać kolejnej już dyskusji o Korwinie ale czym innym sobie zasłużył na miano "oszołoma".

Komentarz

• Zamieszczone przez Marek1987 Zobacz posta
                                Nie chcę zaczynać kolejnej już dyskusji o Korwinie ale czym innym sobie zasłużył na miano "oszołoma".
                                Wrócimy do tematu, jak przekroczy 3% w którychś wyborach.
                                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                                "
                                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Pracuję...
                                X