Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez majaW Zobacz posta
    i co padłeś ???...4 latka tak będzie !
    Wyłączyłem telewizor, włączę w 2013 jak już wszystko pieprznie...
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• o.Górzyński - "Biedroń też jest niereproduktywny"

Komentarz

• Zamieszczone przez Mini Zobacz posta

o.Górzyński - "Biedroń też jest niereproduktywny"
        Dla mnie tekst programu
        Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
          ...jeszcze Tobie dopowiem że biedroń jest niereproduktywny

Komentarz

• Jestem wstrząśnięty.
            Głęboko poruszony i załamany poziomem dyskusji elit dzisiejszej młodzieży.

Smutne. Bardzo smutne.

Ale też bardzo mobilizujące do dalszej, wzmożonej walki z lewactwem.
            Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Podziękujcie swoim znajomym (ja również) ,którzy popierali Ruch PoparciaP i jego wspólasów.
              Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
                Jestem wstrząśnięty.
                Głęboko poruszony i załamany poziomem dyskusji elit dzisiejszej młodzieży.

Smutne. Bardzo smutne.

Ale też bardzo mobilizujące do dalszej, wzmożonej walki z lewactwem.
                ar czi jednak nie mów ocałej młodzieży.
                to jest wpływ mediów, oni po prostu się wychowują w takich warunkach, ale jak dla mnie odradza się ruch prawicowy czy nawet nacjonalistyczny, trzeba robić swoje i tyle..

Komentarz

• Głęboko poruszony i załamany poziomem dyskusji elit dzisiejszej młodzieży.
                  to nie żadne elity tylko starannie wyselekcjonowana chołota
                  "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• nie mogę z ta babą... po prostu nie mogę

PS. Powoli zaczynam rozumiec istotę wojen religijnych
                    ...ta ziemia do Polski należy
                    choć Polska daleko jest stąd,
                    bo wolność krzyżami się mierzy
                    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Takiego kabaretu dawno nie widziałam ....szopka na maksa

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
                        Podziękujcie swoim znajomym (ja również) ,którzy popierali Ruch PoparciaP i jego wspólasów.
                        Stosowna ilość lep odmulających zostanie wypłacona zapewne na terenie całej Polski
                        Głową mur przebijesz!

Komentarz

• Patrzę na tą ekipę Palikota i widzę nieskończony zasób tematów zastępczych.
                          "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• Zamieszczone przez majaW Zobacz posta
                            Takiego kabaretu dawno nie widziałam ....szopka na maksa
                            Wg mnie to nie było ani trochę śmieszne.
                            Io di notte ti sogno sempre, e di giorno canto per te,
                            quando in campo c'e la Juventus, tutto il resto e niente per me!

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
                              Powoli zaczynam rozumiec istotę wojen religijnych
                              pojexxxxne towarzystwo

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                                W 2013 roku jeśli to wszystko pieprzenie to dopiero się zacznie. Druga Hiszpania, wszelkie lewactwo wypełznie. A medialny salon stanie przed wyborem albo nie obstawiamy nikogo i dajemy władzę antysystemowi albo wybieramy lewactwo i ratujemy dupy.

Wojna religijna dopiero przed nami.

P.S. Od paru dni czuję się jakbym żył w Irlandii Północnej
                                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

Pracuję...
                                X