Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez FANATYCZNY Zobacz posta
    Trochę dziwne, że polityczna konkurencja recenzuje kampanię i wytyka jej błędy. Można wnioskować, że pan SN wolałby, aby - do wyboru:

1) PiS miał lepsza kampanię i zwiększył swoje szanse na końcowy sukces;
    2) PiS wdał się w przepychankę podczas debat i Jarosław Kaczyński pokazał swoje "prawdziwe oblicze".
    Wczuj się w wyborcę PO, albo leminga bez poglądów (w zasadzie to samo). Oni przecież nie głosują na PO, tylko głosują przeciw Kaczyńskiemu. Każdy to wie. A to jest zabieg mający wzbudzić odczucia w takim wyborcy do właśnie takiego głosowania.

Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
    To jest komedia! Za państwowe przedszkole zapłacę prawie 700zł.
    Jakimś cudem da się znaleźć prywatne taniej. Nie odpisuj. Nie będę dyskutował na ten temat.
    Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
    -------------
    Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
      Jako rodzic przedszkolaka - wielkie dzięki!

http://wpolityce.pl/wydarzenia/14220...em-w-tym-kraju

To jest komedia! Za państwowe przedszkole zapłacę prawie 700zł.
      Wczoraj było zebranie i sama dyrekcja przedszkola nie wie jak to zliczać.
      ***** który wpadł na tak drogie naliczanie każdej rozpoczętej godziny w przedszkolu powinien zostać wychłostany!

Pikniku - jak widzisz są ważniejsze problemy niż tefałenowska debata o debatach.
      żłobki też w Warszawie podrożały

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta

Jakimś cudem da się znaleźć prywatne taniej. Nie odpisuj. Nie będę dyskutował na ten temat.
        gdzie? bo np na Deotymy, stawka miesięczna wynosi 850

Komentarz

• w necie

e: http://www.przedszkoleprywatne.pl/
          -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• A mi najbardziej podoba się to, że całe platformiane towarzystwo szlag trafia. Nie udaje zrealizować się zamierzonego planu na kampanię wyborczą polegającego na pseudodebatach w Tefałenach i u Lisów, po których obiektywni dziennikarze pokroju Żakowskiego, Wielowieyskiej, Wołka tryumfalnie za każdym razem ogłaszaliby zwycieństwo Kondonka.
            Jarek, nie daj się wciągnąć w ich scenariusz, to ich najbardziej wk...ia.
            Wczoraj w akcie desperacji wyciągneli znowu bilingi z kokpitu samolotu. To taż się nie przebiło i brawo.
            Na marginesie, kto tu tak naprawdę gra w wyborach tragedią smoleńską?

Komentarz

Kurcze, ale mi głupio.Jeszcze wczoraj pisałem ,że się nie da.
              Tak na serio : Ty się dobrze czujesz?

Komentarz

• przecież podałem link
                -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Owszem , ale co z tego?

Komentarz

przecież podałem link
                    To daj konkretny namiar z tego linka na Woli na przykład.
                    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                    "
                    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• http://www.przedszkoleprywatne.pl/pr...ole.php?id=199

http://www.przedszkoleprywatne.pl/przedszkole.php?id=57

Tylko mi tu nie pisać, że nie ma miejsc, bo to nie moja wina. Fakt jest taki, że istnieje prywatne przedszkole którego cena jest niższa od 700 zł. Mam nadzieję że może się Ci uda znaleźć coś tańszego. Cena faktycznie porażająca.

Nie mam pewności tylko czy to jest aktualna oferta, bo nie mogłem znaleźć nigdzie daty aktualizacji strony. Ale z drugiej strony nie ma powodu, żeby sądzić, że nie jest aktualna, bo skoro jest domena to pewnie ktoś ją opłaca...
                      -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Ad. 1:
                        http://www.lillahouse.com/

Ad 2.:
                        Opłaty:

Czesne za pobyt dziecka w Przedszkolu wynosi 850 zł a od września 2011 r. - 890 zł. W przypadku nieobecności dziecka czesne zwracane jest za każdy dzień nieobecności wg stawki żywieniowej wynoszącej 8 zł (szczegóły w umowie). Czesne jest niezmienne w czasie całego roku szkolnego.
                        Już więcej się nie ośmieszaj, proszę.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Pewnie dlatego napisałem ,że to komedia.

Wracając do meritum.Czy reżimowe media coś o tym wspomniały?

Zaczynam się zastanawiać skąd brać kasę na życie?
                          W grupie mojej córki są dzieci, które mają w tym samym przedszkolu rodzeństwo.W takich przypadkach budżet uszczuplony jest o jakieś 400zł.

Czy ja mam okradać swoich klientów?Niedługo chyba trzeba będzie zacząć to robić.

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                            Wracając do meritum.Czy reżimowe media coś o tym wspomniały?
                            Na pewno, w końcu są prywatne

Komentarz

• poczekajta, zara sie odezwą, że jak Kaczor dojdzie do władzy to będzie gorzej albo, że to wina kryzysu gospodarczego i obecny rząd nie ma na to wpływu bo poprzedni sie nie zabezpieczył na taką ewentualność

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                                Na pewno, w końcu są prywatne
                                Otóż to:

http://niezalezna.pl/15711-polsat-ta...pot-codziennej

"
                                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Pracuję...
                                X