Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Piknik - senator Zobacz posta
    w którym jestem liderem z największym zyskiem ...
    O Mateńko....
    "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
      stawiam swoje pisowskie 20 groszy przeciwko Twoim 40, że jak idziesz zimą do wychodka za chałupą to przeklinasz los i chcesz być taki jak piknik
      Chcieć to bym i chciał, ale nie mam wolnych 5 mld
      podpis under construction

Komentarz

• Zamieszczone przez p kibic Zobacz posta
        ty jestes taki tepy czy droczysz sie z nami??

dostaliśmy 5 mld na tory gdyby poszly na tory to jestesmy 5 mld do przodu,
        poszly na drogi (fajnie beda drogi) ale beda one KOSZTOWALY 5 mld, czyli jestesmy 5 mld do tylu, kumasz???
        hmmm moze prosciej dla ciebie:
        mama dala ci 50 zł ale powiedziala TYLKO NA KSIĄZKE JAK WYDASZ NA COS INNEGO MASZ MI ODDAC 50ZŁ,
        a ty kupiles cukierki za 50zł - super najadles sie slodyczy ale mamie 50 zł musiisz oddac..
        widzisz jak bys kupil ksiazke to i madrzejszy bys byl i nie musial bys oddawac 50 zł...
        kibic daj coś prostego a nie lecisz dziesiętnymi
        Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Jako, że tytuł wątku nie brzmi "odpowiedź na zaczepkę", zamieszczam informację o wyroku:

Kaczyński przegrał z PSL ws. narkotyków. Musi sprostować

Jarosław Kaczyński przegrał proces w trybie wyborczym. Będzie musiał sprostować swoją wypowiedź, w której stwierdził, że posłowie PSLu zagłosowali za rozszerzeniem dostępu do miękkich narkotyków.

Ludowcy zarzucili Kaczyńskiemu, że kłamał, twierdząc, iż posłowie Stronnictwa głosowali za legalizacją miękkich narkotyków.

Kaczyński musi przestać rozpowszechniać nieprawdziwe informacje na temat posłów PSL. Musi ponadto wystosować sprostowanie na antenie TVP Info i przekazać 10 tys. zł na Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi w Laskach.
          Wojciech Jaruzelski, Czesław Kiszczak, Florian Siwicki i Tadeusz Tuczapski stanowili związek przestępczy o charakterze zbrojnym, który przygotował i z zaskoczenia doprowadził do nielegalnego wprowadzenia stanu wojennego w PRL

Komentarz

• nie dziwie się że mały Kaczka ma tyle procent w sondażach, jak większość z jego wyborców nie umie czytać ze zrozumieniem.

JA WIEM ŻE 5 MLD NA KOLEI POSZŁO SIĘ JEBAĆ! I TAK BY POSZŁO, DURNIE Z KOLEI NIE POTRAFIĄ WYKORZYSTYWAĆ ŚRODKÓW - TAK NAPISAŁEM. DLATEGO WOLE 5 MLD NA DROGI I MIEĆ JE TERAZ, A ODDAĆ PÓŹNIEJ, NIŻ MRZONKOWE 5 MLD NA KOLEI OD UE.

dobrze się małemu zgredowi dostało, kolejny wyrok w plecy. taka ta jego polityka, same kłamstwa.

Komentarz

• Piknik - senator ty kuźwa jesteś tak głupi że normalnie żal mi ciebie

WHY DUCK DONALD

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca
              http://www.youtube.com/watch?v=GtRA-...eature=related

Komentarz

• szkoda pisać
                Ostatnio edytowany przez Paluch; [ARG:4 UNDEFINED].
                OFMC

Komentarz

• Zamieszczone przez Piknik - senator Zobacz posta
                  nie dziwie się że mały Kaczka ma tyle procent w sondażach, jak większość z jego wyborców nie umie czytać ze zrozumieniem.

JA WIEM ŻE 5 MLD NA KOLEI POSZŁO SIĘ JEBAĆ! I TAK BY POSZŁO, DURNIE Z KOLEI NIE POTRAFIĄ WYKORZYSTYWAĆ ŚRODKÓW - TAK NAPISAŁEM. DLATEGO WOLE 5 MLD NA DROGI I MIEĆ JE TERAZ, A ODDAĆ PÓŹNIEJ, NIŻ MRZONKOWE 5 MLD NA KOLEI OD UE.

dobrze się małemu zgredowi dostało, kolejny wyrok w plecy. taka ta jego polityka, same kłamstwa.
                  A skąd wiesz czy jednak by nie poszły na remont torów, przecież powoli to powoli ale modernizuje się w ostanich latach linie kolejowe i kasa by im się przydała zeby w jakimś sensownym czasookresie skończyli remonty...

Jak patrzę na cyrk z Covekiem czy niską jakość konotopa w stosunku do ceny to nie jest przesądzone na który rodzaj infrastktury mogą być bardziej zmarnowane pięniądze...

Komentarz

• PiS 0-2 PSL

PiS 0-2 Wyrok sądu

PiS 0-2 Profesjonalna krytyka
                    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Tutaj nawet nie chodzi o to kto by lepiej te 5 mld rozdysponował. Złamano procedury przeznaczając unijne pieniądze nie tam gdzie powinny wylądować. Założenie że kasa na kolej "poszła by się *****" to absurd. Państwo teraz będzie musiało wyasygnować z budżetu swoje własne 5 mld, które mogłoby przeznaczyć właśnie na te "drogi".
                      "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                        PiS 0-2 PSL

PiS 0-2 Wyrok sądu

PiS 0-2 Profesjonalna krytyka
                        Gratulacje dla PSL, sądu i krytyków krytyki

- My nie chcemy - i podtrzymujemy to już dawno sformułowane stwierdzenie - prowadzić kampanii wyborczej w sądach - powiedział prezes PiS, pytany na konferencji o pozew PSL.
                        - To jest po prostu wielkie nieporozumienie, tryb wyborczy powinien być stosowany wtedy, kiedy padną jakieś stwierdzenia o charakterze obraźliwym, jakieś wulgarne określenia, tego typu sytuacje - ocenił.
                        - Chcę przypomnieć państwu treść wystąpienia posła Kłopotka w trakcie dyskusji nad tą ustawą (...). Sens tego oświadczenia jest następujący: nie mam sumienia głosować za taką ustawą, bo ona oznacza nic innego, jak otwarcie drogi do posiadania niewielkich ilości narkotyków, czyli ogromne ułatwienie dla tych, którzy narkotyki zażywają - mówił prezes PiS.
                        Kaczyński zaznaczył, że PiS oceniał ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii podobnie jak niektórzy posłowie PSL. - Wytaczanie w tej sprawie procesów jest przedsięwzięciem o charakterze kabaretowym - podkreślił.
                        PSL ma za złe Kaczyńskiemu jego wypowiedź z 28 sierpnia. Mówił on wtedy m.in., że część PSL "głosowała «za» ws. miękkich narkotyków - za tym, by te narkotyki były dostępne. Piętnaście osób to prawie połowa tego klubu".
                        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Kod html:
                          http://wyborcza.pl/narkopolacy/1,100609,9358740,Ustawa_antynarkotykowa_zlagodzona_przez_Sejm.html
                          Sejm przy sprzeciwie PiS przyjął ustawę umożliwiającą nie ściganie za posiadanie niewielkiej ilości narkotyku na własny użytek. Za głosowało 258 z PO, PSL i SLD. Nowelizacja oznacza, że nie będzie obowiązkowej kary za posiadanie niewielkiej ilości narkotyków na własny użytek. - To legalizacja narkotyków - krzyczy PiS. - To krok w dobrym kierunku - mówią eksperci.
                          Przygotowaną przez rząd ustawę poparła cała Platforma (przeciw był jeden głos) i PSL (dwóch posłów się wstrzymało).

Wypowiedz za ktora sie Kaczynskiemu dostalo:

Zamieszczone przez Jaroslaw Kaczynski
                          Merytorycznie rzecz biorąc, wypowiedź pana Hofmana odnosiła się do zjawiska, które można zilustrować poprzez odwołanie się do głosowań osób, które są w PSL – czy to w Parlamencie Europejskim, gdzie głosowali za GMO, czy w parlamencie polskim, gdzie głosowali przeciwko naszej rezolucji o wyrównaniu dopłat, mówię o PSL, gdzie część z nich głosowała „za” ws. miękkich narkotyków – za tym, by te narkotyki były dostępne. Piętnaście osób to prawie połowa tego klubu – zaznaczył prezes PiS.
                          Ostatnio edytowany przez spotter_spotterow; [ARG:4 UNDEFINED].
                          "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                            Gratulacje dla PSL, sądu i krytyków krytyki
                            Nie interesuje mnie sens, a co najwyżej treść tego wystąpienia. Co nie zmienia faktu, że drugi raz z rzędu zabrakło profesjonalnego wypunktowania przeciwnika politycznego. Zamiast wszystko przemyśleć to pojechano po bandzie co przeciwnik zmyślnie wykorzystał.

Żadna nowość, przy każdej kampanii PiS strzela sobie w stopę - nawet ostatniej prezydenckiej. Tak tylko odnotowałem
                            "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Niestety ale łapanie za słówka i pójście do sądu w trybie wyborczym stało się elementem kampanii wyborczej. Skoro PIS deklarował nie granie tą kartą, to chociaż do reprezentowania w sądzie mógłby wybrać porzadnych obrońców. Do sądu nie wystarczy iść z racją, trzeba ją umiejętnie przedstawić i obronić.

Komentarz

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
                                Niestety ale łapanie za słówka i pójście do sądu w trybie wyborczym stało się elementem kampanii wyborczej. Skoro PIS deklarował nie granie tą kartą, to chociaż do reprezentowania w sądzie mógłby wybrać porzadnych obrońców. Do sądu nie wystarczy iść z racją, trzeba ją umiejętnie przedstawić i obronić.
                                Na rozprawie nie było Jarosława Kaczyńskiego ani żadnego przedstawiciela PiS.

Komentarz

Pracuję...
                                X