Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ale nie złożył i nie złoży, to nie byłoby mile widziane w GW-nie więc nie złoży. Złożył za to projekt dotyczący legalizacji narkotyków obcych kulturowo i przez osoby walczące z nałogiem nazywanych najgroźniejszymi. Bo przecież marihuana nie uzależnia prawda?
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
      To już jednak nie chodzi o lata 2005-2007? Wczoraj mówiłeś, że były decydujące, zmieniłeś zdanie?
      Napisałem że wtedy to się "generalnie zaczęło", a motorem napędowym była wątpliwa estetycznie i moralnie koalicja. Sam mam problem z jej oceną, bo jednak sporo udało się w tym czasie zrobić, ale cena była straszliwa. Wszystko było już tutaj wałkowane nie tylko przeze mnie setki razy, naprawdę nie chce mi się pisać tego samego. Pomijam już fakt deklaracji Jarka że takowej koalicji z SO nie będzie, no ale problem z wiarygodnością to żadna nowość. Ale to tylko wierzchołek góry wypaczeń. Rozumiem, że dla Ciebie wszystko od tamtego czasu było i jest OK. Niech będzie.
      Ostatnio edytowany przez Slyboots; [ARG:4 UNDEFINED].
      "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
        Ale nie złożył i nie złoży, to nie byłoby mile widziane w GW-nie więc nie złoży. Złożył za to projekt dotyczący legalizacji narkotyków obcych kulturowo i przez osoby walczące z nałogiem nazywanych najgroźniejszymi. Bo przecież marihuana nie uzależnia prawda?
        A druga rzecz, że cały ten projekt to nic ponad budowa i/bądź umacnianie elektoratu i poparcia. Dodajmy do tego propagandowe bilboardy, które tylko to potwierdzają. PR w najczystszym wydaniu. Każdy choć trochę interesujący się polityką zdaje sobie sprawę, że przegłosowanie 50g trawki jest niemożliwe. Palikot też. Ale skoro media skupione są na szeroko pojętej wojence PiS-PO, szczytach, kryzysach unijnych to Palikot może sobie na takie zagrywki pozwolić a sytuacja w której się znalazł jest wręcz do tego idealna.

Posługując się metaforą Pospieszalskiego - przesuwania szafy ciąg dalszy...

Komentarz

• Zamieszczone przez szczepaneq Zobacz posta
          Widzę, że tu na forum sami abstynenci i nie palący (papierosów!). Pewnie kawy też nie pijecie, a sól ograniczacie

Gdyby Ruch Palikota złożył projekt ustawy legalizującej środki pirotechniczne na stadionach to też powiedzielibyście "NIE"? Tak w nawiązaniu do mojego rzekomego "coming out'u".
          pier.dolisz głupoty tyle ci powiem
          Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Ano.

Tekst o racach i Palikocie- co to w ogóle za argument?
            Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
            - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
            Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

Gdyby Ruch Palikota złożył projekt ustawy legalizującej środki pirotechniczne na stadionach to też powiedzielibyście "NIE"? Tak w nawiązaniu do mojego rzekomego "coming out'u".
              Z dupy argument. Kurva zawsze jest kurvą, nawet jak robi dobre kotlety schabowe

Komentarz

• Zamieszczone przez szewczyk dratewka Zobacz posta
                Z dupy argument. Kurva zawsze jest kurvą, nawet jak robi dobre kotlety schabowe
                z tego, co rozumiem, to szczepaneq właśnie chwali te kotlety, a nie mówi, że kvrwa nie jest kvrwą
                Wojciech Jaruzelski, Czesław Kiszczak, Florian Siwicki i Tadeusz Tuczapski stanowili związek przestępczy o charakterze zbrojnym, który przygotował i z zaskoczenia doprowadził do nielegalnego wprowadzenia stanu wojennego w PRL

Komentarz

• Zamieszczone przez milton Zobacz posta
                  z tego, co rozumiem, to szczepaneq właśnie chwali te kotlety, a nie mówi, że kvrwa nie jest kvrwą
                  ale jak ***** je robi to są przestrzelone te kotlety chyba ?
                  Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                    Ty tu porządnych ludzi od abstynentów nie wyzywaj!
                    No właśnie, wiem, że porządni ludzie nie stronią od alkoholu, dlatego bądźmy konsekwentni. Nie namawiam nikogo do palenia, jedynie do zauważenia faktu jakim jest to, że wódka jest takim samym narkotykiem jak MJ, kto wie czy nie gorszym.

Zamieszczone przez Buziek_LG
                    Ale nie złożył i nie złoży, to nie byłoby mile widziane w GW-nie więc nie złoży. Złożył za to projekt dotyczący legalizacji narkotyków obcych kulturowo i przez osoby walczące z nałogiem nazywanych najgroźniejszymi.
                    Czy tak do końca obcych? Akurat u moich dziadków na wsi, konopie indyjskie były uprawiane, kiedy jeszcze nie zostały zdelegalizowane. Używano je do różnych celów, m.in. do suszenia, a następnie palenia (np. w celach zdrowotnych czy też relaksacyjnych). Wiele razy słyszałem tego typu potwierdzenia, że to zjawisko było na szeroką skalę. Ale pojawia się problem, że pewnie niektórzy się zastanawiają czy marihuana jest z konopii?

http://www.youtube.com/watch?v=kO4FCSkSgtM

Zamieszczone przez milton
                    tego, co rozumiem, to szczepaneq właśnie chwali te kotlety, a nie mówi, że kvrwa nie jest kvrwą
                    Ja nie popieram Palikota, tylko jego projekt ustawy. A to zasadnicza różnica.

Oczywiście, że to zagranie populistyczne i nierealne jest, aby ten projekt przeszedł w tej chwili. Ale dzięki temu może coś ruszy w stronę koniecznej dekryminalizacji (to nie to samo co legalizacja) posiadania marihuany. Myślę, że trochę też przesadził z górną granicą 50g "na własny użytek". Powinien to ograniczyć do max 5-8g. Wtedy by to lepiej wyglądało.

Zamieszczone przez Pan Artysta
                    pier.dolisz głupoty tyle ci powiem
                    Dz-dzięki
                    Ostatnio edytowany przez szczepaneq; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Palikot może sobie swoje projekty ustaw w dupe wsadzić ze swoim 10% nie-wiadomo-skąd poparciem.
                      "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• Zamieszczone przez Slyboots Zobacz posta
                        Napisałem że wtedy to się "generalnie zaczęło", a motorem napędowym była wątpliwa estetycznie i moralnie koalicja. Sam mam problem z jej oceną, bo jednak sporo udało się w tym czasie zrobić, ale cena była straszliwa. Wszystko było już tutaj wałkowane nie tylko przeze mnie setki razy, naprawdę nie chce mi się pisać tego samego. Pomijam już fakt deklaracji Jarka że takowej koalicji z SO nie będzie, no ale problem z wiarygodnością to żadna nowość. Ale to tylko wierzchołek góry wypaczeń. Rozumiem, że dla Ciebie wszystko od tamtego czasu było i jest OK. Niech będzie.
                        I tu się z Tobą nie zgodzę. Uważam, że koalicja z Samoobroną nie była żadnym paliwem, co najwyżej uzasadnieniem które mogli stosować wyznawcy świątyni antyPiSa. W moim odczuciu rzeczy, które wymieniłeś, które były positiv, dla reszty społeczeństwa były negativ.

Czyli lustracja i walka z korupcją. Przeciętny Polak nie ma nic przeciwko zwalczaniu tych u góry, co pozwoliło dojść PiSowi do władzy. Natomiast podczas rządów PiSu przy walce np. z szalejącą w służbie zdrowia korupcją duża część społeczeństwa zaczęła się bać, że wyciągną również i ich brudy. Stąd popularne meteoryty o podsłuchach, państwie policyjnym, czy wszechogarniającym strachu. Rola mediów była w tym procederze kluczowa - i nie oszukujmy się - perfidna.

Więc nie kupuję tego "to przez koalicję z Samoobroną".

A co do "straszliwej ceny" to naprawdę strasznie mnie to bawi z perspektywy o której mówiłem wcześniej. Czyli wielkiej niezidentyfikowanej historycznej siły, która przewodziła na prawicy, ale PiS teraz tą nieszczęsną prawicę tłamsi.. Prawda jest taka, że to były ich pierwsze rządy. Gdyby nie przejęli władzy możliwe, że licznik zatrzymałby się na zerze.

O plusach pisał wielokrotnie Foxx, nie będę podrabiał eksperta

Komentarz

Czy tak do końca obcych? Akurat u moich dziadków na wsi, konopie indyjskie były uprawiane, kiedy jeszcze nie zostały zdelegalizowane. Używano je do różnych celów, m.in. do suszenia, a następnie palenia (np. w celach zdrowotnych czy też relaksacyjnych). Wiele razy słyszałem tego typu potwierdzenia, że to zjawisko było na szeroką skalę. Ale pojawia się problem, że pewnie niektórzy się zastanawiają czy marihuana jest z konopii?
                          Marihuana jest z konopi, a w Polsce nikt i nigdy nie uprawiał konopi indyjskich na szeroką skałę. A już na pewno nie po to by inhalować się dymem konopnym. Konopie owszem uprawiano, tylko że były to konopie europejskie produkowane na potrzeby włókiennictwa. Więc albo cię dziadek okłamuje, albo ty konfabulujesz

Rośliny włókniste i oleiste – len i konopie, były uprawiane na Podlasiu od wieków. Rodzime odmiany konopi dawały znakomitej jakości włókno na płótno i liny i nie miały właściwości narkotycznych.
                          Ze względu na pracochłonny proces przerobu, a co za tym idzie – wysokie koszty, len i konopie zostały z czasem wyparte z rynku przez rzepak oraz importowaną bawełnę, jutę, sizal czy tworzywa sztuczne.
                          Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Cameron spsuł Europę

P.S. Swoją drogą, że Brytyjczycy zachowają się jak ludzie z jajami to się spodziewałem. Ale Czesi? Szok.

"Nie można było przystąpić do tej międzynarodowej umowy z całego szeregu powodów. Przede wszystkim z powodu tego, że nikt właściwie nie zna jej treści" - powiedział Neczas dziennikarzom. Konkretna postać dokumentu, z którego według czeskiego premiera znane są na razie tylko ogólne tezy, ma być gotowa do marca.
                            Ostatnio edytowany przez Z.; [ARG:4 UNDEFINED].
                            "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Cameron to kawał ch...a

zjebał temat i tyle. Gdyby sie przybił byłoby super - piszę całkiem poważnie
                              ...ta ziemia do Polski należy
                              choć Polska daleko jest stąd,
                              bo wolność krzyżami się mierzy
                              historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• sczepaneq: Ty jarasz skuna , a nie żadną marichuanę.3/4 palaczy jej nie widziało.

Komentarz

Pracuję...
                                X