Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Opis pod filmem wrzuconym przez Nazgula:

Maj - dr Ryszard Kuciński - prawnik Leppera
    Czerwiec - Wiesław Podgórski - doradca Samoobrony - "samobójstwo"
    Lipiec - Róża Żarska umiera w Moskwie - prawnik Leppera
    Sierpień - Andrzej Lepper - "samobójstwo"

Kogo typujemy na Wrzesień? Maksymiuk?
    http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...wiadomosc.html
      Kancelaria Premiera zorganizuje, również pod względem finansowym, państwowy pogrzeb Andrzeja Leppera - powiedział radiu TOK FM rzecznik rządu Paweł Graś.
      Czy Piknik zechce zrugać kancelarię premiera za "granie trumnami"?
      Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Czyżby planowali już ten pogrzeb w budżecie na ten rok?

Komentarz

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta
          Kogo typujemy na Wrzesień? Maksymiuk?
          Obstawiam że Roman nie...
          From flood into the fire
          One thousand voices sing
          We're in this together
          For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
            Gdzieś między wierszami wyczytałem, że ten raport jest zemstą za umieszczenie go na 6 miejscu na liscie PO. To oczywiście nie daje mu żadnych szans na wejście do Sejmu. I to jest moim zdaniem powód jego zachowania.
            Bzdura. W Warszawie, na liście PO 6 miejsce to pewniak. Ostatnio do Sejmu przeszło z Warszawy 11 posłów PO. Nie zanosi się na znacznie gorszy wynik.

Komentarz

• Zamieszczone przez ja123 Zobacz posta
              Bzdura. W Warszawie, na liście PO 6 miejsce to pewniak. Ostatnio do Sejmu przeszło z Warszawy 11 posłów PO. Nie zanosi się na znacznie gorszy wynik.
              Ale dla Czumy 6 miejsce to potwarz, tak przynajmniej podobno mówi. Co do pewniaka nie byłbym taki pewny.

Komentarz

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
                Ale dla Czumy 6 miejsce to potwarz, tak przynajmniej podobno mówi. Co do pewniaka nie byłbym taki pewny.
                Spokojnie, to co sie dzieje tuż przed wyborami świadczy dobitnie o tym, że wynik wyborów nie jest dla obecnej władzy problemem.

A jakby się post factum naród burzył - są sposoby:

http://niezalezna.pl/13455-zomo-wraca

http://wtemaciemaci.salon24.pl/31956...enia-zamieszek
                From flood into the fire
                One thousand voices sing
                We're in this together
                For whatever fate may bring

Komentarz

• "Bardzo ważne: NIE CHWALIMY SIĘ! Ludzi to odpycha. Nie twierdzimy również, że wszystko, co się zmieniło w kraju na lepsze w ostatnich czterech latach to zasługa PO - pisze szef sztabu Jacek Protasiewicz w instrukcji rozesłanej do regionów. Ma ona pomóc działaczom w kampanii door to door, podczas której politycy partii chcą odwiedzić pół miliona mieszkań w Polsce."

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...osc_prasa.html

Brakuje jeszcze instrukcji dla wyborców jak powinni zachowywać się w czasie odwiedzin tych akwizytorów partyjnych. Jakie zadawać pytania, jak się uśmiechać a o co nie można pytać. Powinno być w niej również pouczenie, że za niestosowne zachowanie, poszczucie psem, krytykę władzy będzie grozić kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Komentarz

• a ja bym chętnie kandydatom peło zadał parę pytań...
                    Mam nadzieję, że przyjdą
                    "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

• Przerabiany temat w wyborach samorządowych. Przypadkowo się napatoczył radny platfusiasty roznoszący ulotki po klatkach, najczęstsza odpowiedź:

- yyy, wie pan, to nie moja wina...

...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• http://www.rp.pl/artykul/9157,699549...gor-Janke.html

Wyważony moim zdaniem tekst IJ w dzisiejszej Rz w kontekście śmierci Leppera i jej echa w naszej tzw. "polityce".
                        Wojciech Jaruzelski, Czesław Kiszczak, Florian Siwicki i Tadeusz Tuczapski stanowili związek przestępczy o charakterze zbrojnym, który przygotował i z zaskoczenia doprowadził do nielegalnego wprowadzenia stanu wojennego w PRL

Komentarz

• Część "Show Sakiewicza" merytorycznie słaba i bez związku z tym śródtytułem. Dla ilustracji wpis Rolexa, do którego się IJ odnosi w tym fragmencie:

Zamieszczone przez Rolex
                          “UCHOD” NIE ZADZIAŁAŁ

Kiedy zginął ksiądz Popiełuszko, to zabili go ubecy, choć pies, jak to głupie zwierze, uparcie ciagnął w inną stronę; kiedy zginęli księża Suchowolec, Niedzielak i Zych, pies był w odstawce i nie wiedział, że ma ciągnąć. Zostało, że zginęli, bo nie dostarczono im na czas właściwej prognozy pogody. Kiedy umarł Falzmann, to miał chore serce, a kiedy umarł Pańko, to nie słuchał TAWSa. Dwóch milicjantów, którzy przybyli pierwsi na miejsce, gdzie zginął Pańko utopiło się w czasie wędkowania, bo patrzyli na radiowy i myśleli, że jest płyciej. Papała zginął, bo zderzył się z lecącą bezpańsko kulą, Baraninę dopadły wyrzuty sumienia.

Sekuła uczył się strzelać i trzy razy trafił we własny brzuch.

Olewnikowi zerwała się lina w czasie wspinaczki i pociągnął kolejnych siedmiu alpinistów w przepaść.

Zielonka utopił się w Wiśle, bo zamroził się gdzieś komputer, Michniewicz był zbyt obciążony bagażem. NN oficer kontrywiadu ze stacji nasłuchowej był na kursie. I na ścieżce. Komplet szkolonych na Zachodzie instruktorów lotnictwa rozbił się CASĄ, bo nie zabrał na pokład VCR-a, a skrzyna szybkiego dostępu dała się łaskawie odczytać po miesiącu, po tym jak objechała wszystkie miejsca, gdzie przemawiano jej do rozsądku.

Ratajczak pisał złe książki, Rasiak chciał zmusić Rycha do głosowania wbrew sumieniu. Ks. Mieczyław Cieślar jechał w kierunku punktu ASKIL, a prof. Marek Dulinicz nie był wystarczająco zgrany z załogą. Eugeniusz Wróbel znał się na brzozach jak mało kto, a operator POLSAT-u Knyż zawiódł nie sprawdzając, czy się nagrywa w wieży kontroli lotów.

96 osób, w tym prezydent i sztab generalny oraz polskie serce, zderzyło się z brzozą, na której jak mało kto znał się Eugeniusz Wróbel.

Andrzej Lepper wcisnął przycisk „UCHOD” ale ten nie zadziałał. Nie doczytał w instrukcji, że najpierw trzeba wcisnąć funkcje: „Odejdź na inne lotnisko” i „Zniknij z radarów”, żeby sie uratować podaczas lotu nad państwem, w którym ktoś zdemonowatł ILS – Inteligencja Ludzkiego Stada.

Czy leci z nami pilot?

I nie mówcie mi nad którym grobem ma być cicho czy głośno. Ja już dorosły jestem i wiem jak się zachować. Dorosłem, pomimo że kiedyś zamordowaliście nam wszystkim rodziców i nauczycieli.

Bo jesteśmy mistrzami tajnych kompletów i co nam zrobicie?
                          http://lubczasopismo.salon24.pl/lepp...h-politycznych
                          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                            Część "Show Sakiewicza" merytorycznie słaba i bez związku z tym śródtytułem. (...)
                            Niepotrzebne dwa pierwsze akapity po tym śródtytule. Kompozycyjnie nie pasują. Innych merytorycznych "słabizn" nie dostrzegam. Ten tekst jest chyba felietonem i jako to felieton prezentuje stanowisko piszącego, jego ogląd rzeczywistości.
                            Wojciech Jaruzelski, Czesław Kiszczak, Florian Siwicki i Tadeusz Tuczapski stanowili związek przestępczy o charakterze zbrojnym, który przygotował i z zaskoczenia doprowadził do nielegalnego wprowadzenia stanu wojennego w PRL

Komentarz

• Zero odniesienia się do faktów przywoływanych przez Sakiewicza, wizji prezentowanej przez wątpiących w "naturalność" zgonu Leppera oraz tego, że są one spójne z tym, czego dowiedzieliśmy się o aferze przeciekowej na konferencji prokuratury w Marriotcie w 2007. Jak to mówią, "prawda nie leży po srodku, tylko leży tam, gdzie leży"

Przypominka:

"Jadę do CBA"; "K. jego mać!"
                              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Ktoś tu chyba nie lubi Igora

Nie wiem po co miałbym się Janke odnosić do jakiś merytorycznych treści jeśli ten artykuł dotyczył czegoś innego. Zwykłe podsumowanie tego, że ilu Polaków to tylu prokuratorów w danej sprawie poparte kilkoma przykładami bez zagłębiania się w szczegóły.

Komentarz

Pracuję...
                                X