Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    A kiedykolwiek w TVP on istniał? Nie.
    Oglądałeś TV za rządów w latach 2005-2007?
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
      Oglądałeś TV za rządów w latach 2005-2007?
      Tylko słuchałem radia. A czym się różnił się ten okres od innych?

Wycinali dziennikarzy "niepoprawnych" politycznie? Wycinali.
      Programy informacyjne i publicystyczne np. "Misja specjalna" miały określoną linię programową? Miały.

Także jak może oczekiwać cudów na kiju jeśli nawet Wildstein nie wprowadził ładu i porządku w TVP, a został później tak nieładnie potraktowany przez Jarka.
      Ostatnio edytowany przez midzi; 23991.

Komentarz

Tylko słuchałem radia. A czym się różnił się ten okres od innych?
        Pluralizmem.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Pluralizmem.
          W jakim sensie?

W tym, że obecna ekipa z "Rzepy" panoszyła się po korytarzach Woronicza, a później był desant LPR-owców, czy w innym?

Komentarz

W jakim sensie?
            W każdym.

http://media2.pl/media/24649-Wiktory...icysta-TV.html

Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
            W tym, że obecna ekipa z "Rzepy" panoszyła się po korytarzach Woronicza, a później był desant LPR-owców, czy w innym?
            Głupio troszkę po przeczytaniu powyższego, prawda?
            Ostatnio edytowany przez Jaco; 1067.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Lis w TVP za PiS-u? Dobre.
              Żakowski, Terentiew, Olejnik polecieli w pierwszych tygodniach za Wildsteina.

Nie chce mi się już sięgać do moich historycznych postów, ale tam robiłem porównanie czystek. Dla mnie pisanie o pluralizmie w TVP w tamtym okresie jest śmieszne. Jedynie mógłbym się zgodzić, że "papmersy" wprowadzone w TVP za Walendziaka stanowiły realną przeciwwagę dla dziennikarzy pamiętających jeszcze czasy PRL-u na Woronicza.

PS. Głupio? Nie wiem co miałoby z tego linku wynikać.

Komentarz

Lis w TVP za PiS-u? Dobre.
                Żakowski, Terentiew, Olejnik polecieli w pierwszych tygodniach za Wildsteina.

Nie chce mi się już sięgać do moich historycznych postów, ale tam robiłem porównanie czystek. Dla mnie pisanie o pluralizmie w TVP w tamtym okresie jest śmieszne. Jedynie mógłbym się zgodzić, że "papmersy" wprowadzone w TVP za Walendziaka stanowiły realną przeciwwagę dla dziennikarzy pamiętających jeszcze czasy PRL-u na Woronicza.
                1 września 2005 został członkiem zarządu i dyrektorem programowym telewizji Polsat. Współtworzył z Hanną Smoktunowicz program „Wydarzenia”, jak też autorski program „Co z tą Polską?” (emitowany od 30 września 2004). 19 września 2007 prezes Polsatu Zygmunt Solorz-Żak odsunął Lisa od kierowania programem „Wydarzenia”. Dzień później Lis odszedł ze stacji.
                27 września 2007 Tomasz Lis wraz z portalem Gazeta.pl stworzył na bazie programu „Co z tą Polską?” program publicystyczny „Co z Polską?” emitowany przez Internet (na zasadzie wideo na życzenie) do grudnia 2007. Producentami programu byli Tomasz Lis oraz firmy Tribal DDB/Cut Cut, a partnerem portal Gazeta.pl.
                Coraz głupiej, prawda?
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Coraz głupiej, prawda?
                  Właśnie sam się zaczynasz wkopywać. To tylko potwierdza to co piszę. Lis nie pracował w TVP w latach 2005-2007.

Sorka to pisał Peace tylko usunął post.

Komentarz

• Usunąłem, bo się pomyliłem w latach

Tak samo nie miał swojego programu RAZ i Wildstein.

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                      Usunąłem, bo się pomyliłem w latach
                      Nie ma sprawy. Wildstein miał jednak program jeszcze za Urbańskiego, ale to był już początek 2008 roku.

Nie jest ważne podawanie dat czy miesięcy kiedy zwalniano, czy zatrudniano kolejnych dziennikarzy i kolejnych prezesów. Czystki trwają niemal non stop w III RP. Zmieniają się sympatie polityczne do konkretnych osób. Wildstein wyleciał również za polityczną niepoprawność, ale względem PiS-u. Teraz mamy desant ludzi od Zdrojewskiego z Ministerstwa Kultury odkąd PO udało się po 3,5 roku dorwać do TVP. Za kilka lat pojawi się u władzy kolejna ekipa, nie wiem czy to z lewa, czy z prawa, ale zakładam, że będzie to samo.

Komentarz

Właśnie sam się zaczynasz wkopywać. To tylko potwierdza to co piszę. Lis nie pracował w TVP w latach 2005-2007.

Sorka to pisał Peace tylko usunął post.
                        Lis nie powinien pracowac w telewizji, ktora chce reprezentowac jakis poziom bo z Lisa zaden dziennikarz tylko propagandzista - wypromowal go byly tesc , ojciec Kingi Rusin, partyjniak i chyba wysoko mocowany przez Jaruzelskiego.

Moze napisz , ze biedny Lis nie tylko nie pracowal w telewizji, ale wtracili go do wiezienia i okladali kijami, a w otwarte rany sypali sol . Jednym slowem - Lis to meczennik demokracji . Zaraz sie rozplacze .
                        Lis powinien popracowac moze nad dykcja i przestac sie tak opluwac bo obrzydzenie bierze .
                        Zreszta mam ten luksus , ze n i e musze go ogladac .
                        Ostatnio edytowany przez trendyOrca; 54158.

Komentarz

• Zamieszczone przez trendyOrca Zobacz posta
                          Lis nie powinien pracowac w telewizji, ktora chce reprezentowac jakis poziom bo z Lisa zaden dziennikarz tylko propagandzista - wypromowal go byly tesc , ojciec Kingi Rusin, partyjniak i chyba wysoko mocowany przez Jaruzelskiego.
                          Nie o tym była dyskusja.

Komentarz

• U Kraśki Kutz,Oleksy,Jurek podsumowanie roku. Jak zwykle ,ze Pis przegrał przez sojusz z kibolami ,ze Palikot ma szansę itd.
                            Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

Nie o tym była dyskusja.
                              Tak, tak, wiemy , Lis padl ofiara strasznej czystki, mam lzy w oczach .
                              Wtracono go do wiezienia i poddano straszliwym torturom .
                              Ostatnio edytowany przez trendyOrca; 54158.

Komentarz

• Zamieszczone przez trendyOrca Zobacz posta
                                Tak, tak, wiemy , Lis padl ofiara strasznej czystki, mam lzy w oczach .
                                Wpisz mój nick w wyszukiwarkę i do tego słowo Lis. Zobaczysz, że nie muszę odpowiadać na te zaczepki.

Komentarz

Pracuję...
                                X