Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja byłbym zainteresowany metodologią udowadniania... ;]
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• banalna

niech odszczeka albo zamilknie i wypieprza z tematu to go nie będę upokarzał
      ...ta ziemia do Polski należy
      choć Polska daleko jest stąd,
      bo wolność krzyżami się mierzy
      historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
        zakłamany pajac

Łżesz jak pies.

Z cała odpowiedzialnością stwierdzam, że kłamiesz.

Jeszcze jeden taki chamski numer i lecisz z forum bydlaku bo inaczej nie da się okreslic kogoś kto oczernia niewinnych ludzi.

Odszczekujesz sam czy Ci udowodnic?
        Morcie... wystarczy, że odważnie wymieni tą osobę

Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• foo... lud czeka
          Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez Kempes Zobacz posta
            Morcie... wystarczy, że odważnie wymieni tą osobę

nie wymieni bo kłamie

z nim jak z tym tvn-em co przerobił Kalisza - chcieli POmóc PO a tylko utwierdzają ludzi w przekonaniu co to za "prawdomówna" ekipa

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
              foo... lud czeka
              i domaga się igrzysk
              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Lis już nie jest trendy . http://wsieci.rp.pl/opinie/za-burta/...00-tys-widzow-

Komentarz

• Zamieszczone przez foo Zobacz posta
                  to chyba tutaj pasuje...
                  Bylem kompletnie zaskoczony jak przypadkiem spojrzalem na 'aniolki PiSu' i wsrod nich znalazlem moja kolezanke z czasow liceum. Tak jak ja znam (przez ponad 5 lat) to profil pasowalby do SLD raczej (wredne, falszywe babsko, pchajace sie wszedzie na afisz, dajce dupy komus z obslugi kazdej pseudo-gwiezdy ktora zjechala na koncert do naszego miasta a na co dzien chodzaca z najwiekszym koksem w miescie, itp...)

i kurde jakos mi nie pasuje to do PiSu, ktory mialem nadzieje bedzie promowal raczej inne postawy... wiem, ze polityka jest brudna ale zwlaszcza od tych srodowisk wymagalbym wyzszych standardow

i jeszcze czytam na jej stronie laurki od Kaczynskiego i Kaminskiego, jaka to ona swietna jest... ehhh

p.s. i nie piszcie mi, ze sie pewnie zmienila i zmadrzala, wciaz jestesmy w 'jakimstam' kontakcie

chyba naprawde oddam pusty glos w tych wyborach
                  te mistrzu a może ona ci szpary nie popuściła i dlatego jesteś taki podirytowany ?
                  jesteś aż tak brzydki ? czy masz tak małego, że kobity na to nie lecą ?
                  Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• ...ta ziemia do Polski należy

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• ......Erinti zamieściła informację o wyczynie pani poseł Kluzik – Rostkowskiej. Główny strateg kampanii prezydenckiej Jarosława Kaczyńskiego swego czasu doprowadziła do sytuacji gdy jej kandydat początkowo stojący na straconej pozycji i skazany na druzgocącą klęskę, w dogrywce honorowo przegrał z Bronisławem Gafą – Komorowskim zaledwie kilkoma procentami głosów. Zawdzięczał to głównie wykreowaniu ciepłego, ludzkiego wizerunku właśnie przez szefową swojej kampanii. A obecnie pani K – R wystosowała do sztabowców PiS list. Zawiera on ostrzeżenie że już dzień po wyborach doktor Jeckyll zamieni się w pana Hyde’a !!! Można by to skomentować aforyzmem Oscara Wilde’a o treści „Nie wierzę w spiski – w zbyt wielu brałem udział” Ale biorąc pod uwagę fikołki wywinięte przez panią poseł czyli wykreowanie fałszywego wizerunku JK (sama to w końcu przyznała), potem stworzenie PJN by w końcu zostawić kolegów na lodzie dla pierwszej pozycji na liście POpaprańców i pewności pobierania diet przez kolejną kadencję, nie mogę nie przytoczyć pewnej historyjki.
                      Pewien mój znajomy po rozwodzie i złapaniu kontraktu w Emiratach w celu odbudowy zrujnowanych finansów, wrócił do Polski z wypchanym portfelem ale potężnie wyposzczony na niwie damskiej i alkoholowej. Więc po urządzeniu tęgo zakrapianej balangi udał się do tzw. „agentury”. Gdy takową opuścił, po jakimś czasie dotarło doń że w łazience zostawił dosyć drogi zegarek. Wrócił do firmy gdzie madame poinformowała go że panienka która dotrzymała mu towarzystwa jest w tej chwili zajęta więc dla porządku prosi o jakiś opis owego zegarka. Kolega podał markę i kilka informacji o jego wyglądzie. Wtedy szefowa z uśmiechem wręczyła mu zgubę. A gdy kolega wyraził swoją wdzięczność, w odpowiedzi usłyszał:
                      - Proszę pana, tym podziękowaniem jestem nieco urażona. W końcu u mnie pracują uczciwe dziewczyny a nie posłanki!
                      Dawniej panie kierujące takimi przybytkami obdarzano mało eleganckim określeniem „burdelmamy”. Ale obecnie chyba znacznie bardziej stosowne jest właśnie słowo „madame”. I zastanawiam się jak w tej sytuacji nazywać marszałka sejmu? Chyba określenie „sejmotata” w stosunku do Grzegorza Schetyny byłoby jak najbardziej na miejscu.

Stary Niedźwiedź
                      "...Szac chłopaki lwoskie dzieci kużdy ładny, aż si świeci....Ni ma to jak batiar lwoski,
Lecz najlepszy łyczakoski...Chto si z naszy wiary śmieji, naj gu nagła krew zaleji...I kto Lwowa ni szanui, Naj nas w dupy pocałuji...Kto we Lwowi raz był bity, ten udwalić musi kity...A chto z nami trzyma sztamy, temu lepi jak u mamy...
                      Oj, diridiri, rach, ciach, ciach, 
ruchaj, ruchaj, uhaj, dana, 
oj, didiri, rach, ciach, ciach, 
ruchaj, ruchaj, uha!"

Komentarz

• no to nie ja chcociaz zgadzam sie w znacznej mierze z autorem

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
                          no to nie ja .............
                          http://oldbear.bloog.pl/?ticaid=6d1b6

O mnie:
                          Facet półwieczny. Wzdycha do normalnej normalności. Normalna normalność (zdaniem coraz mniejszej grupki) jest taka, że czekolada jest ciemnobrązowa, piwo ma alkohol, kobiety są kobiece, a mężczyźni męscy. Ksenofob

"...Szac chłopaki lwoskie dzieci kużdy ładny, aż si świeci....Ni ma to jak batiar lwoski,
Lecz najlepszy łyczakoski...Chto si z naszy wiary śmieji, naj gu nagła krew zaleji...I kto Lwowa ni szanui, Naj nas w dupy pocałuji...Kto we Lwowi raz był bity, ten udwalić musi kity...A chto z nami trzyma sztamy, temu lepi jak u mamy...
                          Oj, diridiri, rach, ciach, ciach, 
ruchaj, ruchaj, uhaj, dana, 
oj, didiri, rach, ciach, ciach, 
ruchaj, ruchaj, uha!"

Komentarz

• no poglądy nad wyraz słuszne

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Istnieje w Forumowym Narodzie wola rozegrania wyborczego typerka? Trzeba by przewidzieć wyniki poszczególnych komitetów startujących we wszystkich okręgach, ewentualnie przyszłą koalicję i nazwisko premiera?

Byłbym skłony nawet to to poprowadzić Otworzylibyśmy 'giełdę' w poniedziałek, a zakończyli typowanie w piątek o 23.59
                              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zakładaj temat, ja mogę typować...

Komentarz

Pracuję...
                                X