Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
    LiTAK - a coś ty taki wyrywny do namawiania ludzi do "poluzowania szortów" ze względu na Twoje imaginacje?

cos sobie dośpiewasz do tego co przeczytasz i już lecisz z mordą pouczać.

Otóą ja przez "wariant węgierski" rozumiem odsunięcie od władzy partii nieudolnie rządzącej krajem przez dwie kadencje przy zachwycie "młodych, wykształconych" i innych Michników całej Europy.

Powtarzam - strach przed tym wariantem pokazuje,że elektorat obecnej partii władzy liczy się z tym,że partia ta doprowadzi do sytuacji a'la węgierscy socjaldemokraci. A to oznacza głosowanie z premedytacją za niszczeniem Polski.
    Nie lubię jak sobie ludzie z byle powodu do gardeł skaczą.

Komentowałem post BlackAddera który jasno odniósł się personalnie do Orbana.

Twojego postu i twojej definicji "wariantu węgierskiego" nie komentowałem. Więc w czym problem?

EDYTA: Użyłem sformułowania "Drugie Węgry" raz z komentarzem "czas pokaże". Jak stwierdziłeś, potrzebne są dwie kadencje obecnej ekipy, więc akurat za te 2-3 lata zobaczymy do czego to doprowadziło na Węgrzech i będziemy się zastanawiać. A na razie to nie jest wcale pewne, że PO utworzy nowy rząd.
    Ostatnio edytowany przez SPQR; 12678.

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Zamieszczone przez LiTAK Zobacz posta
      Mi nie.

Nie od dziś wiadomo, że polityka to coraz bardziej szoł biznes. A że Pan z Rosji ma trochę ... hmm ... odbiegające od naszych standardów metody to chyba nie dziwi.
      Nie był bym taki pewien tego odbiegania jeśli wspomnieć incydenty z trzech ostatnich elekcji.

Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
      Ludzie mówią, że za Kaczora to dzieci płakały
      Bo krasnoludki w mleko szczały...
      From flood into the fire
      One thousand voices sing
      We're in this together
      For whatever fate may bring

Komentarz

• Autostrada A4 na odcinku od Rzeszowa do granicy państwa będzie oddana pod koniec 2012. Nie uda się uzyskać tzw. przejezdności autostrady na tym odcinku podczas Euro 2012 - oświadczył dyrektor rzeszowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Wiesław Kaczor.
        - Robimy wszystko tam, gdzie jest to możliwe, żeby można było uzyskać przejezdność. Na pewno od Rzeszowa do Jarosławia takiej przejezdności nie da się zrobić - oświadczył Kaczor. Według niego przyczyną opóźnień jest m.in. konieczność ochrony jednego gatunku żab, co uniemożliwiło prowadzenie prac wykonawcy tego odcinka, Polimex-Mostostalowi. Według Kaczora, kolejną z przyczyn jest niedostateczna mobilizacja wykonawcy.
        Powoli nawet dla lemingów prawda wychodzie na jaw.
        Winne są żaby, PiS i cykliści.
        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
          Bo doszły do wniosku, że przedstawianie wyników na poziomie PO - 50 a PiS - 20 usypia elektorat. Zapewne im to podpowiedział goszczący w Krynicy „guru marketingu politycznego Federacji Rosyjskiej” Igor Mintusov
          coś w tym kuźwa jest
          na dwa tygodnie przed będzie 38 do 36 i wtedy znów pojawi się spot - stowarzyszenia-brońmy Polskę przed zalewem brunatnej dziczy
          Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

Orbana będzie można oceniać najwcześniej za 2-3 lata. I dopiero wtedy będzie można stwierdzić, czy warto robić "Drugie Węgry" u nas. Czas pokaże.

Mam nadzieje, że Ty zdecydujesz i naród ruszy!

Hmm dwa, trzy lata ja Ci dziś mówię, że to wyjdzie na lepsze Węgrom. Oczywiście początki będą trudne, jak Ty zadłużyłbyś się na kilkanaście tysięcy i nagle obudził z ręką w nocniku to też w jeden dzień tego nie odrobisz, będziesz musiał odmawiać sobie większości rzeczy trochę wyobraźni...
            Pogoń Szczecin, sami przeciwko wszystkim.

Komentarz

• Zamieszczone przez Slyboots Zobacz posta
              Oprócz wyników PJN, ich rzeczywiste poparcie jest dla mnie największą zagadką.
              Dzisiaj na stronie Palade wrzucane są różne sondaże w okręgach. Generalnie PJN ma od 4% do 5%. Ciężko stwierdzić jaki będą mieli wynik, ale wstępnie wydaje się, że będą mieli łatwiej o powtórzenie 'miejskiego' wyniku w 'wiejskich' okręgach niż np. Palikot.
              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

Nie lubię jak sobie ludzie z byle powodu do gardeł skaczą.
                A na razie to nie jest wcale pewne, że PO utworzy nowy rząd.
                Nie no bez przesady z tym skakniem do gardła. Dyskusja o poltyce zawsze wywołuje podwyższone emocje, to normalne.
                Co do tego, że nie ma pewności utworzenia rządu przez PO to bym się sprzeczał. Wszystko zależy od powyborczej arytmetyki w Sejmie. SLD jak i PSL przebierają już nóżkami by wcisnąć się w kilka resortów.

Komentarz

• "Niektórzy powinni chyba zacząć bracie jakieś silne środki na uspokojenie ... . Jeśli nóż ci się w kieszeni otwiera i zwymyślasz drugiego forumowicza, tylko dlatego że napisał jak jego zdaniem wygląda obecna sytuacja na Węgrzech i że nie podoba mu się węgierskie premier, to proponuje pójść do lekarza lub do apteki po tabletki. Poziom emocji w tym osiąga już absurdalny poziom. Niedługo, to będzie się lewakiem jeśli skrytykuje się prawicowego premiera Rwandy lub Gwinei.
                  Orbana będzie można oceniać najwcześniej za 2-3 lata. I dopiero wtedy będzie można stwierdzić, czy warto robić "Drugie Węgry" u nas. Czas pokaże.
                  Na poluzowanie szortów, przypomniał mi się skecz: "

Skoro mój post nazywasz zwymyślaniem, to jak nazwać twoje wycieczki?
                  Chyba obrażaniem, nie? Choć z drugiej strony lubię jak ktoś, zionąc miłosierdziem:
                  "Nie lubię jak sobie ludzie z byle powodu do gardeł skaczą" jednocześnie radzi brać tabletki na uspokojenie i luzować szorty. Jakież to charakterystyczne
                  Podobają mi się też te momenty:
                  "Komentowałem post BlackAddera który jasno odniósł się personalnie do Orbana." i w innym poście "To rozumiem, ale niektórzy są zafascynowani Orbanem jak Kołtoń Kotorowskim". Zauważam, że używając jego nazwiska napisałem tylko:
                  "Piszesz o cenach, liniowym, ale tak naprawdę nie za to nienawidzisz Orbana, nieprawdaż?"
                  Widzisz tu gdzieś fascynację Orbanem? A co do personalnego odniesienia, to oczywiście użyłem jego nazwiska jako przywódcy Fidesz, podobnie jak ty:
                  "Orbana będzie można oceniać najwcześniej za 2-3 lata."
                  Przy czym ty chcesz oceniać Fidesz za 2-3 lata, a ja już czuję do nich sympatię za to, co robią dla Węgier. I chciałbym, żeby Polską też zaczął rządzić ktoś, kto będzie się kierował jej dobrem, a nie interesem sąsiedniego mocarstwa tudzież Mira i Zbycha.
                  Ostatnio edytowany przez BlackAdder; 51375.
                  "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Koniec świata!!!
                    "Gazeta Wyborcza" pobiła wszelkie rekordy stronniczości. Poparła decyzję stacji telewizyjnych o zablokowaniu spotu "Gazety Polskiej Codziennie", tłumacząc, że jest on "perwersyjny", i sugerując, że może popchnąć kogoś do zbrodni.

Klip robi tak silne wrażenie, że nie zdziwiłabym się, gdyby zainspirował kolejnego, nie do końca zrównoważonego człowieka do ataku na siedzibę którejkolwiek partii czy komitetu wyborczego. Słowa "dorżnąć" i "wypatroszyć" atakują widza, a ich brutalność podbijają wizerunki i głos niewinnych chłopców. Wszystko razem ma charakter wręcz perwersyjny - pisze publicystka "GW" Ewa Siedlecka.

Dziennikarka uważa, że decyzja o zablokowaniu spotu "Codziennej" to nie cenzura, lecz... triumf wolności. W przypadku spotu "GP" też staję po stronie wolności, ale wolności stacji telewizyjnych do odmowy emitowania tego materiału. Nie uważam, by można ją nazwać cenzurą, bo nie mamy do czynienia z zakazem wydanym przez władzę - np. przez Krajową Radę RiTV. Cenzura jest domeną władzy. A tu po prostu telewizje - dwie prywatne, jedna publiczna - uznały, że nie chcą zarobić na spocie, który może naruszać prawo i dobre obyczaje - twierdzi Siedlecka.

Zdaniem autorki artykułu klip reklamowy "Gazety Polskiej Codziennie" niepokojąco kojarzy się z nawoływaniem do nienawiści, jeśli nie do przemocy. Choć przed sądem pewnie przed takim zarzutem obroniłby się, bo słowa "dorżnąć" i "wypatroszyć" są przedstawione jako cytat z "przedstawicieli władzy", a nie przekaz odautorski.

Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Codziennej", komentuje w rozmowie z portalem Niezalezna.pl: - "Gazeta Wyborcza" tradycyjnie wspiera działania służące cenzurze. Przypominam, że środowisko "GW", mimo ogromnych wpływów, nigdy nie przeprowadziło np. akcji za wykreśleniem z kodeksu karnego art. 212 (zniesławienie).
                    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                    "
                    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Bardzo fajny program przedstawia Janusz Palikot. Zdaje sobie sprawę z nagonki na nas, ale nie bójmy się. Osoby zainteresowane pomocą zapraszam na priv.
                      Wszystko szybko się zmienia ...

Komentarz

• Zamieszczone przez R99 Zobacz posta
                        Bardzo fajny program przedstawia Janusz Palikot. Zdaje sobie sprawę z nagonki na nas, ale nie bójmy się. Osoby zainteresowane pomocą zapraszam na priv.
                        A co w nim tak cię ujęło?

Komentarz

• Hofman pięknie przejechał się po Nowaku u Lisa
                          Io di notte ti sogno sempre, e di giorno canto per te,
                          quando in campo c'e la Juventus, tutto il resto e niente per me!

Komentarz

• Ma chłop zacięcie, sam przeciwko 4 mądrym.

Komentarz

• Zamieszczone przez R99 Zobacz posta
                              Bardzo fajny program przedstawia Janusz Palikot. Zdaje sobie sprawę z nagonki na nas, ale nie bójmy się. Osoby zainteresowane pomocą zapraszam na priv.
                              Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
                                Ma chłop zacięcie, sam przeciwko 4 mądrym.
                                przeca u Lisa to standard.

Komentarz

Pracuję...
                                X