Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    Wizyta Komorowskiego przed drugą turą prezydenckich u Henryka Blidy oraz stawianie Jarka ze Zbyszkiem pod Trybunał z powodów kuriozalnych nie jest graniem trumnami i nie jest przykre?

Jest.
    Nie, to sprawiedliwość i szczere współczucie. To właśnie odróżnia ludzi oświeconych od ciemnogrodu.
    Io di notte ti sogno sempre, e di giorno canto per te,
    quando in campo c'e la Juventus, tutto il resto e niente per me!

Komentarz

• Zamieszczone przez Piknik - senator Zobacz posta
      to mi powiedz jakie te osoby mają kwalifikacje? Co ma takiego Gosiewska, na czym się zna i co może dać mi jako temu który może będzie płacił podatki na jej pensję?
      Jak w tym kraju Bolo-elektryk po zawodówce mógł zostać prezydentem, a cham z Biłgoraja posłem, to nie odbieraj poczciwej kobiecie możliwości startowania i nie wylewaj nia nią pomyj tylko dlatego, że jest wdową. Nie podoba Ci się jej osoba, wolisz np. gościa od bukietów kwiatów i pierdolnika na kolei to Twój wybór. Ja Grabarczykowi np nie odbieram prawa do startowania w wyborach i nie zarzucam PO, graniem pierdolnikiem na kolei i bukietami kwiatów. W swoich totalitarnych zapędach, nie osmieszaj osób które byc moze mają ochotę KANDYDOWAĆ. Przystopuj z propagandą, znowu wałkujesz Smolensk w temacie Polityka, ile można? Skup się na polityce PeOwiaku, a nie ciąglę wyciągasz Smolensk i trumny. Zlituj się. Pierdolnik na kolei za Grabarczyka, to też wina Smolenska i trumien? Ty ciągle tylko o tych trumnach i Smolensku, jak zdarta plyta. Niech PO znajdzie inny temat na kampanię.
      http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• A Beata Gosiewska mając doświadczenie samorządowe też sobie spokojnie poradzi w Sejmie

Komentarz

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta
          znowu wałkujesz Smolensk
          nie ja wałkuje tylko PiS, dając topy na listach tym osobom.

Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta
          Pierdolnik na kolei za Grabarczyka
          poczytaj co ten nędzy Grabarczyk i PO robi z tego kraju:

http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=565980

p.s. wiem że GP i GN piszą inaczej, że ktoś kradnie żwir, ktoś nie dopilnował chińczyka. ja to wszystko wiem. ale wejdź i poczytaj, proszę.

Komentarz

nie ja wałkuje tylko PiS, dając topy na listach tym osobom.

poczytaj co ten nędzy Grabarczyk i PO robi z tego kraju:

http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=565980

p.s. wiem że GP i GN piszą inaczej, że ktoś kradnie żwir, ktoś nie dopilnował chińczyka. ja to wszystko wiem. ale wejdź i poczytaj, proszę.
            Litości od tych trumien i Smolenska przeoczyleś posta gdzie było jasno wykazane ile mieli zbudować, a zbudowali. Jaką kasą dysponował chociazby rząd SLD i ile w tym czasie dróg zbudował, a jakimi możliwościami dysponuje rząd PO, dzięki wejściu do UE a jak słabo te możliwości wykorzystuje. Proporcję są bodajże: PO - 7x większe możliwości i budują jedynie razy dwa to co robił rząd SLD. Oba rządy miały pełne kadencję więc są jak najbardziej wymierne. Nie chce mi się tego szukać bo i tak jak zwykle jakiś meteor PeOwski za pół roku tu wpadnie i to samo wyciągnie. Naprawdę mniej trumien i Smolenska, a więcej uwagi byś nie powtarzał co parę miesięcy tej samej dyskusji.
            http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Piknik - ale co to w ogóle jest? Myslalem, że wrzucisz linka do jakichś danych/analizy/opracowania, a nie kilkupostowej dyskusji na jakiejś forumce. Jeżeli zaś chodzi o ślady w prasie...

http://www.polskatimes.pl/fakty/poli...raci,id,t.html

http://wyborcza.biz/biznes/1,100969,...ght=20&ackData[id]=1&width=120

http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,1...wiadomosc.html

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/tus...ka_198790.html

Nie chciało mi się dłużej szukać.
              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                Wizyta Komorowskiego przed drugą turą prezydenckich u Henryka Blidy oraz stawianie Jarka ze Zbyszkiem pod Trybunał z powodów kuriozalnych nie jest graniem trumnami i nie jest przykre?

Jest.
                Z. właśnie miałem o tym napisać. Wtedy nikt, z wyborców PO nie mówił o graniu trumnami przez Komorowskiego, za to o takie postępowanie był oskarżany Kaczyński. Ale "punkt widzenia, zależy od punku siedzenia", albo tak bardziej swojsko to "nasz murzyn biały a inne to są pedały"
                "żydowskie media obrzezają mózgi"

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                  Piknik - ale co to w ogóle jest? Myslalem, że wrzucisz linka do jakichś danych/analizy/opracowania, a nie kilkupostowej dyskusji na jakiejś forumce. Jeżeli zaś chodzi o ślady w prasie...

Foxxie - wejdź i poczytaj. W tym wątku znajdziesz twoje linki i mega więcej w jednym miejscu. Poczytasz też wypowiedz znawców tematu, budowlańców jak i laików. Przycztaj w miarę wszystko, a zobaczysz jaka jest atmosfera i entuzjazm w kierunku budowy dróg w Polsce, nie tylko autostrad i S-ek.

Komentarz

• Fragment Łysiaka z Urze:

Jan Himilsbach (lump, kamieniarz, pisarz, aktor–naturszczik, kontr reżimowy „celebryta" ery głębokiego PRL–u) warknął kiedyś:
                    — Tyle dróg budują, tylko, k...wa, nie ma dokąd iść!
                    Dzisiaj jest na odwrót: dróg nie budują (choć ciągle obiecują budować), a nawet nie reperują, lecz iść można wszędzie, panuje wolność, prawie słyszy się burknięcie rządu: — Nie budujemy żadnych tras, ale możesz sobie iść w cholerę, gdzie chcesz! Czemu tedy ta postpeerelowska wolność wy daje się coraz większemu odłamowi społeczeństwa jej zaprzeczeniem, swoistym totalizmem? Miękkim, bo miękkim (nie rozstrzeliwują, nie torturują, nie zsyłają), lecz jednak ludzie mają prawo czuć pewien niepokój, gdyż każdy zbrodniczy totalitaryzm zaczynał się od wersji „soft", stosując łagodne środki nadperswazji i quasi–przymusu. Jakobini Robespierre i Marat (specjalista od PR), nim zasadzili las wydajnych gilotyn, agitowali jedynie propagandą medialną (gazeta „Przyjaciel Ludu", antycypująca naszą „Trybunę Ludu"). Bolszewicy, nim uruchomili dziurawienie potylic i „Archi­pelag­ Gu­łag", tłumaczyli swoją doktrynę zamordyzmu grzecznie; leninowski „ludowy­komisarz ­oświaty", Anatolij Łunaczarski, pisał: „Ci, ­którzy ­są­ przeciwko nam, ­też­ są­ z ­nami,­tylko ­tego ­jeszcze ­nie wiedzą, ­ale­ my ­im ­to ­uświadomimy". Uświadamianie (ołowiem, knutem, drutem kolczastym i głodem represyjnym) przyniosło efekty tak trwałe, że rosyjskie społeczeństwo do dzisiaj czci sukinsyna Lenina i skurwysyna Stalina jako dobroczyńców. O paraidentyfikacji i kulcie tego rozmiaru marzy każdy dyktatorek praktykujący zamordyzm typu „soft".
                    "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

Komentarz

...Przycztaj w miarę wszystko, a zobaczysz jaka jest atmosfera i entuzjazm w kierunku budowy dróg w Polsce, nie tylko autostrad i S-ek.

powinno być: "entuzjazm mas"

Wracasz z jakiegoś wiecu? W PRLu też we wszystkim był entuzjazm, a rezultaty swoją drogą - ciągle były jakieś obiektywne trudności, imperialista knuł (teraz za to Chińczyk) i nie pozwalał rozwijać się socjalistycznej ojczyźnie itd itp.

Śnij dalej.

Komentarz

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta
                        Jak w tym kraju Bolo-elektryk po zawodówce mógł zostać prezydentem, a cham z Biłgoraja posłem, to nie odbieraj poczciwej kobiecie możliwości startowania i nie wylewaj nia nią pomyj tylko dlatego, że jest wdową. Nie podoba Ci się jej osoba, wolisz np. gościa od bukietów kwiatów i pierdolnika na kolei to Twój wybór. Ja Grabarczykowi np nie odbieram prawa do startowania w wyborach i nie zarzucam PO, graniem pierdolnikiem na kolei i bukietami kwiatów. W swoich totalitarnych zapędach, nie osmieszaj osób które byc moze mają ochotę KANDYDOWAĆ. Przystopuj z propagandą, znowu wałkujesz Smolensk w temacie Polityka, ile można? Skup się na polityce PeOwiaku, a nie ciąglę wyciągasz Smolensk i trumny. Zlituj się. Pierdolnik na kolei za Grabarczyka, to też wina Smolenska i trumien? Ty ciągle tylko o tych trumnach i Smolensku, jak zdarta plyta. Niech PO znajdzie inny temat na kampanię.
                        Już znalazło - stadionowych bandytów...

Piknik, ja Ci radzę, pojedź gdzieś do mniejszej miejscowości i spójrz na stan dróg lokalnych. Od dwóch lat nie ma kasy na remonty i bodoę, ponieważ, według ministra i wojewodów, trzeba było solidarnie poświęcić drogi gminne i powiatowe na rzecz budowy eSek i autostrad na e2012
                        Najlepsze jest to, że tej kasy gminy i powiaty już nie dostana, bo specjaliści z peło zamrozili kasę z Unii (tak ciężko rozpisać i rozstrzygać przetargi), którą nam i tak zaraz zabiorą
                        Złoty słońca blask dokoła,
                        Orzeł biały wzlata w wzwyż,
                        Dumne wznieśmy w górę czoła,
                        Patrząc w Polski znak i w krzyż!

Polsce niesiem odrodzenie,
                        Depcząc podłość, fałsz i brud,
                        W nas mocarne wiosny tchnienie,
                        W nas jest przyszłość, z nami lud!

Naprzód idziem w skier powodzi,
                        Niechaj wroga przemoc drży!
                        Już zwycięstwa dzień nadchodzi,
                        Wielkiej Polski moc to my!
                        Wielkiej Polski moc to my!

Komentarz

• Juz chyba wiem o co chodzi Piknikowi z tą modernizacją i budowaniem - dzisiaj coś w radio mówili że hasło wyborcze PO będzie cos związane z budowaniem Polski - "Polska w budowie" czy jakoś tak

Komentarz

• Zamieszczone przez legart Zobacz posta
                            Juz chyba wiem o co chodzi Piknikowi z tą modernizacją i budowaniem - dzisiaj coś w radio mówili że hasło wyborcze PO będzie cos związane z budowaniem Polski - "Polska w budowie" czy jakoś tak
                            Niezłe hasło jak na przedsiębiorstwo rozbiórkowe...
                            From flood into the fire
                            One thousand voices sing
                            We're in this together
                            For whatever fate may bring

Komentarz

• Pytanie do Piknika:

JAKIE REFORMY PRZEPROWADZIŁA PLATFORMA OBYWATELSKA PODCZAS SWOJEJ CZTEROLETNIEJ KADENCJI?

Nie jest zbyt trudne. Możesz pomóc sobie tym:

http://www.po.org.pl/aktualnosci/new...latformy-.html

Komentarz

• Niewdzięczniku Ty jeden... Bo im wszyscy przeszkadzali, a najbardziej to ten, no... jak mu tam... Jarek, o!
                                ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

Pracuję...
                                X